Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorKarpatkaST
    • CommentTimeNov 25th 2022
     permalink
    Cześć, jaki szampon do wlosow polecacie? Od jakiegos roku jrsr coraz gorzej, po normalnych szamponach robią mi się strupy na głowie, skóra jest mega wysuszona, wypadają włosy. Ostatnio myje babydream z rossmana dziecięcym, ale poprawy nie widzę. Może coś doradzicie nawilżającego?
    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTimeNov 25th 2022 zmieniony
     permalink
    Złotego środka nie ma … musisz sama popróbować różnych , aż w końcu trafisz na odpowiedni . Wiem , ze to są koszty , bo jeśli po kilku razach nie pomoże , to nie ma co z nim zrobić , ale niestety inaczej się nie da.
    U jednej osoby sprawdzi się jeden szampon, u drugiej drugi ;) Trzeba po prostu dobrać dla siebie odpowiedni i działający najskuteczniej.

    Od siebie polecam serię Atopicin:


    U mnie okazały się najskuteczniejsze na atopowe zapalenie skóry.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeNov 26th 2022
     permalink
    hairy tail cosmetics dostępne na napieknewlosy.pl
    -- [/url]
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeNov 28th 2022
     permalink
    A pewna jesteś że to od szamponu? w sensie że to tylko przesuszenie a nie jakaś choroba grzybicza?
    Bo u mojej corki jest podobnie.
    Używamy okazjonalnie aptecznych, nie pamiętam co ostatnio bylo na tapecie, ale wczesniej ketoxin dla alergików bodajże...
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeNov 28th 2022 zmieniony
     permalink
    Też mi to wygląda na grzybicze zapalenie skory glowy. Myj głowę przez jakiś czas szamponem Pirolam. Potem co jakiś czas przypominajaco. Jrsli nie podleczysz to bedzie narastać i z czasem mogą się tworzyć większe biale skupiska wyglądające jak strupy. Możesz również stosować ZOXIDERM 150 emulsja do skóry gładkiej i owłosionej.

    Poczytaj o łojotkowym zapaleniu skory glowy, za które odpowiedzialne są grzyby
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.