Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Rumba, daj spokój dziewczyny są trochę zdenerwowane, wiesz jak to jest z małymi dziećmi :) Nie śpisz w nocy, rozdrażnienie, martwisz się o malucha :) trzeba im wybaczyć parę epitetów :)
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Nie sadzę żeby moderator zrobił to z własnej inicjatywy! Przeszkadza Wam coś co was nie dotyczy...
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Flowka: Rumba, daj spokój dziewczyny są trochę zdenerwowane, wiesz jak to jest z małymi dziećmi :) Nie śpisz w nocy, rozdrażnienie, martwisz się o malucha :) trzeba im wybaczyć parę epitetów :)


    Naprawdę w związku z tym chcesz zostać mamą?
    Może dobrze to przemyśl, bo za chwilę możesz być tak samo "trochę zdenerwowana"...
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Flowka: Wtedy możesz do mnie napisać! Od razu Ci odpowiem, zebyś nie traciła czasu

    A ja, w swej naiwności, myślałam, ze po to właśnie jest ten wątek. O, ja głupia....
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Mgiełko jestem spokojna:) Jaheira skoro tak chcesz się kurczowo trzymać tematu to co tu jeszcze robisz?
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    agael77: A ja, w swej naiwności, myślałam, ze po to właśnie jest ten wątek. O, ja głupia....


    Nie osądzaj się tak krytycznie:) Z pewnością wszystko znajdziesz! ja tylko chciałam być uprzejma i Ci pomóc, ale nie chcę się narzucać :) Ty przecież jesteś doświadczona, sorki zapomniałam :*
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    malutka2105: Oj dziewczyny chyba się nudzą co??


    Aniu, dziewczyny potrzebują odskoczni od pieluch! przyjmijcie je miło:) może kiedyś będą brały clo, to już będą w temacie!
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    agael77: PS. Moje dziecko robi do nocniczka, nie potrzebuję odskoczni od pieluch


    Aaaaa, to super:) inteligencja po mamusi:clap:

    Ups... fajnie się aga gada, ale odchodzimy od tematu :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Flowka: inteligencja po mamusi

    Przyjmuję, że było to bez ironii ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    agael77: Przyjmuję, że było to bez ironii ;-)


    Nie posądzaj mnie o to:) Na prawdę jestem pod wrażeniem:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    jestem w szoku jacy mogą być ludzie. taki rady Agael piszesz a sama co wyprawiasz? po co piszesz nie na temat a skoro Ci to nie odpowiada to nie marnuj tu czasu!!!
    Iwoas trzymam kciuki
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Gosia8510: po co piszesz nie na temat

    Ustosunkowałam się tylko do tego, co napisała inna osoba.
    Spokojnie...
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Gosia to są trolle, które chciały podkręcić atmosferę. Prawią morały a same co robią? haha
    --
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    moya212: no to gdzie mam pisac bo juz sama nie wiem :/ tutaj, na clo, gdzie? Jestem na clo, wiec chyba tam, ale...



    Moim zdaniem - pisz gdzie masz chęć...i kładź lekki zlew na posty umoralniające na siłę i wciskające w schemacik gdzie masz pisać.
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Moya212 kochana pisz gdzie chcesz,jak sie okaże że wpisałaś nie w tym watku, to ANIOŁ STRÓŻ nakieruje Twoja wypowiedz na odpowiedni wątek :)
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    mgielka1983, rumba, malutka2105, iwoas30, kandyzowana, madziauk, korda. Zerknijcie do poczty. :). Wysłałam Wam Życzenia świąteczne. O resztę zadbam stopniowo :).
    -- ,
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    dziewczyny nie reagujmy na ich wypowiedzi, bo nic ważnego one nie wnoszą:tongue: także żegnamy drogie panie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    może założyć osobny wątek tylko do składania gratulacji? :wink:
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    a ja już nie wiem gdzie mam pisac zeby nie stracic kontaktu z poznanymi tu staraczkami:-)
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    no wlasnie ja tez nie gosia, przeniesmy sie na nowy watek , ten ktory zalozyla abortaW. Przynajmniej wszystkie sie odnajdziemy.
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    dziewczyny to napiszcie nazwe tego watku zebym mogla was odnalesc;)
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    dziewczyny zapraszam na forum Wspierająco, plotkująco, pierdułkowo dla wszystkich szalonych"dziewczynek"
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    i ciszaaa, ja nie moge pisac na forum gdzie Anderka mnie niby zaprosila, moze dlatego ze nie opłacam konta?
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    gosia wejdz na watek : Wspierająco, plotkująco, pierdułkowo dla wszystkich szalonych"dziewczynek"
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    ja jestem tu:)

