Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 5th 2013 zmieniony
     permalink
    kurde Nera... po co ta zbędna dyskusja...
    nie zwróciłam TOBIE uwagi tylko wszystkim biorącym udział w off topie...
    a nie ucięty off top ciągnie się później stronami wiec po co... po "oooo" przy moim poście można zauważyć , że nie tylko ja tak myślałam...

    a mój jeden post jakoś off topa nie rozwinął... natomiast mam zacząć chodzić za każdym Twoim postem i odsyłać go do odpowiedniego wątku? Nie chce mi się...

    I nie komentuj już proszę, bo zaś off top...
    --
  1.  permalink
    widze że ostatnie słowo musi należeć do eveke a racja musi być po jej stronie w przeciwnym razie strach się bać :D
    zawsze jesteś tak skłonna do kłutni i ustawiania ludzi do pionu czy to ciąża tak ci służy?
    ps. pod odpowiedzią na moje pytanie możesz dodać zdjęcie brzucha, będziesz miała spokojne sumienie że nie odbiegasz od tematu forum ;)
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeApr 6th 2013
     permalink
    skłonna do kłutni

    Mała uwaga - kłótni ;) Zawsze mnie to strasznie razi w oczy..
    --
  2.  permalink
    Dziewczyny zgodze siw z Eveke - nie mieszajmy watkow "przyszlych mamus" z Brzuszkami bo potem zanim sie obejrzy brzuszek to trzeba przejsc niepotrzebnie dyskusje ktore powinny byc na.mamusiach albo innych watkach i rpbi sie balagan i sama po dluzszym czasie watpie ktory watek czytam :O

    to tyle z mojego OT :P
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 6th 2013 zmieniony
     permalink
    a ja tam zaofftopuje jeszcze...

    ciekawa jestem mocno któż taki "ODWAŻNY" założył sobie konto ilikepeter na potrzeby tego jednego komentarza :wink:
    dziecinada... :confused:

    tchórzom nie mam w zwyczaju odpowiadać, ale gdzie ja tu wszczynam kłótnie to naprawdę nie wiem... no, ale tak, nie jest słodko pierdząco z toną słitaśnych emotek... ah przepraszam :peace:
    --
  3.  permalink
    dziewczyny skończcie te niepotrzebna wymianę zdań i piszcie do siebie na priva...tak radzę.Nie ma sensu tracić czas na takie zgrzyty nie sądzicie?Wklejajcie swoje piękne brzuszki chętnie popatrzę:bigsmile::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorilikepeter
    • CommentTimeApr 6th 2013 zmieniony
     permalink
    Konto zalozylam bo juz od dawna sledze ten wątek. Niestety nie mam brzuszka którym mogę się pochwalić więc się nie udzielam tylko czytam uważnie :)
    Nie lubię BAB ustawiających wszystkich po kątach więc tym razem postanowiłam się udzielić.
    •  
      CommentAuthorCalypso77
    • CommentTimeApr 6th 2013
     permalink
    ilikepeter: Konto zalozylam bo juz od dawna sledze ten wątek. Niestety nie mam brzuszka którym mogę się pochwalić więc się nie udzielam tylko czytam uważnie :)
    Nie lubię BAB ustawiających wszystkich po kątach więc tym razem postanowiłam się udzielić.

    Ilikepeter - nie rozumiem, z jakiego powodu tak bardzo Cię interesuje "wychowywanie" innych. Każda z nas jest inna i ma inne podejście do życia. Myślę też, że skoro nas tu od dawna podczytujesz i nie napisałaś nigdy nic miłego o żadnej z nas i jej brzuszku, a kiedy doszło do małego spięcia między dziewczynami - TAK ŚMIAŁO się wtrąciłaś, to prawdopodobnie właśnie Ciebie "kręcą" kłótnie i spięcia i to właśnie Ty jasteś taką BABĄ, która chciałaby - cytuję ustawiać wszystkich po kątach i dawać rady, których sama się nie trzymasz. Aaaa - i zapraszamy na ten wątek, kiedy będziesz chciała się pochwalić brzuszkiem. Chętnie go pooglądamy i pochwalimy :cool:
    --
  4.  permalink
    ilikepeter: : Konto zalozylam bo juz od dawna sledze ten wątek. Niestety nie mam brzuszka którym mogę się pochwalić więc się nie udzielam tylko czytam uważnie :)


    ale bzdet do kwadratu:clap:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Mónikha: Uznaję zatem, że Skalpel trwa 43 min minus kilka minut wstępu. To raczej dłużej niż 30 min w sumie wychodzi.
    --

