Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJun 18th 2013
     permalink
    Wystarczy logika.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJun 19th 2013
     permalink
    Adenozynko, wciaz nie uzyskalam odpowiedzi na moje pytanie dotyczace anatomii.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJun 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Gdzie można zgłosić nielegalne przerwanie ciąży??? Znajoma kumpeli powiadomiła ja niedawno ze jest w ciąży teraz chce wsiąść jakaś tabletkę na poronienie. Gdzie to można zgłosić??? Proszę o szybkie odpowiedzi to bardzo ważne chodzi o życie maleństwa.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    • CommentAuthorgwizdek7
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Chyba policja wchodzi w grę.. ale z tego co wiem w Polsce kobiecie, która chce dokonać aborcji nie grożą żadne konsekwencje prawne. Jedynie osoba, która udostępnia tabletki wczesnoporonne albo przeprowadza aborcję może być pociągnięta do odpowiedzialności, oczywiście jeśli uda się ustalić skąd ta kobieta je wzięła.
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    To ja lecę zgłosić sprawę na policję i niech się tym zajmą. Może wyciągną z jad ma te tabletki i nie dopuszcza do rozprowadzania ich. Dzięki. Nic na ten temat w necie nie znalazłam dlatego zwróciłem się na forum o pomoc. :devil:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Hecate ja to mysle ze Tobie trzeba najbardziej pomoc w odnalezieniu ustawien slownika ortograficznego i w komorce i przegladarce :devil::devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJun 24th 2013 zmieniony
     permalink
    A namiary na tę kobietę masz?
    Swoją drogą ona ma obowiązek, żeby się spowiadać ze swoich planów? Jak niby policja zmusi ją, żeby powiedziała, skąd ma tabletki? Przecież ona na wstępie najzwyczajniej w świecie zaprzeczy, że cokolwiek kupiła. Po drugie - może powiedzieć, że nawet w ciąży nie jest. Na przymusowe USG jej nie wezmą.
    Aleś temat wymyśliła, Hecete.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Jak będzie chciała to i tak weźmie tabletkę i policji powie, że nic takiego nie zrobiła. A jeżeli Policja byłaby zainteresowana osobami sprzedającymi takie specyfiki i sama mogła podjąć działania, to w każdej gazecie lokalnej jest ogłoszenie o bezzabiegowym przywracaniu cyklu! A jej kompletnie nic za to nie grozi.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Hecate, jak już będziesz na tej policji, to zgłoś przy okazji swoje trollowanie na forum :swingin:
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Mam jej adres itd. Po prostu nie chce dopuścić do tragedi. Jestem na mieście i pisze na szybko z telefonu. Dziewczyna z tego co wiem ma potwierdzona ciążę przez lekarza i jak to ona napisała " ja nie będę dla jakiegoś bachpra po 2 h w nocy tylko spać. Wezmę tabletkę i po sprawie. Nie chce tego bachora" .

