Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Madziulka, az sie slabo robi, jak sie czyta takie farmazony.
    1. Owulacje potwierdza na 100% ciaza, nawet monitoring nie daje takiej pewnosci.
    2. Testy owu to ZADNA metoda anty i powinnas zmienic ginekloga, skoro Ci taka zalecil.
    3. Kom. jajowa jest zdolna do zaplodnienia przez max 24 godziny.
    4. Bol owulacyjny to zaden wyznacznik

    Wiec nie siej tutaj pogladu, ze zaszlas w ciaze 3 dni po owulacji bo po pierwsze- sama a nawet z ginem nie okreslisz jej czasu dokladnie, a po drugie to niemozliwe.
    --
  1.  permalink
    ask28: [/quote]
    Chodziło mi o to, że organizm kobiety to nie robot, w tym sensie że wszystko się może zdarzyć. Ale jak widać to i to wam trzeba tłumaczyć jak krowie na miedzy. Wszystko się może zdarzyć w tym sensie że można zajść w ciąże po owulacji.
    [quote=Lexia]

    Lexia nie będę Ci tłumaczyła i się powtarzała non stop, ja wiem jak było. [wymoderowano] znasz moją historię i nie wiesz nawet jak dobrego mam gin pod ręką więc nie mam zamiaru się sugerować tym co napisała jakaś 17-letnia siksa na temat tego co przeżyłam. Nie musisz mi wierzyć, nikt nie musi. Wiem co się stało, wiem że zaszłam po owulacji i wiem że 3 dni po, jak nie znasz mojego cyklu dokładnie i mojego organizmu to jak śmiesz osądzać mnie że się nie znam??!! Spadam stąd, nie mam czasu na marnowanie czasu z takimi jak Lexi. Najwyraźniej mało wiesz, zbyt mało żeby równać się ze mną.
    Wszystkim tym, które nie uważają że regułka książkowa to wszystko i też mają podobne doświadczenia życzę zdrowych maluszków i mądzrejszego myślenia! :) idę się cieszyć dźwiękiem bijącego serduszka mojego chłopczyka!
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Madziulka44556677: Gówno znasz moją historię i nie wiesz nawet jak dobrego mam gin pod ręką


    Twój gin nie jest dobry, skoro nie zna podstaw dotyczących antykoncepcji i tutaj mnie nie przekonasz.

    Madziulka44556677: nie mam zamiaru się sugerować tym co napisała jakaś 17-letnia siksa


    Po pierwsze nie siksa, a po drugie na pewno nie siedemnastoletnia. Średnio mnie interesuje, czy się będziesz tym sugerować, czy nie, ja napisałam fakty oparte na badaniach i rzetelnej wiedzy, której Tobie sporo brakuje.

    Madziulka44556677: Wiem co się stało, wiem że zaszłam po owulacji i wiem że 3 dni po


    Nie zaszłaś w ciążę 3 dni po owulacji. Twoja owulacja się przesunęła.


    Madziulka44556677: jak nie znasz mojego cyklu dokładnie i mojego organizmu


    Śmiem twierdzić, że Ty sama swojego organizmu nie znasz, skoro zaskoczyła Cię ta ciąża, kiedy to "zabezpieczałaś się" testami owulacyjnymi...

    Madziulka44556677: Spadam stąd, nie mam czasu na marnowanie czasu z takimi jak Lexi. Najwyraźniej mało wiesz, zbyt mało żeby równać się ze mną.


    Oj, spadaj, spadaj, przykro mi nie będzie :cool: No, a co do tego, ile wiem- na pewno więcej od Ciebie w tej sprawie, i cieszę się, że się z Tobą nie równam :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Misiaczka3040: nie możesz tego podwarzać

    Madziulka44556677: Ale nie podwarzaj tego

    chyba "podwazac"
    wybaczcie OT ale 2 przypadki na jednej stronie to dla mnie zbyt wiele.
    --
  2.  permalink
    Aguncia pewnie jakiś zbieg okoliczności :wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Lilala: od kwietnia 2012 starania pod kontrolą gin

