Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorreferentka
    • CommentTimeJan 10th 2012 zmieniony
     permalink
    W Lublinie moge polecić dr Macieja Barczentewicza http://www.macierzynstwoizycie.pl/ - wszystkim tym, które odrzucają IV, ICSi IUI itp
    Plusy - diagnostyka od A do Z, dobry sprzęt, zlecanie kompletu badań ,monitoringi, szukanie problemu do skutku, godzinne wizyty, odpowiedzi na wszelkie pytania
    Minusy - jest naprotechnologiem, więc leczenie u niego wiąże się z nauką obserwacji wg modelu Creightona, spore koszty (wizyta z usg 250 zł)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 10th 2012
     permalink
    Znajomość skutecznej terapii to MINUS?
    --
    •  
      CommentAuthorreferentka
    • CommentTimeJan 11th 2012
     permalink
    Miałam na myśli to, że nie można do niego przyjść ot tak sobie, jako do specjalisty w zakresie leczenia niepłodności. Trzeba niejako przystapić do NaProtechnologii, spotykać się z instruktorem, nauczyć się modelu Creightona. Nie da sie tego obejść, stąd mój minus
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Nauka modelu Creightona to element diagnostyki, więc w czym rzecz?
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJan 14th 2012
     permalink
    rzecz w koszcie Amazonko, bo jak doskonale wiesz, w przeciwieństwie do pozostałych metod rozpoznawania płodności tej nie można nauczyć się samemu i za darmo
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 15th 2012
     permalink
    To zależy co z czym się porównuje. W przypadku porównywania modelu Creightona do NPR jako wyłącznie metod rozpoznawania płodności, to różnicą jest koszt.
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJan 15th 2012
     permalink
    a jakie znasz inne porównanie?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 15th 2012
     permalink
    Model Creightona jako element diagnostyki.
    --
    • CommentAuthorkasia200kh
    • CommentTimeJan 17th 2012
     permalink
    Witam

    Poszukuję dobrego gin w łodzi ? czy ktoś zna dobrego ?

    Pozdrawiam.
    • CommentAuthorkasia200kh
    • CommentTimeJan 17th 2012
     permalink
    Witam łodzianki

    Czy znacie może jakiegoś dobrego gin ?
  1.  permalink
    Jest świetny lekarz - dr Piotr Kaczmarek ale nie wiem czy prowadzi praktykę prywatną. Mi (a właściwie Dzidźkowi) robił echo serca w 22 tygodniu ciąży w Sonomedice - rewelacyjny gościu! A czy któraś z was jest z Retkini?
    -- Raz na wozie raz w nawozie :P
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeJan 17th 2012
     permalink
    Ja polecam panią dr. Małgorzatę Perenc :) cudowna kobieta :)
    Ja z części Marysin:bigsmile:
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
  2.  permalink
    Ona przyjmuje w Madurowiczu?
    -- Raz na wozie raz w nawozie :P
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeJan 17th 2012
     permalink
    Pracuje w Madurowiczu,ja chodziłam do niej prywatnie,ale pewnie na NFZ też pracuje
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    • CommentAuthorola87r
    • CommentTimeJan 29th 2012
     permalink
    byłam u dr pietraszka ale z czasem zmieniłam na dr Cierpisza. Raz, że miałam bliżej a dwa że jakoś się czułam pewniej
    • CommentAuthorMyszka15
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    Cześć Dziewczyny! A ja polecam z Łodzi p.dr. Biesiada z Matki Polki (przyjmuje prywatnie na rogu ul. Tatrzańskiej i Przybyszewskiego) oraz p.dr Banaszczyk z Gamety!
    •  
      CommentAuthorStarly25
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    ja polecam dr Kiliańczyka z invimed:wink:
    --
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    dziewczyny szukam dobrego gin na ter bytomia pomocy bo dotychczas to była porażka
  3.  permalink
    Hey dziewczyny
    A czy zna może któraś z was doktora Andrzeja Makułę pracuje w przychodni Jana Bożego na ul. Kosynierów Gdyńskich w łodzi , oraz w ICZMP ??
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    Nie znam, ale b ardzo polecam sprawdzonego lekarza Dr Michal Skoczylas. Przyjmuje w CM Lim i pracuje w. Madurowiczu:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 5th 2012
     permalink
    dagnow, a dr Janusz Peterko? byłaś u niego??