    Treść doklejona: 24.06.13 13:54
    To w takim przypadku z tego co piszecie nic nie można zrobić??:shocked: normalnie jestem w szoku
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorTomira
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Co za pomysł :/ Hecate jak już będziesz na komendzie, to zgłoś przy okazji swoją panią od języka polskiego.
    -- Gniewuś 10.08.2015
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Tak jest Hecate, nic nie rób. A w szczególności przestań tu wypisywać głupoty i wymyślone historie.
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Ja tu o poważnej sprawie a wy se jaja robicie. Widzę ze tylko wasze za przeproszeniem tył.... was onteresuja. No cóż ja tej sprawy nie zostawie to tak bo tak łatwiej. Wątek zaraz skazuje a dziewczyna które choć troszkę pomogły lub próbowały pomoc dziękuje.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJun 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Kto tu robi sobie jaja, hmmm? :tooth:
    Własny tyłek - ważna rzecz :crazy:
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Ja se jaj nie robię. Ale wole zareagować na coś takiego niż siedzieć na tyłku. A potem się słyszy o tych wszystkich zamordowanych lub wyrzuconych dzieciach, lub dziewczynacb które po takich tabletkach umierają albo opierają się o smierć.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Nie karmcie trolla :P
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Hecate ale te zamordowane czy wyrzucone dzieci to sa dzieci już urodzone, bo aborcja jest zabroniona bo nikt nie pomógł tej kobiecie nie uświadomił, ze może oddac dziecko do adopcji, nie pomógł po porodzie itd. tylko za wszelka cene kazał urodzić a potem poczuł się dumny bo spełnił obywatelski obowiązek i iał reszte w dupie. Rozumiem, ze ty chcesz zapobiec aborcji a potem wspierać matke, pomagać jej duchowo przez to przejść, wspierać w wychowaniu lub pomoc w ew adopcji dziecka itd.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Tak wiem. Ja popieram to ze aborcja jest zabroniona. Ale jak kobiecie tłumaczy się żeby urodziła i oddała dziecko do adopcji i uświadamia się ja o wszystkim a ona mimo tego chce dokonać aborcji to trzeba reagować. I olewajace stwierdzenia są tu nie na miejscu. Ja tego nie mam zamiaru tego tak zostawić dlatego tez zwróciłem się o pomoc do was. Bo mi tez pomysły już się zaczynaja kończyć i naprawdę jestem w drodze na komisariat. Już nic innego nie przychodzi mi do głowy. Poczekam jeszcze na kumpeli która ma wszystkie smsy itd od tamtej laski i mam zamiar to zgłosić. Może coś policja zrobi poradzi lub pomoże powstrzymać ta dziewczynę.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Raczej policja tu nic nie zrobi. Już to widze,jak policjant idzie do kobiety do domu i mowi-dzien dobry,slyszelismy,ze chce pani wziasc tabletki poronne. Kobieta się wszystkiego wyprze,powie ze tak specjalnie pisala itp.
    •  
      CommentAuthoradenozynka
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    http://journals.lww.com/co-infectiousdiseases/Abstract/2013/06000/Maternal_immunization_as_a_strategy_to_decrease.6.aspx

    najnowsze doniesienia za szczepieniem kobiet w ciazy, wklejam treść polskiego artykułu, linka pewnie nie zadziała,bo zalogowanie wymaga podania prawa wykonywania zawodu. Ale elfika link dla Ciebie żebyś mogła popróbować: http://www.ginekolog.pl/doniesienia/32959 :)

    "Podążając za wynikami badań, wskazującymi na duży sukces szczepienia przyszłych matek przeciwko tężcowi ostatnie badania pokazały, że inne rodzaje szczepień mogą chronić noworodka przed wieloma chorobami zakaźnymi. Przegląd dotychczasowej wiedzy na ten temat, opublikowany na łamach czasopisma Current Opinion in Infectious Diseases, podkreśla najnowsze odkrycia w tej dziedzinie oraz kładzie nacisk na praktykę kliniczną.

    Immunizacja ciężarnej zapewnia ochronę dla noworodka poprzez zjawisko przenikania indukowanych szczepieniem przeciwciał IgG przez łożysko, co jest procesem zależnym od wielu czynników. Bezpieczeństwo ostatnio rekomendowanych szczepionek dla ciężarnych zostało wcześniej udowodnione w badaniach klinicznych. Szczepienie ciężarnych przeciwko grypie oraz krztuścowi jest rekomendowane w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, w oparciu o najnowsze badania, wskazujące skuteczność takiego postępowania. Wiele nowych szczepionek przeznaczonych dla kobiet ciężarnych jest w przygotowaniu. Ostatnie badania podkreślają też rozmaite przyczyny niewystarczającego stosowania się do rekomendacji dotyczących szczepień w grupie kobiet ciężarnych.

    Podkreśla się, że szczepionki przeciwko tężcowi, grypie oraz krztuścowi są obecnie rekomendowane u kobiet w trakcie ciąży. Najbliższą przyszłość będzie stanowiło opracowanie szczepionek przeciwko streptokokom grupy B oraz wirusom RSV, co z pewnością pomoże zmniejszyć odsetek infekcji u niemowląt w przyszłości."
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    adenozynka: najnowsze doniesienia za szczepieniem kobiet w ciazy, wklejam treść polskiego artykułu, linka pewnie nie zadziała,bo zalogowanie wymaga podania prawa wykonywania zawodu. Ale elfika link dla Ciebie żebyś mogła popróbować: http://www.ginekolog.pl/doniesienia/32959 :)

    a po kiego grzyba mi to??? :shocked:

    ja chce odpowiedzi na moje pytanie z zakresu kardiologii.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoradenozynka
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    nawet nie wiesz o co pytasz, wiec daruj sobie:)

