Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    och...pytanie jest bardzo amazonkowate... się burzymy jakbyśmy Amazonki nie znały i jej pytań i jej podejścia do tematu :) luz...
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    olimpijka: och...pytanie jest bardzo amazonkowate... się burzymy jakbyśmy Amazonki nie znały i jej pytań i jej podejścia do tematu :) luz...


    My ją znamy owszem... Ale jest sporo nowych użytkowniczek bombardowanych w ten sposób przez Amazonkę z efektem takim,że dziewczyny chcą w cholerę zostawić 28 dni bo czują się delikatnie mówiąc potraktowane dziwnie takimi pytaniami...
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    ja się z Toba zgadzam.. wszak się udzielałam w wątkach na temat traktowania "nowych"... tylko że Amazonka jest niereformowalna :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Martina minusik za pianie do Amazonki
    Dziewczyny zrozumcie że to troska Amy czasami. I zdarzało sie że mnie też tak "atakowała" ale naprawdę ma to też swoje plusy i daje do myślenia
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Agunia05: to troska Amy czasami
    Agunia, masz rację - CZASAMI - tak, czasami to bezsensowne, bezpodstawne drążenie czegoś, co nie jest dla danej osoby w ogóle istotne. Krótkie, ironiczne, czasami niby-pytania retoryczne. Na wielu wątkach,w ogóle nie potrzebne. z tego co ja obserwuję, to CZASAMI - ta troska ma miejsce coraz rzadziej. Częściej uważam, że komentarze w tym stylu są niepotrzebne.
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Agunia - komentarze Amy sa bardzo krotkie i oschle i nie widze w nich troski i ciepla. Z reszta czemu mowisz za Amazonke, nie zauwazylam, zeby kiedykolwiek odpowiedziala osobiscie na zarzut pod jej adresem. Troszke chyba naciagasz.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    olimpijka, przyjaciolka nie bierze w ogóle pod uwagę kiedykolwiek powrotu do niego. Ta kwestia odpada :P

    Agunia05, ja jestem od kilku dni na forum i nie widziałam jeszcze postu Amazonki pt. troska. Rzucenie dziewczynie w twarz że chciała sobie chłopa na ciążę złapać (w momencie kiedy dziewczyna pisze że było dokładnie odwrotnie) nie ma w sobie nic z troski, ani nawet dawania do myślenia. Możesz mi dawać minusy ale podaj dokładnie argumenty, kiedy to czepiałam się pierwsza ja, a nie ona (nie tylko mnie). I to w okropny, wredny, zjadłamwszystkierozumyiwszystkowiem sposób. Będę próbować się przyzwyczajać ale nie ma tu przycisku ignoruj, żeby nie widzieć jakie rzeczy wypisuje.

    Poza tym, to wątek dla samotnych mam. Jeśli Amazonka chce tu coś pisać to bardzo proszę, niech napisze jak tu trafiła.
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Wątek dla samotnych mam nie oznacza, że tylko one mają się tutaj wypowiadać. Na początku miałam takie samo podejście do Amazonki, ale teraz widzę, że takie pytania mają sens. Nie zawsze są na miejscu, nie zawsze napisane w trafny sposób, ale dają do myślenia i często pomagają.
    To, że komentarze nie są owiane czułością i troską, nie oznacza, że takie nie są. Amazonka po prostu ma taki sposób wypowiadania się i już.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Poza tym nie można odbierać nikomu prawa do wypowiedzi tylko dlatego, że nie podoba się nam jego styl pisania. A juz na pewno nie wolno innych obrażać. A padają tu wypowiedzi dość niewybredne w treści.
    Szanujmy siebie wzajemnie i będzie git :-P
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Dziewczyny, Amazonka ma dostępny wykres, może tam się z uwagami przeniesiecie, co? Z boku wygląda to na zwykłe obgadywanie.
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeMay 28th 2011
     permalink
    MsMartina, oh, a czemu mnie z eeee - owałaś? :))
    że obgadywanie? czy że wysyłam pod wykres obgadywanej?
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMay 28th 2011
     permalink
    bo tu jedna osoba coś powiedziała obgadując amazonke, po tym jak ona obgadala ja, w swoim stylu. reszta jest przez nia podsumowana od stop do glow i ja sie na to nie zgadzam. ale tez i jej nie obgaduje, wiec moim eee się nie zgadzam z Twoim stwierdzeniem. Poza tym nikt się nie czepia tu obserwacji amazonki wiec tym bardziej nie ma po co przekazywac dyskusji pod jej wykres.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMay 28th 2011
     permalink
    MsMartino, zostałaś tu wysłana z misją pacyfikacji niektórych osób? :confused:
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeMay 28th 2011
     permalink
    MsMartina: bo tu jedna osoba coś powiedziała obgadując amazonke, po tym jak ona obgadala ja, w swoim stylu.

