Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 21st 2015
     permalink
    bananowiec: A bo teraz jest apogeum ich przylotu do kraju..to chyba zbieg okoliczności:wink:


    To wiem, bo jak pisałam, one koło mojego miasta mają punkt postojowy :wink: Przyglądam im się od lat. Niemniej takie gromadne loty obserwujemy zawsze rano i wieczorem, w dzień - pojedyncze sztuki, nigdy stada.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 23rd 2015 zmieniony
     permalink
    elfika: czy do rtg odcinka piersiowego kregoslupa na prawde konieczne jest rozebranie sie od pasa w gore do naga???

    ja do miednicy musiałam zdjąć stanik, bo tam jest metalowe zapięcie a bluzeczkę mogłam mieć.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Czasami na zdjęciach rtg widać odznaczające się ubrania i mogą powodować problemy w odczytaniu zdjęcia.
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Mi zawsze przy rtg płuc kazano rozebrać się do pasa
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    płuca to delikatniejsza struktura niż kości. Pacjentów leżących nie zawsze rozbieramy do rtg płuc, wszystko zależy od wykonującego technika.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Ja do zdjęcia rtg tarczycy też musiałam się rozebrać do pasa.
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    no nie mogę się powstrzymać... niesmak przy rozbieraniu się przed lekarzem... dziewiętnasty wiek i wcześniej... nie dalej jak tydzień temu goraca dyskusja na forum o smaku spermy. kobieta jednak zmienną jest.
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    no może w tym problem niezrozumienia. nie krępują mnie w żaden sposób wizyty u lekarza, włącznie z rozbieraniem. natomiast nie poddałabym analizie smaku spermy na forum z min 600 zalogowanych użytkowniczek, które łatwo powiążą nick z twarzą i fejsbukiem.
  1.  permalink
    Elfiko, no Ty miałaś niesmak po prześwietleniu a ja po tym,ze sperma twojego męża była pyszna po drożdżówkach.
    I tez
    elfika: mnie zadziwia, ze nie rozumiesz o co sie rozbiega.

    :)
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Szczypto, jesteś moim lekarstwem na depresję :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Przykry jest sposób rozmowy tutaj. Naprawdę nie rozumiem nic zadziwiającego (przynajmniej dla mnie) w tej wypowiedzi eliki, gdy mówi o wstydzie i niesmaku przed lekarzem, który traktuje ją przedmiotowo, upokarzająco. Myślałam, że to chyba jest naturalne. Na co elfika dostała ochrzan, że XXI wiek i oczywiście standardowe wypominanie jej innych wypowiedzi. Dodatkowo, ja nawet zauważam różnicę między mężem a lekarzem, a to, co napisała, to jest forma zwierzenia. Trzeba od razu taką niemiłą atmosferę tworzyć?:confused:
  2.  permalink
    Elfiko, ale teraz rozmawiam z Tobą, a nie z innymi :)
    I naprawdę- masz mega specyficzny sposób wypowiadania się. I nie- nie jestem świętoszką. I wiem co to jest sperma.
  3.  permalink
    ja się nie oburzam. Napisałam,ze dla mnie to było niesmaczne.
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    O kurcze, ale mnie dyskusja o spermie ominęła :(
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Lekarz lekarzem ale chyba pan od rtg jest technikiem ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Bardzo chamskie jest wyciąganie dyskusji z innych tematów, żeby pojechać po kimś w temacie zupełnie niezwiązanym. Dyskusja była taka a nie inna, różne osoby pisały o bardzo prywatnych rzeczach, ale wykorzystywanie tego w taki sposób jak w tej chwili jest naprawdę poniżej pasa. Nie wiem jak rozmawiać normalnie w gronie, w którym są takie akcje.

