Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkadzek
    • CommentTimeSep 23rd 2018
     permalink
    A polecicie mi tutaj jakaś wygodną torbę na krótsze podroże?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 23rd 2018
     permalink
    Puccini
    Maja walizki rożnej wielkości, może tanie moe są ale warto , poza tym na promocji można kupić w bardzo dobrej cenie
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2019 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny,

    Polećcie jakąś miejscówkę nad Bałtykiem (linki jak macie). Mamy swoje miejsce, do którego wracamy, ale może czas na zmiany. Najchętniej zachodnia część woj. zachodniopomorskiego, bo mamy najbliżej z lubuskiego.

    Odpadają apartamenty w znanych hałaśliwych kurortach oraz pola biwakowe (namioty itp.). Chodzi mi o domki letniskowe (blisko do morza). Warunek - jak najmniejsza miejscowość, najchętniej wioska. Mówiąc wprost - szukam zadupia, ale z podstawowymi udogodnieniami (tv, internet, kuchnia, ciepła woda, czysta pościel, zero robali :wink:).
    W razie zachcianek - restauracje, markety, atrakcje dla dzieci w razie niepogody, miejsca do zwiedzania - wszędzie tam dojadę. Ale podstawa to cisza i spokój.
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeFeb 11th 2019
     permalink
    Marion my jezdzimy do collins beach w Sianozetach. A ja szukam fajnej miejscowki w Chorwacji albo we Wloszech? Tak zeby byly posiłki i baseny dla dzieci. Polecacie cos?
    --
    •  
      CommentAuthorhanka242
    • CommentTimeFeb 15th 2019
     permalink
    http://nadmorskaosada.pl my byliśmy tu.
    Ale jest to totalna wiocha, od razu uprzedzam:wink:
    Oraz tu: http://www.domki-dabki.net.pl/cennik.php

    Obie miejscówki bardzo fajne
    Dla mnie na wieeeeelki plus ----> plaża spokojna i może nie bezludna , ale bez wielu ludzi.
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 15th 2019
     permalink
    Dziękuję za namiary - może skorzystam w przyszłości, bo już zamówiłam (w Międzywodziu).
    •  
      CommentAuthorhanka242
    • CommentTimeFeb 15th 2019
     permalink
    To może ty się pochwal co wybrałaś:wink:
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 15th 2019 zmieniony
     permalink
    MaxCamp w Międzywodziu. Wcześniej jeździliśmy do Wakacyjnych Domków w Pogorzelicy.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeFeb 15th 2019
     permalink
    Marysia, wiem, że znalazłaś miejscówkę ale jak patrzę na Twoją check listę to powiem Ci, że nie jeden Hilton by poległ 😂😂😂
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 15th 2019 zmieniony
     permalink
    elfika: nie jeden Hilton by poległ