    --
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 5th 2012
     permalink
    basia 87 . nie nie byłam a gdzie przyjmuje i czy naprawde jest dobry
    •  
      CommentAuthorLopeziatko
    • CommentTimeMar 5th 2012
     permalink
    bardzo proszę o inf. dotyczącą ginekologa (najlepiej ze specjalizacją endokrynologiczną) na terenie śląska (okolice Rudy Śląskiej, Katowic, Bytomia, Zabrza).
    -- ,
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 5th 2012
     permalink
    basia własnie dowiadywałam sie gdzie przyjmuje ów lrekarz w czchowicach dziedzicach podobno pracował w intymie ale od dawna go tam nie ma . prosze dalej o pomoc
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 7th 2012
     permalink
    halo dziewczyny jeszcze raz prosze o pomoc poszukuje dobrego gin na terenie bytomia :sad:
    • CommentAuthormnbvc
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Dziewczyny! Czy któraś zna klinikę z Krakowa "Macierzyństwo" na ul. Białoprądnickiej? Jakie ewentualnie sąwasze opinie o niej? I o lekarzach tam pracujących? Ktoś zna dra Szlachcica?
    •  
      CommentAuthordagnow2774
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    dalej prosze o pomoc
  4.  permalink
    Dziewczyny, czy któraś z Was może mi coś powiedzieć na temat dr. Katarzyny Zawadzkiej? Przyjmuje w Katowicach "Zięba Clinic" i w Tychach w NZOZ Centrum Medyczne "Hipokrates" S
    Chciałabym umówić się do niej na wizytę, opinie w internecie ma ok, ale może któraś z Was miała z nią styczność?? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeApr 20th 2012
     permalink
    BYDGOSZCZ z całym sercem polecam dr Teresę Pierzchało-Zakrzewską, prowadziła moja całą skompilowaną bliźniaczą ciąże, mogłam do niej dzwonić kiedy chciałam, a jak się nie dodzwaniałam to zawsze oddzwaniała, to ona podjęła decyzje o szwie na szyjce-dzięki temu w ogóle mam dzieci ( lekarz państwowy niejaki Socha twierdził ze ciąża to nie choroba i mam pracować zapewne nie miałabym przez niego moich bliźniaków) wszystko robiła wtedy kiedy trzeba, od razu uważała ze powinnam iść na zwolnienie i słusznie bo miałam co rusz problemy, poronienie zagrażające, skurcze (byłam 5 razy w szpitalu) i dł szyjki niespełna 1 cm, bardzo trafne decyzje, jako ze ciągle musiałam leżeć w ciąży potem musiałam do niej chodzić częściej na wizyty to kazała mi płacić co drugą wizytę-no nie chciała ze mnie zdzierać :O potem jak już wiedziała ze ze mną źle kazała już jeździć do szpitala-generalnie na każde moje pytanie udzielala takich porad ze szczęśliwie się to dla nas skończyło, dzięki temu dzieci urodziły się w 33 tc a miały zamiar wyjść już w 21 tc :]
  5.  permalink
    Hej. Mam pytanko. Czy któraś może mi polecić jakiegoś lekarza z Białegostoku? U jakiego Wy się leczycie. Co możecie o nim powiedzieć. Wybieram się do kliniki niepłodności i już zupełnie zgłupiałam gdzie mam się umawiać.
  6.  permalink
    Malutka ja jeżdzę do Białegostoku do Artemidy do Domitrza. Szczerze polecam
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    sprawdz doktora MRUGACZA, klinika nazywa sie bodajze Bocian
    facet nie odbiera nadziei i nie sugeruje od razu icsi jak oslawiony szamatowicz czy domitrz, najpierw probuje znalezc przyczyne; zartem probuje rozladowac atmosfere, przeprowadza dokladny wywiad i jest dosc pozytywnym czlowiekiem, ja bylam u niego na wizycie tylko raz bo udalo sie samo nim pojechalismy po raz kolejny ale moje 2 kolezanki sie u niego leczyly i jedna zaciazyla naturalnie a druga po bodajze drugim iui

    Treść doklejona: 23.08.12 08:32
    i jeszcze poczytaj TUTAJ, moze jacys inni lekarze byli polecani
  7.  permalink
    mamba a powiedz mi jakie badania Ci robili? Jak wygląda pierwsza wizyta i najlepiej na kiedy się umawiać? A i czy w godzinach popołudniowych można do niego się wbić? Już ja się tyle naczytałam, że zgłupiałam i nie wiem do kogo...

