Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 5th 2012
     permalink
    A nie jest tak, że zasinienie przedsionka pochwy pojawia się na początku ciąży? Zawsze tak mi się wydawało :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 5th 2012
     permalink
    Kurcze no nie wiem Lexia, ale mi temp dziś sporo spadła, więc na maluszka się raczej nie ma.
    Chociaż... @ jeszcze nie mam, ani nie czuje żeby miała nadejść, więc dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe :D
    --
    • CommentAuthoragusia2163
    • CommentTimeAug 20th 2012
     permalink
    Dziewczyny, znalazłam temat o konflikcie sero i grupach krwi, jednak z racji tego że jestem nowa nie mogę dodać wiadomości :( pozwolę sobie zatem zapytać tutaj - mam grupę krwi AB -, moj partner 0+... czy to źle wróży? interesuje mnie konflikt ale też chciałabym wiedzieć czy takie zestawienie może mieć wpływ na zajście w ciążę? będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam cieplutko
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Podobno teraz to nie problem, bo wszystkim kobietom RH ujemnym, które urodziły dziecko RH dodatnie podaje się immunoglobulinę anty-D która neutralizuje komórki płodu we krwi matki.

    Problem może się pojawić jeśli poronisz, lub jeśli doznasz urazu brzucha w czasie ciąży.
    --
    • CommentAuthoragusia2163
    • CommentTimeAug 20th 2012
     permalink
    Dziękuję :) jeszcze jakieś wieści ktoś ma? myślicie, że ma to wpływ na zajście w ciążę?
Dodaj komentarz jako Niezalogowana
Podpisz się koniecznie:
Zarejestruj się lub zaloguj się, otrzymasz lepsze odpowiedzi.
  • Formatuj komentarz jako