    Skoro ściśle kontrolujecie starania, to podejdź na USG i będziesz wiedzieć, w jakiej fazie cyklu jesteś.
    -- Mama M & N & W
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    dyskusja dotycząca starań użytkowniczki Misiaczka3040 została przeniesiona do wątku Starające się o dzidzię
    •  
      CommentAuthorlampka2
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    ahahahah gdyby 445566 miała naprawde dobrego lekarza to by na starcie powiedzial ze testy owu to nie jesyna metoda anty i że 3 dni po owu można zajsc w ciaze bo cykle to nie zegarek szwajcarski ,lubie takie posty od takich osób ,czasami przyda się jak ktoś na forum zasieje zamęt i da się pośmiać innym hahaha
    --
    • CommentAuthorsunn
    • CommentTimeMar 6th 2013 zmieniony
     permalink
    Witam, mam na imię Natalia mam 15 lat. Jestem z moim chłopakiem prawie rok, nie współżyliśmy..piszę bo mam jedną, ale konkretną sprawę a odnosi się ona do tego, czy ja mogę być w ciąży? 2 lutego bieżącego roku byłam u mojego chłopaka, bardzo bolało mnie podbrzusze lecz tylko momentami..po pewnym czasie zaczęliśmy się przytulać i całować, zaczął mnie rozbierać od pasa w dół ale odrazu zaznaczyłam że nie jestem gotowa na seks, i nie ma o tym mowy..On powiedział że mam być spokojna. Robił mi palcówkę nie powiem było bardzo przyjemnie :).. następnie i ja go zadowoliłam i wydzielił się z jego penisa preejakulat ( dużo o nim czytałam lecz nie wiem w co mam wierzyć bo wypowiedzi są różne). On otarł się o mnie (jednokrotnie) swoim penisem na którym prawdopodobnie był preejakulat.(nie jestem pewna..) Po czym znowu wsadził palce do mojej pochwy. Nie zareagowałam na to i nie pomyslałam o tym że ten płyn mógł się dostać do mojej pochwy. Dziś jest 6 marca, od ponad miesiąca męczy mnie pytanie: czy ja jestem w ciąży? PODKREŚLAM. 3 lutego dostałam miesiączki, oraz 2 marca dostałam miesiączki i teraz właśnie mi się kończy. Mój cykl to 23 dni, czasami jednak miesiączka mi się spóźnia. Boję się zrobić test.. Mam nadzieję żę pomożecie mi ;)
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeMar 6th 2013
     permalink
    Sunn wszystkie znaki wskazują, że nie jesteś.
    Rozważ jaki sens mają twoje zbliżenia z chłopakiem, skoro tak panicznie boisz się ciąży..
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMar 6th 2013
     permalink
    sunn: 3 lutego dostałam miesiączki, oraz 2 marca dostałam miesiączki i teraz właśnie mi się kończy.

    2 marca dostałaś okresu,dziś jest 6 i piszesz,że "właśnie Ci się kończy" więc nie ma żadnych obaw. Jedną z takich głównych podejrzeń ,że jest się w ciąży to właśnie brak miesiączki. Jeżeli bardzo się boisz,to zrób test,ale tylko dla świętego spokoju. I następnym razem przed przystąpieniem do jakichkolwiek czynności seksualnych trochę pomyśleć i liczyć się z konsekwencjami :smile:
    --
    • CommentAuthorrudzielec38
    • CommentTimeMar 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Witam.Mam takie pytanie.W lutym,a dokladnie 9 lutego mialam ostatia@ Dokladnie 14 dnia cyklu,kochalam sie ze swoim facetem bez zapezpieczenia-poszlo do konca:) Dzis powinnam dostac @,ale nie ma jej. ze dwa dni po stosunku zaczely mi sie bole w podbrzuszu,najbardziej z prawej strony-taki rwacy,a nawet czesto sa to skurcze idace do pachwiny.Dodam,ze w lutym skonczylam brac tabletki anty.,wiec istnieje duuuuze prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy????
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 11th 2013
     permalink
    Prawdopodobieństwo istnieje. Polecam test ciążowy. Aczkolwiek ten ból to był raczej owulacyjny, a nie implantacyjny, jak sądzę. Powodzenia.
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMar 11th 2013
     permalink
    kurczę własnie sie żdziwiłam bo boli mnie brzuch jak na @ ale okresu nie mam już 56 dni noi zobaczyłam na papierze nitki krwi z przezroczystym rozciagliwym sluzem kurczę nie wiem czy to bedzie @ czy może implantacja .Niezabezpieczamy sie staramy sie o dziecko mozecie luknąc na mój wykres.

