Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    https://next.gazeta.pl/next/7,173953,25828336,leder-o-pandemii-po-dwoch-miesiacach-izolacji-sami-mozemy-sie.html?fbclid=IwAR0AxmhOycSlB7xUbJnEnX7M594t658TpUQgTSBAWNbCd-O98cNRW5lkjoE
    -- ;
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    Elfika, plaże już od kilku dni kontrolują:sad: więc od jutra myślę, że będzie jeszcze więcej kontroli. U nas na półwyspie biorą się za przyjezdnych.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    MrsHyde: kupowaliśmy nitrylowe stacjonarnie w sklepie z artykułami BHP

    Podrzuccie jakies linki.
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    W Auchan w ZG w aptece widziałam jak ludzie kupowali. Może tam bywasz.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    _figa: W Auchan w ZG w aptece widziałam jak ludzie kupowali. Może tam bywasz.

    Figa, a TY z ZG?
    Ja mieszkam zaraz za Auchan :-)

    Treść doklejona: 31.03.20 15:17
    Nowe obostrzenia - szczegóły.


    Kto zapewni rękawiczki klientom sklepów, którzy muszą je założyć przed wejściem?
    To sklepy będą miały obowiązek zapewnić klientom rękawiczki.
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    Tak, z ZG, z Czarkowa. :)
    No ale własnie słyszałam, że sklep ma zapewnić rękawiczki więc chyba nie ma konieczności kupowania, bo poza sklepem ja nie używam.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    Carottka, toś mnie pocieszyła:(
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    Ekfika dobrze, że wiesz, bo jeszcze byś pojechała i nie weszła. Dopiero by Cię trafiło.

    W mojej mieć inie już też korona. Osoba wróciła z zagranicy. Jest na kwarantannie domowej. Pytanie czy domownicy nie roznieśli.

    A w ogóle muszę iść dziś lub jutro na pocztę bo kończy mi się umowa na telefon i plus po konsultacji telefonicznej wysłał mi nowa umowę o na podstawie moich wyborów nowy telefon. Nie powiem mega zajebisty telefon. Wszystko mi się w nim podoba. Tylko szkoda, że konsultant mnie nie uprzedził że huawei p40 lite, z 2020 roku nie na uslug Google. I niby można zrobić clone phon o tak też zrobiłam. Aplikacje się wgrały, ale te najbardziej mi potrzebne nie działają tak jak powinny. Także kufa muszę iść na pocztę i im odesłać. Teraz, tylko kminie czy pocztę też dotyczą te godziny dla seniorów?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    https://www.youtube.com/watch?v=0xk29fyzD6Y krzysztof pyrc - polecam
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    Dobra, na forach doczytałam, że tak, ma być odstęp i między żoną a mężem na spacerze - ze względu na to, żeby policja nie musiała podchodzić do każdej rodziny i weryfikować, czy mieszkają razem. Z daleka widzą, że idzie dorosły + dziecko/dzieci i nie podchodzą. No ma to jakiś sens.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    Szukałam ostatnio rękawiczek jednorazowych - nie było. Drożdży też nie ma.
    -- [/url]
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    Else, może wyślij przez paczkomaty in post. Zaloguj się na ich stronie, wybierz rozmiar paczki i czy chcesz dostarczyć do paczkomaty czy kurierem pod adres. Ja tak ostatnio odsyłałam. Drukujesz fiszkę, Skanujesz pod paczkomatem, wsadzasz i z bani. Oszczędzisz sobie stanie na poczcie. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    A jeszcze lepiej wybrac opcje przez sendit.pl
    Jest duzo taniej niz poczta cxy paczkomat bezposrednio. No i mozesz zamowic kuriera do domu
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    A kuriera jak do domu? Ja w pupidowie mieszkam i paczkonaty są... Kurierzy chyba dpd, inpost też...
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMar 31st 2020
     permalink
    W lidlu nie ma ani rękawiczek, ani drożdży :wink:

    Co do L-4 na dzieci to zasady takie same jak przy innym - pierwsze 30 dni płaci pracodawca.

