Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeOct 15th 2017
     permalink
    Monisunia to może do mnie to było. Ja w tym cyklu byłam na monitoringu i wszytko u mnie oki. Lekarz stwierdził, że skoro mam jedno dziecko i w czerwcu poroniłam drugie to wszytko jest oki, poronienie to była ciąża biochemiczna, która często się zdarza. Progesteron zrobiłam sama w siebie w 7dpo. Lekarz nie kazał m nic zrobić. Na monitorngu pęcherzyk miał 17mm do owulacji doszło dwa dni późnej.
    --
  1.  permalink
    U mnie w zdrowej ciąży na początku progesteron był 17.
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    •  
      CommentAuthoragat233
    • CommentTimeOct 15th 2017 zmieniony
     permalink
    Kasiek mnie kilku lekarzy mowilo ze progestero ponizej 10 jest jednak za niski. Poza tym duphaston czy luteina nie zaszkodzi a tylko moze pomoc. Nie zaszkodzi sprobowac.
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeOct 15th 2017
     permalink
    hej-no i starania rozpoczęte -za ok 10 dni się okaże -raczej tam na +nie liczę no ale zobaczymy😊. U mnie jak u dziewicy "chciałabym ale się boję "😊. ja po prostu caly czas pamietam, te pierwsze trzy lata jak mi młody dał w dupę -ani jedna nie przespana noc i ciągłe ryki-ważne ze mąż zdecydowany , bo na pierwsze dziecko dojrzewal 13 lat i już miałam zamiar mu kopnąć w dupsko-hm-chyba pokochał robienie dzieci😆😆. trzymam kciuki za Was dziewczyny-i za siebie również 😊
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeOct 16th 2017
     permalink
    Dzięki skontaktuje się z moim lekarzem.

