Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    to ciekawe, że beta wzrosła bo zarzekała się, że nie pójdzie zbadać drugi raz. Mówcie co chcecie, ale to jest śmieszne żeby mówić o poronieniu kiedy co cykl jest u niej to samo. To przykre dla tych wszystkich którzy naprawdę stracili dziecko. Ale ok koniec tematu, każdy ma swoje zdanie i go nie zmieni :) Poza tym to forum o czym innym ;)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsubiektywna7
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Widzę, że Bogusia jest mocną zwolenniczką zachowania, które nie mieści się w żadnych kategoriach zdrowego rozsądku. Tu każda z nas się stara/starała. Każda z nas szuka przyczyn swojego niepowodzenia i nie wrzuca pseudo pozytywnych testów. Nikt z nas nie zaprasza wręcz nachalnie pod swoje wykresy i nakręca się jak dzika kiedy ktoś jej pogratuluje- choć w głębi ducha wie, że to nieprawda. Kiedy ktoś chce dla niej dobrze- wywala ze znajomych. Zrobiła sobie folwark pozytywnych testów, robionych czasem i w 6dniu fl. Tu się stara, nie stara, idzie na betę- odwołuje, nie ma kasy- ale kupuje jakieś pierdoły. Idzie na badania, po czym je odwołuje. Zwala winę na gina. Ciekawe do kogo chodzi. Jestem z tego samego miasta co ona i z doświadczenia wiem, że jak ktoś chce dobrego lekarza- to go znajdzie bo jest ich kilku. Obraża sie na dr który twierdzi, że będzie jej ciężko zajść w ciążę z powodu nadwagi- więc przechodzi na dietę, aby dzień później zajadać się słodyczami, bo dieta już nieaktualna. Ona wcale nie myśli o dziecku, nie robi nic w tym kierunku żeby poznać przyczynę. Miała wiele rad, złotych wręcz recept podanych przez doświadczone i obeznane dziewczyny- z których w ogóle nie korzystała.. Cała uwaga ma być skupiona wyłącznie na niej i na jej pozytywnych testach. To sie robi tak śmieszne, że aż mdłe. Nie mam zamiaru litować się nad kimś, kto robi z siebie wielką ofiarę złego losu, nie próbując go w ogóle zmieniać. Jestem na tym forum od prawie dwóch lat i tyle też czasu widzę, że miesiąc w miesiąc jest ciąża biochemiczna i inne dziwne historie związane z badaniami, odkładaniem, dietą itd.

    Forum jest dla wszystkich. Ale tak jak jest dla wszystkich- to wszystkich obowiązują pewne zasady!!! A nie "róbta i piszta co chceta", bo takim działaniem można zrobić komus krzywdę, a najbardziej sobie! Wizyta u specjalisty od psychiki jak najbardziej wskazana!
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeNov 27th 2013 zmieniony
     permalink
    jak mogła kreska słabnąć skoro i tak były same bladziochy?? no prosze was ludzie.. macie oczy zarośnięte?? :confused: co cykl jej te kreski słabły :shocked:
    subiektywna7 "Forum jest dla wszystkich. Ale tak jak jest dla wszystkich- to wszystkich obowiązują pewne zasady!!! A nie "róbta i piszta co chceta", bo takim działaniem można zrobić komus krzywdę, a najbardziej sobie! Wizyta u specjalisty od psychiki jak najbardziej wskazana!" o to to :)
    -- ,
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeNov 28th 2013 zmieniony
     permalink
    tutaj dziewczyny jak maja sytuacje ze beta wyjdzie watpliwa to nie krzycza wszem i wobec ze sa w ciazy tylko czekaja potwierdzaja czy rosnie a ona beta 5 i oglasza ze jest w ciazy i nawet nie chce sluchac ze moze zrobic druga moze poczekac do lekarza tylko obraza sie zaraz jak ktos cos jej powie i wyrzuca z przyjaciolek bo ona jest w ciazy i koniec...ktos jej sugeruje zeby poszla na badania a ona pisze ze nie ma na bete ze musi wyprosic od meza ja rozumiem ze nie kazdy ma pieniadze ale kurde planujesz 2 dziecko to musi cie na nie stac(bynajmniej tak robia odpowiedzialni ludzie).
    -- p:
    •  
      CommentAuthorsubiektywna7
    • CommentTimeNov 28th 2013 zmieniony
     permalink
    dobra temat pauliny małej zamykamy...jednak uwaga: zmieniła nawet login w tej chwili występuję pod postacią: KudłatekPuchatek

    ....to też o czymś świadczy :)

    chyba bacznie obserwuje to forum, bo właśnie wróciła do poprzedniego loginu...