    Treść doklejona: 27.06.13 22:45
    po to ze to watek o szczepieniach...c
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    Elfi nie wiem, może chodzi o to by popróbować logowanie się na konto kogoś z rodziny lub znajomych. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJun 27th 2013 zmieniony
     permalink
    adenozynka: nawet nie wiesz o co pytasz, wiec daruj sobie:)

    poziom Twojego IQ mnie poraza....



    by the way...
    artykul.
    Podążając za wynikami badań, wskazującymi na duży sukces szczepienia przyszłych matek przeciwko tężcowi ostatnie badania pokazały, że inne rodzaje szczepień mogą chronić noworodka przed wieloma chorobami zakaźnymi. Przegląd dotychczasowej wiedzy na ten temat, opublikowany na łamach czasopisma Current Opinion in Infectious Diseases, podkreśla najnowsze odkrycia w tej dziedzinie oraz kładzie nacisk na praktykę kliniczną.

    Immunizacja ciężarnej zapewnia ochronę dla noworodka poprzez zjawisko przenikania indukowanych szczepieniem przeciwciał IgG przez łożysko, co jest procesem zależnym od wielu czynników. Bezpieczeństwo ostatnio rekomendowanych szczepionek dla ciężarnych zostało wcześniej udowodnione w badaniach klinicznych. Szczepienie ciężarnych przeciwko grypie oraz krztuścowi jest rekomendowane w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, w oparciu o najnowsze badania, wskazujące skuteczność takiego postępowania. Wiele nowych szczepionek przeznaczonych dla kobiet ciężarnych jest w przygotowaniu. Ostatnie badania podkreślają też rozmaite przyczyny niewystarczającego stosowania się do rekomendacji dotyczących szczepień w grupie kobiet ciężarnych.

    Podkreśla się, że szczepionki przeciwko tężcowi, grypie oraz krztuścowi są obecnie rekomendowane u kobiet w trakcie ciąży. Najbliższą przyszłość będzie stanowiło opracowanie szczepionek przeciwko streptokokom grupy B oraz wirusom RSV, co z pewnością pomoże zmniejszyć odsetek infekcji u niemowląt w przyszłości.

    :middlefinger::middlefinger::middlefinger::middlefinger::middlefinger::middlefinger:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoradenozynka
    • CommentTimeJun 27th 2013 zmieniony
     permalink
    no kopiuj wklej dobrze Ci wychodzi... tylko po co wklejasz to co ja wkleiłam??? :)
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    a bo widzisz skopiowalam z linka, ktory podalas ;P
    na dowod napisze cos czego nie podalas.
    autorem jest Piotr Krawczyk, opublikowano 24.06.2013
    .
    ja dalej chce odpowiedzi na temat budowy serca Pani KArdiolog...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoradenozynka
    • CommentTimeJun 27th 2013 zmieniony
     permalink
    dziewczyno po co Ci odpowiedz? znowu napisze trudne słowa typu tamponada serca, odma opłucnej a ty i tak nic nie zczaisz? skup sie na watku szczepionkowym a nie na moim zawodzie..jak boli lub zazdrościsz to skończ jakieś studia może Ci ulży