    Hyde, wiesz ze to niezgodne z prawem, to zwalnianie? Ale oczywiście teoria jedno, praktyka drugie... Mnie za L-4 na dzieci zdegradowano w starej firmie. nie miałam siły na sąd pracy...

    ja na chwile obecna mam zakitrane 2 paczki nitrylowych rękawiczek, co kiedyś do zmywania miałam...
    A dzis zakupy robiłam w tych, co w sobotę w kieszeń schowałam, jak szlam kontrolować toalety na mopach... Na szczęście tylko jedne drzwi były zamknięte, więc nie zużyłam...

    u mnie w pracy, na moim poziomie, ponoć nie ma możliwości pracy zdalnej (choć jak kierowniczka bierze papiery do domu i je tam opracowuje to przecież to nic innego, nie?), więc wszystkim każą chodzic do pracy (poziom wyżej jest podzielony na grupy i chodzą zamiennie). Bo nie jest wyobrażalne, że oni musieliby płacić, a on by w domu siedział (nie ma takiej możliwości, bo jak?) U nas pracuje 5 osób, na drugim obwodzie jest mój mąż, tam pracują 3 osoby. Jeśli ktokolwiek u nas albo u nich złapie wirus, momentalnie do kwarantanny idzie cała 8. Ciekawe jak sobie wtedy bedą radzić...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    nieprawda - opieke na dziecko zawsze ale to zawsze placi ZUS. Pracodwaca palaci tylko pierwsze 30 czy 33 dni (nigdy nie pamietam) jesli to pracownik jest chory. Sam, ze soba. i ma na siebie L4. wtedy to sie nazywa wynagrodzenie chorobowe. W przeciwnym wypadku jest albo zasilek opieunczy na dziecko (ZUS) albo zasiłek chorobowy (na pracownika). Kazden jedn zasilek wysplaca zus.

    Treść doklejona: 01.04.20 07:50
    i tak jescze sprecyzuje placi ZUS w moich wypowiedziach oznacza tyle, ze izie ta kasa z ZUS. natomiast kto fizycznie przelewa na knto pracownika to juz zalezy od wielkosci firmy. w firmach ponizej 20 pracownikow kase za zasilki przelewa sam jasnie pan ZUS, wiec sie czeka najczesciej sporo. W firmach powyzej - przelewa pracodwaca, wiec kasa idzie tak jak zwykle wynagrodzenie, a potem sobie pracodawca rozlicza zasilek na deklaracji ZUS i odciaga zasilek jakby od skladek, ktore placi od wynagrodzenia.

    Treść doklejona: 01.04.20 07:51
    no chyba, ze sie cos zmienilo to mnie poprawcie.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Dziewczyny a jeśli od 10 do 12 zakupy mogą robić osoby starsze to automatycznie osoby z innej grupy wiekowej mają wówczas zakaz wejścia do sklepu ?
    Tak mówi ten przepis ?
    Bo moja koleżanka nie została dzisiaj wpuszczona o 10:12 bo właśnie jej ochroniarz powiedział, że teraz jej wejść nie wolno.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    między 10 a 12 TYLKO dla starszych (65+)
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    No, a babcie dziś od 7 po bułeczki i kiełbaskę i koleżanka do pracy se śniadania nie kupiła (a akurat nic w domu nie miała), bo limit klientów i wielka kolejka. Także coś tu musi być do zmiany.
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Rząd musi być do zmiany....
    Ewa, dobrze piszesz. Nic się nie zmieniło w tej kwestii.
    Karolcia, pracodawca ma prawo likwidować stanowiska czyli ma prawo zwalniać po to żeby się utrzymać. Dużo ludzi będzie teraz na wypowiedzeniu bo np pracodawca nie może zawiesić działalności mając na stanie pracownika. Czyli albo zwalnia i zawiesza albo zamyka zupełnie.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.04.20 13:17</span>
    Drozdze kupcie w necie. Suche dostępne wszędzie, żywa w wybranych miejscach.
    Żywe drozdze można mrozić, tylko sobie je wyporcjujcie np po 10-20g żeby nie uaktywniać niepotrzebnie całości, w folie spożywcza i do zamrażarki. Mogą tam leżeć nawet pół roku.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    tak Teo. jednocześnie w pozostałych godzinach też mogą robić zakupy i wychodzić z domu. gdzie tu sens, gdzie logika?!
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Aha czyli generalnie mogą cały dzień a między 10-12 nikt poza nimi nie może ?
    Ej a kiedy dla młodych zrobią na wyłączność sklepy ? 🤣😝
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Mój mąż musiał dziś wyskoczyć do Leroy Merlin. Pojechał o 11:00 i go nie wpuścili. Pojechał znów po 12-tej, a tam koleeeejka aż na parking, jak za komuny. Wrócił z niczym.
    Sąsiad pojechał po 12-tej do Lidla - ok. 40 osób przed nim w kolejce. Wrócił do domu bez zakupów....