    Treść doklejona: 11.03.13 15:09
    na stary cykl powinnam dzisiaj dostać @....
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 12th 2013 zmieniony
     permalink
    doti28: Niezabezpieczamy sie staramy sie o dziecko mozecie luknąc na mój wykres.

    doti przecież na tym wykresie nie ma żadnych pomiarów, które są kluczowe praktycznie... :) Nie bardzo wiem, na co tu lukać :wink: Jedyne co, to serduszka rzuciły mi się w oczy i negatywne wyniki testów :wink:
    --
    • CommentAuthorsandra3050
    • CommentTimeMar 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Kochaliśmy się moim chłopakiem kiedy miał dochodzić założył gumkę wiec plemniki nie były w pochwie jednak słyszałam że chłopaki wyważają jakieś coś i są tam plemniki . czy mogę byćw ciąży od tamtej pory leci mi śluz taki jak woda bezbarwny , bolą mnie jajniki i pojawił się ból w podbrzuszu ale lekki okres spóźnia mi sie 4 dni czy ten śluz może być oznaką czegoś groźnego
    ? czy to poprostu oznaki przed okresem ? mam dopiero 17 lat boje się zrobić test a co dopiero pogadać o tym z mama pomoocy ;(:cry::cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Boisz się nasikać na test, żeby poznać odp na swoje pytanie, a nie boisz się poprzez uprawianie seksu narażać na "coś groźnego" (~domyślam się, ze ciążę masz na myśli)?
    Mam niestety złą wiadomość - nikt nie odpowie na Twoje pytanie jedynie test właśnie albo lekarz.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthorsandra3050
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    nie boje się tylko przeraża mnie to co wyjdzie .
    • CommentAuthorsandra3050
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    czy śluz występuje przed okresem ? w dużej ilości ? jak on wygląda?
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Każda kobieta ma inaczej więc nie oczekuj że na podstawie śluzu coś ktoś ci powie. Ja w tym cyklu miałam śluz przed @ a wcześniej nie więc myślałam ze jestem w ciąży bo duża część dziewczyn właśnie taki ma w ciaży ale nie jestem, okres przesunął mi sie 5 dni. Kup test i go zrób to będziesz wiedziała. Ja bym wolała zrobić niż siedzieć i myśleć. Mało tego to jezeli @ by nie przyszła mimo testu ujemnego po kilku dniach to bym powtórzyła. Życzę ci byś nie była bo w twoim wieku jest ciężko ale na przyszłość myśl, dowiedz się najpierw wszytskiego o współżyciu i dopiero to rób z głową.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    sandra3050: czy śluz występuje przed okresem ? w dużej ilości ? jak on wygląda?


    a co wczoraj się urodziłaś i to Twój pierwszy cykl , że nie wiesz?
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    sandra3050: chłopaki wyważają jakieś coś i są tam plemniki


    sandra3050: czy mogę byćw ciąży od tamtej pory leci mi śluz taki jak woda bezbarwny


    sandra3050: czy ten śluz może być oznaką czegoś groźnego ? czy to poprostu oznaki przed okresem ?


    Na podstawie tych wypowiedzi proponuję przed kolejnym stosunkiem się doedukować w temacie fizjologii męskiego i żeńskiego układu rozrodczego...

    sandra3050: mam dopiero 17 lat boje się zrobić test a co dopiero pogadać o tym z mama pomoocy


    sandra3050: nie boje się tylko przeraża mnie to co wyjdzie .


    ... a na podstawie tych dwóch najpierw dorosnąć i wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, a potem współżyć.