    Treść doklejona: 16.10.17 07:06
    Ruda ja też tak mam że chcę ale się boję.
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeOct 16th 2017 zmieniony
     permalink
    Co do obaw to ja lekkie tez miałam ale po pierwszym miesiącu niepowodzenia jakoś jak ręką odjął i strasznie bym chciała zobaczyć 2 kreski w tym miesiącu...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeOct 16th 2017 zmieniony
     permalink
    A ja jak zobaczę to chyba nie uwierzę o ile oczywiście nadejdzie ten dzien :wink: U nas 18 cykl starań :shamed:
    --
  2.  permalink
    ruda03: ja po prostu caly czas pamietam, te pierwsze trzy lata jak mi młody dał w dupę
    - ja mialam miec gora 2 lata roznicy ale maly taki zywy i nie usluchany, wszedzie wlazacy i uciekajacy ze roznice mam 3,5 i ci powiem jedno.... jest GORZEj :P Identyko typ z tym, ze Maks w miare przesypial noce a tu porazka ha ha
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeOct 17th 2017
     permalink
    ha😊to mnie Madzik pocieszylas😀. no ale z drugiej strony, nikt nie mówił ze. będzie lekko.😊żabka-to trochę już długo się staracie -ale na pewno w końcu się uda☺. ja jeżeli w ciągu czterech m-cy nie zajdę w ciążę to raczej odpuszczam - jednak 40 lat to jak dla mnie ostatni dzwonek by urodzić dziecko-jakoś ta magiczna cyfra cały czas siedzi w mej głowie😆.
    --
  3.  permalink
    Ruda, znam pierworodki po 40-stce :wink: wiec nie zwracalabym uwagi na wiek, tym bardziej,ze dla mnie pierwsze dziecko po 30-stce to bylo duzo za pozno, a tymczasem los zrobil jak chcial... 7 lat staran, jeden Aniolek i dopiero teraz czekam na moje szczescie :)
    --
    • CommentAuthorprettygirl
    • CommentTimeOct 17th 2017
     permalink
    Asiula, będzie ze 2 lata jak się staramy.
    Też myślę, że teraz 40 lat to wcale nie jest taka magiczna liczba, że po niej nie ma co się starać. Długość i jakość życia się wydłuża, ja najbardziej patrzę na to, czy dam radę mojemu dziecku dać wszystko co najlepsze i czy doczekam jego dorosłości, ślubu itd. :)
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeOct 17th 2017
     permalink
    Dla mnie magiczna liczba to 27 i jeśli do tego czasu nie zdecydujemy się na 3 dziecko to już nigdy tego nie zrobimy. Na ten moment jesteśmy na nie, chociaż mi czasem marzy się synek ;) ale jak sobie pomyśle o nieprzepanych nocach, płaczach, pieluchach i siedzeniu w domu kolejne lata to od razu mi się odechciewa
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeOct 17th 2017
     permalink
    Malisiek, nigdy nie mów nigdy bo ktoś do góry pośmieje się z Twoich planów :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeOct 17th 2017
     permalink
    Jak do tego czasu zdania nie zmienimy, to wysyłam męża na wazektomie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeOct 18th 2017
     permalink
    Dziewczyny dzisiaj skok temperatury, od jutra zacząć brać duphaston ?
    --
    •  
      CommentAuthorjasmina6
    • CommentTimeOct 19th 2017
     permalink
    Za wcześnie, owu może być i dwa dni po skoku, lepiej byś nie przyblokowała owulacji. Jeśli nie skoczysz na podgląd to poczekaj trzy dni:)
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeOct 21st 2017
     permalink
    Hej staraczki, co u was ? Jak starania ?:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeOct 21st 2017
     permalink
    Do d.... Znowu torbiele, a lekarz póki co jeszcze nie ustalił ostatecznie terminu laparoskopii. Zazdroszczę wszystkim tym, które bez problemu zachodzą w ciążę. Jestem zła i rozżalona.
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeOct 23rd 2017
     permalink
    hej-a ja mam stresa -jutro powinnam dostać- albo i nie- okres😊-testy zakupione -aż mnie już korci co by sobie siknąć😆. brzuch okresowo boli -więc zobaczymy.pozdrawiam.
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeOct 23rd 2017
     permalink
    Ruda kciuki:bigsmile:
    U mnie w tym cyklu dziwna cisza .. żadnych objawów- Jak nigdy :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeOct 23rd 2017
     permalink
    Trzymamy kciuki :)
    -- [/url]
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeOct 24th 2017
     permalink
    hej-no niestety minus-czekam na okres☺. W sobotę idę na wesele, więc mogę przynajmniej poszaleć 😉
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeOct 24th 2017
     permalink
    Szkoda.. u mnie w tym cyklu chyba tez nici..
    Tempka chyba skacze ale testy owulacje mam wrażenie cały czas negatywne - druga linia jest ale nie jest ciemniejsza od kontrolnej...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeOct 24th 2017
     permalink
    A u mnie dopiero po@, czekam na owulkę i mam nadzieję, że szybko nie przyjdzie. We wtorek na 10 mam wizytę u gina to będzie 13dc i zobaczymy co tam się dzieje oraz omówimy ten mój progesteron.
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    A u mnie rwa kulszowa, wiec 18sty cykl staran staraniowym nie bedzie....
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    dziś 30 dc -okresu nadal nie ma-wczorajszy test na minus...chyba jutro rano znowu siknę jak @nie nadejdzie☺
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    My kobiety to się mamy, ruda kciuki :wink:
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Żabka-ty też jesteś w fazie czekania 😊? kurde -ja już sama nie wiem-poprzednie dwa cykle były 28,29 dni.W sumie jeden dzień poślizgu o niczym nie świadczy ale trochę się nakręcam😆. brzuch okresowo bolał od czwartku do wczoraj -dzisiaj cisza-nic nie boli .oczywiście wg Internetu mam wszystkie objawy ciąży😆😆😆-jaka stara taka glupia😆
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Ja też czekam :devil: z tym że u mnie objawy okresowe Ale i ciążowe :clap: czekanie najgorsze...
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    To ja czekam na wysyp testujących :cool:
    -- [/url]
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeOct 25th 2017 zmieniony
     permalink
    no baa-u mnie oczywiście również objawy okresowe przechodzàce w typowo ciążowe😆😆😆. a
    --
    •  
      CommentAuthorjasmina6
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Ruda nie sikaj, idź na pobranie krwi;)
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Te nasze objawy są zdumiewające- co miesiąc inne :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeOct 25th 2017 zmieniony
     permalink
    Ruda.
    Gdybys prowadzila jakies obserwacje, chocby sluzu, to bys mogla wyznaczyc dlugosc II fazy cyklu i bys miala pojecie czy to poslizg i jak dlugi. A tak nic nie wiesz i zostaja Ci nerwy i domysly.
    Żabka221: Te nasze objawy są zdumiewające- co miesiąc inne :rolling:

    I bardzo dobrze. Gdyby co miesiac bylo tak samo, to by nudno bylo, a i w rutyne bysmy wpadly. A tak trzeba analizowac i myslec.
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeOct 25th 2017
     permalink
    Jasmina-ale ja lubię ten moment sikania na test :)))taka mała adrenalinka mnie kręci :)-ale tak serio-masz rację -najlepiej iść na krew.Marion-fakt,obserwacji nie prowadzę -jakoś nigdy tego nie robiłam i nie czułam takiej potrzeby-z moich obserwacji jedynie tyle wiem,kiedy mniej więcej owulacja:). Ale u mnie luz-bez nerwów ...a moje domysły też mnie kręcą:))))
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    To ja ja nieśmiało pochwalę się plusikiem. Mieliśmy odczekać ok. 3 miesięcy po odstawieniu anty, ale raz zaszalelismy i mamy plusik 😁 pierwsza beta w zeszlą środę negatywna, druga w piątek wynik 20, wczoraj 222 :)
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Gratuluję :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Dziewczyny dołączam do Was. Gratuluję pozytywnych testów i zapłodnionych jajeczek :)

    Pokrótce się przedstawię. Mam jedno dziecko i bardzo chciałabym drugie ale mam z tym pewne kłopoty i już 4 razy ciąże straciłam (3x cb, 1 poronienie w 8/11 tc). Nie tracę nadziei i próbuje dalej.

    Aktualnie jestem w trakcie poronienia nr 4, beta spada i czekam na oczyszczenie. Potem czeka mnie trochę kolejnych badań i biorę się do dzieła.
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Oranda czyli jednak ..:sad: przykro mi i trzymam kciuki :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Żabka no niestety, taka jakaś lewa jestem, zasadniczo, teraz jak beta spada to już się cieszę, że to nie pozamaciczna, bo już i takie podejrzenia były (!) Postanowiłam sobie że jak na kolejnym teście zobaczę 2 kreski to się kładę z miejsca do łóżka a dziecko odsyłam do dziadków na 2 tygodnie póki nie zobaczę serducha. Takiej metody jeszcze nie próbowałam, choć z moim synkiem donoszonym też początek przeleżałam z powodu krwiaka. Może leżenie to klucz?
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    Prawda przykro mi...
    A ruda jak test??
    -- [/url]
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeOct 26th 2017
     permalink
    asiula-no nadal ujemny-@brak-na badaniu krwi nie byłam -zabrakło mi dzisiaj czasu. pewnie w ciąży nie jestem-bo by chyba na teście wyszło -więc czekam na okres ☺
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeOct 27th 2017 zmieniony
     permalink
    Ruda a ile po terminie @ jesteś ?
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeOct 27th 2017
     permalink
    no i rano @nadeszła ☺.3 dni po terminie -ech-a już myślałam ze może się udalo ☺
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeOct 27th 2017
     permalink
    Ruda.
    Zacznij sie obserwowac (temp., .śluz). Wtedy zadna @ Cie nie zaskoczy, a w razie staran bedziesz wiedziala, kiedy bedzie sens testowac i czy test bedzie miarodajny.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 28th 2017
     permalink
    Ruda zacznij się obserwować. Ja sobie w tygodniu kupiłam termometr owulacyjny w aptece i też od kolejnego cyklu zaczynam :)
    U mnie miesiączka powinna przyjść w środę :) zobaczymy :)
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeOct 28th 2017
     permalink
    Katka - czyzby starania? :wink:
    Jaki termometr nabyłaś?
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeOct 28th 2017
     permalink
    hm-no może zeczywiście spróbuję -muszę trochę poczytać na ten temat ,bo w tym temacie jestem zielona 😯-nawet nie wiem od jakiego dnia cyklu należy temperaturę mierzyć 😶.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeOct 28th 2017
     permalink
    w każdym możesz zacząć.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeOct 29th 2017
     permalink
    ruda03: nawet nie wiem od jakiego dnia cyklu należy temperaturę mierzyć 😶.

    Żeby wiedzieć co piszczy w trawie to najlepiej mierzyć cały czas :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.