Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 1st 2015 zmieniony
     permalink
    Na pewno jakieś luźne, najlepiej sandaly albo klapki jakieś. Żeby Cię w tym miejscu nie obcieraly, bo skóra jednak po tatuowaniu podrażniona....
    A robisz po zewnętrznej stronie tak?

    Myślałam kiedyś o tatuażu w tym miejscu, (tylko czy chce mieć trzeci ? :tongue:), ale moje dwie koleżanki mają i ponoć im się wycieraja od butów :shocked:
    Nie wiem czy to prawda bo mój mąż ma na górnej części stopy i nic się nie dzieje.....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 1st 2015
     permalink
    tak, na zewn krawedzi stopy, taki dosc skromny ;) w sumie bbym chciala tatuaz na nadgarstku ale ze wzgledu na prace nie bardzo moge sobie na takowy pozwolic
    moja kumpela robila z dwa lata temu tez na stopie ale krawedz przechodzaca az nad kostke i nic jej sie nie wyciera, z butami mi nie umiala doradzic bo u niej to piekne lato bylo i pora na sandalki
    ja w piatek to jeszcze jakos sandaly ogarne ale pn-wt jestem w komisji maturalnej w innej szkole i musze jakis paradny bucik odziac, mam nadzieje ze chociaz raz bede miala szczescie i szybko bedzie mi sie goilo :/
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 1st 2015
     permalink
    No na stopie się mojemu mężowi raczej wolno goilo bo właśnie buty, skarpetki (on robił jakoś w październiku) etc. Łydkę robił w czerwcu i w krótkich spodenkach mu się zagoilo w jeden dzień....

    Co do nadgarstka- ja mam jeden właśnie tutaj i powiem Ci , że jak teraz ubieram dwie bransoletki (takie w stylu tych apartowskich, że kolorowy sznureczek i jakaś srebrna zawieszka) to praktycznie się w oczy nie rzuca. Oczywiście zależy co byś chciała, ja mam napis.
    --
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 2nd 2015
     permalink
    O, a jaka jest orientacyjna cena takiego niedużego tatuażu? Czy znacie jakieś polecone studia tatuażu w Wawie, albo chociaż wiecie, jak szukać odpowiedniego?
    Chciałabym sprawić sobie tatuaż, ale mam spore obawy dotyczące bezpieczeństwa i higieny.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Tosia, JuniorInk, Dereniowa, natomiast to polecane sprzed kilku lat, warto na forach poczytać i posłuchać opinii ludzi. Poza tym z tatuażem jest tak, że wybierasz artystę w zależności od rodzaju tatuażu, niektórzy się specjalizują w cieniowanych, niektórzy w "pisanych", inni w watermarku i takie tam.

    Ceny są przeróżne w zależności od wielkości o koloru. Ja za swoje, około 10x10 płaciłam 500 zł, ale tak jak mówię - ładnych kilka lat temu.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 3rd 2015
     permalink
    u mnie w miescie jest 2 czy 3 tatuazystow ale mimo ze moj tatuaz bardzo prosty to maz wybral studio gdzie chlopak ma pojecie o trudniejszych przypadkach i to nie tatuazowych ;)
    a co do cen to takie mniejsze napisy czy znaczki na nadgarstku od 300zl,a cos wiekszego kolorowego na plecach to i 2tys; kolega za 5literowy napis na przedramieniu zaplacil 800zl
    te artystyczne cieniowane to ponizej 1,5tys nie schodza
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMay 3rd 2015
     permalink
    Matko! W życiu bym nie powiedziała, że tatuaże są taaakie drogie! :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    E zależy gdzie :wink:
    Mój napis na nadgarstku kosztował 150 zł (2 lata temu), Mateo za całą łydkę dał 500 zł, za stopę 300 zł, a robił nam gość z bardzo dobrego krakowskiego ssalonu Kult przy Rynku Głównym.

    A np na plecach mi robił taki przeciętny kolo, mało znany, wziął ode mnie 200 zł (7 lat temu), a wykonanie bardzo dobre bo widzieli w Kulcie i mówili, że spoczko.

