Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    kurna, to nie wiem co. ide na miasto to zajrze do banku.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    Dziewczyny to chyba nie tak.... W latach 60-tych w Polsce ludzie bali się wojny, bo coś tam się na Kubie działo. Potem była akcja w Czechosłowacji, stan wojenny u nas, akcja w Kuwejcie, do tej pory pamiętam panikę po ataku na WTC w 2001r, potem Ukraina itp. Wszystko to demonstracje siły i udowadnianie, kto ewentualnie może więcej....
    Prawdą jest,że nie uchodźcy, nie Rosjanie, nie Korea, tylko Chiny stanowią zagrożenie dla świata. Prognozy są takie,że jeszcze dobre 30 lat i nikt, poza nimi, nie będzie się na świecie liczył. Już powoli Chiny wykupują długi wewnątrz UE. Pomijam szczegół, że wystarczy, że strzelą fucha na cały świat i leży globalna gospodarka.
    Myślę i mam nadzieję, że w dobie obecnej technologii militarnej, w dobie dostępu do przeróżnych rodzajów broni, nikt świadomie nie będzie dążył do otwartego, światowego konfliktu zbrojnego.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    I tego sie trzymajmy Jaheira:wink: choc wg mnie najwiekszym zagrizeniem.aktualnie jest jednak ISIS i przede wszystkim.panstwa je wspierajace (Turcja, Pakistan i in kraje Polnocnej Afryki) z ktorych najbardziej, te posiadajace bron atomowa. Putin moim zdaniem nie zdecydowal by sie na uzycie atomu, bo wie ze tego nikt by mu nie wybaczyl, za atom dostanie atom na kreml. Natomiast tamte zjeby, dla ktorych zycie doczesne jest nic nie warte to i owszem. Od razu pierdykneli by atomem na jakkis Paryz, Bruksele czy Rzym. Na razie pewnie nie potrafili by tego obsluzyc, ale ....no dynamiczna sytuacja:wink:
    Mnie natomiast osoobiscie w ogole juz ten temat nie "podgrzewa". Jem sobie spokojnie sniadanko. Bylam przerazona, gdy dwa lata temu Rosja zaatakowala Ukraine, bo stalo sie tp tak naagle. Teraz w miare racjonalnie staram sie okreslac zagrozenie. Na tyle, na ile moge jestem przygotowana i zupelniee spokojnie do tematu podchodze. Wiem, ze bedzie dobrze (dla mojej rodziny) nawet jesli nie bedzie dobrze na swiecie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    a ja wlasnie czytalam fragment online z polityki i tam podaja nastepujace zapasy (cytuje)

    W razie kryzysu zostaliśmy poproszeni o zrobienie zapasów żywności i wody pitnej pozwalające przetrwać dziesięć dni. Każdy powinien kupić:
    – 4,9 kg makaronu, chleba, ziemniaków i ryżu
    – 5,6 kg warzyw i roślin strączkowych
    – 3,7 kg mleka i produktów mlecznych
    – 3,6 kg owoców i orzechów
    – 2,1 kg ryb, mięsa i jaj
    – 0,5 kg oleju i innych tłuszczów.
    Dodatkowo mamy uzupełnić apteczki pierwszej pomocy, kupić dobrą latarkę i zrobić zapas baterii.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    kurcze laski, ja dalej z tym bankiem wam powiem. zadzownilam na infolinie, bo mam ten dostep zablokowany i wiecie co sie okazalo, ze bank mi zablokowal ze wzgledow bezpieczenstwa. babka wypytala czy ktos gdzies indziej sie logowal, czy mam antywirusa itd. zostawilam to na razie, bo dzis wieczorem mi informatyk bedzie czyscil kompa i wszystko sprawdzi i dopiero jutro sobie odblokuje ten dostep, ale jajca, co nie? no idzie wojna:devil:
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    Ewa ale numer :/
    ostatnio jakies ataki i proby przejecai byly w ktoryms z bankow, ale juz nie pamietam w ktorym
    a nie zalogowalas sie przypadkiem blednie? mi kiedys klawiatura sie przestawila )(zamiast Z wchodzil Y) i zablokowalm sobie weekendowy dostep przy ktorejs probie, zorientowalam sie dopiero dzien pozniej jak sie gdzies indziej logowalam i wywalalo mi ze blad hasla
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    Ewa ja sobie kiedys przez przypadek narobiłam sama, że mi zablokowali... Wpisałam dwa razy hasło, nie zalogowało mi... Oni mi zablokowali dostęp. Okazało się, że najprawdopodobniej na caps Locku wpisywałam hasło :P
