Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorCytrynka1
    • CommentTimeAug 21st 2011
     permalink
    Hej :)
    Mam do Was intymne i nie typowe pytanie .
    Mam zagrożoną ciąże , mam zakaz współżycia . Od kilki dni budzi mnie rano orgazm którego doznaje przez sen ,
    troszkę się boje bo to już moja trzecia ciąża ( dwie poprzednie poroniłam ) i nie chcem poronić znowu .
    Dzisiejszy orgazmy był troszkę inny ponieważ gdy się przebudziłam miałam mocny bół po lewej stronie do tego pobolewał mnie przez chwilę brzuch (odrazu po przebudzeniu wziałam jedna tabletkę Luteiny 50mg ) , teraz jest wszystko Ok .
    Od środy(17.08 ) caly czas leże aż do samej wizyty :/
    Wizyte mam dopiero 30 sierpnia o 19.00

    Czy takie orgazmy nie zagrażają mojej ciąży ?

    Dziękuje i Pozdrawiam :)
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeAug 21st 2011 zmieniony
     permalink
    Trudno powiedzieć. To zależy od nasilenia i od skurczów jakie mu towarzyszą. Chociaż wg mnie, nic się nie stanie.
    Myślę, że nie powinnaś przejmować się rzeczami, na które nie masz wpływu. Co ma być to będzie.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeAug 21st 2011
     permalink
    Cytrynka1 też raz tak miałam, obudziłam się i rozbolał mnie brzuch, strasznie się wystraszyłam bo to było na początku ciąży a też jestem po poronieniu, ale chyba mi ten orgazm nie zaszkodził. Też miałam zakaz współżycia. Będzie dobrze. Trzymam kciuki.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.