Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    Jedna rzecz to marka, o tym była rozmowa na budowlanym, a ja chciałam Was zapytać o Wasze sprzęty trochę inaczej. A mianowicie, jakie funkcje były dla Was ważne przy wyborze, na co zwracałyście uwagę, co się sprawdziło a co nie.
    Ja na przykład zupełnie nie wiem czym może mnie zaskoczyć płyta indukcyjna, skłaniam się ku ikeowskiej (kuchnia będzie z Ikea) ze względu na długą gwarancję... i to wszystko.
    Za to piekarnik musi mieć zimny front (chociaż to chyba standard jest teraz?), podoba mi się wolne zamykanie drzwiczek, jeśli chodzi o programy to i tak pewnie będę korzystać z trzech podstawowych... Pociąga mnie funkcja mikrofali ewentualnie.
    Nie wiem na co patrzeć w lodówkach, zmywarkach, okapach... Oprócz tego planujemy też wymienić ekspres do kawy bo nasz obecny dogorywa, więc i tu podpowiedzi mile widziane. Zamarzył mi się też robot kenwood kmix (chyba że jakiś zastrzyk kasy pozwoli na kitchenaida), jeśli są tu posiadaczki to też chętnie poczytam opinie.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJul 22nd 2014 zmieniony
     permalink
    Mery to jestem tutaj... właśnie wczoraj byłam oglądać sprzęty i mam mętlik. U mnie one idą podwójnie bo kuchnia moja i mamy, a więc zadanie utrudnione wrrr.
    Płyta wstępnie taka Bosch

    Druga może z Whirpoola

    Okapy podszawkowe- zastanawiam się nad modelami:

    Samsung

    Electrolux

    Amica

    Pozostałe wytypowania wstawię nieco później. :)

    Treść doklejona: 22.07.14 10:53
    Jeśli chodzi o zmywarkę to bylam nastawiona na 60 z boscha a 45 z hotpointa. Zmywarkę z boscha gościu mi doradził ze względu na dno z plastiku, panel z plastiku oraz brak dyszy z wodą od góry. .. tak wiec sama nie wiem już co będzie. Pewnie hotpoint-ariston albo cos innego.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJul 22nd 2014 zmieniony
     permalink
    A mozaika taka zmywarka

    Hotpoint-ariston
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 22nd 2014
     permalink
    Dziewczyny a jakie polecacie okapy wyspowe?
    Niekoniecznie ozdobne, by nas kwota nie dobiła, bo widziałam już takie po 6 czy 8 tysięcy i dziękuję...
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeJul 22nd 2014 zmieniony
     permalink
    Ladybird76: Zmywarkę z boscha gościu mi doradził ze względu na dno z plastiku, panel z plastiku oraz brak dyszy z wodą od góry.

    Doradził? znaczy się że to są plusy? dopytuje bo nie znam się nic a nic...
    Lady a rozwiniesz dlaczego te płyty wybrałaś a nie inne?
    Manga mnie się Ciarko dobrze kojarzy ale nawet nie wiem dlaczego..:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 22nd 2014
     permalink
    mangaa: Dziewczyny a jakie polecacie okapy wyspowe?

    Podpinam się pod pytanie, bo i mnie czeka taki okap.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJul 22nd 2014
     permalink
    ODRADZIŁ tak miało być napisane ale tablet lubi mi zmieniać pisownię ehhh
    •  
      CommentAuthorJudyta08
    • CommentTimeJul 22nd 2014
     permalink
    Dziewczyny, a możecie polecić dobrą gofrownicę? Miałam 2 "bezfirmowe" i obie wylądowały w śmieciach...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    Ladybird76: Jeśli chodzi o zmywarkę to bylam nastawiona na 60 z boscha a 45 z hotpointa. Zmywarkę z boscha gościu mi doradził ze względu na dno z plastiku, panel z plastiku oraz brak dyszy z wodą od góry. .. tak wiec sama nie wiem już co będzie. Pewnie hotpoint-ariston albo cos innego.