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    nie. nie wpisywalam przy zamienionych klawiszach. nie wpisywalam przy wlaczonym kapsloku. wpisalam dobrze za pierwszym razem, ale mi wyskoczyl jakis durny komunikat. wpisalam drugi i 5-ty. dzwonilam na infolinie to powiedzieli ze NIE WIDZA ZEBYM W OGOLE SIE PROBOWALA LOGOWAC. no to olalam, poszlam do banku, w banku sobie porobilam wszystko co tam chcialam, pozakladalam dzieciom lokaty, konta itd. wrocilam do domu, probowalam sie zalogowac i mi wyrzucilo ze musze odblokowac dostep. zadzwonilam (swoja droga PKO ma jedna z przyjazniejszych infolinii), tam musialam ustalic hasla, cuda wianki i jak doszlo do tego, zeby mi konsultant nadal nowe haslo to zaczal mnie wypytywac o rozne rzeczy podejrzane, czy nikomu nie podawalam hasla, czy mnie nie proszono o podanie kodow itd. w koncu babka zapytala czy mam aktywny program antywirusowy. no wiec nie wiem. ale komp mi wolno chodzi, wiec dzwonilam juz dzis do informatyka i ma mi wieczorem przejrzec kompa. wtedy dopiero sobie zadzownie i nadam nowe haslo. do tej pory niech sobie bedzie zablokowane.

    Treść doklejona: 24.08.16 13:04
    ja dlatego mam konto w tym pko, bo w razie w moge zawsze isc do banku i przy okienku dokonac wszystkich operacji. to taki bank dla babc, ktore nie maja internetu i mnie to akurat pasuje. te iko sriko i inne mobile to nie dla mnie. zreszta ja to wlasnie taka jestem ze jakbym mogla to bym kase brala do reki i w skarpecie trzymala. odsetki i tak kijowe so na ROR, na lokatach zreszta tez;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    Hyde, jak dokładnie ktoś wyliczył ;) 4,9 kg ziemniaków czy 3,7 kg mleka ;) Ciekawe jak doszli do takich właśnie ilości?
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    tez mnie to rozbawilo :wink:
    i mleko czy jajka na kilogramy kupowane :P
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    Może to było wyliczone w jakiejś nieznanej niemieckiej jednostce wagi i po przeliczeniu na kg takie głupoty wyszły :wink:
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 24th 2016
     permalink
    Ewa, ja też mam w PKO. Ostatnio założyłam konto Junior i tam fajne procenty są. Przepłacam na to konto gotówkę, bo się lepiej opłaca.
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeAug 25th 2016
     permalink
    I jeszcze mamy USA i Nato, które będzie wkrótce rozmieszczać swoje wojska w naszym kraju i sąsiednich nadbałtyckich. I całkiem świeżutki sprawdzian gotowości bojowej Rosjan.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeAug 25th 2016
     permalink
    Caris, lekarz dla Ciebe czy dla dzieci?
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeAug 25th 2016
     permalink
    No Usa to ciagle szuka dziury w calym. Ich imperializm jest calkiem podoobny do rosyjskiego, a tylko Putin to "wujek samo zlo".
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeAug 25th 2016
     permalink
    Doczytałam nową teorię, że Niemcy z USA chcą doprowadzić do konfliktu z Rosją. Szkoda, że my akurat stoimy im na drodze. W sumie po tej decyzji Nato o rozmieszczeniu wojsk nie dziwne że Rosja reaguje nerwowo.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
  1.  permalink
    Dziewczyny, szukam inspiracji.
    We wrześniu mam pierwsze spotkanie z promotorką. Studiuję zarządzanie, specjalność: kadry i płace. W związku z faktem, że dopiero w tym roku rozpoczynamy przedmioty specjalistyczne nie mam kompletnie pomysłu na pracę magisterską. Póki co z kadr i płac nie miałam praktycznie żadnego przedmiotu. Ogólnie rzecz biorąc po studiach i tak będę robiła kurs kadr i płac w stowarzyszeniu księgowych w Polsce, bo mam wrażenie, że niestety te studia tylko w nazwie mają kadry i płace. Ale mniejsza o to...