    A ja jestem z XIX w i też nie lubię się rozbierać przed obcymi ludźmi, jeśli nie ma takiej konieczności. I nie poszłabym z własnej woli do ginekologa-faceta, bo mnie to krępuje, jedyny, który mnie badał, to na IP, w ciąży, bo nie miałam wyboru.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    W temacie RTG ja jestem "miszcz"...
    Kiedys leżałam w szpitalu, tam robiono mi badania w celu diagnozy. Jedno z badań to własnie RTG. Rozebrałam się jak Bozia przykazała do "goła", zrobiono mi fotę i wróciłam (ubrana :P) na salę. Po kilku godzinach nastąpiło poruszenie i larmo, że mam coś w brzuchu!!! Nie guz, nie torbiel!!!! Podobno coś połknęłam. Dociekano co... No tłumacze, że nic nie połknęłam. No to lekarz przyniósł "obrazek" i mi pokazuje owy smakołyk. Myślałam, że wpadnę pod łóżko. Poważnie, zdjęłam wszystko oprócz kolczyka z pępka :P Oj musiałam się tłumaczyć, a głupio mi było, że hej!

    Treść doklejona: 24.03.15 19:09
    Kobietki! Mam szybkie pytanko.
    Mój synek ostatnio strasznie dużo pije. Potrafi na raz wypić dwie butle 220 (czyli 440 ml) płynów. Doszło do tego, że w nocy także 2-3 razy budzi sie na picie. Przewijam go tez 3 razy, bo zaczął się moczyć i to tak, że pielucha nie chroni...

    dziś byliśmy u lekarza i on zlecił nam badanie cukru (wyszło 120 po 2,5h od zjedzenia dwóch malutkich ciasteczek w przedszkolu) i jutro na czczo.

    Powiedzcie mi jakie badania mam zrobić by na pewno wykluczyć cukrzycę, bo mam obawy czy te dwa pomiary aby będą gwarantowały, że wszystko gra...

    Ewentualnie o czym jeszcze może świadczyć takie pragnienie u dziecka... Lekarka wykluczyła by winny był migdałek (ma przerost). Jakie badania dodatkowo bym mogła...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    120 to nie jest za duzo po 2,5 h od zjedzenia dwoch ciastek??
    -- ;
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Ewasmerf: 120 to nie jest za duzo po 2,5 h od zjedzenia dwoch ciastek??


    Nie wiem, ostatnio miał na czczo za wysoko 128 czy jakoś tak. Ale lekarz uspokajał, że niby od stresu... Nic, jutro powiem, że maja mu hemeglobine gliko cos tam pobrac, bo to chyba najpewniejsze badanie??? Nie wiem może jeszcze cos mozna zbadac w tym kierunku...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    moim zdaniem za wysoko.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Zobaczymy co jutro wyjdzie... Plus mocz zaniose i jeszcze poczytam co warto...
    --
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Monia, w dobrym labie ci podpowiedzą jakie jeszcze badania warto zrobić.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    U nas ni ma dobrych labów niestety... A lekarka i piguła nic nie podpowiedzą, więc sama zrobię listę życzeń...
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Monia mocz jeszcze zrób, czy nie ma ciał ketonowych.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Monia możesz jeszcze zrobić HBA1c.
    Mój Kacpero też dużo pije, 2 litry spokojnie wypija, a przepija wszystko nawet rosół. Też się wystraszyłam, że może coś z cukrem i u Kacpra za każdym razem wychodzi delikatnie poniżej normy.
    --
  4.  permalink
    azniee: Bardzo chamskie jest wyciąganie dyskusji z innych tematów

    Ale co jest chamskiego w nawiązaniu do rozmowy sprzed kilku dni na tym samym forum?:shocked:
    Nikt nie wywlókł wpisu spod wykresu, z wiadomości wewnętrznej czy z życia prywatnego.W normalnym życiu tez nawiązuje się w rozmowach do dyskusji prowadzonych poprzednio w tym samym towarzystwie.
    Rozumiem że w porządku i mało chamskie jest nawoływanie o szacunek przy badaniu okrzykiem:
    elfika: ja doskonale rozumiem, ze czasem trzeba sie rozebrac do badania, tylko niech to bedzie z szacunkiem do k. nedzy