    18 lat temu natomiast mnie fajnie kumpel za butelkę Czarnego Byka wydziaral :tooth:

    Najlepiej kogoś z polecenia szukać, kto się już sprawdził u innych.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMay 3rd 2015
     permalink
    Ja za swój napis na nadgarstku zapłaciłam 200zł, ale może dlatego, że to studio znajomej. Nie wiem ile bierze normalnie od klientów. Chętnie bym sobie zrobiła jeszcze jeden :P Planuję jakiś "rodzinny", ale to jak już będę pewna, czy będzie jeszcze drugi dziecior, czy nie :tongue: I na pewno nie w widocznym miejscu.
    Chciałam mężowi zrobić jakiś "na wysokości wzroku" :devil: ale raczej by go to nie kręciło, bo i tak ten jeden z trudem zniósł :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    U nas w miescie jest taniej, ten gosciu miasto obok jest drozszy bo i studio profesjonalne ale sprawdzone przez kilkanascie osob w tym 3bardzo nam bliskie ktorych tatuaze ogladalam super z bliska.
    Moj maz ma 2szt robione przez tego samego chlopaka i jeden z napisem jest super a drugi juz kijowo wyglada i jest do poprawki (a byl po miesiacu poprawiany!!) tyle ze tez juz u kogos z wiekszym 'pojeciem'





    I powiem wam cos glupiego, najbardziej sie boje reakcji mojej mamy, ona straszna 'konserwa' jest, chyba nawet bardziej obawiam sie reakcji mamy niz wspolpracownikow. O tatuaxu meza dowiedziala sie po 1,5roku i jak sie dowiedziala ze to byl prezent ode mnie to pol roku sluchalam. Ona nawet za wygolone wlosy gadala i gadala..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 3rd 2015
     permalink
    bingo, Elfiko

    kolezanka wybrala Angel& cos tam ale jeszcze u nich nie robila, taniej ponoc
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 4th 2015
     permalink
    mi wystarczylo obejrzenie portfolio, moze na taka linijke jak moja to kazdy sie nadaje ale jak patrze na angel'owe cieniowanie to ekhm... cienizna w porownaniu z Lysym
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 6th 2015
     permalink
    czy wasi mezowie maja moze karte kibica? potrzebowalabym info z pierwszej reki jak wyglada jej zalozenie itp
    niestety nie udalo nam sie kupic biletu rodzinnego na najblizszy mecz a cena tych normalnych jest duuuuuuuzo wyzsza (rodzinny rodzic+dziecko 110zl, normalny po 160 od osoby) i cheilibysmuy karte zlozyc zeby chcoiaz na mecz z gibraltarem potem moc kupic
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2015 zmieniony
     permalink
    Hyde, w necie jest wszystko opisane bardzo dokladnie. na stronie laczynaspilka.pl
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 6th 2015
     permalink
    Ewa no przeczytalam ale tez spotkalam sie z opiniami roznymi, np ze sam akt urodzenia dziecka nie wystarcza jak mu chcesz wyrobic karte i ze dziecko koniecznie musi miec dowod osobisty :shocked: sporo osob wyraza swoje oburzenie itp
    komentarze sa tak bardzo rozne ze chcialabym dowiedziec sie u kogos kto ma taka karte i z niej faktycznie juz korzystal (czy faktycznie przy posiadaniu karty jest mozliwosc wczesniejszych zakupow biletow czy leca w bambuko )
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 8th 2015
     permalink
    jesli idzie o tatuaz to niepotrzebnie panikowalam, zewn czest stopy praktycznie nie boli, w jednym miejscu bylo srednio przyjemne ale to sekunde normalnie
    jestem zadowolona wiec mysle ze za jakis czas zrobie nastepny ;)
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeMay 8th 2015
     permalink
    Poka! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    no to na chwile wrzuce

    dsa
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    Ładny, taki delikatny.
    Mi się marzy tatuaż na nadgarstku z imionami dzieci, wiem, wiem, może banał, ale podoba mi się to.
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    Bohaterka drugiego, a właściwie pierwszego planu też urocza :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    E no niedziwne że nie bolało jak to takie tylko cieniutkie kreseczki :)))))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    Teo no ale przeciez linia zycia nie moze byc inna :P
    a tatuaz to kopia ekg mojego meza takze dokladne odwzrowanie badania lekarskiego