    Chciałabym pisać o czymś naprawdę przydatnym. Nie o pierdołach, które rozpływają się w gąszczu informacji. Na pewno potrzebuję tematu, w związku z którym będę miała dostęp do szerokiej literatury, z lat 2006 i wyżej. Oczywiście praca musi zawierać część napisaną na podstawie konkretnego przedsiębiorstwa, dlatego temat muszę ustalić szybko, bo do końca listopada robię staż, a później nie wiem, czy będę kontynuować pracę w tej firmie, czy będę szukała czegoś innego.
    Może któraś z Was ma pomysł na ciekawy temat dotyczący kadr i płac?
    Teoretycznie mogę pisać pracę magisterską na podstawie licencjatu (kontynuacja, rozszerzenie itd), ale szczerze mówiąc nie mam ochoty już dalej zagłębiać się w temat, bo nie jest on związany ze studiami magisterskimi.
    Raczej nie ciekawią mnie tematy typu absencje pracowników, czy analiza systemu wynagrodzeń, bo to zależy od kodeksu pracy i wewnętrznych regulaminów. Ciężko mi się będzie w tym rozwinąć nie czując znudzenia.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeAug 25th 2016
     permalink
    Caffe, a jaka jest specyfika przedsiębiorstwa w którym pracujesz? Co się w nim ciekawego dzieje? Trochę trudno rzucić temat, bez znajomości pracodawcy :) Przede wszystkim musisz wiedzieć do jakich dokumentów będziesz miała dostęp :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  2.  permalink
    Jako stażystka mam dostęp do dokumentów kadrowych, ale firma jest otwarta, więc nie miałabym problemu z innymi tematami dotyczącymi zarządzania.
    Firma z branży automotive.
    Po prostu nie mam pomysłu co mogłoby być naprawdę wciągające, tak żebym nie pisała tej pracy tak, jak robię studia - zmuszając się (niestety póki co żadnych przydatnych przedmiotów do wykorzystania w kadrach, po roku studiów jestem zielona w tym temacie). Szczerze, to żałuję, że najpierw nie zrobiłam kursu, nie znalazłam pracy w zawodzie (bądź pokrewnej), a dopiero potem nie zrobiła mgr żeby dopełnić wykształcenie. Chyba żadna szkoła wcześniej mnie tak nie zawiodła. Mogą być też tematy tylko nawiązujące do kadr, a temat główny związany z zarządzaniem. Ehh... Myślałam że będzie to najciekawszy etap studiów, bo kwestie umów, urlopów, zatrudnienia itp. zawsze mnie interesowały od strony prawnej, formalnej itd, a wyszło na to, że najchętniej bym tym walnęła w cholerę, bo stoję w miejscu.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeAug 25th 2016
     permalink
    Caffe, bo studia to teoria :) Praktyki uczysz się na kursach i w pracy.
    Może zwolnienia grupowe? Pozapłacowe systemy motywacji? Zarządzanie zmianą? Trudno coś podrzucić, bo nie wiem czy coś takiego się w Twojej pracy dzieje.
    A może coś z tego podwórka - ochrona pracy i płacy kobiet - niezłe pole do popisu (ciąża, macierzyństwo, równouprawnienie, karmienie piersią i te wszystkie myki ze skracaniem czasu pracy).
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  3.  permalink
    Obe, wiem że to teoria, ale żeby teoria nie miała nic wspólnego ze studiami to głowa mała... Nawet prawa pracy nie miałam na magisterce... Na licencjacie owszem, ale miałam nadzieję, że teraz to będzie rozszerzone. Już nie mówiąc o innych przedmiotach.
    Ta ochrona pracy i płacy kobiet brzmi nieźle. Przemyślę to. W sumie w firmie kobiety też pracują fizycznie, muszę się zorientować co firma robi w przypadku ciąży. Fajnie byłoby zawrzeć coś na temat przeniesienia kobiety w ciąży na inne stanowisko... Choć podejrzewam, że w takim wypadku pewnie l4 i tutaj nie ma pola do popisu...
    Teoria w mgr to luz, chciałabym żeby chociaż część poparta dokumentacją wewnętrzną, praktykami firmy była ciekawa...
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeAug 26th 2016
     permalink
    Hehe, na prawie prawo pracy jest tylko przez jeden rok ;) A co dopiero na zarządzaniu ;)
    Wiesz, jeśli u Ciebie w pracy kobieta w ciąży idzie od razu na zwolnienie to też dobrze. Zawsze można tak skonstruować pracę, żeby pokazać jak jest a jak mogłoby być :) Machnąć ankietę i statystyka pokaże czego się oczekuje. Zawsze można tak zadać pytania, żeby dostać konkretne odpowiedzi :)
    Powodzenia. To i tak wszystko zależy od promotora - nie wiadomo co mu leży :) A kto to taki - w sensie wykształcenia?