    Matko co za baba! Swoją drogą pozdrawiamy cieplutko XD
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeNov 28th 2013 zmieniony
     permalink
    tak a kategorie ma po poronieniu... masakra :/
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 28th 2013 zmieniony
     permalink
    PaulinaMała jest jak dla mnie przykładem trola. Dla chetnych proponuję temat bank troli. Tam na pewno poznacie, która to mogła być paulina. Rózne niki abortaw, puzzle, Malenska, Paulina85... polecana strona http://styl.fm/pytania/78358/skowronek-paulina85
    Może się mylę... nie chcę nikogo osądzać..... ale od poczatku ona dla mnie była dziwna.... Jesli się mylę to przepraszam.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    Wiecie co...jestem juz bardzo dlugo na tym portalu i zauwazylam, ze notorycznie tworza sie tu 'kolka wzajemnej adoracji' i te koleczka wlasnie od czasu do czasu robia nagonke na kogos..wezcie zycie sobie ulozcie ..zajmijcie sie czyms, nie wiem moze ksiazka, kino, posprzatac moze by trzeba a nie przesiadujecie tu i wypisujeci jakies banialuki(ze troll np) zeby tylko kogos zdolowac. Same po sobie powinniscie wiedziec, ze jak bardzo chce sie dziecka to tez w tym temacie bardzo latwo jest kogos zranic i zdolowac. Ogarnijcie sie troche. Ja nie mowie, ze wszystko co Paula robi pochwalam, ale mozna wyrazic zdanie na ten temat raz i juz nie drazyc tematu? Czy musiecie ujezdzac i walkowac temat przez nastepny tydzien.
    subiektywna7: Miała wiele rad, złotych wręcz recept podanych przez doświadczone i obeznane dziewczyny- z których w ogóle nie korzystała..
    o to to 'zlote recepty dziewczyn z forum' to ma byc wyznacznik??????:shocked: W zyciu swoim nie kieruje sie netem czy zdaniem 'doswiadczonych forumowiczek'. No rozsmieszylas mnie do lez tymi 'zlotymi radami'.
    nie pasuje wam ktos to nie czytajcie i nie komentujcie wypowiedzi a sam sobie pojdzie :wink:

    Ps. Przyjme kazda ilosc 'eeeee' :bigsmile: nie krepujcie sie:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorsubiektywna7
    • CommentTimeNov 29th 2013 zmieniony
     permalink
    marianna27: o to to 'zlote recepty dziewczyn z forum' to ma byc wyznacznik?????? W zyciu swoim nie kieruje sie netem czy zdaniem 'doswiadczonych forumowiczek'. No rozsmieszylas mnie do lez tymi 'zlotymi radami'.


    jeśli zauważyłaś zastosowałam taki specyficzny znaczek stosowany w języku polskim, który nazywa się cudzysłów! mając na celu wyśmianie owych złotych recept, które tak bardzo potrzebowała baaa- które sama wielokrotnie tworzyła, poprzez analizę wykresów itp.itd.

    Ale skoro masz problem z interpretacją, to twój śmiech to tak chyba raczej przez łzy....jeśli w ogóle zauważyłaś temat był zamknięty, więc po co go dalej podkręcasz?