    Chodzi Ci o "podstawowe udogodnienia"?
    - tv/internet - ja się obędę (i nawet super by było się odciąć na tydzień), ale Frycek nie otworzy paszczy do jedzenia bez bajki czy piosenek dla dzieci...
    - kuchnia - ze względu na Frycka gotujemy sami - bo wybredny, więc "obcego" żarcia nie tknie, a i restauracje/bary (duże sale, stoliki, ludzie) go rozpraszają,
    - ciepła woda, czysta pościel - tu chyba nie ma co komentować :wink:
    - zero robali - gdybym chciała kontakt z robalami, to bym rozbiła namiot na polu biwakowym. A tak serio - bywałam już w domkach letniskowych (tanie, ale zaniedbane), gdzie robale były (nawet takie ususzone czy zmumifikowane - co świadczyło o kilkuletnich brakach w sprzątaniu), więc dziękuję.
    •  
      CommentAuthorhanka242
    • CommentTimeFeb 15th 2019
     permalink
    Marion, oba adresy wyglądają b .fajnie:bigsmile:
    Podobnie do tego gdzie my byliśmy i to jest super opcja bo domki są ładnie urządzone, obok mnóstwo miejsca dla dzieciaków, plac zabaw, cisza , spokój i cicha plaża, Czego chcieć więcej?:wink:
    No..może ci co nie chcą /nie lubią gotować to mało opcji do wyboru..ale i takie miejsca się znajdą. Jeśli będziesz zadowolona , daj znać.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2019
     permalink
    polecicie coś w przyzwoitej cenie na mazurach? chodzi mi raczej o mały, zgrabny domek bo to akurat na pół roku małego przypadnie więc przy ząbkowaniu czy złym humorze nie chciałabym aby inni wczasowicze mieli przekichane nocki ;)
    mogą być okolice Augustów, Giżycko czy Mikołajki a może to być bardziej Warmia i okolice Olsztyna, tu nie mamy konkretnych wymagań.
    • CommentAuthorkoneserka
    • CommentTimeApr 29th 2019
     permalink
    Moim zdaniem branie malucha na wycieczke to niepotrzebny stres dla niego...
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeApr 29th 2019
     permalink
    No..najlepiej zamknąc sie w domu, zasunąć rolety i nie wychodzić dopóki nie dorośnie :devil:
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeApr 29th 2019
     permalink
    Jaki stres? Mój syn od maleńkiego uwielbiał jeździć autem. Wycieczki były dla niego przyjemne. Do dziś uwielbia podróże. Im dłuższe tym lepsze.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 30th 2019
     permalink
    Z takim maleństwem to chyba właśnie najłatwiej na urlop - głównie je i śpi, nie ucieka oraz nie naciąga na tandetne chińskie zabawki czy automaty jak kilkulatek, nie strzela fochów jak nastolatek... :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2019
     permalink
    Z opowieści znajomych i własnego doświadczenia
    3 miesieczniak - cyckanie spanie i przewijanie
    Roczniak - juz trzeba zabawiać
    3-4 lata - bunt na pokładzie
    6-10 osiołek ze shreka i „daleko jeszcxe”
    15 i więcej - foch ze wyjazd z rodzicami nie z przyjaciółmi


    Moje dzieci głownie do tych „daleko jeszcze” sie zawsze zaliczały wiec jestem chyba szczęściara. No ale nasza najdłuższa podróż autem to 10h
  1.  permalink
    U mnie Olek uwielbia jeżdzić autem, przeważnie śpi, za to z Wiktorem najchętniej bym nie jezdziła, bo po 5 minutach drze się
    --
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeApr 30th 2019
     permalink
    U 5 latka dochodzi "ale nuda" hehe...
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 10th 2019
     permalink
    Hyde- ja z Warmii jestem i jest tutaj mnóstwo cudownych miejsc, choć te najlepsze to porezerwowana na pół roku na przód. A interesuje Cie ale i jezioro? Bliżej miasta?
    Ja jak kiedyś szukałam domku żeby pojechać nad jeziorko to te wszystkie normalne dawno pozajmowane już były. A ja wcześniej rezerwować nie chciałam bo wiadomo jak z pogoda. Dlatego my teraz tylko pod namiot jeździmy. I w ciazy w te lato też się wybieramy. A co!!!!
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 14th 2019
     permalink
    Dziewczyny, czy znacie jakąś fajną miejscówkę w Chorwacji, gdzie są piaszczyste plaże i można spokojnie jechać z dzieckiem?
    A jak nie Chorwacja, to co polecacie, by można było wybrać się z dziećmi?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 14th 2019
     permalink
    Kasia podobno Węgry bardzo fajne, pogoda praktycznie taka sama jak w Chorwacji, a jednak dużo krótsza droga.
    Tzn nie wiem jak tam od Was, bo z geografii ja słaba jak gałązka wierzby.
    Ale np od nas jedzie się 7-8 godzin a do Chorwacji w tamtym roku jechaliśmy 18(!!!!!) :neutral:

    I mimo, że akurat nasze dzieci zawsze cierpliwe, grzeczne i spokojne to jednak w tym roku chyba na te Węgry postawimy.....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2019
     permalink
    Dżasti chcielibyśmy takie wash&go czyli i woda i ewentualnie coś gdzies skoczyć zobaczyć.
    Nie lubimy plażować ale chętnie w ciszy z kiepskim zasięgiem byśmy trochę pobyli zwłaszcza że urlop jeśli w ogóle będzie to będzie „wyszarpany” i będzie interesowało nas jednak coś na ostatnią chwilę. Na razie w ogóle jie ma już mowy o urlopie bo mimo że nie-mąż jest właścicielem firmy transportowej to ostatnio maja tyle pracybże kolejny człowiek zatrudniony a się nie wyrabiają (i niestety on też pracuje po 13-14h dziennie, czasami i weekendy)
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 16th 2019
     permalink
    No to Ci Hyde powiem, ze tak na ostatnią chwile to moze być kiepsko.czasem ktoś się ogłasza na ostatnia chwile ze ma domek do wynajecia, ale te fajne miejsca to oblegane są. My uwielbiamy Tumiany. Tam czasem może się zdarzyc wolny domek, albo taki a’la apartament czyli takie szeregowe domki. To jest kemping wiec i restauracja i zaplecze typu rowery wodne, kajaki itp. Ale jest dość intymnie.
    Ale tez pięknie jest w Dorotowie (tutaj bardziej tylko domki) czy ośrodek wypoczynkowy Nowa Kaletka, czy tez Rentyny. Tez taki duży ośrodek jest w Kretowinach, ale to moloch, jak w Krynicy w lato.Na Mazurach bardziej to cudny jest Miłomłyn, tam jest dużo ośrodków, ale nie wiem czy maja zaplecza typu restauracja itp.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 17th 2019
     permalink
    A możecie polecić jakieś sprawdzone miejscówki nad morzem na wrzesień? Interesuje nas prawa strona mapy z pominięciem Zatoki (półwysep jest ok :)). Jakieś domki? Będzie nasza czwórka i przyjaciel Młodego z inkubatora z braćmi i rodzicami. To chyba dwa domki są nam potrzebne?
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  2.  permalink
    Poleccie, gdzie warto jechac nad morze, jakies domki i pokoje tez mile widziane.
    Planujemy jechac na weekend.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJun 3rd 2019
     permalink
    Ja tam lubię Mierzeję. Ewentualnie wyspa Sobieszewska. Przy czym ja lubię cisze, spokój i brak tłumów :)
    Podobała mi się oferta "Młyna" w Jantarze. Zaraz obok restauracji gdzie można niedrogo zjeść.
    --
  3.  permalink
    Dziekuje, sprawdze
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJun 4th 2019
     permalink
    tylkonadzis: gdzie warto jechac nad morze, jakies domki

    Ja w zeszłym roku byłam w Wakacyjnych Domkach w Pogorzelicy, a w sobotę jedziemy do MaxCamp w Międzywodziu.
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 11th 2019 zmieniony
     permalink
    katka_87 od trzech lat czyli od 6 rz córki jezdzimy do Chorwacji i nigdy brak piasku nie byl problemem.Jest tyle ciekawych zabaw na plażach ze wcale nie bylo nudno a wrecz przeciwnie.
    Bylismy w Rowinj( raz byl piask ale w morzu tylko )Zadarze(raz na piaszczystej) i Omis( tu tez raz na piaszczystej) i mimo wiaderek grabek foremek corka i tak wolała inne atrakcje.
    Chorwacja jest na tyle wszechstronna ze nie kieruj sie piaszczystymi plażami na pewno😊
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJun 12th 2019
     permalink
    My teraz wróciliśmy z Jarosławca w panoramie morskiej
    panoramie morskiej