    Zadanie konkretnego pytania przez A nie jest obgadywaniem.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMay 28th 2011
     permalink
    Melodie, pierwszego dnia na tym forum sama zostałam tak spacyfikowana przez jedną konkretną osobę że mam ochotę protestować na każdy jej tego typu atak. Pewnie mi przejdzie, ale i tak nie uważam że nie powinno się reagować- jak co drugiej nowej na 28dni się z miejsca oberwie to zaraz ta społeczność będzie spadać. Po co? Przecież idea tego serwisu jest diametralnie różna, chodzi o to żeby zachęcać do obserwowania siebie, rezygnowania z hormonalnej antykoncepcji (i w konsekwencji, antykoncepcji w ogóle) i promowanie NPR. Amazonka jest tak w swoich poglądach ekstremalna że zniechęca. A to nie o to chodzi?

    Jestem już-nie-samotną mamą, to jest wątek w którym jak najbardziej jest dla mnie, wiem że można inne samotne mamy wesprzeć. Wesprzeć, nie dobijać. Dlatego jestem tutaj i protestuję przeciwko takim zachowaniom.
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMay 28th 2011
     permalink
    Każdego trzeba akceptować takim, jaki jest. Jeśli czyjesz zachowanie (tutaj sposób wypowiedzi) nam nie odpowiada, to najprostszym sposobem jest ingnorowanie takiej osoby. Nie uważam za dobre ocenianie kogoś po kilku wypowiedziach na forum, ponieważ te kilka wypowiedzi nas do tego nie upoważnia. Nie znacie Amazonki dość dobrze, że ją oceniać. Ja też nie znam, ale akceptuję.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMay 29th 2011
     permalink
    bo nie dotyczy to samoobserwacji:bigsmile::peace:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 30th 2011 zmieniony
     permalink
    Ama i troska....
    ale się uśmiałam.... :crazy:
    ...
    jest złośliwa, nie ma wyczucia sytuacji i pcha kij w mrowisko, nawet jak go tam nie potrzeba, wybaczcie, ale niektóre pytania są upokarzające i niesmaczne, czasem przydałby się jej niezły kop w dupsko, albo kubeł zimnej wody... ale na każdego przychodzi czas...
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Scorpi, chyba lekko przesadzasz. Jak można oceniać kogoś nie znając go ? Po drugie wkurza mnie już takie obruszanie się i płakanie ,bo Amazonka zadała jakieś pytanie. Może niedługo nikt nie będzie o nic pytał i wszyscy będą szczęśliwi . Udawaj,że nie było pytania i tyle,a nie jak jakaś płaczka - Ojej,bo Amazonka jest taka czy sraka..
    Sorry,ale jak dla mnie zadaje normalne pytania.Nie obraża nikogo ani nie wyzywa.
    Scorpi,zacytuj jakieś upokarzające pytanie Amazonki. Bo może nawet sama nie masz pojęcia co znaczy UPOKARZAJĄCE PYTANIE.

    Czasem to mam wrażenie,że niektóre osoby zachowują się tu gorzej niż małe dzieci.Coś nie po ich myśli, i od razu afera i płacz.. Wyluzujcie trochę.

    Scorpi,zanim zaczniesz kogoś obgadywać to może najpierw zacznij od siebie. Dobra rada.
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Hussy, wybacz, ale pod stwierdzeniem,że Ama nie ma wyczucia sytuacji podpisuję się 2 łapkami... byłam świadkiem jak po 3 krotnym jasnym poproszeniu o zostawienie tematu - drążyła temat dalej.
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Olimpijka, i to jest takie straszne? Skrzywdziła kogoś tym,że chciała coś wiedzieć? Ktoś nie chce to nie odpowiada - proste i logiczne.