    Dii- uważaj na siebie, bo przeciążenie przy czymś takim jest zabójcze!
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeNov 29th 2013 zmieniony
     permalink
    subiektywna7: jeśli zauważyłaś zastosowałam taki specyficzny znaczek stosowany w języku polskim, który nazywa się cudzysłów! mając na celu wyśmianie owych złotych recept

    Niestety mijasz sie z prawda..cudzyslowia nie uzylas. Moze wroc stronke i sprawdz co napisalas?
    i jeszcze jedno- wypowiadanie swojego zdania to jedno a pisanie klamstw to drugie..
    napisalas, ze: subiektywna7 "jednak uwaga: zmieniła nawet login w tej chwili występuję pod postacią: KudłatekPuchatek"- z tego co wiem loginu nie zmienila. Po co klamiesz? Nosz w szoku jestem jak mozna takie zeczy wymyslac..
    ..to o czyms swiadczy..:devil:
    Koncze :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeNov 29th 2013 zmieniony
     permalink
    nosz ja pie*dole weźcie w końcu już skończcie z tym tematem pauli czy jak jej tam, każdy ma swoje zdanie(żeby nie było ja też) i jak widać nikt go nie zmieni ale po co to w kółko wałkować!!! :confused:
    jak chcecie tak sobie co chwile pisać o tym to może nowy wątek się przyda bo tu chyba nie ten dział!!! :neutral:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorBogusia_
    • CommentTimeNov 29th 2013 zmieniony
     permalink
    Marianno faktycznie Paulina przez chwilke zmienila nick...przez chwile, bo "forumowe hieny"to szybko wylapaly i mialy kolejny powod do szyderstwa, tak samo jak kategorie...eh..
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeNov 29th 2013 zmieniony
     permalink
    a wy co? adwokaci jej? skończcie już ten temat :neutral::devil:
    -- ,
  1.  permalink
    Po części zgadam sie z marianna27 ...
    jezeli chodzi o te 'kolka wzajemnej adoracji' smutne to troche, bo forum powinno byc dla wszystkich. A tak naprawde pisze w kolko 5 dziewczyn a "nowe" lekceważą
    --
    •  
      CommentAuthorpekinka82
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    ...oj chyba nikt mi tu nie pomoże, bo widzę...że jedno drugie obgaduje...
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeNov 29th 2013 zmieniony
     permalink
    AniaaaaaaaaM84: A tak naprawde pisze w kolko 5 dziewczyn a "nowe" lekceważą

    no przepraszam ale tu się może wypowiedzieć każdy i każdy dostaje odpowiedź na swoje pytanie jeśli tylko ktoś wie. A to, że tylko niektóre się częściej udzielają to co, to to już jest jakieś przestępstwo?

    pekinka82: ...oj chyba nikt mi tu nie pomoże, bo widzę...że jedno drugie obgaduje...

    czytałam twoje pytanie ale niestety nigdy nie brałam tego leku , może spytaj w temacie leki pomagające zajść w ciąże czy jakoś tak, tam pewnie więcej będą wiedzieć :wink::wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorpekinka82
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    ..ikaan-pisałam...tam też bez odzewu. Napisałam tu, bo ten lek dostaję by utrzymac ciążę, gdy takowa nastąpi. Napisałam tu...bo staram się o ciążę, zatem chyba dobrze trafiłam-tu :)
    •  
      CommentAuthorTomira
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    Ale tutaj jest nieprzyjemnie. Wstrętnie obgadujecie jedną z nas. Po tym co wyplatacie widać, że nie macie zielonego pojęcia o ludzkiej psychice. Jesteśmy tu po to aby się wspierać, a nie linczować. Każdy człowiek jest inny. Każdy ma swoją historię. Jedne robią 5 testów dziennie, inne nie robią. Jak nie potraficie zaakceptować czyjegoś stylu życia i wyborów, to zajmijcie się swoim, harpie.
    -- Gniewuś 10.08.2015
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Leneczko, tak tylko w kwestii formalnej...
    Tekst kopiowany z netu (notabene z 2010r., więc nie wiem, jak to się ma to do obecnego sezonu) warto by wziąć w cudzysłów...
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Nie, nie, z wywiadu z RP.Autor: Marlena Warchoł
    I nie wiem, gdzie tu " hejt".
    No, nieważne.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    leneczka8484: odbiegam od tematu,a tego w tym temacie sobie nie życzę.

    To, że go założyłaś, nie oznacza że jest TWÓJ, PRYWATNY. Więc to, czego sobie na nim życzysz akurat nikogo interesować nie musi.

    Wyobraź sobie, że takie błędy rażą. W pierwszej chwili człowiek zastanawia się co to jest co-nie-którym?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Leneczko skopiowalas z FB, starego wywiadu z Marlena Warchoł trendy sprzed kilku lat.