    Może na wsiach czy w malutkich miejscowościach będzie jako tako i kolejki krótkie, ale w dużych miastach i marketach tragedia...
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Ja tam nic złego w tym nie widzę. Chyba jakiś ludzie dadzą sobie radę bez tych 2 godzin zakupów. Serio to są TYLKO 2godz w ciągu całego dnia. Może w tym czasie ktoś na chemii pójdzie po zakupy. To nie tylko starszych dotyczy tylko wszystkich z grupy ryzyka. Po prostu trzeba sobie zaplanować na rano albo na po południu. Kolejek też nie będzie jak ludzie zaczną sobie listę robić i chodzić raz na kilka dni a nie codziennie. Jak ktoś raz w kolejce 40minut postoi to na następny raz sobie już zrobi większe zakupy żeby codziennie nie chodzić
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    No to naprawdę super, że trzeba tracić 2 godziny, żeby cokolwiek kupić. To nic złego, bo w sumie co mamy innego do roboty, można sobie postać.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    W obecnej sytuacji chyba można zacisnąć zeby i jakis czas wytrzymać
    --
    •  
      CommentAuthorAgnieszka79r
    • CommentTimeApr 1st 2020 zmieniony
     permalink
    Myślę,że wszyscy stękający, jak to mają źle bo "muszą siedzieć w domu " i nie mogą robić zakupów jak kiedyś, powinni pojechać do najbliższego szpitala zakaźnego jednoimiennego. Wejść do środka podejść do lekarza i mu się wyżalić...jprdl że Wam nie wstyd!!!!
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Ewa, to ja się nie do końca zrozumiałam z moją kadrową. Bo właśnie ona mi powiedziała że mam złożyć zaświadczenie do biura oddziału, bo to pracodawca płaci ( zasileń na dziecko właśnie). Stąd myślałam że to e ramach tych pierwszych 30 dni...
    Gabcia, ja wiem że mogą likwidować stanowiska, i to się już masowo dzieje.
    Odnosiłam się konkretnie do przypadku, który podała Hyde- że pracodawca powiedział że jak L-4 to zwolnienie. Tego oficjalnie robić nie można. Ale trzeba umieć udowodnić złą wolę, żeby wygrać.
    W ramach patroli kontrolujących zarządzenie Kamiński uruchamia policję, straż miejska i dostał wojsko do pomocy...
    Właśnie trwa konferencja.
    I przypomniał, że miejsca turystyczne są pod szczególnym nadzorem...
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    A ktoś tu stęka i mówi, że ma źle? Że tak już wysyłasz do szpitala?

    To, że mi się nie podoba, że trzeba czas tracić na stanie w kolejkach nazywasz stękaniem?

    Nie podoba mi się i tyle, nie lubię tracić czasu.
    A zawstydzać to możesz własne dzieci, jeśli ta metoda na nie działa, bo na mnie nie.

    Treść doklejona: 01.04.20 15:27
    I przestań pokrzykiwać, bo to publiczne miejsce tak samo jak każde inne.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    a jak ktos z grupy ryzyka a nie sernior to jak niby udowadnia to w sklepie?
    -- ;
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Lecia, to ooo to pomyłka. Ja zaciskam żeby na okrągło. Nie widzę sensu w dawaniu 2h tylko i wyłącznie dla seniorów, skoro oni się rozwlekają po sklepach na pozostałe. To miało by sens gdyby mogli tylko w tych godzinach przebywać na mieście. Jak chronić seniorów to na całego a nie udawać 🙄