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 23.08.12 08:34</span>
    U Mrugacza była moja jedna koleżanka. Ale też tylko na jednej wizycie bo im się udało :)
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeAug 23rd 2012
     permalink
    Ja mam 2 córeczki od Domitrza. U nas ze względu na nasienie nie było innej opcji niż icsi, ale znam wiele dziewczyn, które się u niego leczą i wcale od icsi nie zaczyna. Zależy jaki jest problem.. A lekarza polecam z czystym sumieniem - daje nadzieję, ale też studzi nadmierny optymizm, co uważam że jest ważne u lekarza..
  8.  permalink
    Powiedzcie mi jak wygląda pierwsza wizyta. Czy M też będą badać na pierwszej wizycie ( muszę go nastawić psychicznie) i czy jest istotny dzień cyklu?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 23rd 2012
     permalink
    my nie bylismy badani, przyjechalismy ze swoimi wynikami (robione gdzie indziej kilkanascie dni przed wizyta) i na tej podstawie Mrugacz zaproponowal wstepne leczenie. Siedzielismy u niego z godzine bo wypytywal o wszystko. Od czasu staran po tryb zycia czy diete. Aha wtedy jeszcze - 6lat temu - przyjmowal w prywatnej przychodni, nie mial swojej kliniki. Jako ze problem lezal w bardzo slabych wynikach meza (wg spolki D&S tylko icsi, na nic innego sie to nie nadawalo i nie rokowalo, kiepskie podejscie po 1 wyniku i to nie u nich robionym) to dr M zaproponowal leki dla meza, mielismy sie zjawic za miesiac jak maz wezmie przepisana porcje medykamentow i wtedy mial zrobic ponowne badania juz na miejscu. Maz zdazyl przyjac reklamowke lekow ale na wizyte nie pojechalismy bo ja zdazylam zrobic pozytywny test ciazowy ;)
  9.  permalink
    FAJOWO :) mąż robił badania, ale u mnie w małej mieścinie, średnio wyszły, trochę mała ilość i nie za dokładne te wyniki są także myślę, że będą kazali zrobić znowu. A swoje wyniki mam, ale w sumie już stare i na pewno nie wszystko co by ich interesowało. No nic - zobaczymy. Teraz mam dobrego gina, ale w sumie nie zajmuje się niepłodnością tylko tak ogólnie. Kazał mi zrobić badanie na chlamydię i teraz się zastanawiam czy jechać do niego, czy nie tracić czasu i lecieć już do kliniki. Boże cały czas jakieś znaki zapytania.
  10.  permalink
    Malutka ze mną jest w sumie mały problem - wystarczy stymulować cykl włącznie z zastrzykiem na pękniecie i wsio. Zanim jednak tego spróbowałam lekarz która mnie prowadziła powiedziała że przed stymulacją musimy zrobić obowiązkowo badanie nasienia bo to jest podstawa. Wynik wyszedł tragiczny i stąd trafiliśmy do Domitrza. Na pierwszej wizycie badał męża na zasadzie obejrzenia jak to wszystko wygląda od zewnątrz - czy nie ma żadnych guzków, żylaków itp które mogły by powodować tak złe wyniki. Po 2 miesiacach powtórzyliśmy badanie nasienia poprawa była jak dobrze pamiętam rzedu 0,2% wiec żadna, więc w naszym przypadku pozostaje tylko i wyłącznie icsi. Ja osobiście odbieram Domitrza jako bardzo konkretnego lekarza, nie czaruje do niczego nie zmusza. Cały czas nam powtarza że jak najbardziej mamy szanse na naturalną ciążę ponieważ potrzebny jest nam tylko jeden jedyny plemnik do tego ale procent tych szans jest minimalny. I my to doskonale wiemy i rozumiemy. Próbujemy cały czas, na spokojnie, bez nerw jak się uda będzie cudnie jak nie to prawopodobnie we wrzesniu rozpoczynamy proces isci

    Treść doklejona: 23.08.12 12:05
    Ja do Domitrza zapisuję się tylko na popołudnie. Mam do Białegostoku ponad 200km wiec zawsze mi łatwiej dojechać na późnie. Jak badamy nasienie to robimy tak że rano mąż ma badanie a na wizytę umawiamy się na 15-16 żeby były wyniki odrazu i wszystko załatwiamy jednego dnia.