    Livia, bose stopy i te konkretne jedne japonki to wyzwanie dla Milki takze nie bylo innej opcji na fote ;)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    No ale ja nie wiedziałam że to będzie coś takiego :) Dlatego pisałam że boli, bo myślałam iż to będzie jakiś mocno cieniowany, skomplikowany wzór. Wtedy raczej byś mocniej odczula :)

    Ale przyznaje że cudny pomysł z tą mezowa linią. Wzruszające :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    tatuaz byl prezentem urodzinowym od meza, to niech chlopak ma cos z tego :)
    tesciowa mnie dzisiaj nawet usciskala z zaszklonymi oczami jak uslyszala ze to ekg jej syna :)
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    Wyrabiałam kartę kibica młodemu i ppotwierdzam potrzebny jest dokument z PESEL - em dziecka :/ nawet legitymacja szkolna nie była dobra bo nie ma w niej numeru PESEL.
    tatuaż jest mega fajny !!!
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 10th 2015 zmieniony
     permalink
    Świetny tatuaż i pomysł na niego mega! bardzo lubię, gdy ktoś ma tatuaże od serca, które coś wnoszą w jego życie, a nie po prostu bezmyślne bazgroły, żeby tylko się wydziarać :)
    Ja marze o małym tatuażu (też niewidocznym za bardzo ze względu na pracę zawodową jaką mam nadzieję dane mi będzie wykonywać), myślałam, żeby wydziarać nad łopatką znak nieskończoności z imieniem mojego syna :wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 10th 2015 zmieniony
     permalink
    Caro_line: znak nieskończoności z imieniem mojego syna :wink:

    te znaki nieskończoności z imionami i datami są już tak oklepane, że mam wrażenie, że połowa matek je ma :)
    Mnie się też podobało i myślałam nad takim ale teraz już mi się odechciewa :)

    Treść doklejona: 10.05.15 08:36
    Hydzia, bardzo fajny i oryginalny pomysł :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 10th 2015
     permalink
    ja kiedys chcialam znak nieskonczonosci na nadgarstku z wpisanym &beyond ale jak popatrzylam na fotach blogowych to sie okazalo ze wlasnie to meeeega popularne sie zrobilo no i nadgarstek to jednak zbyt widoczne i ze wzgledu na prace odpada
    chociaz sprawdzilam ze w moich ulubionych szpilkach caly tatuaz widac ale chrzanie to, do pracy w szpilkach chkdze raz w roku ;)
    drugi tatuaz tez bedzie z przeslaniem, mam 2pomysly od daaaaawna ale nie wiem na ktory sie zdecyduje jeszcze bo czasu mam caaaaaale mnostwo
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 10th 2015
     permalink
    Hydzia, mówiłam, ze to uzależnia ;) Bardzo fajny pomysł. A ja myślalam, ze to z Krzysiowego ktG :)
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 10th 2015
     permalink
    U nas w AT nikogo nie razi tatuaz ,tutaj prawie co druga osoba go ma i nie wazne czy biznesmen czy nauczyciel.U Oktawii w zlobku jest wiele dziewczyn mlodych i pan starszych z widocznymi tatuazami .Jedna dziewczyna jeat tak wydziarana ze az troche razi ale jak lubi to czemu nie.
    Ja swoje dwa tatuaze usuwalam przed trzema latami ,jeden juz nie widoczny .Drugi jeszcze tak ale coraz bardziej bledszy sie robi.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 10th 2015
     permalink
    Frag ja od zawsze chcialam 3 sztuki, nawet konkretne miejsca mialam wybrane tyle ze nie bylam na tyle odwazna zeby zrobic pierwszy dlatego moj maz wzial sprawy w swoje rece :D nie lubie duzych tatuazy, takich mrocznych tez nie ale delikatne i dyskretne mnie 'kreca'


    Quelle a czemu usuwalas???
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 10th 2015
     permalink
    Hyde moj malz nielubi tatuazy i dla niego to zrobilam ,nie zaluje choc bolalo strasznie.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 10th 2015
     permalink
    no to moj ma dwa, jeden dostal ode mnie w prezencie na 40stke :) ten drugi nie wyszedl i bedziemy go poprawiac, a wlasciwie to bedzie robil jakis cover up
    szkoda tylko ze pierwszy wolny termin na cos wiekszego jest na za rok
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMay 10th 2015 zmieniony
     permalink
    katka_81: te znaki nieskończoności z imionami i datami są już tak oklepane, że mam wrażenie, że połowa matek je ma :)
    [quote=katka_81][/quote]