    Treść doklejona: 27.06.13 23:06
    a autor i tytul i data swieci sie na stronie głownej..
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    adenozynka, myślisz, że jak rzucisz kilka trudnych słów, to wszyscy uwierzą, że jesteś lekarzem? Dalej nie odpowiedziałaś na pytanie, a w sumie też mnie odpowiedź na nie interesuje, więc może zrób użytek z tych ciężkich studiów i wyjaśnij nam co nieco :smile:
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    W życiu bym nie odpowiedziała na pytanie zadane w taki sposób jak Ty to robisz elfiko. (styl: Udowodnij wielbłądzie, że nie jesteś osłem, a my się tu z tego pośmiejemy i pokażemy ci jaki jesteś głupi).
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJun 27th 2013 zmieniony
     permalink
    skoro jestes kardiologiem to powinnas odpowiedziec na to pytanie w nocy o polnocy. o ile jestes lekarzem.
    ani tamponada ani odma nie sa dla mnei trudnymi slowami. za to dla Ciebie kwestia opcji jesli chodzi o budowe serca owszem.
    przypomne pytanie. czy jest mozliwe aby serce bylo calkowicie proste???
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoradenozynka
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    Lexia mi jest totalnie objetne czy mi wierzycie czy nie i nikomu nie musze udowadniac czy jestem czy nie jestem lekarzem
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    figa wbij se w google budowa serca i popatrz na na obrazki. w jaki sposob sie ono uklada. i odpowiedz na pytanie, ktore zadalam.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeJun 27th 2013
     permalink
    Wybacz, ale średnio mnie interesuje to Twoje pytanie. Problemy medyczne rozwiązuje u lekarzy, nie w necie.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthoradenozynka
    • CommentTimeJun 27th 2013 zmieniony
     permalink
    a ja po raz enty tłumaczę ci ze nie masz pojęcia o co pytasz. Bo "dzyndzelek" o ktory pierwotnie pytalas jest integralna czescia lewej komory i nie da sie ggo odczepic..Widzialas kiedykolwiek ludzkie serce w postaci żywej w człowieku, lub chociaż poza nim w słoiku? pytasz o rysunek kiedy się wyprostuje? -wyswietl sobie swoj obrazek na google i przekrec monitor w lewa strone...a moze znasz sie na rzeczy i pytasz o obraz na zdjeciu rtg i przypadki w ktorych bedzie przesuniecie śródpiersia w str.prawa? czy może o przerosty komór w których budowa serca sie zmienia?a moze w ogole o dekstrokardie i wtedy twoj dzyndzelek bedzie po prawej stronie? nie rob z siebie juz wiekszej kretynki i jak nie masz nic do powiedzenia w temacie szczepien to opusc watek
  1.  permalink
    dziewczyny a może pogadajmy o czymś innym a nie tylko o naszych ciążach? Może niech każda napisze kilka słów o sobie :) Co Wy na to? Przynajmniej na chwilę zapomnimy...
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeSep 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Uwielbiam: "Znamy się mało... więc może ja bym powiedział parę słów o sobie - najpierw. Urodziłem się... urodziłem się w Małkini, w 1937 roku, w lipcu. Znaczy, w połowie lipca... właściwie w drugiej połowie lipca, właściwie... dokładnie 17 lipca. No... to tyle może o sobie - na początek... Czy są jakieś pytania?"

    Ciocia, wiesz, że u nas wszystko się kręci wokół jednego :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorjaisog
    • CommentTimeSep 10th 2013 zmieniony
     permalink
    jestem za...fajnie byłoby poczytać wreszcie coś innego i zapomnieć!!!
    --
  2.  permalink
    no to ja pierwsza skoro zaproponowałam. Mam na imię Dominika, mam 27 lat, mieszkam w Krakowie i jestem plastyczką :) oprócz tego bardzo lubię szyć i podróżować. Obe całe życie nie powinno się kręcić wokół tylko jednego tematu a już na pewno nasze rozmowy mogą być na różne tematy
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeOct 29th 2013 zmieniony
     permalink
    przynajmniej nas oswiecila ze w ciazy mozna wygladac jak w tv czyli pieknie i zdrowo bez rozstepow itd ja jestem ZA :) bo ja to jak laciata krowa:) z wlosami w koltunach bo takie suche od dekoloryzacji ... prawie jak tapir hehe
    a swoja droga pierwsze w oczy rzucily mi sie wlosy :) od razu skojarzylam z dziewczyna ktora na allegro ciuchy reklamuje :)
    nie potrzebnie skasowalas fotke....
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    Gienka,bez przesady." Ciągle","komuś" za bardzo wyolbrzymiasz. Nie napisałam nic złego,przeczytaj raz jeszcze.Po prostu zawsze jak moją uwagę tu przyciąga brzuch,tak teraz brzuch był na ostatnim planie.
    I dodałam,że"przynajmniej dla mnie",bo mam prawo wyrażać swoje zdanie i tak pomyślałam JA.
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    Hussy sorka po prostu twoje slowa nie kiedy brzmia jak atak ... wg mnie... i nie tylko w stosunku do mnie...
    nie zasmiecajmy...
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 29th 2013 zmieniony
     permalink
    nataliaa_: przynajmniej nas oswiecila ze w ciazy mozna wygladac jak w tv czyli pieknie i zdrowo bez rozstepow itd ja jestem ZA :)

