Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorJGl
    • CommentTimeDec 13th 2014
     permalink
    Uś, mam po córeczce body jak bluzeczka z tym, że krótki rękaw. Kołnierzyk okrągły. Bardzo ładne, firmy Mayoral. Jeśli jesteś zainteresowana szepnij maila to podeślę zdj. Nie mam aktywnego konta.
    •  
      CommentAuthorLove_line
    • CommentTimeDec 13th 2014
     permalink
    *Quelle* to ja jestem chętna na sukieneczki:) i wysyłkę z Polski oczywiście;)
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeDec 13th 2014
     permalink
    W związku z zaistniałą sytuacją, dla własnego bezpieczeństwa, prosimy o ustalanie wszystkich zakupów i wpłat w wiadomościach wewnętrznych. W przypadku zaistniałych nieporozumień Moderator będzie mógł być szybciej włączony do sprawy (przez kliknięcie przycisku dodaj do dyskusji).
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 13th 2014
     permalink
    JGI mój mail uskauskapo@gmail.com
    w zasadzie interesuje mnie długi rękaw,ale chętnie zerkne co tam masz:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 13th 2014
     permalink
    Love line zarezerwowane .Wyslij mi szeptem maila to podam dane .
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeDec 14th 2014
     permalink
    Ciepłe spodnie Carter's - 2 latka

    Spodnie jeansowe - 3 latka

    Spodnie alladynki - 1,5-2 latka

    Spodnie czarny jeans - 2 latka

    Leginsy rurki welurowe - 2 latka

    Spodnie dresowe - 1,5-2 latka

    Spodnie rurki jeans H&M - 2 latka

    Sukienka welurowa Hello Kitty używana raz - 2-3 latka

    Spodnie jeans - 2 latka

    Spodnie rurki sztruks East Place - 2 lata

    Spodnie Old Navy - 2 latka

    Sukienka - 2 latka

    Spodnie rurki welurowe - 1,5 - 2 lata

    Leginsy rurki - 1,5 roku
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeDec 14th 2014
     permalink
    Hussy,te drugie spodnie na 3 latka,mozesz mi wymierzyć dl.calkowita i nogawke od kroku i cene proszę:), i ta sukienka z sowa jaka cena?
    •  
      CommentAuthorIwonkaLA
    • CommentTimeDec 14th 2014 zmieniony
     permalink
    Hej hej...
    zostawię Wam link do moich aukcji...może kogoś zainteresuje...

    Allegro
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeDec 14th 2014 zmieniony
     permalink
    Ciepłe, milusie pajace/kombinezony z kapturem.
    25zł/szt + kw

    Jasnoszare na 6-7 lat (dwie sztuki
    http://fotoo.pl//out.php?i=922516_dsc-0127.jpg
    http://fotoo.pl//out.php?i=922517_dsc-0128.jpg

    Ciemnoszary - 10-11lat
    http://fotoo.pl//out.php?i=922500_dsc-0123.jpg
    http://fotoo.pl//out.php?i=923243_apamisia.jpg
    --
    •  
      CommentAuthormyszaasia
    • CommentTimeDec 15th 2014 zmieniony
     permalink
    mata fisher price 50 zł do negocjacji :)
    kula pełzak 20 zł
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 15th 2014
     permalink
    Sprzedam lezaczek tiny love 3w1, kolor khaki stan bdb uzywany, cena 180 zl + kw, zdjecia i informacje na prywatnej wiadomosci:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeDec 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Sprzedam kurtkę zimową Mayorala r. 92, stan bdb, cena 75zł+kw Wymieniony dolny zatrzask, lekko zaciągnięty materiał od środkach, widoczne na zdjęciach.