    Rozumiem,że w porządku i mało chamskie jest nazywanie świętoszkami tych, które nie chcą czytać o tym jak Elfika pisze o piciu spermy o smaku drożdzówek?
    Ja rozumiem, że Wy rozumiecie,że rozebranie się na kilka sekund przed osobą wykonująca badanie to upokorzenie i budzi to niesmak( chociaz dla mnie jest to niepojęte bo osoby zajmujące się tego typu badaniami raczej nie obserwują biustów pacjentek tylko chcą wykonać dobrze swoją pracę) Tylko dlaczego nie rozumiecie,ze we mnie budzi niesmak opowieść o drożdżowej spermie mimo,że nie należę do orędowniczek życia w ascezie i czystości?
    Odpadam, bo na serio jest mi niedobrze.
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Mi też jest niedobrze jak czytam kolejne komentarze pisane z zupełnym brakiem zrozumienia. Jeśli coś Ci się nie podoba, to nie czytaj tego tak ultra wnikliwie, bo nikt Ci nie każe, ani w ogóle nie zaprasza. A uczepiłaś się tych drożdżówek tak, że nie widzę Twojego niesmaku :)
    .
    Chamskie nie jest "nawiązywanie do rozmowy sprzed kilku dni", a wypominanie jakichś intymnych spraw, które zresztą było napisane na forum o intymnej nazwie, na dosyć intymnej stronie. A do wykresu ani do wiadomości wewnętrznej na pewno żadna osoba, której wywlekasz byle co, by Cię nie dopuściła.
    .
    I wydaje mi sie, że już parę razy było wspominane, zresztą sama to zacytowałaś, że nie chodzi o rozebranie się do badania, tylko o reakcję/postawę lekarza, który jednak daje do zrozumienia traktowanie niekulturalne i przedmiotowe.
    •  
      CommentAuthorsuszka_
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    ~adrianna: wypominanie jakichś intymnych spraw

    Intymnych? No proszę Cię... :crazy:
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    intymność
    1. «bardzo osobisty charakter czegoś»
    2. «erotyczny, miłosny charakter czegoś»
    3. «sprawa bardzo osobista, często o charakterze erotycznym»
    .
    czy masz jeszcze jakieś błyskotliwe uwagi?
    •  
      CommentAuthorsuszka_
    • CommentTimeMar 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Naprawdę, nie musisz mi tłumaczyć znaczenia slów.
    Ale skoro musisz, to i ja coś wytłumaczę.
    Jeśli masz na myśli pierwszy lub trzeci punkt, trafiony jest jak kulą w płot przy 150 tys. zarejestrowanych użytkowniczek.
    Jeśli drugi- nie zauważyłam, żeby ktoś wypominał "erotyczny charakter czegoś", lecz dzielenie się tym na forum publicznym.
    .
    czy masz jeszcze jakieś błyskotliwe uwagi?
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    "a pytam bo mialam dzis rtg kregoslupa i pan zazadal zebym zdjela koszulke. a jak zapytalam o koszulke to opadl na krzeslo i wywrocil oczami."

    nie dziwie sie ze koles wyrowcil oczami. sama bym jeszcze westcchnela nad glupota innych. nie tylko oczami wywrocila.
    i nie widze tu kompletnie
    ~adrianna: który jednak daje do zrozumienia traktowanie niekulturalne i przedmiotowe.

    co bylo niekuturalne i przedmiotowe? wywrocenie oczami na utrudniajaca badanie pacjentke?