    dla mnie 45zmywarka to zdecydowanie zbyt malo ale ja raz ze codziennie gotuje a dwa myje wszystkie gary w zmywarce wiec potrzebowalam czegos wiekszego i pakownego. W naszym boschu przedni panel jest metalowy a woda idzie i z dolu i z gory (chociaz ja sie ciesze ze nie ma tam tych latajacych skrzydel bo przynajmniej kieliszki bez szwanku wyjmuje)

    a jaka wade dna plastikowego podal sprzedawca? u nas jest po bvrzegach plastikowe z elementami metalowymi i mowiac szczerze jak szukalismy zmywarki i patrzac w tych domach gdzie zmywarke zdarzalo mi sie pomagac pakowac to nie kojarze metalowych
    •  
      CommentAuthorpaulinka85
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    marylove: Ja na przykład zupełnie nie wiem czym może mnie zaskoczyć płyta indukcyjna, skłaniam się ku ikeowskiej (kuchnia będzie z Ikea) ze względu na długą gwarancję... i to wszystko.
    Za to piekarnik musi mieć zimny front (chociaż to chyba standard jest teraz?), podoba mi się wolne zamykanie drzwiczek, jeśli chodzi o programy to i tak pewnie będę korzystać z trzech podstawowych... Pociąga mnie funkcja mikrofali ewentualnie.
    Nie wiem na co patrzeć w lodówkach, zmywarkach, okapach... Oprócz tego planujemy też wymienić ekspres do kawy bo nasz obecny dogorywa, więc i tu podpowiedzi mile widziane.


    jeżeli chodzi o ekspres to moim zdaniem najlepszą opcją jest taki prawdziwy ciśnieniowy. oczywiście z młynkiem żeby można było pić kawę ziarnistą - znajoma ma taki, saeco model xsmall, kompaktowy także nie zajmuje w kuchni zbyt dużo miejsca :) no i kawę pyszną robi, taką aromatyczną

    z reszty sprzętów, myślę że większe różnice są w piekarnikach, termoobieg to pewnie teraz wszystkie mają, ale jest dużo innych opcji np. właśnie funkcja mikrofali, gotowania na parze, rożen... no i oczywiście ważny jest front żeby był maksymalnie przejrzysty, a przy wszystkich tego typu sprzętach b. instotna jest klasa energetyczna :)
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    Ja też za kilka miesięcy będę kupowała i już trochę się rozglądam, bo mam teraz wolne.
    Na pewno lodówka wolnostojąca jednodrzwiowa, bo dwudrzwiowa się nie zmieści (zaintrygowały mnie dojrzane w saturnie lodówki sharp szerokie na 80cm, wydawały się dość pojemne), płyta indukcyjna, piekarnik (nie wiedziałam, że są z funkcją mikrofali, muszę pooglądać, bo może to rozwiązałoby problem zakupu kolejnego sprzętu), zmywarka 60cm, okap wolnowiszący (tu rozważam pochłaniacz zapachów ewentualnie, w domu będzie rekuperacja, więc może jakoś dałoby radę?).
    Mary a co to jest kitchenaid?
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    madzinka ach ignorantko :wink: kitchenAid'a nie znac :)
    to robot planetarny, marzenie kazdej fanki wypiekow w tym moje


    Judyta a ta gofrownica to sppradycznie czy przemuslowo?? te plastikowe biale sa g... warte. kolezanka kupila metalowa za ponad 300zl i gofry sa neeega
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    MrsHyde: robot planetarny

    Planetarny? Tzn.? :cool:
    Ja fanką wypieków nie jestem, muszę to przyznać.
    Ale zamarzył mi się thermomix:devil:
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    Ooo thermomix mamy i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.
    Pyszne zupy wychodzą :D I nie tylko.
    --
    •  
      CommentAuthorJudyta08
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    MrsHyde: Judyta a ta gofrownica to sppradycznie czy przemuslowo?? te plastikowe biale sa g... warte. kolezanka kupila metalowa za ponad 300zl i gofry sa neeega


    Sporadycznie. Ja miałam właśnie te białe, plastikowe. W jednej ciasto uciekało bokami, a druga piekła pół gofra a druga część była nie do końca dopieczona.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJul 23rd 2014 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny to moje typowania w sprzetach:
    Plyta:
    1. Whirlpool ACM 816 BA
    2.Bosch PIE611F17E
    3.Bosch PIT651F17E

    Treść doklejona: 23.07.14 20:39

    Zmywarki:
    1.Hotpoint-Ariston LST 329 AX/HA
    2.Bosch SPV43M10EU

    Okap jeden juz zamówiony
    1.Samsung HB6247SX

    Lodówka dla mamy:
    1. Samsung RB29FSRNDSA
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    Ja mam robot planetarny - KitchenAid właśnie - kosztuje majątek, ale jest tego warty :)

