Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTimeAug 7th 2024
     permalink
    Planuje przyjęcie urodzinowe w ogrodzie dla przedszkolaków ( goście w wieku 4-7 lat). Czy możecie się podzielić swoimi pomysłami na atrakcje / gry / zabawy? Myślałam o tatuażach, piniacie i losowaniu zadan do wykonania. Nie mam więcej pomysłów a przyjecie ma trwać 3h .
    Byłoby bosko jakby ktoś miał jakiś plan nawet z rozpiska godzinową bo też nie wiem ile mniej wiecej czasu liczyć na poszczególne rzeczy.
    • CommentAuthorKarpatkaST
    • CommentTimeAug 7th 2024 zmieniony
     permalink
    Ogólnie my przerabialiśmy urodziny w ogrodzie i też miałam zaplanowane zabawy dla dzieci a się okazalo, że po torcie dzieci zajęły się same sobą. Mamy w ogrodzie trampoline, zjeżdżalnie z domkiem plus piaskownica, hustawkę....dodatkowo były bańki mydlane tylko z tych większych, malowanie kredą i piniata i wystarczyło. Zależy też ile dzieci ma być ale czasami wystarczy po prostu dać się im swobosnie pobawić nawet jesli się nie wszystkie ze sobą znają to w trakcie zabawy się poznają... Jeśli zależy Ci na lżejszej zabawie: https://www.swiatmojegodziecka.pl/dlaczego-warto-zorganizowac-impreze-urodzinowa-dla-dziecka-w-sali-zabaw/
    Polecam po prostu zaplanowanie imprezy w sali zabaw :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.