    jakby elfice technik majtki kazal zdjac do RTG klatki piersiowej - ok - chamstwo i zboczenie, ale koszulke?
    nie schlebiajta sobie ze macie takie cyce, ze technik chce je ogladac. kon by sie usmial
    -- ;
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    W ogóle Suszka, zapomniałam się przywitać, bo wszędzie gdzie sprzeczki, musisz zaszczycić inne użytkowniczki swoją obecnością. "Osobisty" może znaczyć również odnoszący się do danej osoby, nie oznacza, że jest to jakaś tajemnica i naprawdę zaprzestańcie hipokryzji i wchrzaniania się w każdy wątek wypominając pierdoły. Jak na takie ultra poważne osobistości, wydaje mi się, że nie macie co robić i żyjecie życiem innych.:swingin:
    .
    Ewasmerf... jw. też dziękuję za zaszczycenie obecnością. Szkoda, że przy wypisywaniu swoich spraw, zapominacie o sprawach, których wymagacie od innych.
    •  
      CommentAuthorsuszka_
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    ~adrianna: wszędzie gdzie sprzeczki, musisz zaszczycić inne użytkowniczki swoją obecnością

    Poproszę o dowód na tę tezę.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    ~adrianna: Ewasmerf... jw. też dziękuję za zaszczycenie obecnością.

    dygam unizenie
    -- ;
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Mhm, będę pół nocy sprawdzała wszystkie wątki, by szanownej Pani dać dowód.. Wystarczy załączony obrazek. Jeśli nie miałyście nic do dodania w temacie elfiki postu, to było się nie wchrzaniać, a nie wypominać inne wątki, do cholery jasnej, bo to tworzy tragiczną atmosferę, w której nikt, prócz Was nie chce uczestniczyć. I kończę,bo to nie ma sensu. Możecie sobie wchodzić w dupę w prywatności. Miłej zabawy
    •  
      CommentAuthorsuszka_
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Żałosne jest takie oskarżanie z czapy, uogólnianie ("wszędzie" ) i żegnanie się z poziomu podłogi, jeśli chodzi o kulturę słowa...
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    A mnie sie wydaje, ze warto sobie przypomnieć i zapamietać, ze to jest forum.
    Każda umieszczona tu wiadomosc moze zostać skomentowana w sposób, którego nie do końca oczekujemy. Jesli ktoś nie jest na to gotowy, niech 10 razy przemyśli decyzje o napisaniu tu czegokolwiek.
    Strzelanie focha i rzucanie zawoalowanymi wyzwiskami, bo dyskusja nie poszła w oczekiwanym kierunku? Mozna i tak. Ale to z założenia dziecinada.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Jaheira: Każda umieszczona tu wiadomosc moze zostać skomentowana w sposób, którego nie do końca oczekujemy. Jesli ktoś nie jest na to gotowy, niech 10 razy przemyśli decyzje o napisaniu tu czegokolwiek.

    Tak, tylko czemu ma tak być? Żeby rozmawiać tylko o zupkach i kupkach, bo nikt się nieczego zdrożnego wtedy nie dopatrzy?
    Wypomniany tu wpis o spermie był niezbyt istotnym fragmentem całkiem sporego tematu. Nijak miał się do pytania o RTG. I nie tylko Elfika pisała zresztą tego typu szczegóły. Jeśli to wzbudza czyjś niesmak, to po co wchodzić w ogóle do działu o seksie, tym bardziej, że większość z Was się w dyskusji nie wypowiadała? Rady potrzebujecie dziewczyny, czy to jakoś skłonność do podglądactwa? Bo niby was brzydzi, niby zniesmacza, niby nie wypada, bo tylu użytkowników, a jednak chyba czytacie z zapartym tchem, skoro wyłapujecie takie szczegóły. Ja np. nie zwróciłam uwagi. Poza tym, wyrywacie to z kontekstu i wygląda to na działanie celowe, żeby autorkę ośmieszyć. Bo kto czytał temat wie, że to było mimochodem rzucone zdanie, raczej żartobliwie. A przedstawiacie to tak, jakby opisywała, że pija spermę z kieliszka i jeszcze rozpoznaje czy drożdżówka była z budyniem czy serem.
    To jest absurdalne. I tworzy paskudną atmosferę.
    Ewasmerf: nie dziwie sie ze koles wyrowcil oczami. sama bym jeszcze westcchnela nad glupota innych. nie tylko oczami wywrocila.