    Skoro jestes w temacie- podaj TEGOROCZNE trendy.

    I to naprawde słabe,ze ktos musi sie posuwać do plagiatu,zeby jakos spróbować zaistnieć.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    O tym mówisz Jahe? :wink:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Oo, kolejne miejsce, ja znalazłam ze trzy inne ;)
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Leneczko masz az tak silna pozycje na rynku, ze ktos Cie kopiuje w wywiadzie do RP.
    Przyznaj, ze to brzmi conajmniej niedorzecznie...

    Nie kwestionuje, ze posiadasz pewne umiejetnosci w robieniu makijażu,ale posuwanie sie do plagiatu jest zwyczajnie żenujące...
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Milena, ale napisałaś na wstępie:
    leneczka8484: dlatego chciałabym podzielić się z Wami moją wiedza na temat makijażu

    No to dyskutujemy o tej wiedzy chociażby. Temat jest o makijażu w ogóle, a nie o makijażu oka. Więc zauważam, że na Twoich pracach tylko oczy są zrobione. Reszta (usta, cieniowanie kości policzkowych, nosa) już tylko po macoszemu. A skoro przechodzisz do obrony, to rozumiem, że uważasz, że nie mam racji i że znasz się lepiej. OK. Stąd moja sugestia, by jednak nie poprzestawać nad szlifowaniem makijażu oka, ale patrzeć na twarz kobiety, którą malujesz kompleksowo.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    leneczka8484: NIGDZIE NIE PODPISAŁAM,ŻE TO MÓJ WŁASNY TEKST

    I o to się rozchodzi- skoro nie Twój, opatrz go cudzysłowem,podaj źródło- inaczej to plagiat.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    Podaj źródło, z którego skopiowałaś, wystarczy.Albo zaznacz, że taki tekst znalazłaś w necie. Inaczej czytelniczki maja prawo myśleć, że to Twój tekst.
    Warto o takich rzeczach pamiętać na przyszłość.
    I tyle ode mnie OT.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    leneczka8484: "...ch....ej baletnicy to i rąbek od spódnicy będzie przeszkadzał..."

    Nie znam tak wulgarnej wersji. raczej "Kiepskiej baletnicy ...."
    A już to, że podajesz to przysłowie z przymiotnikiem "ch...wej" w odniesieniu do dziewczyn wymienionych z nicków, to już przegięcie.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Leneczko, skoro wykazujesz nadużycia, mam prawo zwrócić Ci uwagę- nie ma to nic wspólnego z moja sympatią czy antypatią.

    Treść doklejona: 12.12.13 14:14
    A to przysłowie to inaczej szło...

    Treść doklejona: 12.12.13 14:20
    Mónikha, czego się czepiasz? :wink: Przecież leneczka niczego takiego nie napisała....:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMar 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Quelle: Twoich zali bylo za duzo

    Najwidoczniej nie były to żale. Zresztą pisałam o tym wcześniej :-) Dalej się nie rozumiemy. Z tym,że z moich wypowiedzi odczytujesz ironię,złośliwość i drażliwość to zwykłe,błędne odczytywanie. Jestemy na forum,nie dajmy się zwariować. To,że Ty uważasz,że moje wypowiedzi tak brzmią,wcale nie znaczy,że faktycznie są one ironiczne. Jestem bardzo pogodną i miłą osobą ,ale skąd możesz to wiedzieć,prawda? Wystarczy z forum ściągnąć kilka wypowiedzi i już się zdanie o kimś ma.
    Tak nie powinno być. Nigdzie nie napisałam,że mam teraz lepiej,bo uwierz,że do LEPIEJ to jeszcze dużo brakuje.
    -
    mkd: Dokładnie takie samo pytanie zadałam kilka dni wcześniej hussy bo byłam ciekawa z kim zostaje oliwka.

    Dokładnie Katka. Gdybyś dobrze przeczytała to byś wiedziała. Nigdy by mi nie przyszło do głowy,że Mkd pyta ze złośliwości.

    katka_81: kiedy stwierdziłaś, że ja zawsze narzekałam, ze nie mam jak chodzić na siłownię

    Co za bzdura. Gdzie napisałam,że narzekasz?? Dziewczyno,błagam Cię. Czytaj ze zrozumieniem. Zadałam tylko pytanie co się u Ciebie zmieniło.
    katka_81: Ale ze zwykłej ludzkiej grzeczności i taktu tego nie zrobiłam.