    A co do gofrownicy - zależy ile chcesz przeznaczyć. Jeśli chcesz mieć taką z prawdziwego zdarzenia, to polecam tez firmę KitchenAid. Mają drogie rzeczy, ale w super jakości na lata. Takie gofrownice.
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeJul 24th 2014
     permalink
    paulinka85: jeżeli chodzi o ekspres to moim zdaniem najlepszą opcją jest taki prawdziwy ciśnieniowy. oczywiście z młynkiem żeby można było pić kawę ziarnistą - znajoma ma taki, saeco model xsmall, kompaktowy także nie zajmuje w kuchni zbyt dużo miejsca :) no i kawę pyszną robi, taką aromatyczną

    Fajny ten saeco! na pewno ciśnieniowy bo teraz taki mamy i ja innej kawy nie umiem pić, ale czy z młynkiem to się zobaczy, bo jednak są one droższe (teraz mam z sitkiem, zelmera piano, uwielbiam go).
    Co do klasy energetycznej sprzętów to wiadomo :) nadal nie wiem czym jeszcze może się taka płyta indukcyjna wyróżniać ;)
    madzinka83: Mary a co to jest kitchenaid?

    Takie cudo, miętowe na przykład bym przygarnęła i kochała :D
    Judyta08: Dziewczyny, a możecie polecić dobrą gofrownicę? Miałam 2 "bezfirmowe" i obie wylądowały w śmieciach...

    Ja mam lidlową za 50 zł i jestem zadowolona ;)
    Libra1610: Ja mam robot planetarny - KitchenAid właśnie

    Libra a jakich nakładek używasz?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 27th 2014 zmieniony
     permalink
    Marylove tez mamy zelmera piano (prezent) i jak dla mnie na potrzeby domowe jest wystarczajacy. mlynek mam taki jakis zwykly od 13lat ten sam i nie mam porblemow ze nie jest wbudowany w expres. kiedys jak dostalusmy zelmera to spieniacz czesto uzywaliamy a teraz juz roznie. zima tak ale latem to tylko esencja mi potrzebna do kawy na zimno;)

    ja KA bym czerwony chciala. och chialabym.chciala :D


    z plyta indukcyjna warto zwrocic uwage na wiwlkosc pol grzejnych zeby potem z garnkami nie kombinowac. fajna opcja jest ten przyspieszacz zagotowania (u mnie sie to booster nazywa) bo wtedy gar wody na pierogi gotuje sie sekundowo.duzo szybciej niz woda w czajniku.


    a przy zakupach agd/rtv trzeba tez zwracac uwage na ich termin. najtaniej na przelomie stycznia i lutego jest.
    no i czasami udaje sie znalezc rzeczy badz grosze doplacic za gwarancje typu door-to-door. swietna sprawa!!!
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Ja mam właśnie KA czerwony i jest cudowny, czasem go włączam żeby go tylko posłuchac, a moj maz uwaza ze jestem chora psychicznie, ale jak dla mnie każda posiadaczka KA mowi wlasnie to samo o jego mruczeniu :D

    Marylove, mam przystawke do wyciskania cytrusów i do makaronu, obie są super. Moim celem jest sorbetiera, ale mam tylko mały zamrażarnik więc tylko mogę pomarzyć :/
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Moje cele to właśnie KA, Thermomix, parasol ogrodowy i krzesla i duży TV ehhh te tarasy ehhhh
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    myslisz ze thermomix nie da rady i bedziesz KA potrzebowala? moja kolezanka twierdzi ze juz niczego w kuchni jej nie brakuje odkad ma T.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJul 28th 2014 zmieniony
     permalink
    Hyde uważam, że do pewnych prac Thermomix się nie nadaje.... wyrabiane ciast jak dla mnie znacznie lepsze jest przy użyciu mixera, osoviscie np śmietanę tez mixerem wole ubijać. Thermomix znam dość dobrze a KA nic a nic.

    Treść doklejona: 28.07.14 08:04
    Zamówiłam w końcu sprzęty dla mamy... kolejny temat mam z glowy

    Zmywarka Bosch SPV43M10EU

    Lodówka Samsung RB29FSRNDSA

    Zlewozmywak Prima Gran model San Francisco

    Płyta Bosch PIE651B17E

    Okap SamsungHB6247SX

    Brakuje mi pralki no i moich sprzetow...
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    MrsHyde: moja kolezanka twierdzi ze juz niczego w kuchni jej nie brakuje odkad ma T.