       

    TuFotki.pl



    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorkrewetka82
    • CommentTimeDec 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Nowa tunika dla dziewczynki z metki 6/7 lat( wg mnie tak na 5 lat) ale proszę sprawdzic wymiary:
    długość całkowita od ramienia: 51cm
    szerokość pod pachami: 30cm
    Cena 20zl+ wysylka 6zl
    Info na priv

    Image and video hosting by TinyPic
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 15th 2014
     permalink
    Czy któraś z Was ma może do odsprzedania DOSTAWKĘ DLA NOWORODKA DO ŁÓŻKA?
    Proszę o ewentualne info na priw lub w szepcie.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Dzis otrzymalam pieniądze od ALINA161
    --
    •  
      CommentAuthoralina161
    • CommentTimeDec 16th 2014
     permalink
    pajace renifer 80cm86cm
    cena do zaproponowania

    spiochy 86cm 92cm

    pajacyk 68cm 74cm

    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeDec 17th 2014 zmieniony
     permalink
    nullMata Fischer price z pianinkiem
    •  
      CommentAuthoralina161
    • CommentTimeDec 17th 2014
     permalink
    body 62cm 68cm
    cena 5zl

    body next 62cm 68cm
    cena 8zl


    56cm 62cm

    68cm 74cm

    68cm 74cm

    2 bluzy 68cm 74cm

    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 17th 2014
     permalink
    ma ktoś może cieplejsze pajace/śpiochy na roz. 98/104? będę wdzięczna za zdjęcia na prv
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeDec 17th 2014
     permalink
    Natalaa,mam polarowego pajacyka. podslij mi na priv maila.
    •  
      CommentAuthorkkasia4
    • CommentTimeDec 19th 2014
     permalink
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeDec 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Natalaa: Szuka ktoś może kombinezonu roz. 68? Zarówno dla chłopca jak i dziewczynki - kolor beżowo-brązowy. 5-10-15. Praktycznie nowy.


    Oferta jeszcze aktualna? Możesz mi podesłać mailem zdjęcia?
    --
    •  
      CommentAuthorms_86
    • CommentTimeDec 22nd 2014 zmieniony
     permalink
    Sprzedam ciuszki dla dziewczynki.
    Póki co na aukcjach - rozm. 68 i 74, będą też mniejsze - stopniowo będę dodawać.
    Sprzedaję po swojej córce, wszystkie w bardzo dobrym stanie.
    Sprzedaję bo drugi będzie syn a nie mam gdzie tego trzymać. Polecam!!!

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1933941
    -- ,
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    Nic sie nie dzieje ,sama jestem zabiegana a jeszcze ten wyjazd wiec doskonale rozumiem.Napisz mi prosze swoj adres .Jutro bedziemy w Radomiu to jesli poczta bedzie czynna to wysle .
    Pozdrawiam
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeDec 27th 2014
     permalink
    Dziewczyny u której z Was można zamówić odbitki itd? :)
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 27th 2014 zmieniony
     permalink
    Ewelajna87: Dziewczyny u której z Was można zamówić odbitki itd? :)
    W_P_Gosia :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorRuda_K
    • CommentTimeDec 28th 2014
     permalink
    Sprzedam dwie genialne torby do wózka LASSIG. Cena promocyjna :)
    http://allegro.pl/lassig-ekskluzywna-torba-do-wozka-wyprzedaz-i4940757272.html
    http://allegro.pl/lassig-ekskluzywna-torba-do-wozka-2-wyprzedaz-i4940759478.html
    --
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeDec 29th 2014
     permalink
    Uś o właśnie, dzięki! :)
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorms_86
    • CommentTimeDec 29th 2014
     permalink
    Sprzedam ciuszki dla dziewczynki (rozm. 68-80)
    Na aukcjach są m.in. kurtki, kombinezon, sukienki, spodnie, body, bluzeczki.
    POLECAM!!!
    Wszystko w bardzo dobrym stanie. Większość rzeczy założona 1 raz albo wcale.