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  4.  permalink
    Zobaczymy obe jak będzie. Wiem że promotorka otwarta, więc mam nadzieję że coś ugram. Sama też interesuje się nowymi tematami :)
    Ogólnie wg sylwetki:
    Zarządzanie strategiczne
    Zarządzanie wiedzą
    Zarządzanie procesowe
    Zarządzanie jakością
    Zastosowanie logiki rozmytej w zarządzaniu.
    Jedna z nielicznych promotorów, który nie specjalizuje się w bardziej psychologicznych aspektach. A co śmieszniejsze - ani jeden promotor nie specjalizuje się w prawie, kadrach czy tym podobnych. Więc ona moją nadzieją.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeAug 26th 2016
     permalink
    No to nieźle ;) A macie tam w ogóle jakichś prawników? ;)
    No ta Twoja to bardziej od takiego klasycznego HR.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  5.  permalink
    Mamy prawników, ale nam niestety ich nie "udostępnili". Jest nas ciut ponad 40 na roku, więc do dyspozycji mamy 7 promotorów. Strasznie to słabe, więc teraz moim celem jest tylko napisać ciekawą pracę, obronić mgr, a potem...kształcić się dalej w tym kierunku, ale już nie na studiach.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeAug 26th 2016
     permalink
    SKwP - polecam. Nie wiem jak u Ciebie ale u nas oddział prężnie działa i ma niezłych wykładowców. A jak są słabi to się ich przegania ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  6.  permalink
    Właśnie tam zamierzam kontynuować naukę. Siostra robiła kurs księgowości (póki co pierwszego stopnia) i z marszu dostał półroczny staż, a teraz ma praktycznie zaklepane zlecenie po skończonym stażu.
    U mnie kurs kadr i płac zaczyna się w październiku, więc ten raczej odpuszczę, bo nie wiem czy ogarnę staż+studia+pracę magisterską+firmę rodzinną, w której nadal pomagam. Ale po obronie na pewno kurs będzie pierwszym, co zrobię.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeAug 26th 2016
     permalink
    Czasami im więcej na głowie tym sprawniej się wszystko toczy ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 27th 2016
     permalink
    Dziewczyny, polecacie jakieś dobre słodkie wino? Cenowo tak do 40zł.
    --
  7.  permalink
    Katka, w przypadku wina pojęcia dobre i słodkie wykluczają się ;)
    Ale jak coś to wg mnie Monteverdi :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2016
     permalink
    Katka spróbuj Mogen David CONCORD, czerwone wino koszerne
    z tej serii jest 4 czy 5roznych ale concord najsłodszy (Blackberry tez fajny smak ma)
    U mnie wszyscy je lubią a kosztuje w granicach 21-25zl
  8.  permalink
    Monteverdi w smaku ciekawsze Mogena;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2016
     permalink
    Nie omieszkam sprawdzić ale na razie Mogen jest u mnie nie do prZebicia (patrząc na smak a jak sie cenę pod uwagę weźmie to juz w ogóle)
    Znajomi na wesele kupili to poszło w pierwszej kolejności i sie śmieli ze niektórzy maja mój sposób działania czyli butelce zdjęcia robią zeby wino w sklepie odnaleźć ;)

    Treść doklejona: 27.08.16 08:09
    Drogie te wino, Aga :/
    No ale kupie kiedyś ciotce na prezent imieninowy to da moze spróbować :)
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeAug 27th 2016 zmieniony
     permalink
    katka_81: dobre słodkie wino?

    Tylko Choya :smile: Japońskie, śliwkowe słabe winko.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2016
     permalink
    Livka nie dostałaś ze obowiązkowo w pakiecie z sushi :)
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeAug 27th 2016
     permalink
    Na upalne dni i wieczory bardzo fajne jest wino różowe http://www.very-frais.com/pl/flavours/ o smaku grejfruta. Musi być dobrze schłodzone. A kupić je można tylko w Carrefourze. Z tej serii piliśmy też limonkowe i brzoskwiniowe ale są za bardzo sztuczne w smaku. Nie widziałam póki co dostępnych wina z granatu, jabłkowego i malinowego.
  9.  permalink
    Choyę to i ja polecam :)
    Zaraz to to różowe grapefruitowe ktoś mi kiedyś podarował, bo słyszał, że jestem fanką różowych win. Rany co za paskudztwo sztuczne!
