Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006 zmieniony
     permalink
    no wlasnie co kręci naszych facetow w nas najbardziej?
    co z wygladu, co z temperamentu, co z osobowosci:) czekam z niecierpliwoscia:)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    chociaz i tak mysle ze tu faceci tez sie powinni wypowiedziec, a ich tu chyba nie ma? a moze podmaglujecie mezykow, polowki, wybrankow, czy jak tam zwiecie swych boskich mężczyzn?:cool:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    mój złapał się na moje długie, gęste , ciemne włosy, a że sam nie ma ich za dużo szalał jak się w nich zanurzał , tylko ciągle mi wypomina jak mu kiedyś powiedziałam, że jemu plecy zaczynają sie od czoła :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006 zmieniony
     permalink
    jak ja sie ostatnio zapytalam to sie dowiedzialam ze 1.osobowosc (co mnie zdziwilo bo dosc wredna potrafie byc;-) ), a jak zapytalam o wyglad to wymienil: piersi, pupa, brzuszek, usta, oczy, czółko, i to czółko zaskoczylo mnie najbardziej, ale uwielbia mnie w nie calowac, i najpierw myslalam ze to jak brat robi, a teraz juz wiem ze z niewiadomych mi przyczyn moje wydaje sie zwyczajne czółko budzi w nim jakąś niewymierną czułośc.. i powiedzcie ze faceci nie potrafią zaskakiwac? :):cool::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    no pięknie vicky nie spodziewałam się takiej szybkiej reakcji na mój wniosek o nowy temat hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    zuza hahhahaah aleś ty okropna :)) mój lubi kręcone włosy a Ja jak na złość ostatnio prostuję moje :)) bo kobieta zmienną jest mu powtarzam a ten narzeka :))
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    kobieto ja sie narodziłam po to by zaspokajać..;-) po prostu lubie sprawiać przyjemność ;-) szybko? całą noc czekałaś.. gdybym była facetem i tyle byś musiała na mnie czekać to byś "wystygła" już dawno ;-)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ja z moim wlasnie jestem po rozmowach powaznych w ktorych mi mowil za co mnie pokochal i za co mnie kocha
    1. osobowosc - to ze bywam wredna ale i stanowcza i konsekwentna a przede wszystkim ze mowie to co mysle. zreszta wiesz Vicki wrednosc chyba cos w sobie ma bo i moi znajomi mowia ze wlasnie ona daje mi to "cos"
    2. wyglad - ponoc juz na 1 spotkaniu zakochal sie w moich wlosach wtedy rudych no ale teraz juz woli jak mam kasztanowe bo twierdzi ze z rudymi jestem za grozna. w wygladzie wymienia jeszcze zniewalajacy usmiech i powalajace spojrzenie :)
    3. temperament - jak to sie kiedys zasmial jestem taka szalona Ziuta co to ie potrafi na tylku usiedziec i ma tysiac pomyslow na minute i jeszcze kaze innym je wcielac wspolnie w zycie, aaa no i ponoc uwielbia moj temperament lozkowy chociaz on sam przy nim wymieka :bigsmile:

    a jesli idzie o narzekanie - w wygladzie to obgryzanie pazurow (jak sie zdenerwuje to bach lapy do buzi) a w charakterze to "fochliwosc" jak cos mi nie podleci to od razu sie dasam aaa no i twierdzi ze jestem pracoholiczka :shamed:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    tia AniuM ja tez jestem ruda:) chociaz farbowana, ale nawet matka mojego polowka twierdzi iz pasuje mi to. ja sie smieje ze bardziej pasuje do mojego charakteru, ale qmpel kiedys stwierdzil ze tak naprawde to jestem tak wredna jak ruda..:wink:
    chociaz ja juz taka wredna nie jestem,bardziej kocham inteligentne ironiczne i/lub wieloznaczne zarty,ale uwaga ironiczne, nie zlosliwe! zrobila sie ze mnie wieksza dyplomatka, w dodatku naczytalam sie ksiazek rozwoju relacji miedzyludzkich i stosuje je i wychodzi cudnie:cool:
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    mój M uwielbia rolę glowy domu - a wiadomo ze ostatnie slowo i tak należy do mnie ale nie daję mu tego odczuć, niech się chociaż tym cieszy. jak pytam za co mnie kocha mówi: za całokształt (i jak to rozumieć?). najbardziej lubi jak jestem ładnie i elegancko ubrana, wtedy oczu nie może oderwać. i jeszcze lubi moją kuchnię, może to glupie ale chyba rzewczywiście sprawdza się reguła przez żołądek do serca. natomiast nie lubi moich podstrzelonych pomysłów, które chcę od razu zrealizować, a później mi nagle przechodzi. i wogole u mnie wszystko musi być JUŻ jak juz coś wymyslę. a podziwia mnie za "chodzenie po urzedach" - to ja załatwiam wszystkie urzędowe - papierkowe rzeczy, i sama muszę przyznać ze naprawdę jesem w tym dobra i nie tak łatwo mnie zbyć byle czym
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Vicky ja tez najlepiej czuje sie w rudosciach ale zeby mezowi sprawic radoche wieksza czesc roku jestem szatynka a latem rudzielec. Do uczniow ostatnio sie nawet smialam ze to ze zmienilam kolor wlosow (z rudego na kasztan) oznacza ze zmienil mi sie charakter, bo wlasnie charakterek i temperament to mam prawdziwego rudzielca :) jesli idzie o ironie to troche chyba jestesmy podobne, jak to mawia kolezanka delikatnie niby cos powiem ale w piety osobie zainteresowanej az pojdzie :D