    Treść doklejona: 12.06.19 20:43
    My teraz wróciliśmy z Jarosławca w
    panoramie morskiej
    Ogólnie ośrodek ma 12 hektarów i wielkość ośrodka najbardziej nam przeszkadzała. Wszystko było w oddzielnych budynkach.
    Ale jeśli to komuś nie przeszkadza to nawet warte polecenia miejsce.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 12th 2019
     permalink
    A jedzenie ok ?
    Bo my rok temu byliśmy tam jeden dzień cały (mieszkaliśmy w Batumi, niedaleko Panoramy) i pamiętam że jedzenie okropne tam było
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJun 13th 2019
     permalink
    Strasznie hotelowy :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJun 13th 2019 zmieniony
     permalink
    Aga, to wszystko zależy od wieku dziecka, myślę. Ja sobie nie wyobrażam iść na kamienistą plażę z 7 latką i 1,5 rocznym dzieckiem. Moja Michasia uwielbia grzebać w piasku, więc myślę, że u nas ten piasek bardzo by uprzyjemnił jej pobyt. Ponadto jeśli 1,5 roczniak wywróci się na kamienie a na piasek, to jednak jest duża różnica.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeJun 13th 2019
     permalink
    Ja bez względu na wiek nie pojechalabym na kamienista plaże. Raz pojechaliśmy w ciemno i wracaliśmy w podskokach w swoje miejsce zostawiając 700 zł zaliczki
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJun 17th 2019 zmieniony
     permalink
    A ja właśnie wróciłam z domków MAXCAMP w Międzywodziu.

    Polecam!
    Na 60 domków, tylko 2 były wolne - cała reszta zajęta przez rodziny z małymi dziećmi. Dzieci w wieku max 4-5 lat (mój Heniu był najstarszy), ale były też ok. 1-2-miesięczne cycujące się niemowlaki. Na terenie ośrodka duży plac zabaw, boisko do piłki nożnej (typu orlik ze sztuczną trawą) oraz boisko do piłki siatkowej plażowej. Domki super - nowe, drewniane; pościel miękka pachnąca; wyposażenie Ikea. Po sąsiedzku SPA Marena (można tam chodzić na śniadania i obiady (zniżki) i korzystać z basenów. Plaża w odl. ok. 250-300 m - jedyni minus to zejście na plażę po schodach, ale wózkowi radzili sobie (nawet mój mąż pomagał innym znosić). Plaża piaszczysta - czysta.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJun 17th 2019
     permalink
    Dzięki Marion za Twoją opinię :bigsmile:
    Byłam jej bardzo ciekawa.

    Super Wam się też z pogodą udało. My ruszamy w sobotę i widzę, że pogoda też obiecująca.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJun 17th 2019 zmieniony
     permalink
    Jaheira: My ruszamy w sobotę

    A gdzie - właśnie do MaxCamp?
    Mają też drugi ośrodek niedaleko - MaxCamp Kolor (w odl. ok. 800 m) i ruszają z nim od tego lata. Podeszliśmy sobie tam - akurat kończyli urządzanie. Ale o wiele mniejszy teren, ciaśniej, mniej przestrzeni. Bliżej jest do morza, ale zejście też schodami.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJun 17th 2019
     permalink
    Nie, Międzywodzie to dla nie ten kierunek na wypad nad morze. My ruszamy do Kuźnicy, na Półwysep Helski.

    Byłam ciekawa Twojej opinii, bo znam Międzywodzie. Bardzo możliwe, że będę chciała wyruszyć tam na wypad z przyjaciółmi. Takie spotkanie po latach :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJun 17th 2019 zmieniony
     permalink
    Rozumiem.