    tamtego nie widzE:/
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    http://forum.28dni.pl/discussion/2015/wspierajaco-plotkujaco-pierdulkowo-dla-wszystkich-szalonychdziewczynek/#Item_38
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Kandy, jak wyzej ! wtaek przyklejony w planowaniu ciazy
    --
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Dziewczyny przenoście się na forum
    Wspierająco, plotkująco, pierdułkowo dla wszystkich szalonych"dziewczynek"
    ja juz znalazłam i zameldowałam się :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    wroc, w dyskusja 28 dni.
    --
  1.  permalink
    gosia ja tez tam nie moge....
    --
  2.  permalink
    Uff :)
    Jak ktoś będzie szukał "popierdułek" to tez Was znajdzie. Bez obaw.
  3.  permalink
    Tak szcypto_chilli znajdzie. Nie rozumiem tylko czemu na Waszym wątku jest tyle niemiłych uwag na nasz temat?
    Wyśmiewacie się, po co? Macie swój, my mamy swój "pierdołkowaty". Jakbyśmy dołączyły teraz do Waszych rozmów o wszystkim to było by tak jak któraś z Was napisała "forum zalały mszyce". Ktoś napisał, że nasze uwagi pod wykresami są słabe merytorycznie dla tych co chcą odkładać. Jak wiecie lepiej to może dajcie dobrą radę zamiast krytykować między sobą. Forum chyba z założenia ma służyć do pogłębiania wiedzy, a nie obrażania.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    kalabmurka29: Tak szcypto_chilli znajdzie. Nie rozumiem tylko czemu na Waszym wątku jest tyle niemiłych uwag na nasz temat?
    Wyśmiewacie się, po co? Macie swój, my mamy swój "pierdołkowaty". Jakbyśmy dołączyły teraz do Waszych rozmów o wszystkim to było by tak jak któraś z Was napisała "forum zalały mszyce". Ktoś napisał, że nasze uwagi pod wykresami są słabe merytorycznie dla tych co chcą odkładać. Jak wiecie lepiej to może dajcie dobrą radę zamiast krytykować między sobą. Forum chyba z założenia ma służyć do pogłębiania wiedzy, a nie obrażania.


    i kto to mówi?

    Ja napisałam o mszycach, bo "zaatakowałyście" kilka wątków w bezsensowny sposób wprowadzając bałagan. Kometarz napisałam po zaczepce Kandyzowanej "czy ten watek teraz umrze". Forum istenieje już kilka ładnych lat i dotąd wszystkie nowe użytkowniczki potrafiły się na nim odnaleźc i dostosowac... Wy skrzyknęłyście się w grupkę i chcecie je zamienic w kafeterię czy czaterię czy jak to się tam nazywa. Tutaj są zebrane lata doświadczeń, lata rozmów, lata śmiechów i płaczów... nie psujcie tego. To forum jest specyficzne i ja np chciałabym, zeby takie zostało. A WASZE - NASZE powstało, bo tak zdecydowałyście. Nigdy czegoś takiego tutaj nie było.
    I skończmy już ten offtopic. Moderator się już zresztą wyżej wypowiedział więc się dostosujmy.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  4.  permalink
    No właśnie, zdrowy rozsądek trzeba zachować. Zresztą szkoda zdrowia na czcze dyskusje. Co do zalewania wielu wątków to się nie poczuwam. Jak nie mam nic do powiedzenia to się nie wypowiadam.
  5.  permalink
    ja tego nie zrozumiem haha i smiac mi sie chce w glos... no ale coz. ide na inny topic.. inny watek.. tutaj jeat niemilo..
    --
  6.  permalink
    No ja też się ciesze,że znalazłyście swoje miejsce:)
    Popierdułki :tooth:
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    mousfish mają co chciały, teraz juz nie bede mialy problemy z narostem pustych i ala bezwartosciowych stron, bo nikt juz ti nie bedzie pisac haha:-) no moze raz na jakis czas:-)
  7.  permalink
    mousefish: a ta jakaś chilli czy jakoś tak jest zupełnie nawiedzona

    :crazy::crazy::crazy:
  8.  permalink
    mousefish: A NA DODATEK FORUM JEST PŁATNE ŻEBY SOBIE WYKRES PROWADZIĆ ! NO PORAŻKA - I ZA PIENIĄDZE TAKIE TRAKTOWANIE !!! hEJ MODERATORZY - KLIENT PŁACI I WYMAGA!