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeAug 27th 2016
     permalink
    MrsHyde: obowiązkowo w pakiecie z sushi :)

    O tak, w ten sposób smakuje najlepiej :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 27th 2016
     permalink
    Dziekuję dziewczyny :) Bardzo :)
    --
  10.  permalink
    Potrzebuje rady. Niestety laptop z którego korzystała moja siostra wyzional ducha... Po niecałych 4latach. Mój natomiast od początku był naprawiany, zarówno wymiana dysku jak i obudowa. Oba to laptopy firmy HP. Tak więc hp nigdy więcej. Siostra musi pilnie kupić nowego laptopa... Ja pewnie niedługo tez będę musiała zmienić. Co do parametrów to jest duży wybór wśród laptopów każdej firmy, dlatego nie o parametry pytam, a o konkretną firmę. Jakie laptopy są naprawdę trwałe, wytrzymałe, zarówno jeśli chodzi o obudowę jak i o procesor itp.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeAug 30th 2016
     permalink
    lenovo.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeAug 30th 2016
     permalink
    Mój szwagier komputerowiec poleca laptopy Dell. Ale wiadomo - każdy ma swoje preferencje i awersje :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeAug 30th 2016
     permalink
    Lenowo to Chińczycy :(
    Delle i Asusy to dobre maszyny. Te pierwsze to nawet pancerne ;)
    Chociaż ja mam 6-letniego Sony Vaio i absolutnie nic mu się nie dzieje. Ale podobno Sony zeszło na psy :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeAug 30th 2016
     permalink
    Ja mam mojego HP od 2010r i śmiga jak nówka, tez mu się nic nie dzieje.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeAug 30th 2016
     permalink
    Obe, ja mam lenovo b70 i nie narzekam. a trochę już przeszedł przy Biance...
    Asusa miałam i nigdy więcej. della ma mój mąż. jest po wymianie ramu na szybszy, ale jego dell ma już kilka latek. jak jest teraz, nie wiem.
    ja lenovo wybrałam ponieważ najmniej ich trafia na serwis do kumpla.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeAug 30th 2016
     permalink
    Mój pierwszy laptop to TwinHead ;) Pierwsze co mu padło to bateria i przestał być przenośny ale i tak w porównaniu z PC był rewelacją ;) Potem długie lata miałam różne lenova jak były jeszcze IBMa i byłam zadowolona. Soniaki kupiliśmy 4. Jeden już nie istnieje, bo korzystał z niego niechluj (zalał kawą, piwem i dwa razy zrzucił z biurka) i to się nie liczy, jeden szwankuje mechanicznie i już mu wszystko padło a mój i kolegi śmigają jak nówki. Teraz zamieniamy na Asusa Zenbooka i ciekawa jestem co to będzie.
    Delle są super ale drogie. Z tym, że chyba warte swojej ceny. Coś mi się jednak wydaje, że planują się wycofać z PL.
    Natomiast nasz informatyk poleca niezmiennie Lenova :) I coś w tym musi być :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 30th 2016
     permalink
    asus :wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeAug 30th 2016
     permalink
    lenovo również polecam
    --
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeAug 30th 2016
     permalink
    szczypta_chilli: Zaraz to to różowe grapefruitowe ktoś mi kiedyś podarował, bo słyszał, że jestem fanką różowych win. Rany co za paskudztwo sztuczne!


    Jesteś pewna, że to samo? Bo na rynku jest jeszcze jedno z baaardzo podobną etykietą, ale tamto omijam łukiem.

    Treść doklejona: 30.08.16 20:44
    Co do laptopów, to niedawno dostałam na urodziny od rodzinki HPka Pavilion z obracanym ekranem (funkcja tableta). Póki co nie narzekam. Ale przez lata z mężem mieliśmy Toshiby i to był sprzęt. Teraz jednak zmieniły się władze tego koncernu i jakaś polityka działania i podobno te sprzęty są mało pewne aktualnie.
  11.  permalink
    Cóż, chyba więc będziemy szukać między lenovo a asus, ewentualnie dell, choć martwi mnie to wycofanie się z PL.
    Tak czy inaczej potwierdziłyście moich faworytów i to mnie cieszy.
    Niestety HP zawiódł mnie chyba do końca życia, tak samo jak moją siostrę.
    Kiedyś miałam dwie toshiby pod rząd i byłam bardzo zadowolona, ale teraz ich już nie widuję w sklepach.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.