    Czyli rozumiem ,że Mkd nie ma taktu i jest nie grzeczna,bo oto samo spytała mnie.
    katka_81: choć chyba najbardziej słyniesz z tego, że tak bardzo Tobie ciężko.

    Nie sądzę. Nie znasz mnie,więc nie oceniaj. Zresztą sama nie raz pisałaś pod wykresem jak to i Tobie nie za fajnie było jak Cię mężczyzna opuścił. Także proszę zacznij od siebie,a potem od innych.

    Przepraszam za OT ,ale na prawdę nóż mi się otwiera jak ktoś mnie ocenia na podstawie wypowiedzi z forum i kilku postów o tym jak to mi było zle. Cholera jasna było zle i co na to poradzę? Staram się jakoś to sobie poukładać i tyle. I na przyszłość błagam zajmij się Katka swoimi sprawami i swoim życiem,bo ja nie mam obowiązku zwierzać Ci się z każdego wydarzenia w moim życiu i o tym jaka jestem,jakie mam plany i cele. Nie powinno Cię to obchodzić.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Hussy: Zresztą sama nie raz pisałaś pod wykresem jak to i Tobie nie za fajnie było jak Cię mężczyzna opuścił.

    Z taką różnicą Hussy, ze to ja Go zostawiłam a nie On mnie. Nie wiem, skąd Ty bierzesz takie rewelacje kobieto i niekoniecznie podoba mi się to, ze na forum piszesz w ten sposób o moim życiu prywatnym. Jesteś bezbłędna. I choćbyś tłumaczyła nie wiem jak, nie zmienię zdania o Tobie. Zastanów się nad sobą, skoro nie tylko ja odnoszę takie wrażenie, co do Ciebie.
    .............
    A ja sobie zrobiłam dziś "dobrze" :) Poszłam sobie na solarium i jest mi błogooooo :)
    --
  2.  permalink
    dziewczyny, wyciąganie tego co się pisze pod wykresami to strasznie słabe jest :(
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 3rd 2014
     permalink
    szczypta_chilli: dziewczyny, wyciąganie tego co się pisze pod wykresami to strasznie słabe jest :(

    no właśnie stąd mi się przykro zrobiło, ale ok. Jak się nie ma argumentów...
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 3rd 2014
     permalink
    Zresztą sama nie raz pisałaś pod wykresem jak to i Tobie nie za fajnie było jak Cię mężczyzna opuścił.


    Aż mnie zmroziło!!!!
    Wychodzi na to, że pod wykresem nie można się zwyczajnie w świecie wyżalić, bo ktoś to na forum wywlecze ;(

    Z taką różnicą Hussy, ze to ja Go zostawiłam a nie On mnie.


    Nie ma powodu się tłumaczyć. Naprawdę... ;)
    --
    • CommentAuthoragusienkaaaa
    • CommentTimeMar 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    katka_81 nie chce się mieszać do waszej "rozmowy" ale już naprawdę nie chcę już czytać tego jakie to twoje życie wiem ze miałaś ciężko ale uwierz, że nie tylko ty bo jest tu wiele samotnych matek a tylko ty piszesz wszem i wobec o swoich prywatnych sprawach porównując zawsze ze to ty masz gorzej . Troche rozumiem hussy bo tez juz mam dość tych twoich "najmądrzejszych komentarzy" a jak masz jakiś źal do hussy to pisz na priv bo juz mi sie tego naprawde czytac nie chce
    ps. i tez sobie zrobiłam dobrze piszac tego komentarza mimo iz dostane milion eee i pewnie jedno ooo od hussy :)
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMar 3rd 2014
     permalink
    agusienkaaaaa..ale Tobie się chyba nicki pomyliły... bo akurat jest na odwrót.
  3.  permalink
    agusienkaaaa: ale już naprawdę nie chcę już czytać tego


    Nikt Ci nie każe.