    skarbel - ja w domu tez odpowiadam za spray urzedowe, na dodatek u nas to ja trzymam kase i podejmuje wiekszosc decyzji ;)
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeOct 6th 2006 zmieniony
     permalink
    a my mamy osobne konta ale uzgadniamy wszystko razem i ewentualnie robimy zrzutkę. najśmieszniejsze jest to że do tej pory nie wiem dokładnie ile zarabia mój M i nie kontroluje jego wydatków. jak jedziemy po pieniążki to pod mój i jego bankomat - później ustalamy mniej więcej kto płaci za zakupy.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    vicky Ja dzisiaj idę się zakopać w jakimś dole bo w takim stanie to żadne facet na mnie nie poleci - mam mega kurwice na cały świat - ryczeć mi się chce, nic mi się nie chce, ludzi też nie chce oglądać i te 28 dni mnie wkur........a :( musiałam powyzywać :( SAMA Z SOBĄ MUSZĘ DO ŁADU DOJŚĆ :(:devil:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    walnij baranka , będzie lepiej :bigsmile: wieczorkiem w piątki na 28 dniach to już mega wesoło więc na pewno Ci sie humor poprawi. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    mamy Piatek PiAtEk PIATECZEK nie mozna sie denerwowac trzeba sie zrelaxowac :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    zuza nie dzisiaj - bo już zaczynam ryczeć... chyba sobie zrobię gorącą kąpiel.

    Jesio to chyba przed zołzą bo sama nie wiem skąd te nastroje u mnie :((
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    policz do 10 i zrób głębokie wdechy
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    zuza cyfekrki się dla mnie skończyły....
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ojej to faktycznie z tobą źle :shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    a mój mnie kocha za charakterek....:devil:
    a na pierwszym spotkaniu zafascynowały go moje włosy i figura :smile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ladyb masz priv wiadomosc:)
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Jak mojego zapytałam to stwierdził, że za całokształt. Ale na początku poleciał na moje oczka, inteligencję i hmmm... biuścik :shamed:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    vicky już tam lecę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    mój podobno mówił na mnie "sympatyczna" :)) od tego się zaczęło :))
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Oj mój biuściku też nie pominął, ale najbardziej to sutki mu się spodobały:shocked::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Ja mam mały :(( buuuu jak na swoje 173 wzrostu a i teraz jeszcze mi się cholera przytyło no i nie mogę zrzucić 4 kilogramów :(( więc nie wiem co mojemu na tę chwilę będzie się podobało :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    3 lata temu wywniął mi numer z małą laską o wzroście około 160 i biście większym niż moja głowa :((:devil:
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Mnie też się z 2-3 kg przytyło ale duużo poszło w biuścik dodatkowo, a jestem szczupła:bigsmile:
    Nikt mi nie wmówi, że rozmizr biustu nie ma znaczenia.
    Ladybird współczuję, rozerwałabym go chyba:devil:
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Ja mam przeciętny biust. Co do przytycia, to mnie przybyło jakieś 5 kilogramów, ku radości męża.

    Ladybird76 współczuję i podpisuję się pod stwierdzeniem babyphat.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ... ach u mnie ciągle pod górkę dlatego w chwilach gdy coś się dzieje Ja sie szybko złoszczę :((

    rozmiar biustu ma znaczenie - faceci jedynie aby nie urazić swojej kobiety mówią coś innego :(( Ja mam chyba wstręt do facetów i za to się mszczę na nich rozkochując ich a potem..........
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    no tak ale te kilogramy zależą od tego ile ktoś ważył przed przytyciem bo Ja przy wzroście 173 miałam 63 a teraz 67 - fatalnie się z tym czuję :((
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Rozmiar biustu ma znaczenie, ale upodobania co do niego są różne:bigsmile: Mam wielu przyjaciół wśród chłopaków i wiem, że niektórzy szukają tylko rozmiaru C, niektórzy powyżej D, inni nie patrzą na rozmiar, tylko na kształt "żeby nie były obwisłe", a jeden znajomy chce co najwyżej A i bardzo się smucił, jak w III fazie dziewczynie się powiększały :shocked:. Tak więc upodobania są różne, chociaż nieraz faceci nie chcą urazić ukochanej i mówią, że jej jest idealny (chociaż wiem, że "polowali" na inny:bigsmile:)- ale, jak mi jeden z nich powiedział - chciał inny, bo nie wiedział, jaki ten może być cudowny... oj, faceci to jedna wielka zagadka!:wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    no ja przed ciaza mialam rozmiar B ale w ciazy mi skoczyl na DD wiec maz mial radoche, pozniej jak spadl na C tez nie narzekal. Smialam sie ze im wieksze mam bimbalki tym on ma wiecej radochy :)