  11.  permalink
    Czyli jakbyś się zdecydowała na Domitrza to mogę na pierwszą wizytę jechać po południu co? Najwyżej jak zleci badania to się wybierzemy znowu. Ja mam do Białego około 1h drogi.
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeAug 23rd 2012
     permalink
    On rano zazwyczaj jest w szpitalu, robi punkcję i transfery, potem przyjmuje pacjentki w trakcie programu koło 12 i koło 14 zazwyczaj pozostałych pacjentów :) Więc spokojnie możesz na popołudnie :)
  12.  permalink
    Przyjmuje też w soboty, do 16 spokojnie. Ja się do nich jak na razie przerzuciłam całkiem ponieważ samo badanie moje i usg jest tańsze niż w Wawie a koszty dojazdu nic mnie nie kosztują a robimy sobie wycieczke wtedy :) ot taki sposób na spędzenie wolnego czasu ;)
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeAug 23rd 2012
     permalink
    Od niepłodności polecam dr.Anette Karwacką z InviMedu w Warszawie.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormalutka2105
    • CommentTimeAug 24th 2012 zmieniony
     permalink
    Dzięki dziewczyny za opinie :) Umówiłam się do Domitrza :) Trzymajcie kciuki :)
    A powiedzcie mi jeszcze czy drukować swoje wykresy na tą wizytę? I jak tak to ile? Bo mam ich trochę :)
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 24th 2012
     permalink
    Dziewczyny a czy polecacie jeszcze kogoś z Bydgoszczy oprócz dr Pierzchało-Zakrzewskiej? Nie chodzi mi o prowadzenie ciąży, tylko jak na razie o zajście w nią - tzn. trafna diagnoza i szczegółowe zainteresowanie problemami pacjentki, a także to czy lekarz zagląda w nasze wykresy i się nimi posługuje.
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeAug 24th 2012
     permalink
    Witajcie,ze względu że moja gin urodziła dziecko nie mam ginekologa,poszukuję dobrego ginekologa we Wrocławiu,jestem po operacji metodą Stumdorffa,muszę byc pod stała kontrolą lekarza
    •  
      CommentAuthormomigj
    • CommentTimeAug 24th 2012
     permalink
    Hej Dziewczyny,czy któraś z Was ma namiary na dobrego gina ze specjalizacją z endokrynologii stacjonującego na opolszczyźnie?
    --
    • CommentAuthorbas28
    • CommentTimeAug 25th 2012
     permalink
    momigi polecam ci doktor Małgorzate Krolik z Kluczborka (ginekolog) babka ma spora wiedze i super prowadzi ciaze z problemami, ona tez poda Ci namiary na dobrego endokrynologa (mi polecila doktor Truch z Opola i u niej prowadzilam ciaze). Zreszta polecam prowadzenie ciazy osobno u gina i osobno u endo ale wspolpracujacych ze soba. Pozdrawiam :)
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 7th 2012
     permalink
    Hej, poszukuje dobrego i sprawdzonego gina z Gorzowa Wlkp ( od nieplodnosci ).
    Bede w Pl w grudniu i chcialabym udac sie na wizyte do kogos sprawdzonego , a tym samym zaoszczedzic sobie czasu i rozczarowan. dziekuje:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorrozwazna
    • CommentTimeNov 7th 2012
     permalink
    dagnow2774 w Bytomiu nie znam ale jeżeli możesz podjechać w okolice Rudy - Zabrza to polecam http://www.gabinet-ginekologiczny.com/kontakt-do-gabinetu-ginekologicznego.php
    -- „kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie” Heraklit
    • CommentAuthorisska82
    • CommentTimeNov 13th 2012
     permalink
    Hej,
    ja obecnie leczę się w Białymstoku u dr Wasilewskiego - dopiero 3 cykl ale dzielnie z Creightonem.
    Nie jest to łatwe ale próbuję i staram się aby jak najlepiej się obserwować.
    Rozpoczeli fajnie bo był wywiad totalny - czekałam tylko az mnie zapytaja o nr buta ;)
    w 1 miesiącu juz wykryli braki witamin i bakteryjke ktora obecnie lecze i niedobór też.
    Za mc jadę na kontrolną wizytę po 3 cyklach z Creightonem
    Droga jest ta terapia to fakt - mam nadzieję że okaże się skuteczna, bo jesli nie to już nie wiem gdzie próbować...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.