    Skoro miałaś odwagę na pewnego rodzaju przerywańca to też teraz miej odwagę zrobić test ciążowy.
    --
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    witam :) Nazywam sie Ania mam 33 lata..postanowilam napisac w tym wàtku gdyz nie wiem tak naprawde gdzie powinnam opisac to co sie dzieje..w ciazy raczej nie jestem...chociaz cuda sie zdarzaja....moze ktos mial podobna sytuacje i pomoze mi zrozumiec co sie dzieje z moim organizmem...zaczne od tego ze ostatni raz wspôłzylam w połowie lutego w dni płodne...od tamtego czasu zle sie czulam... 2 tyg bardzoo bOlaly mnie piersi ..i jajniki...czulam sie ciazowo ale dostalam okres o 5 dni za wczesnie..,co sie nigdy mi nie przytrafilo..byl krotki ok 3 dni i sporo skrzepow...po kilku dniach dla pewnosci zrobilam test ciazowy i negatywny....w tym cyklu miesiaczka spoznia mi sie juz ok 4 dni..mam rozowe plamienia ale tylko na papierze,bardzooo bardzoo malo...caly miesiac pełno pryszczy na twarzy..i co dziwne zero bolu jajnikow i zero doslownie zero bolu piersi..to tez mi sie nigdy nie przytrafilo ,zawsze przed okresem bolaly mnie...nie tak jak w lutym 2 tyg ale zawsze pare dni przed ...sama nie wiem co o tym myslec...czy uwazacie ze powinnam zrobic jakies badania hormonalne? Mieszkam w Uk i do ginekologa moge isc prywatnie tylko...nie wiem co sie dzieje z moim organizmem...zawsze wszystko bylo jak w zegarku..czy ktos tez mial takie hustawki hormonalne?dodam ze testy ciazowe negatywne wiec ciaza to nie jest...wiem ze nikt tu nie jest lekarzem ale moze cos mi doradzicie...ja poki co czekam na @..moze sie w koncu pojawi...pozdrawiam Wszystkich i zycze Wesołych Swiàt Wielkanocnych!!!!aa i z gory przepraszam ze pisze w złym watku...
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Ania w UK podstawowe padania hormonalne zlecić Ci może GP. Umów się na zwykla wizytę, powiedz jakie masz przeboje i że chciałabyś zbadać hormony. Po paru dniach wrócisz i dowiesz się wszystkiego. Nie musisz palcić za wizytę żeby tylko zbadać krew.
    -- []
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Dzieki Olenka za odpowiedz...w sumie masz racje..moge isc do Gp..ale zastanawiam sie czy nie isc do ginekologa na prywatna wizyte i nie zrobic przegládu podwozia..;)
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Nie wiem jak często jeździsz do Polski. Jak planujesz cos za niedługo osobiście bym się wstrzymala i poszła w Polsce. W tej cenie bedziesz miala wizyte razem ze wszystkimi badaniami jakie sobie w labie zazyczysz:)
    -- []
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Tez tak mysle..tutaj w polskiej przychodni kompleksowe badanie wlacznie z usg piersi kosztuje 200 £... Troszke duzo;) i to cena promocyjna;)...do Polski jade w czerwcu..jak miesiaczki sie u onormuja to poczekam a jak nie to chyba trzeba bedzie isc...nie ma wyjscia..
    • CommentAuthorweronika03
    • CommentTimeApr 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Witam. Ostatnio tzn od ok 1.5 tygodnia Bardzo dziwnie się czuję mam mdłości, bardzo często chce mi się siku , zwiększył mi się apetyt mam huśtawki nastrojów , mam dziwne zachcianki, zaczeły mi sie bardzo łamać paznokcie , czuje sie senna i osłabiona z chłopakiem kochamy się bez zabezpieczenia ale wytrysk nie nastąpił w środku ... Czy to może być ciąża ? czy może coś innego . miesiączke powinnam miec 3 maja. Dodam jeszcze że ostatnia miesiączka była jakaś krótsza niż poprzednie trwała tylko 3 dni i nie była tak obfita jak zawsze .. normalnie to trwa około 5-6 dni... Pomóżcie .. kiedy powinnam zrobić tes ciążowy ?? o ile powinnam ??? czy uważacie to za początkowe objawy ciążowe ??
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    jak masz watpliwosci zrób test albo bętę :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorweronika03
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    jeżeli zrobię to teraz to jaka jest szansa na jego wiarygodność?? czy może powinnam zaczekać do miesiączki ? o ile ona bedzie ?