    I te 13 minut robi Ci różnicę ????Dziewczyny często robią dwa programy Ewki dziennie godząc pracę dzieci i dom przy tym.
    A wszystko po to by się wylaszczyć po ciążach chorobach i innych zaniedbaniach.
    Dla chcącego nic trudnego myślę.
    A przekraczanie granic właśnie wiąże się z tym że organizm też wchodzi na nowy poziom i daje z siebie więcej.
    Nic Ci nie da praca na pół gwizdka.
    Przejrzyj skalpel do końca i zobacz jak ustawione są ćwiczenia.
    Na pewno zrozumiesz sens takiej długości treningu:)
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Aga19782: Poluzuj warkoczykna przyszłość.

    :clap:
    Aga19782: Nic Ci nie da praca na pół gwizdka.
    Przejrzyj skalpel do końca i zobacz jak ustawione są ćwiczenia.
    Na pewno zrozumiesz sens takiej długości treningu:)

    Ah, to nie było do mnie? Przepraszam:tooth:. Sądziłam, że używanie formy 2 os. liczby pojedynczej jest dość jednoznaczne.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeApr 17th 2013 zmieniony
     permalink
    ""Mónikha
    Ah, to nie było do mnie? Przepraszam. Sądziłam, że używanie formy 2 os. liczby pojedynczej jest dość jednoznaczne.
    --
    Odniosłam się do wypowiedzi w której napisałaś że ponoć nazwałam Cię leniem nie do tej.
    Czytaj ze zrozumieniem i nie przekręcaj słów.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Aga, daj spokój. Sens Twojej wypowiedzi jest jasny. Piszesz w sposób nieznoszący sprzeciwu i upominasz, jak to możliwe, że 13 minut robi mi różnicę (WTF - skąd to wzięłaś, to nie wiem!) i że są mamy, które pracują i nie narzekają. Wniosek łatwo wyciągnąć. Ja Twoich słów nie przekręcam, tylko zwracam Ci uwagę, że nie zrozumiałaś o czym pisałam, dodatkowo niezbyt elegancko odnosząc się do mojej wypowiedzi.
    Apeluję, żebyś nie zwracała się do mnie, jeśli faktycznie nie masz żadnych rad. Bo rada, żebym trening obejrzała do końca, jest od czapy. Nie zrobiłam całego, bo brakło mi czasu! Skąd wniosek, że zamierzam robić coś na pół gwizdka? Daruj sobie taką radę. Zrobię trening do końca, gdy będę gotowa.
    Poza tym pisz na priv, bo wątpię, by kogoś interesowała ta wymiana zdań.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Hecate26: I jak się czujesz z moim oskarżeniem??

    Zleciało po mnie, nie robiąc żadnej szkody :bigsmile:.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    azja_4: a drugie dziecko dopiero będziesz miała

    Z tego co czytałam Hecate oczekiwała trojaczków, ale ostatecznie oczekuje bliźniaków.
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Zdjęcie było robione na stadionie we Wrocławiu na meczu WKS Śląsk z Lechią.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
  5.  permalink
    Hecate26 - Duzo niejasnosci jest w Twoich wypowiedziach.Raz piszesz, ze masz jedna corke, pozniej napisalas , ze bedziesz miala trojaczki, zaraz sie okazalo ze blizniaki. Teraz piszesz, ze ''dzieci dostaja mleko z piersi do 1 roku zycia'' mimo iz twierdzisz ze masz jedna corke, wez, ze sie kobieto ogarnij i okresl. Jakos osobiscie nie chce mi sie uwierzc rowniez w Twoja wypowiedz z innego watku, ze zadnen lekarz nie chce sie podjac prowadzic Twojej ciazy....Niby czemu?
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Hmmm a ją gdzieś już czytałam że pęcherzyk się wchłonął i nie ma po nim śladu....Hmm
    --
  6.  permalink
    Jeśli mogę się wtrącić - odkąd jestem na forum czytam historię Hecate. Z tego co kojarzę to najpierw pisałaś że nikt się nie chce podjąć prowadzenia ciąży, a dopiero później dowiedziałaś się że jedno z nich nie przeżyło. Więc gdzie logika w tym co mówisz teraz?
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Czerwinko właśnie miałam napisać to co Ty, że przecież pęcherzyk się już wchłonął.. Coś Hecate się to kupy wszystko nie trzyma..
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    hecate twierdzila, ze przed ciaza wazyla 40 kg przy wzroscie 165 - moze stad nie chca jej prowadzic ciazy?
    Mecz sie zgadza, we Wroclawiu 21 kwietnia b.r. na tym meczu bylo sporo chlopakow bez koszulek na widowni, wiec zgadza sie. Zreszta nie chodze na mecze, moze tak jest na kazdym...
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    aaaa i najbardziej rozbawiło mnie to jak napisałaś o tych trojaczkach w temacie "ciąża z wpadki" a po wykresie widać, że ciąża była planowana :cool:

    Więc albo jesteś kiepskim trollem, który sam nie wie co pisze, albo współczuję :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Po prostu nie chciała być "pustkiem" i czuła się zobowiązana do odwiedzenia wszystkich wątków :cool: Może to po prostu znudzona nastolatka, która wstawia zdjęcia młodszej siostry :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    sardynka, troche za bardzo sie jej czepiamy, jest malo wiarygodna, fakt, ale na tamtym watku pisala o tym, ze wprawdzie starali się o dziecko, ale nie planowali ciazy mnogiej, dlatego nazwala to "wpadką".
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Hecate pisałaś parę postów temu że już nie będziesz się tu wypowiadać. Coś kiepsko u Ciebie z konsekwencją :devil: Poza tym jak na dziewczynę w zagrożonej ciąży wyjątkowo mocno skupiasz się na rzeczach, które powinny Cię nic nie obchodzić w takiej sytuacji...
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    dziewczyny, dajcie już spokój... :wink: Nie ma sensu na Nią naskakiwać.
    --
    • CommentAuthortylkonadzis
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    penny 40 kg przy wzroscie 165 - myslalam, ze przy takiej niedowadze, to zanikaja miesiaczki, a dziewczyna zaszla w ciaze z trojaczkami, szok, nie?

    tutaj się nie zgodzę, że zanikają miesiączki, ja przy wzroście 168 ważyłam 41 kg, miesiączki miałam i udało mi się zajść w ciążę... istny cud :devil::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Hecate pier*olisz jak potluczona.
    wiekszych bajek na temat prowadzenia ciazy, specjalnosci lekarskich, czy wychowania dzieci, to juz dawno na oczy nie widzialam.
    i blagam ogarnij ortografie i stylistyke. jak piszesz z telefonu to wylacz automatyczna podpowiedz, bo ja nie mam problemu z czytaniem ze zrozumieniem ale Ciebie czytac nie jestem w stanie. nie umiem byc tak nisko...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Jaca, ok, ale tylko i wylacznie w przypadku kiedy nie ma sie do czynienia z bajkopisarstwem.
    a to co ona u pisze na temat ciazy i wychowywania dzieci jest zwyklym obrazanim uzytkowniczek poprzez robieie z nas idiotek co to nic nie wiedza. od kiedy wchloniete w 9tc jajo moze byc zagrozeniem dla ciazy??? od kiedy z tego powodu lekarze wycofuja sie rakiem?
    ile tu bylo dziewczyn np z krwiakiem, ktory by realnym zagozeniem dla ciazy?
    ile bylo ciaz podwojnych czy potrojnych, ktore w bardzo wczesnej fazie zmienialy swa liczebnosc?
    od kiedy dziecko np w fazie leku separacyjnego zostawia sie nawet na chwile pod drzwiami toalety? tak robia tylko zwyrodnialcy emocjonalni. bo nawet ja, bedac matka wyrodna, co to dzieku wiele rzeczy zabrania tego nie robilam...
    od kiedy z ni z tego ni z owego wstawia sie zdjecia pod karta swojego dziecka i pisze sie akies rewelacji rownolegle z rewelacjami na tym watku???
    a ze moglo sie zrobic niemilo... coz ... sama nawazyla tego piwa
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    jaca_randa
    Dzieki za ostatni post.
    A tym co nazywają mnie bajkopisarka życzę by same przeżyły to co ja teraz. Nie mam kasy na prywatne wizyty.Każdy lekarz by poprowadził ta ciążę jak by mu zaplacic a przynajmniej co drugi.Odwalcie się ode mnie.Bo przyczepiłyście się za to ze mam inne poglądy i inny sposób wychowywania dzieci.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    tylkonadzis: tutaj się nie zgodzę, że zanikają miesiączki, ja przy wzroście 168 ważyłam 41 kg, miesiączki miałam i udało mi się zajść w ciążę... istny cud
    --

    tylkonadziś - ja nie ironizuję, to jest po prostu szokująca niedowaga, typowa dla anorektyczek, których szkieletowate zdjęcia krążą po internecie. Są dziewczyny, które przy takim BMI tracą miesiączki a Hecate zaszła (zakładając, że nie jest trollem) w ciążę z trojaczkami.
    --
  7.  permalink
    Hecate26: A tym co nazywają mnie bajko pisarka życzę by same przeżyły to co ja teraz.