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1933941
    -- ,
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 30th 2014
     permalink
    Dziewczyny, chcę wymienić część pieluch na bardziej dziewczęce.
    Może ktoś jest zainteresowany odkupieniem tego, co mi zalega? Proszę o kontakt na priv, albo szeptem.
    --
  1.  permalink
    Kupie sukienkę na urodziny. Rozm. 92, proszę o zdjęcia i ceny z wysyłką.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJan 2nd 2015
     permalink
    http://28dni.pl/pictures/2372708.JPGsukienka 92
    22zl z przesylka
    •  
      CommentAuthorkalfasek
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    Sprzedam testy owulacyjne mam ich gdzieś 57 sztuk plus instrukcja za 0.50 zł za sztukę
  2.  permalink
    •  
      CommentAuthorkrewetka82
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    zapraszam ciuszki dla dziewczynki po mojej corci:

    http://olx.pl/oferty/uzytkownik/17tI/


    --
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    Kupię kombinezon zimowy rozm 62, dla chłopczyka.
    Jestem również zainteresowana chustą o długości 4,6m, tkaną, najlepiej Nati.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    Dziewczyny mam do Was odrębne pytanie. Ponieważ mam problem z jedną Panią na jednej grupie FB. Zamawiałam u niej jedną rzecz jakiś miesiąc temu. Nawet sama zaproponowała niższą cenę choć nic z nią nie negocjowałam. Zapytałam o kw, napisała 10 zł. Ok. Zrobiłam przelew (mój błąd, że nie za pobraniem!) i czekałam na przesyłkę. Sama też napisała, że wyśle priorytetem to będzie na drugi dzień. Po długim oczekiwaniu zaczęłam prowadzić z nią dialog. Najpierw tłumaczyła, że idą święta i to może jest przyczyna opóźnienia. Potem, że jednak nie wysłała priorytetem tylko ekonomicznym. No a potem, że nie ma numeru nadania, bo zawsze tak wysyłała i nigdy nie było problemu i że rzekomo ja robię problemy (?) Po świętach pisała, ze byłą na poczcie i że jak coś to przyjmą reklamację i zapłacą jej 140 zł. odszkodowania i wtedy mi odda moje pieniądze no ale w końcu napisała, że reklamacji nie uznali, bo jakimś cudem udało się przesyłkę wyśledzić, bo wysłana była nie jako list tylko jako paczka i oni tam na poczcie widzą, że przesyłka została dostarczona na moją pocztę i że pewnie ktoś za mnie ją odebrał. Jak spytałam o nr nadania, bo w końcu za pomocą niego na poczcie wyśledzili rzekomą paczkę to powiedziała, że ona nie ma numeru, bo zapomniała wypełnić odpowiedni kwitek. Teraz twierdzi, że pieniędzy mi nie odda, bo ona wie, że przesyłka dotarła do mnie. Dodatkowo jak poprosiłam dzisiaj, żeby poszła na pocztę i wzięła od nich taką informację na druku pocztowym z pieczątką, że paczka jest w moim urzędzie pocztowym i przesłała mi skanem a jak nie do przejdę do bardziej rygorystycznych sposobów to ona na to: "Straszy mnie pani?może pani sobie straszyć do woli. Ja paczkę wyslalam.proszę isc zgłosić sprawę na policję jeśli sie pani czuję oszukana. To pani nie zażyczyła
    a sobie paczki poleconej". Polecona w tym przypadku wymagała dopłaty 1,90 zł. i chyba każdy zdrowy na umyśle człowiek by to dopłacił!. Ja nie wiedziałam, że ona tego nie uwzględniła. Gdyby podała wyższy koszt przesyłki to na pewno bym się zgodziła. Myślę, że tu nieźle kręci! Co wy o tym myślicie? Jak to wygląda od strony poczty? Czy są jakieś zasady wysyłania przesyłek, o których mogę nie wiedzieć, a mogę tym zażyć tą oszustkę?
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJan 6th 2015 zmieniony
     permalink
    Dii, czyli ona twierdzi że wysłała paczką czy listem zwykłym? Jesli paczką, to zawsze jest numer nadania, a ona zawsze ma potwierdzenie nadania i tam jest numer wpisany. Jeśli nie chce go podać, to kręci. Natomiast jeśli twierdzi, ze wysłała zwykłym listem, to nie ma po nim żadnego śladu (w sensie numeru nadania itp, ani żadnych kwitków się nie wypełnia) więc widać od razu, że kłamie, bo nie mogłaby na poczcie zostać wyśledzona.
    Ja bym poszła na policję i zapytała jaka jest w ogóle szansa podjęcia przez nich działania (mogą się kryć niską szkodliwością itp.).

