Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Zrobiłam choinkę z zielonych serwetek papierowych z Ikei i pozwólcie, że zacytuję mojego męża "dupy nie urywa" ;))) Wyszło naprawde tak sobie. Może dlatego, że choinka ma kolor zgniłozielony, może dlatego, że ma brzeżki perforowane...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 21st 2014 zmieniony
     permalink
    no to na szybko zrobilam fote schodow

    ds
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    MrsHyde: no to na szybko zrobilam fote schodow

    A ja nie widzę. Usunęłaś?
    --
    •  
      CommentAuthorblackberry
    • CommentTimeDec 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Aga19782: Blackberry śliczna ta szopka pod choinka:-)

    Spodobała się Wam, więc jeszcze jedno zdjęcie Wam załączę :-) (przepraszam, jeśli za duże...)
    Szopki oczywiście własnoręcznie nie strugałam :wink: Kupiona na jarmarku bożonarodzeniowym w Krakowie.

    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    MyAngel: A ja nie widzę. Usunęłaś?

    nic nie usuwalam, chyba jakis problem z 28 byl
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    MrHyde - super te pompony wyglądają ;-)) I kolorystyka jak fajnie pasuje ;))
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    MrsHyde: chyba jakis problem z 28 byl

    Chyba tak, bo muliło strasznie.
    Super!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    w prawdzie temat mial byc o stolach, ale juz dawno ewaluowal w kierunku dekoracji ogolnych dlatego tez pozwole sobie pokazac dekoracje domu, a wlaciwie tarasu

    ads
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    Rewelacja!!! bajkowo.
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    A'propos ewolucji naszego wątku i temat - może zmienie tytuł, żeby był taki bardziej adekwatny do treści ;-) Tylko podpowiedzcie na jaki....
    Dekorowanie domu?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    Może coś w rodzaju "Dekoracje wszelkiego rodzaju" czy cuś...
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    Dziewczyny, podziwiam Was za chęci i pracowitość. W tym roku nic nie kreatywnego nie wymyślę - ledwo ogarnęliśmy przeprowadzkę ale przynajmniej mamy choinkę:crazy:

    Ulciu, masz piękny domek - na pewno wszyscy goście dobrze się w nim czuję:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    Dorit: Rewelacja!!! bajkowo.

    nigdy nie sadzilam ze tak dom 'odbajkuje', ja zwolenniczka prostoty chcaca tylko swiatelka w zimnym bialym ;) no ale czego nie robi sie dla dzieciakow!!!
    cudaczne dmuchance przyslala nam moja ciocia z hameryki bo dzieci zachwycaly sie SNoopym w zeslzym roku u jej syna, to prezent gwiazdkowy dla dzieciakow. Radosci nie bylo konca, wlacznie z wybieganiem w kapciach pod dom zeby popatrzec hehehe :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    Dmuchane boskie Hyde Hihihi ....
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    A to i ja pokażę efekt moich weekendowych "wyrobów". W sumie wszystko w podobnym klimacie kolorystycznym.
    Choinka jak co roku (klimat wiejsko - tradycyjny;)) - zakładałam wszystko co mamy ale w tym roku ograniczyłam się do czerwieni, srebra, białego i złota. Dokupiliśmy kilka bombek przezroczystych z koronką.

    Stroik na stół wigilijny dla moich rodziców:

    Stroik do naszego pokoju - w formie bukietu:

    Stroik dla Teściów:

    I część prezentów zapakowałam. Też w tym klimacie kolorystycznym :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Hyde wyprowadziliscie sobie gniazdka na zewnątrz na tarasie przybudowie? U Nas tylko w jednym miejscy i przeklinam na całego. ... bo daliśmy przy tarasach a nie daliśmy przy wejsciu do domu i teraz kabel trzeba ciągnąć ehhh

    Treść doklejona: 21.12.14 23:12
    Manga suuuper.... i śliczna choinka
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    MrsHyde: nigdy nie sadzilam ze tak dom 'odbajkuje', ja zwolenniczka prostoty chcaca tylko swiatelka w zimnym bialym ;) no ale czego nie robi sie dla dzieciakow!!!