    Gienka,ale pieprzysz. Sorry. Mi rozstępy w ciąży wylazły dopiero na początku 9 miesiąca,kilka tygodni przed porodem. Co ma piernik do wiatraka zatem? I co to znaczy "przynajmniej nas oświeciła"?
    Jak zwykle jak coś napiszesz to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać..
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeOct 29th 2013 zmieniony
     permalink
    moze poprostu mnie nie czytaj co... widze ze naprawde nie masz co robic, czepiasz sie zupelnie bez potrzeby... kompletnie nie rozumiesz moich komentarzy, inaczej je odczytujesz, dlaczego do mnie nie szepniesz albo nie napiszesz pw i nie zwrocisz uwagi tylko spam rozsiewasz na forum... tak jak sie doczepilas do mnie jak chudlam ze nagle sie zmiescilam w rozmiar S/M no porazka po prostu...
    wiec zacznij od siebie jak chcesz oceniac...
    tak samo jak wkleilam brzuch i napisalam ze maz do mnei mowi grubaska mimo ze brzucha mi nie widac... tez tego nie pojelas o co chodzilo.. wiec bedzie dobrze dla Ciebie i dla mnie jak bedziemy sie omijaly i tyle.
    To tyle aby nie zasmiecac tak milego watku.
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 29th 2013 zmieniony
     permalink
    Wiem,że szczerość to teraz bardziej jak wada niż zaleta.
    A porażka to jest to co piszesz,że nosisz rozmiar S czy M, bo tym samym obrażasz osoby,które faktycznie takowy noszą. I nie spotkałam się z nikim kto by przez dwa tygodnie zjechał ze cztery rozmiary w dół.
    I faktycznie przyznaję rację.Zakończmy tę głupią dyskusję,bo jak dla mnie zachowujesz się jak mała dziewczynka,a nie dojrzała kobieta .
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Dziewczyny na litość boską Wy to chyba jesteście za bardzo przewrażliwione. Nikomu niczego nie zazdroszczę i jak umiecie czytać,a sądzę,że umiecie to napisałam,że Brunetka jest ładną i zgrabną kobietą. Jedyne co mnie w tym zdjęciu ruszyło to tyle,że zwróciłam większą uwagę na piersi ,a nie na brzuch. Nie rozumiem co w tym jest złego? Trochę przesadzacie.
    I gdzie tu padły nie miłe słowa,gdzie pretensje .. Czasami to mam wrażenie,że nakręcacie się jedna przez drugą. Luz. Chyba każdy ma prawo do własnej opinii.
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    BrunetkaElegance: być byc biednym i jeżdzić autem za 30 tys o!! a w budach z deichmana albo cc hehe..


    Matkoo, no to pojechałaś tymi słowami :shocked:
    30tys za auto to mało? a poza tym od kiedy auto, buty, ciuchy określają kim jesteśmy?!
    Chyba jednak moje pierwsze wrażenie, było słuszne :devil: :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    BrunetkaElegance: Ale jak widze lepiej bym "bombom karabombom " i nie zwracać na siebie uwagi i być byc biednym i jeżdzić autem za 30 tys o!! a w budach z deichmana albo cc hehe..

    trochę daje do myślenia... :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    A ja publicznie się przyznam,że owszem i kupuję buty w wymienionych sklepach.Dla siebie i dla córki także. I nie czuję się z tego powodu wcale gorsza
    :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    BrunetkaElegance: lepiej [...] być biednym i jeżdzić autem za 30 tys o!! a w budach z deichmana albo cc hehe..

    :shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
    A co jest złego w butach z Deichmanna albo CCC??? I w samochodzie za 30 tyś.???
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    wymiękam :smoking:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.