    A nawet jeśli ktoś nie ma "wyczucia sytuacji" to nie znaczy,że można pisać "przydałby się jej kop w dupsko " ,bo to trochę nie na miejscu.

    Pandy1, kiedykolwiek zapytałaś Ją,o coś co Cię interesuje na dany temat NPR ? Jeśli nie,to nie pisz,że nie potrafi przekazać takowej wiedzy.

    Szacunek.Po raz kolejny pytam. Wyzwała Cię ? Skrzywdziła ? Z wyklinała ? Więc o jakim Ty szacunku mówisz? Żeby zadać pytanie,teraz trzeba rozważać milion możliwości,bo może 20 osób będzie się zgadzało,a trzy stwierdzą,że to brak szacunku.. To jest po prostu chore.

    Jest grupa osób,które wzajemnie się nakręcają i tworzą teorię o "złej Amazonce" a tak na prawdę G. o niej wiedzą. I oceniają po sposobie zadanego pytania. Tylko pogratulować.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Teorie spiskowe są teraz modne :-P Brakuje tylko osobnego wątku na ich tworzenie :tongue:
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Hussy: Olimpijka, i to jest takie straszne? Skrzywdziła kogoś tym,że chciała coś wiedzieć? Ktoś nie chce to nie odpowiada - proste i logiczne.
    j
    wszak ja nie twierdziłam, że Ama kogokolwiek krzywdzi :) stwierdziałam jedynie że ma obcesowy sposób bycia... mnie to średnio obchodzi, bo jestem tu od lat i z się z nią tylko mijam..ale jak ktoś na wstępie nowy dostanie pytanko w tym stylu, to już nie za fajnie... wiem, bo pamiętam takie pytanka sprzed lat...
    idąc dalej...owszem...ktoś nie chce i nie odpowiada... więc pytanie pojawia się po raz drugi... ktoś nadal nie chce i nie dopowiada i oznajmia wprost że nie życzy sobie takich pytań...pytanie pada po raz kolejny...ktoś się naprawdę wkurza..i, owszem nadal nie dopowiada :)
    i żeby było wszystko jasne, bo wkładasz mnie do wspólnego worka. nie podpisuję się pod wszystkim co tu było na ten temat napisane. wręcz uważam że z niektórymi słowami przesadzono. podpisuję się tylko pod tym co napisałam JA.
    cmok
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 31st 2011
     permalink
    uuuu... widzę, że ja wsadziłam kij w mrowisko...:tongue:
    tyle, że ja jak wchodzę między wrony nie krakam tak jak one :bigsmile::bigsmile:
    Hussy Amę znam z forum od lat i czytam jej wypowiedzi... ręce czasem opadają, ale to jest moja subiektywana opinia...
    p.s. adwokatem jej jesteś...
    po za tym mam wrażenie, że niektóre użytkowniczki celowo wpychają kij w mrowisko i niezły ubaw z tego mają, jak inne użytkowniczki toczą pianę, samej mnie sie czasem z tego czy innego zachowania niektórych śmiać chce :bigsmile:
    ..
    miłego dziewczynki
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMay 31st 2011
     permalink
    Scorpi, Twój tekst mnie powalił " Amę znam z FORUM od lat " Aż się popłakałam ze śmiechu :swingin: W sumie nic dziwnego,takie czasy.Ludzie żenią się przez gg, robią dzieci przez skype to i mają prawo oceniać kogoś,bo znają go/ją z FORUM :tooth: To było mega.

    Scorpi,ilość "minusów" jaką zebrałaś za swój głupi i bezmyślny tekst o Amazonce wszystko za siebie mówi.

    Jeśli chciałaś udowodnić swoją mądrość to takie MAŁE sprostowanie : skrót jaki napisałaś " p.s" od postscriptum pisze się bez kropek,z dużych liter ,a zaraz po nim następuje treść dopisku. Nie wspominając,że piszę się to na końcu zdania. Wybacz,ale rażą mnie OCZYWISTE błędy:peace:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 31st 2011
     permalink
    jeszcze raz miłego
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeMay 31st 2011 zmieniony
     permalink
    Skorpi
    jaki tam kij w mrowisko?! Po prostu żenująca jest Twoja wypowiedź i tyle. Obojętnie której z nas by dotyczyła.
    Tobie również miłego dnia.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMay 31st 2011
     permalink
    Dotia, sorry, ale nie możesz od razu stwierdzić że "u mojej mamy" cwierc wieku temu nie mogło zawiesc NPR. Jasnowidzka jakaś jesteś (kolejna zreszta)?

