Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 2nd 2016
     permalink
    Olenka01: Sa tu jakieś mamy z niepełnym KP którym pierwsze krwawienie nie wróciło prędko?
    --

u mnie na razie nie widać by zapowiadał się pierwszy okres pop porodzie :)
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
     permalink
    Temperatury cały czas nisko, śluz cały czas ten sam, ale bez oznak okoloowulacyjnego. Od czasu do czasu jajnik pobili chwile i tyle.
    Przed ciąża walczyłam z wysoka prolaktyna. I nie wiem czy to noże mieć znaczenie. Endo zaprosił mnie na październik o ile przestane karmić około roku bo mówi ze pol roku trzeba na spr poziomu prolaktyny po odstawieniu.
    Po prostu lekko męczące jest to ze nie wiadomo kiedy nadejdzie. A nie planujemy drugiego dziecka, wiec zawsze serducha takie niepewne sa:bigsmile:
    -- []
    •  
      CommentAuthorAmazonka
     permalink
    Jeśli nic się nie zmienia, to są pewne. W końcu od czegoś jest reguła szczytu.
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeMar 14th 2016
     permalink
    Moglybyscie zerlnac na moj cykl? To pierwszy po porodzie. Cykl poporodowy trwal 120 dni a tu teraz takie nie wiadomo co.... Caly czas jednak karmie piersia. Gdybym nie mierzyla twmperatus to bym myslala ze mam juz normalne cykle bo krwawienia regularne sa tylko skoku brak :/
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 14th 2016
     permalink
    W Twoim poporodowym cyklu widać mały skok, ale jest. Możesz obniżyć linię podstawową. Był przedwczesny skok.
    Regularne śródcykliczne.
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeMar 15th 2016
     permalink
    To jak teraz interpretowac? Regula szczytu juz odpada skoro plodnosc wrocila i juz jeden skok byl. A na skok w tym cyklu czekam 2 mce juz :/
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeNov 14th 2016
     permalink
    Dziewczyny ile najdłużej czekałyście na powròt płodności? Jestem 15 miesięcy po porodzie. Nadal karmię piersią.

Muszę sie wybrać do lekarza po skierowanie na usg i krew, ale ciekawa jestem, jak to u Was było.
    --
    • CommentAuthorewela88
    • CommentTimeDec 4th 2016
     permalink
    Cześć wszystkim :)
    Jestem ciągle w cyklu poporodowym (jeszcze nie dostałam @, karmię wyłącznie piersią, Córeczka ma 4miesiące). Teoretycznie zaobserwowalam jakiś śluz, ale nie jestem pewna czy to nie było z powodu infekcji + czasem czuje kłucie w jajnikach. Zaczęłam mierzyć temperaturę, niestety dopiero od 3 dni (wcześniej myślałam, ze nie ma sensu, dopiero teraz poczytałam o metodzie angielskiej, która bierze pod uwale cykl poporodowy). Temperatury są niższe, ale wnioskuje to tylko na podstawie temperatur sprzed ciąży (mierzyłam temp w 3 poprzedzających ciąże cyklach).
    Czy moge/powinnam już uznać, że wróciła płodność? Metoda LAM raczej nie ma u mnie zastosowania (używamy smoczka i zdarzają się dłuższe przerwy w karmieniu w nocy).
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 16th 2016
     permalink
    Wszystkie metody biorą pod uwagę cykl poporodowy - to jest okres gdy można rozpozna płodność i niepłodność.
    Mierz dalej i obserwuj się jak przed ciążą.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.