    Treść doklejona: 06.01.15 19:02
    ja bym też na forum całej tej grupy na fb napisała, że ta pani Cię oszukała, może to poskutkuje albo zgłosi się ktoś jeszcze i wtedy jest większa szansa na policji.
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    Wymienie na paczke pieluch 10 puszek mleka bebilon pepti dha, nam juz nie jest potrzebne
    odbior osobisty w wawie lub wysyłka
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    akirka ona najpierw twierdziła, ze to poszło listem ekonomicznym , ale potem napisała, że na poczcie jej powiedzieli, że jednak paczką, bo widzą, że jest w mojej miejscowości...
    Też widzę tu ewidentne krętactwo. Straciłam 60 zł... Ale pomyślałam, że może czymś ją zażyję i ulegnie... Tak, żeby nie wiedziała co napisać... Hmm
    --
  3.  permalink
    Dii: akirka ona najpierw twierdziła, ze to poszło listem ekonomicznym , ale potem napisała, że na poczcie jej powiedzieli, że jednak paczką, bo widzą, że jest w mojej miejscowości...
    Też widzę tu ewidentne krętactwo. Straciłam 60 zł... Ale pomyślałam, że może czymś ją zażyję i ulegnie... Tak, żeby nie wiedziała co napisać... Hmm
    --

    Powiedz jej, że jak Ci nie poda numeru nadania to idziesz na policje, i tak jak wyzej kolezanka napisała, napisz na grupie. I podaj linka do tej grupy, można któraś z nas też do niej nalezy to będzie uważać.
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    Właśnie Dii co to za grupa , bo ja też do kilku należę...
    podaj jej dane z fb
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    Dii, napisz na grupie,ze taka i taka osoba Cie oszukala. Wszelkie rzeczy wysyla się albo paczka albo listem poleconym. Wina jest po tej pani stronie,poniewaz powinna uprzedzić Cie,ze wysle ubrania listem zwykłym i nie bierze odpowiedzialności za to ,ze nie dojdzie. od razu widać,ze kreci,bo wysylajac listem zwykłym nie mogla mieć zadnego potwierdzenia,ani poczta nie mogla wysledzic przesylki. idz na swoja poczte i zglos,ze taka i taka przesylka miała dojść,ze niby paczka została wyslana (powinni mieć dane ,nawet jeśli nie masz numeru nadania,powinni to faktycznie wysledzic. i jeśli nie będą mieli,to niech pani na poczcie podbije Cie jakas informacje,ze taka paczka do Ciebie nie dotarla.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    Grupa Wszystko dla dziecka a ona to Monika Surman