    Lady wez ty mnie nie zalamuj waga... ja tak najbardziej to zazdroszcze dziewczynom figury... ja od zawsze mialam tendencje do tycia a 3 lata temu po hormonach i sterydach baaaardzo bardzo przytylam. w rpawdzie udalo mi sie zrzucic ponad 20kg ale teraz przez wakacje odtylam, zazeralam stresy i to sa tego skutki. Do bycia w miare zadowolona z siebie powinnam zrzucic z 10kg, na szczescie moj maz lubi moje odstajace dupsko :tongue: no i co ciekawe on sam jest strasznym szczupaczkiem a wcina za 5 :cool:
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Jedni mają problemy z otyłością a ja próbuję przytyć z 5 kg i nic...jem...jem...i nic....:sad:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    chcesz odemnie? Właśnie tyle chcę się pozbyć :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    poproszę....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ach gdyby to było mozliwe :crazy:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    oczekujaca to ja ci tez chcoiaz z piateczke podrzuce :)
    ty to jak moj maz - smieje sie ze na niego to jedzenia szkoda bo on i tak nic nie tyje , juz nawet badania mu wsyzstkie robilismy i zdrow :)
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ogólnie nie przeszkadza mi to ..........tylko lekarz coś wspominał że chudziutka oj chudziutka....
    173cm 53 kg:smile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    maaaaaaaaaaaaaaaaaaatko ale chudba z ciebie, ja mam 3 cm mniej wzrostu a 25kg wiecej... tylko isc sobie w leb palnac... a jeszcze sie wczoraj nawpierdzielalam czekolady :cry:
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Ania wyluzuj.....no co ty....a ja wczoraj zjadłam paczkę chipsów...2 batony Pawełki....1 grzesiek....puszke orzeszków ziemnych w miodzie....nie liczac kanapek i obiadu.....:shocked:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Aniu a po drugie to przesadzasz widziałam twoje zdjecie i jest ok...bardzo miła z Ciebie osóbka...i córeczka do tatusia podobna...a ten torcik...palce lizać...:smile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Ladybird, nie masz się czym martwić. Małe krągłości ułatwiają życie. Ja mam ich aż za dużo, co wybitnie wybranka cieszy, a ja mam kłopot.
    Mnie i mojego wybranka połączyło wspólne hobby - konie.
    --
    •  
      CommentAuthorib_
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    hej, dzis czeka mnie samotny wieczór wiec sie z Wami pointegruje :)ja tylko mąż zje "lancz" to mi napisze na gg odp. na pytanie z tej dyskusji.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ladybird no zobacz a jak ja mowie "sympatyczny" o jakims facecie to jest on dla mnie aseksualny. ja zwykle jak ktos glupi pyta co o nim mysle a go lubie to tak mowie,ale on o tym nie wie i sie cieszy. a kolezanki juz wiedza, ze chlopak nie ma szans;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    ja po prostu "przepadam" za okresleniem sympatycznym, nie znosze go i uzywam raczej sarkastycznie i jak przy blizszych znajomych uzyje okreslenia ze ktos jest SYMPATYCZNY to od razu wiadomo o co chodzi i jaka miloscia palam do tej osobki :D

    oczekujaca - no moje szczescie ze te kilosy jakos tak mi sie nieglupio rozkladaja w sumie wszystkie kumuluja sie na bioderkach i udach wiec odpowiednio dobranym strojem i wyeksponowaniem dekoltu plus podkresleniem oczu moge to jakos zatuszowac :)
    •  
      CommentAuthorib_
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Moj mąż twierdzi, że wazne jest jak kobieta sie uśmiecha i cz w ogóle sie usmiecha... czy kpiąco, czy miło, czy zaczepnie, czy... itd.:smile:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Amazonko a mnie szkoła bo chodziliśmy do tego samego budynku :)) a co do koni to mnie miłość do konia połączyła z koniami :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Vicky ty tez bedziesz miala priva jak tylko skoncze doksztalt. czyli cos za poltorej godzinki :)

    mnie z mezem polaczyl... internet... przez omylke zastukalam do niego na gg i tak sie juz jakos rozlaczyc nie moglismy hehehe
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.