    Oooo, Amazonka się pojawiła. I znowu zadaje jakieś ekstra pytania. A na moją prośbę o polecenie konkretnej książki na temat metody angielskiej to mało kto się odzywa :)
    Ale tak baj de łej- co to zmieni jak wymienię tutaj jakie metody anty stosowała moja mama w latach '80 XX wieku? zmieni to coś u kogoś?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 31st 2011
     permalink
    MsMartina:
    Oooo, Amazonka się pojawiła. I znowu zadaje jakieś ekstra pytania.


    no i kto tu wbija kij w mrowisko? :confused::confused::confused:

    nie chcesz - nie odpowiadaj i tyle, ale po co takie dziecinne komentarze ? :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMay 31st 2011 zmieniony
     permalink
    Oooo, Ms Martina się pojawiła. O, już wiadomo, że znowu będzie kogoś ustawiać. Ale ma prośbę i nikt jej nie spełnia. Ciekawe dlaczego?
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMay 31st 2011
     permalink
    Moja prośba dotyczy NPR, i to ba, chęci nauczenia się go od podstaw, może dlatego nie jest taka atrakcyjna :)

    Z tego co piszecie wiedza Amazonki jest wielka i niemal nieoceniona. Ja właśnie pokazu wiedzy bym potrzebowała, jakiś konkretów dotyczących NPR a nie wypowiedzi jedno-dwuzdaniowych które nic konkretnego nie wnoszą. Proszę o konkret, nie ma odpowiedzi.
    Pytanie do was- nie chcecie mnie na tym forum i w tym serwisie? Łatwiej mi będzie stosować krążek hormonalny, mogłabym do niego wrócić. Myślałam że na takim serwisie dostanę wsparcie, a na razie to się po głowie i tyłku dostaje.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 31st 2011
     permalink
    MsMartina: Pytanie do was- nie chcecie mnie na tym forum i w tym serwisie? Łatwiej mi będzie stosować krążek hormonalny, mogłabym do niego wrócić. Myślałam że na takim serwisie dostanę wsparcie, a na razie to się po głowie i tyłku dostaje.


    a Ty myślisz, że kogokolwiek tutaj obchodzi to, co Ty zrobisz ?
    chcesz zostać - zostań
    nie chcesz - odejdź i załóż sobie krążek

    za mnie po mnie możesz się nawet liną cumowniczą zaszyć w ramach antykoncepcji :devil:


    i nie dziw się, że dostajesz po tyłku bo jesteś nowa a swoją obecność na portalu zaczynasz od wszczynania afer i obrażania osoby, którą popiera zdecydowanie więcej osób niż Ciebie
    Amazonka jest tutaj od ho ho ho i jeszcze dłużej i pomogła niejednej dziewczynie [mi również]

    a że ma styl bycia taki jaki ma i że jej wypowiedzi często gęsto są takie jakie są to już inna inszość

    albo to zaakceptuj albo wybierz inne osoby i do nich zwracaj się z pytaniami a Amazonkę omijaj, ignoruj ją oraz jej pytania [chociaż moja z nią "przygoda" zaczęła się tak samo i koniec końców bardzo bardzo mi pomogła.....] a nie szerz wszędzie obrazoburczych na jej temat opinii

    bo póki co Ama nie obraziła Cię ani raz jeden i nie napisała na Twój temat nic negatywnego
    a TY to robisz cały czas

    więc nie dziw się, że spotyka się to z takim odzewem z jakim się spotyka :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMay 31st 2011
     permalink
    Zaczęłam od tego że się przedstawiłam i dostałam grad pytań i zarzutów. W pewnym momencie zaczęłam protestować. Widzę że to z.l.o., bo jak ja mogę... :/
    Napisz mi gdzie napisałam coś obrazoburczego i kończymy tą dyskusję. Jeśli coś takiego napisałam to powinnam przeprosić, a na razie nie wiem za co.
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMay 31st 2011
     permalink
    jejku, dziewczyny, naprawde macie tyle czasi i energii na szturchańce ciągłe?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 31st 2011
     permalink
    Ehhhhh Mrs Martina specjalnie dla Ciebie [bo widzę,że masz problemy z pamięcią.....] przeczytałam szybko kilka stron wstecz i oto co znalazłam [między innymi] :