    Treść doklejona: 06.01.15 21:07
    A wiecie? Ona mi pisała tak:
    "Jeśli do jutra nie dojdzie będę musiała pani zwrócić pieniądze ale wcześniej złożę reklamację.;/ ".
    I to: " Przesylka byla rejestrowana ze wzgledu na to ze poszla jako paczka a nie jako list. w krakowie jej nie ma, jeszcze nie dostali informacji od pani poczty, ale jesli jej nie bedzie u Pani w miescie to dostane odszkodowanie 120zł + koszt przesylki, dopiero po nowym roku niestety bo sie czeka 14 dni na pieniadze ;/ zwroce wiec pani na razie koszty jak tylko mi kasa wplynie na konto".
    A na koniec:
    " Witam. Po złożeniu reklamacji na poczcie poinformowano mnie ze paczka trafiła do pani urzędu pocztowego czyli w nie jest lub została odebrana. Pani nie pisała od 12dni więc założyłam że paczkę pani ma?nikt na pewno chociażby z pani sąsiadów nie odebrał tej paczki? Pani na poczcie powiedziała ze dotarł więc mi się nie należy odszkodowanie.więc musi być u pani w urzędzie pocztowym.", " wiem na jakiej zasadzie paczka była rejestrowana ale nie miała numeru nadania bo nie miałam kwitka tzn nie uzupelnialam go.skoro paczki nie ma pani urzędzie pocztowym to znaczy że została komuś dostarczona .nie zamierza pani zwracać pieniądze jedynie mogę wysłać coś w zamian ,firmowe dresy czy buty .nie czuję się zobowiązana .paczka do mnie nie wróciła a był tam też mój adres nadania na kopercie. pani listonosz musiał ją zostawić komuś". Hmmm

    Treść doklejona: 06.01.15 21:08
    A teraz mi napisałą, że pójdzie jutro na pocztę i poprosi o informację pisemną, że paczka jest na mojej poczcie... Hmm.. Ciekawe!

    Treść doklejona: 06.01.15 21:10
    A no i sama zaproponowała, że skoro czuję się oszukana to żebym na policję z tym poszła a ona i tak mi kasy nie zwróci
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    Skoro jako paczka zostało nadane, to ona musi mieć potwierdzenie nadania i tam jest numer paczki. I jak wysłała paczką, to zawsze musi kwitek wypełniać.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    Kreci jak nic. jeśli wyslala paczka,to żeby nadac musiala mieć kwit,ktory nakleja się na paczke (chyba 3 strony to ma,1 naklejone na paczke,1 dla poczty,jedno dla adresata). idz do swojego urzędu pocztowego,oni to sprawdza po adresach (maja wszystko w komputery wbite).
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    Jeszcze jutro poczekam co ona mi napisze po rzekomej wizycie na poczcie...
    --
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    Przy odbiorze musi się odbiorca podpisać, więc jeśli ktoś z sąsiadów odebrał, to na Twojej poczcie mają podpisany kwit. Poza tym, listonosz nie ma prawa zostawić nikomu spoza adresu zamieszkania. Ja miałam taką sytuację zaraz po przeprowadzce, nie znałam sąsiadów, a listonoszka zostawiła paczkę w mieszkaniu obok. Poszłam zapytać na poczcie i bez problemu mi po adresie i nazwisku sprawdziła pani w okienku co jest z przesyłką. Więc jak masz czas, to się jutro przejdź na swoją pocztę i zapytaj. Listy zwykłe nie są rejestrowane i nie ma dowodu ani na wysłanie ani na dostarczenie. Paczki wszystkie i listy polecone są rejestrowane i muszą mieć potwierdzenie odbioru nazwiskiem/podpisem na poczcie.
    --
    •  
      CommentAuthorKati_83
    • CommentTimeJan 7th 2015
     permalink
    Czy któraś z Was ma może do sprzedania 1 opakowanie luteiny podjęzykowej? Bo moja lekarka nawaliła i przepisała mi za mało, a wizyta dopiero za 3 tyg.? :/
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeJan 7th 2015 zmieniony
     permalink
    witam szyję kocyki z minky i tkaniny bawełnianej

    kontakt
    https://www.facebook.com/polezozole?fref=photo



    sprzedaje na all:

    http://allegro.pl/sukienka-ciazowa-trapez-i4948519622.html
    http://allegro.pl/pas-ciazowy-przedluzenie-bluzki-be-i4948519676.html

    http://allegro.pl/zestaw-startowy-tommee-tippee-z-laktatorem-i4948519575.html
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.