    Hydzia ja coś czuję, że tak samo skończę na swoim, w sensie poszalejemy...;)) Bo teraz wiadomo, nie będę się panoszyć, ale następne święta robimy u siebie już na 100% i będzie szał. :D

    Piękny, bajkowy klimat.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    Mangus, bardzo podobaja mi sie prezenty zapakowane przez Ciebie. ( no oczywiscie stroiki to pierwsza klasa). Ja zawsze, co roku cos innego wymyslam i w tym chcialam wlasnie popakowac tak normalnie w papier, tylko szukalam inspiracji, co by tu takiego zrobic, aby jednak bylo to nie takie zwyczajnie oblozenie papierem z przypadku. I powiem Ci, ze krade normanie, u mnie kolory na choince to zloty i czerwien, wiec tez zakupie w takich kolorach papier+ zielony. Ale, tak jak u Ciebie, rozne wzory :)))

    Fragi - a ja tez zlozylam te choinki z zielonych serwetek i wyszly mi super. Najpierw przecwiczylam na innych.
    A kupilam takie zwykle, najtansze zielone. Wzielam dwa kolory- taki zgnily zielony i lesny zielony i ten lesny wyglada swietnie. Zgnily tak se.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    Papier jest z Ikei jakby co. ;))
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2014 zmieniony
     permalink
    A Ja zastanawiam się czy dać w jednej linii czy zostawić tak jak jest






    Okno Julki


    Sypialni jeszcze nie ozdobiłam niczym ale będą tylko zielone igiełki. .. dzisiaj kupiłam gwiazdkę bo stara spadła i przestała świecić.









    Treść doklejona: 21.12.14 23:53
    Choinka wielokolorowa ale wszystkie ozdoby to biel, szary, pudrowy roz , srebrny i nutką czerni. Nie widać wstawek jakimi są srebrne dzwoneczki czy babeczki albo błyszczące cyrkonie czy też duże błyszczące brylanciki z plastiku :)
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Nasza pierwsza choinka w nowym domku



    inwencja twórcza chłopaków

    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 21st 2014
     permalink
    Te kulki na schodach to zabawki dla kotów :)



    Treść doklejona: 22.12.14 00:03
    Aneta śliczna choinka :)
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    Ladybird- mi siepodoba tak jak jest, tak spadkowo zawieszone te kule.
    Mangus- a no ja Ikei w promieniu 200 km nie mam, wiec raczej bede musiala cos w wsiowym, ewentualnie miastowym (gdyz sie wybieram) sklepie zakupic. Wiec zapewne zostaly same z misiami z prezentami i inne :(((
    -- ,
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    Kurde, jakie cudeńka się pokazały!!!!!
    MrHyde - ja wczoraj myślałam, ze wrzuciłaś jakieś zdjecie udekorowanego domu z katalogu.internetu! A dzisiaj dopiero doczytałam, ze to Twój i Twoje dzieło! SUPER!!!!!!! Kurde, mi się tak marzy odwalic bajkę na zewnętrz domu ... tylko ciagle kasy szkoda! Chyba w przyszłym roku się nie powstrzymam! ;)) Extra!

    Manga śliczna choinka, a stroiki pierwsza klasa! Pięknie!

    Lady - ale się świątecznie zrobiło u Ciebie :)))

    Aneta - pomysły Twoich chłopaków naprawdę niezłe ;-))))
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    ALe cudnie ! :)) pięknie to wszystko wygląda:))))
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    Dziewczyny, jak wrzucić zdjęcia z telefonu? Da się?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    W temacie ozdób przed dom to mi się marzy drzewko świecące, całe z led....