    Forum jest dla wszystkich i bezpłatne. Niestety.
    Z tego co widzę to jeszcze nie zapłaciłaś ani grosza :tooth:
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Gosia8510: teraz juz nie bede mialy problemy z narostem pustych i ala bezwartosciowych stron


    i całe boskie szczęście !! :devil:
    --
  9.  permalink
    Gosia8510: teraz juz nie bede mialy problemy z narostem pustych i ala bezwartosciowych stron

    :swingin:
    •  
      CommentAuthormousefish
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    he he - bo nie jestem na tyle głupia żeby płacić komuś, kto się na niczym nie zna... może i jestem wariatka, ale nie jestem nienormalna, żeby płacić za coś, co wszędzie indziej jest bezpłatne. To tylko nabijanie łatwe kabzy przez pseudo wykształconych naciągaczy. A biedne dziewczyny dają się nabierać niestety.
    Ładne emotikonki wstawiasz Szczypto chilli... jak nie wiadomo co napisać na poparcie swoich o kant teorii, to zawsze można sobie czymś pomachać...
  10.  permalink
    Prosze Cię- idz na to babybooom. Ładnie proszę . I uprzejmie :)
    •  
      CommentAuthormousefish
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    dobre, dobre... niewygodny i prawdziwy temat... ktoś kto ma coś do ukrycia, albo został odkryty jako naciągacz skasuje niewygodny temat.
    Wierz mi olimpikjo... ta blokada na moje konto nie będzie dla mnie żadną karą...
    No to pa... życzę miłego naciągania dziewczyn które pragną ujrzeć dwie kreski...
    i staraczkom które zdążą przeczytać tego posta, zanim moderator go wykasuje, życzę Wesołych Świąt, i rychłego ujrzenia dwóch pięknych kreseczek.
    Buźka :)
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    mousefish? jaka blokada? czyżbyś nawet nie znała zasad tego forum? wow!!
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Pierwszy raz się tu odzywam, ale mam pomysł. Mniej więcej raz na rok powstaje tego typu dyskusja przepychanka. Po jakimś czasie wszystko się uspokaja, okazuje się, że jesteśmy jednak po tej samej stronie sztucznie ustawionej barykady i jest spokój. Dopóki na uzbiera się kolejna grupa rewolucyjna :wink:. A wtedy poprzednie ugrupowanie zaczyna się zżymać, że wśród natłoku postów nic niewnoszących nie można znaleźć informacji. I tak wkoło Macieju. Nie powstrzymamy kół zębatych rewolucji :bigsmile:, czy to Castro, czy 28dni.
    Pomysł jest prosty: skoro już się uzbierała grupa chcąca "sobie popisać" czy poplotkować, a wkurza ją komentowanie przez inne użytkowniczki na forum, to istnieje możliwość założenia konferencji złożonej z wielu użytkowniczek w ramach wiadomości wewnętrznych.
    I ta rewolucja, jak wiele innych, umrze śmiercią naturalną, czy tu, czy gdzie indziej. Same się zastanówcie, czy chce Wam się denerwować, zwłaszcza przed świętami.
    Życzę Wam wszystkim spokojnych Świąt, może uda się nam chociaż na 24 godziny odejść od komputerów?
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Fiufiu:bigsmile: ale dziewczynom wielokrotnie proponowane było takie rozwiązanie... Ale co poradzić skoro nie wszystkie mają wykupione konto...
    Padła też propozycja,żeby dyskusję przeniosły pod wykres którejś z nich... Też nie chcą... Bo one chcą mieć najswójszy wątek... No i mają... I niech sobie tam piszą skoro tam im dobrze... Same sie znudzą...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Wybacz, nie wiedziałam, nie śledzę wątku o Clo, tylko mi podpadło, że jakieś niebotyczne ilości postów się na nim pojawiły.
    --
  11.  permalink
    tylko jedno mnie zastanawia....przez tyle czasu pisałyśmy tu o wszystkim i nic się nie działo.....a nagle....bummmm....komuś coś nie pasowało :/ żenada
    --
  12.  permalink
    mgielka1983: tylko jedno mnie zastanawia....przez tyle czasu pisałyśmy tu o wszystkim i nic się nie działo.....a nagle....bummmm....komuś coś nie pasowało :/ żenada

    Tyle czasu tzn ile, Mgiełko? Bo z tego co widzę Twój staż w serwisie to AŻ 56 DŁUGICH DNI :confused:
    Jak to mówią" nie ucz ojca.... " :devil:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.