    A ja się dziwię. Jakby nie było, pracuje z ludźmi i to w dość specyficznych warunkach. Wystarczyło grzecznie odpowiedzieć, że koszulka mogłaby zaburzyć obraz. Bądź nie, bo jedyna sensowna i fachowa odpowiedź, której udzieliła Elfice Bladykot, nie była wcale jednoznaczna.

    A wracając do lekarzy- zdaję sobie doskonale sprawę, że dla lekarza czy technika, widok nagiego pacjenta nie jest niczym niecodziennym czy tym bardziej, podniecającym. Moje skrępowanie nie jest w żaden sposób związane z odczuciami drugiej strony. Po prostu jest. Nie uważam, żeby było czymś złym, nienaturalnym albo śmiesznym.
    I nie widzę tu żadnej sprzeczności, jeśli chodzi o jakiekolwiek praktyki seksualne.To co robi się w domu z własnym mężem czy partnerem, ma się nijak do sytuacji o która pytała Elfika.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 25th 2015 zmieniony
     permalink
    A mnie się jeszcze wydaje, że całej "akcji" nie było by, gdyby wpis o konieczności rozbierania się do RTG (oraz o tej spermie nieszczęsnej) zostałby poczyniony przez inną użytkowniczkę.
    No, ale że to była dość raczej nielubiana Elfika (sorki Elf, ale chyba czujesz, że tak jest c'nie?) no to poszło.
    Bo tak to forum działa właśnie.....

    I też mnie zawsze zadziwia, że pierwszy zarzut/dojazd/przytyk pada z ust osoby, która normalnie bardzo mało się wypowiada, żeby nie powiedzieć wcale.
    I zawsze wyhaczy jakieś "perełki".
    Fascynujące :wink:

    Aż z ciekawości wróciłam na wątek o stosunku przerywanym (bo podobnie jak Azniee nie zakodowałam tej spermy, mimo że się tam wypowiadałam nawet....) i jakoś nikt wtedy Elfice tego łykania nie wypomniał, nie wytknął i nie zwrócił uwagi, że zniesmacza swoimi zwierzeniami.
    No to po co po tygodniu do tego wracać?
    Nie ogarniam.

    Szczypta Ty sobie nawet z tego wpisu łacha pociągnęłaś świetnie się bawiąc, a teraz nagle Ci się niedobrze robi i czujesz niesmak? No pls :wink:
    --
  5.  permalink
    Czy mnie to bawi? Nie wydaje mi się.
    I nie interesuje mnie to, co ktoś robi w swojej sypialni. Nic mi do tego.
    Odniosłam się do tego co zostało nazwane chamstwem- czyli przewrócenie oczami przez osobę wykonującą badanie.
    U Elfiki powyższe zachowanie powoduje niesmak, u mnie ten niesmak powodują jej wypowiedzi.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    szczypta_chilli: Czy mnie to bawi? Nie wydaje mi się.


    Takie można odnieść wrażenie widząc wpis o drożdżówkowej spermie okraszony emotką :crazy:
    Bardzo możliwe, że to znowu mylny przekaz pisanego słowa, ale nie widać tam żebyś była zniesmaczona, było Ci niedobrze etc :wink:
    No chyba, że tak się wtedy zachowujesz, to luzik arbuzik :peace:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Ja nie rozumiem skąd to wielkie halo.
    Elfika zadała konkretne pytanie, odpowiedź bladego kota przyjęła do wiadomości.