    Treść doklejona: 03.03.14 15:11
    karakal: agusienkaaaaa..ale Tobie się chyba nicki pomyliły... bo akurat jest na odwrót.


    wlasnie o tym samym pomyslalam
    --
    • CommentAuthoragusienkaaaa
    • CommentTimeMar 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    karakal nie pomyliły mi się napisałam po prostu co ja myślę i skończmy ten temat bo to chyba nie ten watek kłótni katka vas hussy jest tyle ze można nowy wątek otworzyć a nie ten zaśmiecać.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 3rd 2014
     permalink
    agusienkaaaa: katka_81 nie chce się mieszać do waszej "rozmowy" ale już naprawdę nie chcę już czytać tego jakie to twoje życie wiem ze miałaś ciężko ale uwierz, że nie tylko ty bo jest tu wiele samotnych matek a tylko ty piszesz wszem i wobec o swoich prywatnych sprawach porównując zawsze ze to ty masz gorzej .

    nigdy nie uzewnętrzniałam się na tym wątku i nigdy na forum nie pisałam o swoich sprawach prywatnych. Nigdy też nie twierdziłam, ze mam gorzej - jestem szczęśliwa, pomimo wszystko i nie zamierzam się nad sobą użalać. To co piszesz, to wyssane z palca bzdury.
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeMar 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    A wyciąganie brudów i prywatnych spraw spod wykresów (bez względu na to czy są one zgodne z prawdą czy nie) jest zwyczajnie nie fair.
    To jest forum dziewczyny!
    Zobaczcie ile nas było jak temat faktycznie dotyczył treningów a jaki się nagle zrobił "tłum" jak zaczęłyście się sprzeczać... :confused:
    Tak jest zazwyczaj bo takie kontrowersyjne tematy ciekawią i przyciągają. Ale przyciągają obcych ludzi, nic o nas nie wiedzących więc nie pierzmy tu brudów!!!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Amazonko co Ty za brednie piszesz jak zawsze? Czy ty z księżyca się kobieto urwałas? Że niby Ja polecam tabletki najbliższej rodzinie? A gdzie Ja coś napisałam o rodzinie i o polecaniu tabsow?

    Jestem za spirala i będą ją polecała a Ty kochana weź juz skończ cżyta o zabezpieczeniach, dopytać i strzelać głupimi czasami pytaniami od których nie powiem gdzie szczypie...

    Amazonka masz dzieci?
    •  
      CommentAuthorartystka80
    • CommentTimeNov 16th 2014
     permalink
    Co za różnica czy Amazonka ma dzieci?? Ma swoje zdanie.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 16th 2014
     permalink
    Artystko pozwól aby odpowiadała osoba do której skierowane było pytanie. Jak jestem tutaj 8 lat to nie pamiętam aby to ona potrzebowała adwokata. Jakieś głupie maniery wypowiadania się za osobę pytaną.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 16th 2014 zmieniony
     permalink
    Ano, pisałaś tu na forum, nie ukrywałaś swego dobrego zdania. Chyba już sobie przypomniałaś. Spirala nie jest metodą pierwszego wyboru dla nieródek, dlatego zachęcałaś do tabletek na razie.
    Twoje zachęty nie mają nic wspólnego z wielkością mojej rodziny.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 16th 2014 zmieniony
     permalink
    Amazonka: Nie aż tak bardzo antytabletkowa, skoro polecasz metodę najbliższej rodzinie.



    To mozesz mi wskazać, gdzie takie cos napisałam? Amazonko jesteś śmieszna ....
    Nie pamiętam aby o tabsach miała dobre zdanie... nie pamietam niestety abym cos takiego pisała. ..
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeNov 16th 2014
     permalink
    I po co te sprzeczki? Ten wątek jest chyba po to, by omówić sytuacje związane ze stosowaniem wkładki. Nie offtopujcie.
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeMay 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Lívia Twój synek skutecznie poprawił mi humor po dzisiejszym wieczorze wyborczym :swingin::rolling::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMay 24th 2015 zmieniony
     permalink
    bananowiec: po dzisiejszym wieczorze wyborczym

    Brrrr, nawet się upić nie mogę :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeMay 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Livia nie wiem co oglądaliście ale Twój syn miał rację :devil::wink::wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.