    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    Ulcia, moj Ci on, moj ;) stalismy sie atrakcja osiedla juz wczoraj wieczorem bo w okolicy to ewentualnie jakies lampki na choinkach czy domy oswietlone tasmami led. Stworow nie ma. Jednak to niesamowity koszt jest takie cos u nas kupic - brat sprawdzal i balwan ktorego on ma ze stanow u nas kosztuje 1,5tys i te fajniejsze to od 700zl sie zaczynaja. No i moj brat ma tego znacznie wiecej, jak zrobie zdjecie u niego pod domeem to pokaze, on tez z tych jarajacych sie swietami (ja to chociaz na dzieci zrzucic moge heheheh). Ciocia jak wczoraj przez tel uslyszala radosc dzieci to powiedziala ze sprobuje na wyprzedazach cos jeszcze poszukac a mlody az skakal na samo haslo :D
    Najwiekszy problem z dmuchancami ze stanow to ... transformator; wydalismy 200zl bo tam prad na 110 maja i zeby u nas to podlaczyc niezbedny jest konwerter

    Lady, nie mamy gniazdek, wyprowadzay normalnie przedluzacz, plaski kabel specjalnie mamy. Ogladalam drzewko jak to pierwsze, 800zl kosztowalo ale w realu nie bylo az takie fajne. Zdecydowanie chyba jednak wolalabym swoje choinki przyozdobic swiatelkami
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    laski a gzdie wy kupujecie takie zgrabne choinki? kurde moja jest tak pokraczna ze kosmos, ale w sumie u nas wybor marny, moj brat kolejny dzien jezdzi szuka i nic nie znalazl
    do tego jak kupowalismy nie wydawala sie wcale wielka i taka niezgrabna :/ zdjecie na szybko tel

    aad
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    MRS padłam ;) No chujanka faktycznie "inna", ale wiesz? Ja bym jej dała święty spokój, gdyż na jej widok każdy się uśmiechnie ;)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    U nas w zeszlym roku bylo tak. W tym jest wiekszy porzadek za to nie ma jeszcze choinki.

    Tez marze o ledowtm drzewku
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    Wklejalam zeszloroczna, to i wkleje tegoroczna choinke.
    Ja wprawdzie zadnej zaslugi nie mam w jej ubieraniu, bo mnie nie ma w domu na Swieta, niestety :( , no ale uwazam ze moi bracia odwalili swietna robote ( ubierali moi bracia), Jak tylko skonczyli to dostalam fotke, no jest piekna :bigsmile: i tez zwykly swierk :bigsmile:


    Treść doklejona: 22.12.14 13:42
    Lady, fajnie te bombeczki wygladaja, tylko jak dla mnie brakuje koloru.
    Za bardzo zlewaja sie ze schodami. Moze inny kolor wstazeczki bylby lepszy np. czerwony ?
    Na pewno kontrast bylby lepszy i lepiej byloby je widac.
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeDec 22nd 2014 zmieniony
     permalink
    A to nasze drzewko tegoroczne


    Stroik na stól:


    I choineczki z piór dla dwoch przyjaciółkek:
    -- []
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    Aż mi zapachniało choinkami jak tak oglądalam ;-)
    MKD - uwielbiam Twój klimatyczny dom
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    Monia502: MRS padłam ;) No chujanka faktycznie "inna", ale wiesz? Ja bym jej dała święty spokój, gdyż na jej widok każdy się uśmiechnie ;)

    moje dziecko i psiapsiolka zgodnie stwierdzily ze ze zlej strony foote zrobilam bo jak sie wchodzi to choinka wyglada ladnie, tylko z boku patrzac taki kostrubelec :tooth:
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    MrsHyde, moze i nie bedzie ona "miss choinek", ale jest bardzooooooooooooo urokliwa :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    milo ze pocieszacie :)) tutaj widok od wejscia do pokoju, ponoc ciut lepiej sie prezentuje niz bokiem :P
    nasza choinka co roku co raz bardziej pokraczna i co roku co raz bardziej kolorowa - odkad sie preprowadzilismy dostajemy od gosci wigilijnych po pudelku babek, wszystkie z tych duzych trecznie malowanych
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    Ona wygląda jak ludź :D ręce ma jak złodziej :wink:

    kurde bankruta strzelam przy pomponach :confused:
    jeden pompon kosztował mnie 10zł,trochę drogi interes.u mnie nie mam gzie kupić wąskiego tiulu.musiałam wziąć 1,5x1m :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    Hyde, moja miała za długie ramiona ale potraktowałam je nożycami do drobiu:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    Us ale mam nadzieje ze nacielas sobie 15-16cm paskow do zwijania?? W sumie z tych 10m to jednka jeden duzy wyjdzie tylko (na alledeogo ok 4zl placisz za 9m czy tiulu czy organtyny)