    ".......nie spodziewałam się ze właśnie na forum o NPRze trafię na osobę tak zadufaną i uprzedzoną.........."
    ".........że moją myślą jest to, że jesteś trollem......."
    "...........to nie do nas chyba się zwracasz, ale do Amazonki, ktora jest tutaj najbardziej napastliwa........."
    "........uważaj, za taką wypowiedź moze Amazonka będzie wnioskować o wyrzucenie Cię z 28dni, bo taka mało ortodoksyjna wobec NPR jesteś............"


    jeśli wg Ciebie pisząc w ten sposób nie obrażasz Amazonki no to nie mamy o czym rozmawiać :wink:

    dla mnie to ewidentne obrażanie innej osoby oraz szydzenie z jej słów i tzw nadinterpretacja [patrz cytat nr 4]
    prześledziłam również wypowiedzi [a raczej pytania] Amazonki skierowane do Ciebie i ani jednego w nich słowa, które w chociaż najmniejszym stopniu mogło by Ciebie obrazić.....

    i tyle w temacie [z mojej strony] bo nie ma sensu zaśmiecać wątku i dyskutować o tym dalej
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeMay 31st 2011
     permalink
    .
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJun 1st 2011
     permalink
    wątpię
    ...
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeJun 6th 2011
     permalink
    jeden z lepszych przykładów jak jesteśmy postrzegane przez "nowe"... wręcz pokazowy... polecam każdej pod uwagę.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 6th 2011
     permalink
    Jak? Wybiórczo.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 6th 2011
     permalink
    No niestety od jakiegoś czasu na forum nie można napisać tego co się myśli ale trzeba pisać to co ktoś chce usłyszeć bo inaczej jet się postrzeganym "wybiórczo" :devil:
    --
  1.  permalink
    Można pisać co się myśli......... ale to nie musi być niemiłe i bolesne dla drugiej strony , prawda??? czy inaczej już nie umiecie , tylko docinać? to lepiej wcale nie pisać ..............
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeJun 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Agunia - nikt nikomu nie zabrania się wypowiadać, tylko ludzie! z kulturą niech to będzie. Po co epitety, po co złośliwości, po co jakieś kpiące pytania?? Wszystkie jesteśmy dorosłe, a co niektóre zachowują się jak dzieci w piaskownicy. Przecież do bardzo dobrze, że świat i ludzie są tak różni, jest tyle róźnych poglądów. Tylko szanujmy naszą "inność". W końcu tak, jak my się zachowujemy, tak zachowywać się będą nasze/wasze dzieci. A potem zdziwienie, że rodzic jest wzywany do szkoły, bo dziecko nie przebiera w słowach:(, nie umie dyskutować. No sorry, skoro rodzice nie umieją, to kto ma dziecko nauczyć?
    Pozdrawiam:)
  2.  permalink
    czarnulka1983: psychiczne i zakompleksione baby a nie pomocne osoby.


    A czy to było miłe ? No sorry, ale jeżeli już nawet ktos sprawił Ci przykrość niemiła odpowiedzią, która nie wpisuje się w Twoje schematy, to nie jest powód, żebyś tak reagowała. Mogłaś napisać, że nie życzysz sobie takich odpowiedzi bo są dla Ciebie krzywdzące....Ale jak możesz wymagać niekrzywdzacych zachowań od innych gdy sama robisz to samo? Ok, niby można to sobie wytłumaczyć, że sie uniosłaś bo jakaś wypowiedz Cie zdenerwowała, ale z drugiej strony, nazywanie kogoś psychicznym i zakompleksionym to juz bardzo, bardzo odrzucające dla mnie. Nic to:D.
    czarnulka1983: to lepiej wcale nie pisać
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeJun 6th 2011
     permalink
    Agnieszko, pamiętaj, że wcześniej zapytano ją czy jest upośledzona... z tym, że post został usuniety.
  3.  permalink
    Zareagowałam tak jak zostałam potraktowana............ ja nigdy sie tak nie zachowuję......... nie jestem nimiła , zwłaszcza wtedy kiedy kogos kompletnie nie znam.............. jedna forumowiczka napisala ze jestem "upośledzona" czy to jest fair ?????? jak mozecie kogos osadzac po jednym poscie?