    Jeszcze dopisze, że mnie zaskoczyli - pozytywnie.
    Akurat podczas pobytu teściowa miała mieć ciężką operację - zgodzili się bym zapłaciła na początek tylko za 3 dni, w razie gdybyśmy musieli przerwać urlop i wracać. Jednak operacja się udała i zostaliśmy. Poszłam więc dopłacić resztę. Ale okazało się, że coś tam źle mi policzyli. Ja się nawet nie zorientowałam. Na rugi dzień przyszła babeczka z obsługi i oddała mi prawie 300 zł. Brawa za uczciwośc :thumbup:
    Także polecam tym bardziej.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 29th 2019
     permalink
    Znacie ciekawe miejsce na pobyt w Bieszczadach? Niekoniecznie przy granicy.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJul 29th 2019 zmieniony
     permalink
    Domek dla turystów wynajmuje dziewczyna, która już nie bywa na portalu (PENNY) - Chatka pod Trochańcem. Tylko z tego co widzę, ma rezerwacje do końca września. Opinie ma bardzo dobre, dziewczyny z portalu do niej jeździły.
    Bieszczady są spore, zależy czego szukasz - coś w górach, czy może nad jeziorem lub rzeką, na odludziu, czy w mieście. Opinie w Google czy Booking.com są bardzo pomocne - ludzie piszą o wszystkich minusach i plusach danej miejscówki.
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeJul 29th 2019
     permalink
    My już trzeci raz jedziemy do Polańczyka, do domku: narownej.pl

    Wszędzie blisko i generalnie nigdzie indziej już noclegów nie szukamy.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 29th 2019
     permalink
    Madzia kiedy będziecie ? :smile:
    Bo my prawdopodobnie też tam 15-19 sierpnia.
    Tylko że my pod namiot, ale może udało by się nam spotkać :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeJul 29th 2019
     permalink
    O nie!

    Asia, my w najbliższą sobotę wyjeżdżamy - ale pech :sad:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJul 29th 2019
     permalink
    My jeździmy do Kalnicy, niedaleko Cisnej. Ale miejscówki konkretnej nie polecę, bo my mamy zakładowe domki.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJul 30th 2019 zmieniony
     permalink
    Ja prawie z Bieszczad pochodzę (26 lat mieszkałam w Sanoku), ale od 13 lat mieszkam na zachodzie kraju - w rodzinne strony jeżdżę góra raz na rok i kompletnie już nie orientuję się, co tam się dzieje. Jednak przez tą ostatnią dekadę turystyka bardzo się tam rozwinęła. Każdy znajdzie coś dla siebie - góry, jezioro, rzeki, las, spokój i ciszę, a jak się dobrze poszuka, to nawet i dzicz, ale i miasta z galeriami handlowymi, baseny, pola golfowe itp. Apartamenty, domki, pola biwakowe. Co kto lubi.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 31st 2019 zmieniony
     permalink
    Mąż wybrał miejsce: Ustrzyki Górne. Tam w ogóle coś jest oprocz schroniska? Sklep? Bar?
    Nie znam Bieszczad. Kilka lat temu byłam w Polańczyku na konferencji z pracy - na weekend.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJul 31st 2019
     permalink
    Amazonka: Mąż wybrał miejsce: Ustrzyki Górne. Tam w ogóle coś jest oprocz schroniska? Sklep? Bar?

    Jest sklep (nieduży market), ze 2-3 miejscówki z jedzeniem. I kościół oraz siedziba Bieszczadzkiej Straży Granicznej. Reszta to kwatery do wynajęcia. Dookoła góry i Bieszczadzki Park Narodowy.
    Liczba ludności Ustrzyk poza sezonem - poniżej 100 :cool:

    Generalnie Ustrzyki Grn. to dobre miejsce dla ludzi, którzy chodzą po górach - blisko na Tarnicę, Połoniny. Do najbliższych atrakcji dla dzieci będziecie mieli 60 km (1 h jazdy) w Polańczyku nad Zalewem Solińskim...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 31st 2019
     permalink
    Nie lubię chodzenia po górach, a teraz to już zupełnie sił nie mam. Zobaczymy na miejscu.
    -- [/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.