    Podpisuję się.
    Ciasto wyrabia mi się bardzo dobrze - i to słodkie, i to na chleb. Śmietana również.
    Szczerze mówiąc, cena KA przy jego możliwościach jest porażająca w porównaniu z ceną i możliwościami TM.
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Owszem, za tę cenę można mieć sprzęt o dużo większej funkcjonalności, ale w KA płaci się krocie za wygląd, który jest jego podstawą i jak dla mnie jest ozdobą mojej kuchni :)
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Libra1610: w KA płaci się krocie za wygląd, który jest jego podstawą

    No nie wiem...dla mnie podstawą sprzętu AGD jest jego funkcjonalność, nie kupuję sprzętu głównie do ozdoby... Ale jak tam kto woli :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpaulinka85
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    marylove: Fajny ten saeco! na pewno ciśnieniowy bo teraz taki mamy i ja innej kawy nie umiem pić, ale czy z młynkiem to się zobaczy


    ja myślę że jak już ciśnieniowy to tylko z młynkiem żeby się raczyć smakiem kawy ze świeżo mielonych ziaren :) szczególnie że ten xsmall na przykład to moim zdaniem cenowo też jest całkiem niezły. ale jak uważasz :)

    a co do płyty indukcyjnej to chyba nie ma wielkich różnic, ewentualnie ilość "palników", sterowanie itp. no i pewnie materiały
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Lady mamy pralke samsung eco bubble.jestesmy b.zadowoleni no i pralka smiga od ponad 2lat srednio 6-8 razy w tygodniu wiec wycisk dostaje niezly. duzy beben mimo malych wymiarow pralki byl od poczatku priorytetem. piore w niej m.in. poduszki j koldry letnie. moja kuzynka i kolezanka tez eco bubble kupilg i tez zadowolone. aha mi nie zalezalo na pelnej elektronice wiec mam przyciski i pokretlo bo mi sie to mniej awaryjne niz caly panel elektryczny wydawalo
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Odnośnie pralek - odradzam bosch maxx 5 varioperfect. Dostalismy od teściów, więc darowanemu koniowi sie w zeby nie patrzy, ale przy każdym praniu skacze i urządza sobie wycieczki po łazience, serwisant powiedział, że "ta pralka już tak ma".
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Hyde mam cicha nadzieje, ze i samsung o bosch troszkę się sprawdza :)
    Moja pralka to simens na sensorki i tez nie mogę narzekać. ... pierze non stop i tak jak u ciebie nawet kołdry i ciężkie koce. Exploatowa jest conajmniej mniej 5 razy w godniu

    Moje sprzęty jeszcze nie wiem jakie będą. ... ehhh a musze juz zacząć szukać. W tym Tygodniu montaż kuchni od mamy bez lakierowanych górnych frontów, montaż szafek łazienkowych no i będziemy ustalać dalej co z moja kuchnia, jaki układ no i wycena...

    Treść doklejona: 28.07.14 15:11
    Libera a dobrze macie ja wyważoną? Pod każdym kątem sprawdzić to Waserwagą. ..

    Treść doklejona: 28.07.14 15:14
    Z termomixu wychodza świetne drinki oraz kawa
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    Możecie polecić jakiś odkurzacz? Mam obecnie Zelmera ale kotluje się z niego strasznie, chcę coś lepszego.
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    Ewelajna odkurzaczom poswiecony jest caly osobny temat
    KLIK
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    Dziewczyny czy w necie gdzieś można kupić sprzęt po dobrych cenach z ratami 0%?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    kiedys wiem ze mozna bylo na agito i na morele.net
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    Oleole chyba? Manga najlepiej sprawdzaj na ceneo.
    --
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    MrsHyde dzięki!
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    Dziewczyny widzę, że niektóre mają Kitchenaid'a lub się przymierzają do zakupu. Mąż mi go obiecał :devil: Czy możecie polecić stronę ze sklepem (polskim), z której zamówić. Znalazłam jedną, ale nie wiem czy jest wiarygodna, nie chciałabym się naciąć, bo to jak dla mnie kupa kasy.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 1st 2014 zmieniony
     permalink
    NA oleole, agito nie ma 0%. :(
    Na morele.net niby są od 1-3 sierpnia ale z kolei im się strona sypie. Wrrr

    Macie jeszcze jakieś pomysły? Ktoś kupował w takim systemie ostatnio?
    A w media markt na miejscu jak jest? Można wziąć 0%?
    --
    •  
      CommentAuthorannaa77
    • CommentTimeAug 1st 2014 zmieniony
     permalink
    Gofrownicę polecam firmy Dezal.
    A Kitchenaid'a kupowałam w sklepie Vivamix. W jeden dzień zamówienie i przelew o 10-tej, na drugi dzień o 12-tej przyjechał kurier z mikserem.
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    annaa77: A Kitchenaid'a kupowałam w sklepie "Vitamix":http://sklep.kitchenaid.pl/. W jeden dzień zamówienie i przelew o 10-tej, na drugi dzień o 12-tej przyjechał kurier z mikserem.