    Ja przepraszam , ze swój wybuch i nieodpowiednie słowa................ ale byłam w szoku jak mnie niektóre z Was przyjeły ............

    Troche kultury i zrozumienia ...........
  4.  permalink
    Nie widziałam, tego zdania o uposledzeniu.
    No, ale czy nawet jeżeli ktos tak napisał, to warto się zniząc do czyjegos poziomu?
    To chyba nie ma sensu.
    Mysle, że trzeba trzymać swój poziom, a jeżeli ktos planuje byc pod nim w swoich wypowiedziach to juz nie nasz problem.
    W tym momencie gdy tu weszłam i przeczytalam rozmowe, nie widzę tu zdania o uposledzeniu, ale za to moje oko razi zdanie o psychicznych i zakompleksionych babach. Czy to jest potrzebne? Przeciez na agresje nie trzeba reagować agresją. Miloscią zlo zwycięzaj:P Moze naiwne, ale sie staram;)
  5.  permalink
    Agnieszka 25 , jestem ciekawa czy Ty byś tak z "miłością" zareagowała na kogoś kto jest wobec Ciebie bardzo niemiły i tak zle Cie osądza a wcale Cię nie zna.......... hmm.......?

    Zdanie obrażające mnie zostało usunięte -dlatego tego nie widzisz............ a mam prawo regować jak chce skoro ktoś w taki sposob wyraza sie o mnie.......... czy mialam przeslac tej osobie buziaczka i usmiechnac sie??

    Poza tym to forum chyba nie sluzy do ublizania i rozstarzasania co kto komu.......
  6.  permalink
    Czarnulko, ale ja do Ciebie piszę spokojnie , więc nie musisz się denerwować :)
    Gdyby ktos mnie obraził z całą pewnością nie poczułabym sie dobrze. Może jakiś czas temu zareagowałabym równie emocjonalnie jak Ty, może.... Ale jednego jestem pewna, z cała pewnościa nie zareagowałabym obrażaniem innych. Jeżeli jedna osoba Ci napisała, że jesteś uposledzona, to nie rozumiem skąd forma mnoga w Twojej wypowiedzi . No, ale nieważne.
    Z całą pewnością nie trzeba się usmiechać i wysylac buziaczków gdy ktoś nas obraża. Wystarczy sprzeciw , ale w kulturalny sposob. Przeciez tak można, czy nie?
    Oczywiscie, ze masz prawo reagować tak jak Ci to odpowiada.... ale w takim wypadku pozwalaj również na to, aby inni reagowali tak jak im się to podoba:)
  7.  permalink
    Przeczytałaś mój pierwszy post na forum?? był o moim problemie, ale również był bardzo kulturalny ...... przywitałam się z Wami bardzo miło i grzecznie :wink: Wchodząc na forum nawet nie pomyślałam , że spotkam sie z takim nastawieniem negatywnym ........ ja pierwsza nie zaczęłam tej "bitwy słownej" i gdyby ktoś nie zaczął nie byłoby teraz tej dyskusji........... jeśli ktoś pierwszy zaczyna ubliżać, mam prawo w odwecie też tak zareagować, ale nigdy pierwsza bym tak nie postąpiła........... poza tym przeprosiłam za swoje słowa bo były one pisane w chwili emocji ........... umiem się zachować i przepraszać , w przeciwieństwie do innych............. ale to już nie mój problem ..:smile:
  8.  permalink
    Oczywiście, że przeczytałam:bigsmile:
    Odniosłam się do późniejszych postów, bo były bardzo emocjonalne.
    _____________________________________________________________________________________________________
    Co do Twoich watpliwości, to myślę, że Twoje złe samopoczucie wywołane jest lekami hormonalnymi:). Raz w życiu brałam antyki, w celu zlikwidowania torbieli. Czułam się po nich fatalnie.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.