    Coz Wiem na ten ten temat... Pare lat temu zrobiłam i teraz sporo tego wkoło...:confused:
    Tyle ze nie z datami a symbolami moich marzeń i miłości...
    -- []
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 10th 2015
     permalink
    Hyde ja o takim prezencie moge zapomniec ale na 40 obiecalam wyjazd do Rzymu mezowi,bylismy 6 lat temu w moja 30 .
    Tak troche z innej beczki jakie kosmetyki polecacie przy zapaleniu okoloustnym? Mecze sie strasznie a obecnie mam cale usta zawalone i spuchniete :cry:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 10th 2015
     permalink
    Hyde, ze tak zmienie temat, a jak Krzysio? Zwalczyliscie borelioze?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    Frances wg ostatniego badania mlody jest "czysty" ufff
    ja sie zastanawiam czy sobie badania pod katem boreliozy nie zrobie, mam meeega bole glowy i ogolnie zdrowie mi sie meeega sypnelo wiec trzdba wszystko mozliwe wykluczyc
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    Hyde Krzyś brał jakiś antybiotyk? Długo?

    Znajoma juz 3 latam codziennie bierze antybiotyki i dopiero w tym roku będzie je odstawiała. Masakra. W zeszłym chyba roku jak dobrze pamietam miałam kleszcza malutkiego ale wyjełam go sama. Nie byłam u lekarza bo wg mnie był za malutki i chyba wyjęty tuż po tym jak się uczepił. Obecnie codziennie wyjmuje kleszcze u moich zwierząt pomimo, że były zabezpieczone. Jakaś plaga tych pasozytow:(
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    MrsHyde: Frances wg ostatniego badania mlody jest "czysty" ufff

    wow, super :)))
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    No wlasnie ponoc plaga jest, bo zimy mamy jakie mamy i wszystkie "gnidy" przezywaja. Ze tez nic na to badziewie nie wymysla:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    Ladybird76: Hyde Krzyś brał jakiś antybiotyk? Długo?

    Krzys mial podany antybiotyk dozylnie w szpitalu (dawka byla wieksza niz normalnie przewidywana do wieku i wagi) plus potem antybiotyk doustnie w omu (w sumie bral 4tygodnie)
    mial robione kolejne badania co 3 miesiace i ze nei bylo tendencji wzrosotwej to kolejnych dawek nie dostawal
    wg lekarki z zakazniaka to dzieki temu ze wykryte zostalo w miare na poczatku to nie zdazylo zrobic wielu szkod w organizmie; ostatnie zaswiadczenie bylo "nie wymaga dalszej kontroli specjalistycznej"
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Nie wiedzialam gdzie zapytac:confused: pytanie do posiadaczy trampoliny. Czy musi ona stac na rownym podlozu? Czy moze jest mozliwosc jakos wypoziomowania jej juz na stojaku?
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Frances: Czy moze jest mozliwosc jakos wypoziomowania jej juz na stojaku?

    Fran, nasza trampolina nie ma możliwości regulacji stojaka...
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Frances: Czy musi ona stac na rownym podlozu?


    Frances, to znaczy? U nas stoi na trawniku, tak pi razy drzwi równym, ale trawnik jak to trawnik...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    No wlasnie pi razy drzwi rownym. U moich rodzicow (gdzie chcialam ja postawic) jest ciagle spadek terenu, nie stromy, ale znaczny, no wiec duuupa
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 13th 2015
     permalink
    To spadku nie ma u nas, skacze sie ok, ze spadkiem to bym się bała, bo będziecie "lecieć" na jedną stronę...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 13th 2015
     permalink
    widzialyscie kampanie?
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 13th 2015
     permalink
    Mocna. Dobra.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 13th 2015
     permalink
    Ja uwazam za swietna. U nas w Polsce nieuzywanie zestawow glosnomowiacych czy sluchawek na ucho jest jakies nagminne niestety. Zbyt czesto widze kierowcow z komorka przy uchu
    -- ;
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Mój największy smutek ostatnich dni to 18,5 stopni na hacjendzie :cry:
    Jestem pingwinem, ale tak się nie da mieszkać :sad:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.