Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordodula
    • CommentTimeAug 22nd 2018
     permalink
    Witam, dziewczyny mam nadzieję na Waszą pomoc. Poszukuję podkładu kryjącego do cery suchej, takiego kosmetyku drogeryjnego. Byłam dziś w drogeriach i wróciłam z niczym.Proszę polećcie jakiś dobry podkład, który u Was się sprawdza. ( Jeśli taki watek jest, to oczywiście ten skasuję)
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeAug 22nd 2018
     permalink
    Blogerka Sroka poleca: Neauty i Pixie.
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeAug 22nd 2018
     permalink
    Ja polecam taki krem upiększający.
    Jest świetny.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthordodula
    • CommentTimeAug 22nd 2018
     permalink
    Dzięki, zaraz sobie poczytam o tych kosmetykach.
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeAug 22nd 2018
     permalink
    ja polecam minerały Neauty i Annabelle (te drugie dostępne w Hebe),
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthordodula
    • CommentTimeAug 22nd 2018
     permalink
    Fajne te kosmetyki, tylko ja u siebie w małym miasteczku ich nie dostanę. Gdybym miała próbkę to na necie można by zamówić. A takie dostępne w Rossmanie, macie jakieś godne polecenia? Bo ja mam cerę suchą, ale strasznie problematyczną. W dalszym ciągu męczy mnie trądzik, i mam pełno blizn:( Dlatego trudno mi znaleźć coś odpowiedniego. Na co dzień używam takich lekkich podkładów a teraz chciałam na wesele coś kupić, żeby lepiej kryło te niedoskonałości .
    •  
      CommentAuthormarryb
    • CommentTimeAug 22nd 2018
     permalink
    Jeżeli szukasz czegoś super kryjącego to Dermacol jest najlepszy.... Ale nie za często mozna go spotkać w drogeriach, ja kupuję na Allegro.
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeAug 22nd 2018
     permalink
    W większych drogeriach Rossman znajdziesz podkłady Revlon colorstay. Występuje w dwóch wersjach--do cery mieszanej i tłustej oraz do cery suchej. Dużo tańszy jest na allegro. Moim zdaniem dobrze działa przy problematycznych cerach. Zawsze przy suchej skórze najważniejszy będzie krem ochronny stosowany przed nałożeniem podkładu. Ale to już indywidualna sprawa jaki. Podkład nakładaj mokra gabeczka, dużo lepiej się aplikuje i trzyma.

    Kup sobie też szczoteczkę do czyszczenia twarzy--rewelacyjnie oczyszcza buzię z makijażu oraz dobry zel/zmywacz do twarzy (może coś z Vichy, zielona seria jest do trądzikowej skóry tylko potem tonik musi przywrócić pH skóry - np tonik ziaja odpowiedni dla rodzaju skóry)

    Fantastycznie działa krem Cicalfate m-ki Avene stosowany od czasu do czasu na noc. Rano skóra jest cudna.
    --
    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTimeJan 23rd 2023 zmieniony
     permalink
    No ja polecam zadbać o pielęgnację skóry. Zauwazyłam, ze skora która jest dobrze wypielęgnowana, nawilżona oraz wypeelingowana, jest łatwiejsza do pomalowania :) Makijaż wyglada lepiej, nic się nie roluje oraz dłuzej utrzymuje się na twarzy.

    Jesli macie problem z przetłuszczaniem się skóry to nie pomoże żaden matujący puder. Trzeba zadbać o odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne.

    https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/pielegnacja-twarzy-155.html

    Świetne składy mają kosmetyki profesjonalne od Selvert.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.