    Rozumiem oburzenie elfiki na próbę wysiłkową bez bluzki. Jako posiadaczka dużego biustu miałam zawsze problem z bieganiem na wuefie w bluzce i staniku, a co dopiero bez...
    Rozebranie się do rtg jest jak najbardziej zasadne i nie podlega dyskusji, ale do próby wysiłkowej? No błagam. To jakiś totalny brak wyrozumiałości, też czułabym się upokorzona jakby mi cycki oczy wybijały i jeszcze ktoś obcy by na to patrzył. Posiadaczki małych i jędrnych biustów pewnie tego nigdy nie zrozumieją..
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    A ja przez Was na śniadanie musiałam kupić sobie drożdżówkę :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Nieeee, Ula, to nie tak działa.... :tongue: Mężowi miałaś kupić :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    isiula: Posiadaczki małych i jędrnych biustów pewnie tego nigdy nie zrozumieją..


    Co Ty gadasz :P Ja nie mam ani dużych, ani małych... takie w sam raz mam (miska c), jędrne zawsze miałam i uważam, że nadal mam, ale też bym nie chciała próby wysiłkowej obnażona robić... Wiadomo, mus to mus, ale wstydzioch jestem...
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    azniee: Nieeee, Ula, to nie tak działa.... Mężowi miałaś kupić

    Pierdoła - ja! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Ul_cia: Pierdoła - ja!


    Oraz Chytrus, bo mogłaś mężowi przy okazji także kupić :P Wówczas osiągnęłabyś dwa cele: zaspokoiłabyś apetyt i podpicowała smak męża ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Ej, no koniec tematu :) Nie zapominajcie jednak dziewczyny, że Elfika potrafi również nieźle "dokopać" (niedawno nawet się o tym sama przekonałam, Bogu ducha winna) ale jeśli już ktoś zrobi coś podobnego w jej kierunku, to jest wielkie HALO. Ja tego nie rozumiem.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Kobietki, ale my nie możemy sobie wypominać co kto, komu, kiedy... :P, bo tu zawsze będą spięcia... Było, minęło... Przecież jak się kłócimy w domu z mężem, siostrą, bratem itp to nie żyjemy dana awanturą latami, tylko zakopujemy topór wojenny i żyjemy dalej (no chyba, że mamy akurat osobę toksyczna co w kółko Macieju robi nam pod górę, to wiadomo, że ani zgody nie będzie, ani wybaczenia)...
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 25th 2015 zmieniony
     permalink
    azniee: Tak, tylko czemu ma tak być? Żeby rozmawiać tylko o zupkach i kupkach, bo nikt się nieczego zdrożnego wtedy nie dopatrzy?

    Azniee daleko mi do ograniczania tematów rozmów do kupek i zupek. Choć jestem prawie pewna,że i w tym zakresie można doczekać się daleko wyrażonej różnicy zdań.

    Ja nie mam problemu z tym,żeby przyznać,że Elfika mnie drażni ze względu na swoją roszczeniowość, czasem wulgarność, czasem daleko posunięty brak taktu. Przypuszczam,że to działa i w drugą stronę,jeśli chodzi o stosunek Elfiki do mnie. Jest i pewnie parę innych osób, na które mam jakąś tam alergię. I nie uwierzę,jeśli mi ktoś napisze,że jestem jakaś nienormalna, bo tylko ja tak mam. Tak to już jest, ze ludzie się różnią i z jednymi można konie kraść, a do innych bez kija nie podchodzić. Życie...

    Zwyczajnie tylko nie rozumiem, dlaczego ktoś może pisać,że nie znosi słodkopierdzenia oraz,że trzeba liczyć się z krytyką po umieszczeniu jakiejkolwiek wiadomości na forum(patrz: telewizor w sypialni), ze ten sam ktoś pisze,że ceni sobie szczerość i nie unika trudnych tematów(patrz:ciąża powikłana), prowokując jednocześnie ww dyskusje i nie jest w stanie udzwignąć feedbacku.
    Dlatego właśnie napisałam,że trzeba się 10 razy zastanowić, zanim się umieści cokolwiek na forum, bo... bo to jest forum właśnie z tysiącami użytkowniczek, które mogą wyrazić swoje zdanie na dany temat, niekoniecznie takie, jakiego autor posta oczekuje.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.