    Nie wiem czy to błąd Ci się wkradł, ale ja znalazłam Vivamix. Boję się im kasę przelać, może za pobraniem wezmę, bezpieczniej.
    --
    •  
      CommentAuthorannaa77
    • CommentTimeAug 1st 2014 zmieniony
     permalink
    My Angel, rzeczywiście, źle wpisałam nazwę.
    Tak, jak pisałam, ja mam z nimi dobre doświadczenia. Ale, jak się boisz, to kup za pobraniem.
    Przed złożeniem zamówienia dzwoniłam do nich, bo nie było koloru i mieszadła, które chciałam i okazało się, że akurat przyszły, tylko nie są wprowadzone. Za parę minut wprowadzili, zamówiłam, zapłaciłam i szybko wszystko przyszło.
    Polecam dokupienie mieszadła ze zgarniaczem.
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    Właśnie to mieszadło chcę dodatkowo kupić, szkoda, że takie drogie te akcesoria, a teraz akurat dają gratis drugą dzieżę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    W EuroRTVAGD sa 0% ale nie ma naszej lodówki wrrr...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    Mangaa napisz maila/zadzwon to moze sprowadza?
    u nas np w media expert wszystko co chcialas mogli sciagnac tyle ze jak na zamowienie to z zaliczka
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    Chyba tak zrobię. Przygotuję listę co potrzebuję i napiszę. Thx.

    Treść doklejona: 01.08.14 18:32
    aaa dupa, oni mają niby 0% ale tak naprawdę system ratalny pokazuje się przy danym produkcie... No czyli nie ma, bo gdzie nie spojrzałam to normalnie oprocentowane raty.
    No trudno.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 1st 2014
     permalink
    A ja zamówiłam zły model płyty bosch i będę na ole ole odsyłała wrrr. Mam nadzieje, ze zwrócą gotówkę.
    Zamówiona lampa na Westwingu miała gwint e14 zamiast e27 - jedzie do zwrotu. Zlew skleu Prima Grand przyszedł uszkodzony - uszczerbiony - do zwrotu a raczej wymiany . MASAKRA, niezłego miałam pecha buuu :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 2nd 2014
     permalink
    Lady ale jak mozna zamowic zla plyte czy lampe ze zlym gwintem? nie czytalas opisow czy sie zagapilas?
    my oprocz jednek reklamacji ze zlewem gdzie kurier pomylil co komu zostawil wdzystko kupujac online nie zaliczylismy zadnej wtopy


    Mangaa ja bym jednak probowala zalatwiac z oleole czy agito. pisz maile ze robisz duze zakupy (wklej liste od razu) i zalezy ci na sytsemie ratalnym. chociaz te 0% to czesto bywa bujda bo jak policzysz koszt ubezpieczenia i manipulacyjne to i tak sklep niezle "przytnie" na swoja korzysc (nasz kolega pravowal kiedys w rtv partner agd i Ajmowal sie ratami i wysmial nas na haslo 0%).
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 2nd 2014
     permalink
    Hyde czytałam opisy... lampka była źle opisana na stronie wiec nie moja wina a przy płycie pomyliłam się bo zamiast modelu pie651f17e zamowilam pie651b17e ... od taka ci różnica. Zamawiając jednocześnie pralkę, płytę, lodówkę i zmywarke po prostu machnelam się w cyferkach.

    Kurcze odnośnie zmywarki nie wiem też czy dla siebie zamówić na 9 kompletów czy na 12-13 czyli te dużą?

    Treść doklejona: 02.08.14 22:25
    Kupiłam dzisiaj na domek cyrkulator i przyznam, że jest rewelacyjny ....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2014
     permalink
    Lady ale ta roznica w gwintach byla az tak dla was wazna ze upatrzona lampe wymienialiscie czy po prostu lampa nie spelnila oczekiwan? bo rozumiem ze to o gwi t do zarowki chodzilo
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 3rd 2014
     permalink
    Ladybird a Ty gdzie zamawiałas sprzęt?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.