    Treść doklejona: 24.04.13 21:44
    doradźcie mi coś ?? proszę... waszym zdaniem to ciąża ??? i co z tym testem zrobic go teraz czy czekac do miesiaczki?? słyszałam ze sa przypadki kiedy kobiety maja okres jeszcze mimo ciąży ..
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Weronika, jeżeli masz mieć @ 3 maja to na pewno nie można mówić jeszcze o ciąży, w którą zaszłabyś w tym cyklu. Bo jeżeli zakładając, że masz 28 dniowe cykle to mogłoby dochodzić teraz dopiero do zagnieżdżenia. Więc objawów ciąży od 1,5 tyg. też byś raczej nie miała. A jeżeli podejrzewasz, że mogłaś zajść w ciążę w poprzednim cyklu, to spokonie możesz zrobić już test. Bo może być tak, że będąc w ciąży, w dniu spodziewanej miesiączki mogą wystąpić krwawienia.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeApr 29th 2013
     permalink
    Jak czytam takie pytania od nieodpowiedzialnych dziewczyn to mną wstrzasa. No i tyle sie wypowiem.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeApr 29th 2013
     permalink
    mnie też...zostawię to bez komentarza:bigsmile:
    --
    • CommentAuthormaeren
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    Witam, kilka miesięcy temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i zaczęłam obserwacje przy użyciu NPR. Pierwsze cykle miałam 27, 26 potem 30 dni. Ostatnio jednak zdarzyło się nam uprawiać seks w czasie owulacji (przyznam, że niebardzo jeszcze orientuję się kiedy są dni płodne, bo na naukach było tylko o niepłodnych:P) no i teraz pierwszy raz w życiu spóźnia mi się okres. Robiłam już 3 testy ciążowe ale wychodziły negatywnie, jednak temperatura cały czas utrzymuje się dość wysoko, występuje też napięcie w piersiach. Nie wiem teraz czy to możliwe aby testy nie wykazały ciąży, czy też mój organizm zwariował i ma ciąże urojoną..proszę o pomoc


    http://28dni.pl/cycles/205458/share
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    może mialas bezowulacyjny jak ja narobilam sie testow jak glupia i jak sie zaczelam starać wyszło wielkie nic ej testy poszly w ruch zero ciąży zero @ przez 78 dni okres mialam wywołany luteina .zobacz sobie moj pierwszy wykres.
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    Maeren, ja bym zrobiła test z krwi, bo mi jeszcze w 16 dniu fl zwykły test nic nie pokazywał.

    Treść doklejona: 02.05.13 21:59
    Dodam tylko, że byłam wtedy w ciąży ;)
    --
    • CommentAuthormaeren
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    chyba faktycznie tak zrobię-przyznam, że po prostu jestem niecierpliwa:P i mimo, że dziecko absolutnie nie było planowane na teraz, to jak zobaczyłam wykres to nabrałam niesamowitej nadziei, że to jednak to :)
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 3rd 2013
     permalink
    No to trzymamy kciuki za pozytywny wynik :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 3rd 2013
     permalink
    Treść nauk dotyczyła wyłącznie niepłodności i koniec?
    -- [/url]
    • CommentAuthormaeren
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    Nie wytrzymałam do wizyty u lekarza i zrobiłam ponownie test. Tym razem pozytywny :)
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    To gratuluje :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    • CommentAuthormaeren
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    ale poszłam do ginekologa na badanie i powiedziała mi, że nic nie widzi, zrobiłam beta i wynik to 455 nie wiem czy to nie za mało jak na początek 6 tc...boję się, że to jednak może być już po dziecku......
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    U mnie też nic nie było widać bo widocznie ciąża jest młodsza. poczekaj 2 tyg i idź jeszcze raz:bigsmile: u mnie dopero pod koniec 7 tyg zrobili drugie usg
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    maeren wszystko jest dobrze, po prostu owulka sie troche przesunęła i tyle :)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    • CommentAuthormaeren
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    niestety przeczucie było słuszne....hcg spadło do 450... :((
  3.  permalink
    Maeren witaj liknelam na twoj wykres i widze ze + wiec zycze duzo zdrowka dla was
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 14th 2013
     permalink
    sloneczko32: Maeren witaj liknelam na twoj wykres i widze ze + wiec zycze duzo zdrowka dla was

    Przeczytanie chociażby kilku wpisów wstecz nie boli.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeMay 14th 2013
     permalink
    słuszna uwaga :)
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMay 16th 2013
     permalink
    a ja sie tak zastanawiam czy powiekrzenie piersi podczas ciazy to indywidualna sprawa bo ja bedac w ciąży nie mialam czegoś takiego nie wymienialam stanikow na większe ..( mam 70A) jak czasem ktoś pisze że z miseczki A zrobily sięC to zwyczajnie trudno mi w to uwierzyć...
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 16th 2013
     permalink
    Uwierz, że wielu kobietom to się jednak zdarza.
    Może masz odporną na wahania hormonów tkankę? :tooth:
    -- Mama M & N & W
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.