    Może lepiej zamilcz jak masz pisac takie glupoty. Tyle zmojej strony!
    Jak tak na co dzien ludziom jestes zyczliwa to wspolczuje.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Cobraczek: Hecate26: A tym co nazywają mnie bajko pisarka życzę by same przeżyły to co ja teraz.


    Może lepiej zamilcz jak masz pisac takie glupoty. Tyle zmojej strony!
    Jak tak na co dzien ludziom jestes zyczliwa to wspolczuje.



    eee. to sie nazywa prawda w oczy kole.
    takie gadanie pojawia sie zawsze kiedy braknie argumentacji :wink:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Ja współczuję tym co na codzien maja z wami katakt. Zlewam was i zostawiam życzenia jw. Bo tez potrafię być wredna suka.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Hecate26: Bo tez potrafię być wredna suka.

    grozisz czy obiecujesz?
    -- [/url]
  8.  permalink
    Hecate26: Bo tez potrafię być wredna suka.


    A to akurat prawda , bez watpienia.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Hecate26: Bo tez potrafię być wredna suka.


    :crazy:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  9.  permalink
    azja_4 no ja wiem, rozumiem, że są dziewczyny, które tracą, ale nie każda traci, mając takie BMI i (jak to stwierdziłaś) szokującą niedowagę...
    A to, że Hecate zaszła w ciąże z trojaczkami, przecież to się zdarza, nie widzę tutaj niczego nadzwyczajnego...
    --
  10.  permalink
    Nie no - ten wątek bije dziś na łeb stanowczo nawet "żarty i dowcipy...":bigsmile:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Dzień Dobry kochane :bigsmile: dziś jedziemy na działkę odpoczywać, wykąpie się w basenie i opale moje blade dupsko :devil:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Dominika coś pięknego, wzruszającego, wspaniałego!!!!! a jednocześnie przykre i współczujące

    Treść doklejona: 16.06.13 10:22
    Madziik dawaj ze mną!!!! :devil:
    --
  11.  permalink
    Madziik dawaj ze mną!!!!
    - musze kupic dzialke ha ha ha. Ale idziemy do parku posiedziec dzisiaj z moim, pograc w karty a maly we wozku sie przewietrzy, mieszkanie w bloku jest straszne :(
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 16th 2013
     permalink
    madziik1983: mieszkanie w bloku jest straszne :(

    Kochana też mieszkam w bloku ale plus jest taki, że mam balkon :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJun 16th 2013
     permalink
    Dzień dobry mamusie :)
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeJun 16th 2013
     permalink
    Dzień Dobry :)
    Wszystkim Mamusiom i Dzieciątkom miłej niedzieli!!!!!
    --
  12.  permalink
    mam balkon
    - ja nie mam, mieszkam w centrum, ani placu zabaw pod oknem tylko wyprawa jak do miasta, wszystko musze zabrac by na laweczce posiedziec
    --
  13.  permalink
    A ja znowu zle sie czuje, gardlo mnie bardzo boli i goraczka sie przyplatala.. znow nici z wieczorem z moim, a tak malo mamy czasu dla siebie :(
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeJun 16th 2013
     permalink
    madziik1983: A ja znowu zle sie czuje, gardlo mnie bardzo boli i goraczka sie przyplatala..

    Życzę zdrówka kochana :grouphug::hugging:
    My wróciliśmy z działeczki :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJun 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Śmiało mogę napisać, że przewidziałam, że dziś tu powrócisz Adenozynko. :wink:
    Ale koniec OT z mojej strony.
    --
    •  
      CommentAuthoradenozynka
    • CommentTimeJun 18th 2013 zmieniony
     permalink
    widzę ze poza aktywnym udzialaniem sie w wielu wątkach zajmujesz się rownież wrozeniem z fusów
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.