    Treść doklejona: 01.04.20 17:08
    Agnieszka, a tobie nie wstyd?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Jak młoda osoba (np po chemii) przyjdzie do sklepu między 10 a 12 to i tak nie zostanie wpuszczona bo jest młoda, a wejść mogą tylko osoby powyżej 65-go roku życia 🤷
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Mi godziny dla seniorów nie przeszkadzają, ale jak mam czekać pod sklepem to mnie trafia. :tongue:
    Może zrobią kiedyś rezerwację wejściówek na daną godzinę, to by było rozwiązanie jakieś. Albo większą możliwość dostaw do domu, bo na razie to u nas słabo.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Ja absolutnie nie narzekam na siedzenie w domu. Siedzimy całą czwórka i dobrze się mamy!
    Potrafie robić zakupy na zapas, by nie chodzić codziennie po kostkę masla czy 5 plastrów wedliny - wychodzę do sklepu raz 1-2 razy w tygodniu. Ale tych chodzacych częściej, bo muszą (!), jest więcej - i jesli ja będę chciała pójść do sklepu raz na tydzień, to i tak swoje odstoję, bo w kolejce 80-90% tych, co "muszą " codziennie. I pewnie nie uratuje mnie pomysł, że może przed zamknięciem będzie klientów mniej, lub przy otwarciu...
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    nie martwcie sie - biedronki beda przed swietami pracowac 24/7. bedzie mozna wyjsc o 2 w nocy na zakupy

    Treść doklejona: 01.04.20 17:54
    u mnie prezes dzis mowil, ze kiblujemy w HO do konca kwietnia, a potem na razie nie wiadomo.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Ja uważam że to nie jest dobre rozwiązanie z tymi godzinami dla seniorów. Tzn, coś tu nie jest dopracowane. Wyszło na to, że ten przepis spowodował, że utrudnienia w zakupach dla młodszych osób. Gdyby seniorzy się zdyscyplinowali nie byłoby problemu. Tumczasem rano od 7 kolejki, bo osoby starsze już stoją (mlode oczywiście też), ale przy limicie klientów to jednak gdyby tych seniorów nie było zakupy poszłyby sprawniej. Potem 2h młody zakupów nie zrobi, bo seniorzy mają ten czas dla siebie. Potem po tych 2h wreszcie młodzi chcą zrobić zakupy ale zaś kolejki bo nie dość oni to starsi. A nie jazdy na tyle czasu by w tych kolejkach stać.

    U nas jest o tyle fajnie, że chleb se pieke sana, więc omijam piekarnie, warzywa na targowisku, gdzie już wyczaiłam godzinę gdzie prawie nie ma ludzi. Bez wędliny czy mięsa mogę żyć tauze ja osobiście narzekać nie mogę. Natomiast koleżanki mi tu piszą, że trochę lipa...
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Niedługo pewnie będzie mniej ludzi w sklepach jak kasa się skończy a kryzys rozhula.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Ewasmerf: u mnie prezes dzis mowil, ze kiblujemy w HO do konca kwietnia, a potem na razie nie wiadomo.

    U mnie identycznie zarządzili.


    Byłam właśnie w Dino (19:30) - pierwsza przy drzwiach w kolejce. Rękawiczek nie dawali, psikali tylko czymś na dlonie. Wszystkie artykuły na półkach.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Marysia ten patent żeby niedługo przed zamknięciem to ja akurat od dawna stosuję.
    Jak sklep czynny do 21:00 to ja wchodzę 20:30 i nigdy nie spotkałam w tym czasie tłumów czy kolejek do kasy ✌️😉
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeApr 1st 2020
     permalink
    Moim zdaniem słabo to zrobili, że 2 godziny dla seniorów. Pracuję w aptece i dziś już wyszły babcie o kulach , bo poczuły, że można, że bezpiecznie wychodzić :( wcześniej ich nie widziałam. ..
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 2nd 2020
     permalink
    Wczoraj, pierwszy dzień po wprowadzeniu godzin seniorów, poszłam do piekarni koło 9, żeby zdążyć, zanim się zaczną. Po drodze spotkałam kolejkę około 10 osób przed biedronką, bo ograniczenia. Przed piekarnią też że 6 osób, bo wchodzi się pojedynczo. I tak stoję i marznę, osoby przede mną zniecierpliwione. Aż w.koncu po długiej chwili wychodzi z pełną torbą babcia o kulach. Pan taksówkarz, który ją przywiózł, pomógł jej się do samochodu wgramolić.
    I teraz żeby nie było- absolutnie nie mam nic przeciwko. Ale w takich okolicznościach mogliby jednak "przywilej" wykorzystywać. Oczywiście nie zawsze tak jest, ale dużo starszych osób zakupy robi długo, bo a to jeszcze moze te bułeczkę, a te ciasteczka to z czym? A to nie, to ta może.jwdnak, a ten chlebek to po ile...... I wtedy to trwa i trwa.... Kiedyś to człowiek stał chociaż w pomieszczeniu czekając.... Ale.na szczęście pogoda ma się poprawić :wink:

    Wracając z piekarni mijałam Polomarket i nie widząc kolejki pomyślałam że wejdę po warzywa, bo dzień wcześniej nie było tam gdzie robiłam zakupy. Wchodzę uzbrojona w.rwkawiczki, zgodnie z nowymi wytycznymi, a tam.... Wolna amerykanka! Kasy są 3, działa jedna (alkoholowa). Ludzi zdecydowanie więcej niż przepisowe po 3 na kasę... I baba macająca każdy ziemniak po kolei bez rękawiczek, choć te wiszą jej nad głową... Takie coś to mnie wkurza i bez epidemii...

    Oraz ograniczenia w transporcie publicznym- podyktowane bezpieczeństwem, brakiem dzieci w szkołach itd. Teraz, jak się komuś z okolicznych wiosek zdarzy tym pksem dojechać do miasta, czy to po zakupy czy np. do przychodni (laboratoria działają, reszta to teleporady, choć ponoc w szpitalu jeszcze niedawno jakieś poradnie działały), kwitnie kilka godzin żeby się załapać.na powrotny... A co ma że sobą zrobić jak wszystko pozamykane? Iść do marketu i blokować miejsce kupującym....
    Wiem, że.nie ma rozwiązania idealnego, ale dużo rzeczy się niestety nie spina i powoduje inne problemy.
    Oczywiście najlepiej byłoby w domu siedzieć cały czas, ale pracując, zupełnie się nie da. Mam nadzieję że poza pieczywem zapasy starczą na przyszły tydzien- mąż zostaje na dzieciach...
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 2nd 2020
     permalink
    karolciat: Ale w takich okolicznościach mogliby jednak "przywilej" wykorzystywać.


    Dokładnie tak, po to to wprowadzili. Mąż wczoraj poszedł zrobić zakupy, bo nie możemy nic internetowo, bo dostawy na...maj dopiero. Robi zakupy dla nas, dla rodziców, którzy nie wychodzą. Poszedł o 9, żeby się wyrobić przed godziną dla seniorów i kolejka. W kolejce same starsze osoby! No i jaki tu jest sens ja się pytam!?
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeApr 2nd 2020
     permalink
    No teraz już można iść na zakupy w nocy, seniorzy chodzą spać z kurami. :smile:
    Biedronki i Lidle otwarte do północy.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeApr 2nd 2020
     permalink
    figa, od kiedy?
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeApr 2nd 2020
     permalink
    Od 2 kwietnia
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeApr 2nd 2020
     permalink
    Powiem Wam że dobrze macie z tymi dłuższymi godzinami pracy. U nas (Irlandia) na odwrót zrobili. Sklep jest czynny od 9 do 20 po to by staff mógł uzupełnić półki od 20 do 22. Oraz pomiędzy 13 a 14 jest godzinna przerwa w obsłudze aby zmiany mogły się wymienić i znowu uzupełnianie półek. Wczoraj byłam po pieczywo o 11 czyli po godzinach dla seniorów i żadnych kolejek pod sklepem. W sklepie też bez tłoku. Co ludzie tak codziennie kupują?
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 2nd 2020
     permalink
    Dziewczyny - tylko ten wątek jest oblegany, więc nie chcę pisać gdzieś indziej.

    Polećcie jakiś dobry probiotyk do antybiotyku dla dorosłego (nawet może ze dwa, czy nawet trzy różne). Mam nawrót trądziku różowatego i muszę brać antybiotyk.

    U dermatologa osobiście nie byłam - koleś wprowadził sobie konsultację on-line (musiałam napisać o co chodzi, dodać zdjęcia i dowód przelewu za "wizytę" 150 zł).
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeApr 2nd 2020
     permalink
    Ja używam Sanprobi, gdzieś mi się obiło o uszy, że jest niezły. To suplement diety jest, mi pomaga.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorBett
    • CommentTimeApr 2nd 2020
     permalink
    Marion - sanprobi barrier jest bardzo dobry.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeApr 2nd 2020
     permalink
    marion mówią, że najlepszy z najlepszych jest Vivomixx, potem Epic Pro z Swansona i San Probi.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.