    Aneta ja tez chcialam przyciac ale dzieci opokowaly. Moj mlody twierdzo ze kiedys sama mowilam ze choinka im bardziej nieregularna i kolorowa tym lepiej (i nic ze to sciema byla na lrzywa choinke i papierowe lancuchy hehhe)
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 22nd 2014
     permalink
    Hyde pocięłam,oczywiście :smile:
    ale zrobiłam jeden pompon i stwierdziłam ze jak tak drogo mnie to wyniosło to lepiej zrobię małej jakąś kiecke z tego w stylu tutu :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeDec 22nd 2014 zmieniony
     permalink
    oki wklejam moje wypociny, choinki z sizalu i muliny:
    Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
    Image and video hosting by TinyPic

    Treść doklejona: 23.12.14 00:54
    Ta mała zielona niestety krzywa bo za mało dałam sznurka:/
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    Moja na żywo o niebo lepiej to wygląda. .. tabletem bez dobrego aparatu ciężko zrobić mi takie zdjęcie, które odda to jak one się prezentują i mienia brokatem. Lustrzanka poszła j w ruch wiec jak znajdę chwile to wstawię inne zdjęcia. ...

    Treść doklejona: 23.12.14 01:17
    Dziewczyny macie super choinki, nawet te pokraczne :)
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    Lady ja też mam podobne schody i zastanawiałam się jak będą wyglądać tam kule a teraz już wiem :) pięknie wyszły
    Hyde o naszym domu wszyscy w sklepie plotkują, Pan od pizzy uważa nas za wyznacznik drogi "tam obok najbardziej oświetlonego domu", M na zewnątrz zawiesił chyba ze 20szt. lampek, też mi się marzy drzewko świecące ale wiecie co jeszcze? taaaki duuży renifer lampkowy :)))

    Jak myślicie czy mogę do kulek użyć krochmalu w sprayu? bo mam firmy Ługa ze spryskiwaczem oprócz tego mam też taki w butelce któraś pisała z Was że robiła tej firmy
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    Hyde- ja od 3 lat kupuje juz swierki srebrzyste i ona sa wlasnie takie zgrabne. Maja miesiste igly i sa jak sztuczne:) oczywiscie zawsze wybieram, zeby choinka byla gesta. Mozna kupic swierki wysrebrzone i niewysrebrzone (te chyba rosnal w cieniu) i ja zawsze te bardziej zielone kupuje. U nas kosztuja 60 zl, wiec tylko 20 zl wiecej niz normalne, a po prosu stoja i stoja i stoja.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    Ja robiłam ługa z butelki ale spryskiwacz się nie nadaje. Jest za słaby. Nim można tiulowe kule spryskiwac.
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    No a w tym roku to nie wiem jaka choinke bede miala, bo maz kupowal sam. Powiedzial, ze nie slyszeli o swierku srebrzystym, ale wzial taka jaka mu sie podoba i zaplacil 85 zl. Ozesz..... Mam nadzieje, ze to bedzie jednak ten srebrzysty, tylko sprzedawcy sie nie znaja (bo i tak bywalo) . Bo jak kupil zwykly swierk za 85 zl, to to bedzie rekord !!!!! U nas ceny mega rozstrzelone. W mojej wsi w zeszlym roku i po 20 byly zwykle a po 50 srebrzyste. A w miescie juz x2 ceny:(
    -- ,
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    Jest choinka - są prezenty ;-))

    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    cala masa prezentow!! a doleza do jutra do wieczora? :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.