Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 14th 2009
     permalink
    Jeszcze jedna prośba o zmianę: czy można by było tak zrobić, żeby na liście Ulubionych było widać, kiedy dodano ostatni komentarz pod czyjąś kartą ciąży? W tej chwili widać tylko, kto go dodał, ale nie kiedy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 15th 2009
     permalink
    a ja sie przypomne i upomne o mozliwosc przesuwania wykresu w ulubionych dol. i w ogole idealnie by bylo zeby te w dol bylo juz co jeden a nie na sam koniec. uszeregowanie listy ulubionych jest troche dlugie a zmienia sie przeciez co i rusz
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    hm AniuM a testowałaś w FF wpasku przeglądarki jak wpiszesz nicka to podpowiada linka i wtedy ulubione są zbędne, no i szybciej to idzie:wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    w sluzbowym lapie MM nie ma mozliwosci zeby zapamietywalo adresy a tym bardziej cokolwiek podpowiadalo.
    dla mnie i pewnie dla wielu dziewczyn takie rozwiazanie w gore / w dol byloby idealne
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    ja nie mowie ze nie ma być AniuM podpowiadam inne rozwiązanie, na lapach gdzie pamiętana jest historia w FF czyli w Firefox:)
    •  
      CommentAuthorkajka
    • CommentTimeNov 25th 2009
     permalink
    Damazy jestem natrętna :wink: i znów się przypominam...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 9th 2009
     permalink
    Czy jest możliwość, żeby w komentarzu pod wykresem dało się zrobić "podwójny enter"? Czasem by się chciało oddzielić wyraźnie jakieś treści od siebie, a niestety "podwójny enter" jest ignorowany, trzeba wstawiać jakieś znaki :P
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 10th 2009 zmieniony
     permalink
    Przytrzymaj SHIFT


    i wciśnij ENTER.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 10th 2009 zmieniony
     permalink
    Poważnie, są tu takie bajery? lecę sprawdzić...

    edit.
    Ciężko mi ocenić, jakiś mizerny odstęp chyba jest.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 10th 2009
     permalink
    Ja daję spacje i enter. Tzn w nowym wierszu zamiast znaczków daje samą spację i wtedy nic nie widać
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 10th 2009
     permalink
    Nie tylko tu, ten numer z Shiftem poznałam na GG.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 10th 2009
     permalink
    O, na GG wiem, że to działa, działa też w edytorach tekstowych, ale tutaj ten odstęp uważam za mizerny. Spróbuję w przyszłości sposobu Agi.
    --
    • CommentAuthorNiezalogowana (spontanka)
    • CommentTimeMar 28th 2012
     permalink
    dzis nastapila modyfikacja w wersji mobilnej naszego serwisu polegajaca na tym, ze teraz mamy do wyboru, czy chcemy obejrzec wykres, czy tylko poczytac komentarze itp. Sama idea nie jest zla ,bo odchudzona wersja szybciej sie laduje. Jest jednak jedno ale. Dawniej wchodzac pod jeden wykres z poziomu listy Ulubionych mozna bylo sie swobodnie przeniesc pod nastepny w kolejnosci klikajac tylko w odpwiednie miejsce pod aktualnie ogladanym wykresem. Dzisiejsza zmiana uniemowliwia to. CO wiecej utrudnia przegladanie wykresow, bo konieczne jest kazdorazowo wracanie do listy ulubionych wyrkesow, albo do listy przyjaciolek jesli chcemy objerzec kolejny wykres.Moja propozycja jest taka - w odchudzonej wersji wersji mobilnej pozostawic opcje przechodzenia na kolejny wykres kolejnej uzytkowniczki spod aktualnie ogladanego. Jesli przy wyborze pierwszej odiwedzanej uzytkowniczki z Ulubionych wybieram, ze chce przeczytac tylko komentarze, to niech pozostale przewijane pokazuja ise po tym samym priorytecie i juz.
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeMar 28th 2012
     permalink
    ooo jak niezlalogowana sie wpisalam??? w kazdym razie to bylam ja :D
    po literowkach ja poznacie :D
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJan 21st 2013
     permalink
    Damazy, chciałam zacytować jedną z wypowiedzi na forum, a jakimś cudem moje słowa "wkleiły się" do tamtej wypowiedzi. Jak to się mogło stać?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Jak teraz edytuje się tytuł swojego wątku?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeJun 15th 2014
     permalink
    Uważam, że wersja mobilna powinna być usprawniona. Interfejs jest zupełnie nieczytelny.
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJun 18th 2014
     permalink
    I - przynajmniej u mnie - na forum absurdalnie nie wchodzi tam, gdzie ostatnio czytałam.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJun 18th 2014
     permalink
    A z jakich przeglądarek korzystacie? Bo ja często wchodzę z kom, ale nie na żadne tam specjalne wersje mobilne, po prostu w operę (bo takiej używam na tel przeglądarki) wklepuję 28dni.pl i wchodzę, przeglądam normalnie. Nie ma z niczym problemu jeśli o forum idzie- wyświetla wszystko tak, jak na kompie, normalnie wraca do ostatniego przeczytanego postu itp.
    Inna sprawa z wykresem, bo ten mi się nie otwiera, ale to kwestia wtyczki w przeglądarce. Na chrome jak wejdę i przełączę na tę "nową" wersję wykresu (której nie lubię i normalnie nie używam) to normalnie się wyświetla.
    Może w tym problem u Was?
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJun 19th 2014
     permalink
    Bloody, piszę o m.28dni
    --
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeJun 19th 2014
     permalink
    Chrome. Inne strony mobilne działają poprawnie.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.