Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Hejka wczoraj 3 pecherzyki 1 -12mm w prawym jajniku i 2 w lewym 20mm i 26mm zastrzyk z ovitrell i staranka , lekarz obejrzał wymazy i powiedział ze nie było inekcji wszystko ok mam pokazać na hsg 7 maja ten dobry wynik wymazu z szyjki zrobiony 9 kwietnia tylko ciekawa jestem czy miesięczny zaakceptują ?
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 14th 2013 zmieniony
     permalink
    zuzanka79 nie mów tak, wiem ze ciężko jest patrzec na przyszłe mamy z brzuszkami ,ale pamiętaj ze my staraczki tez doczekamy sie brzuszka ciązowego.....
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    iwus to po prostu zazdrość i tyle :)
    też bym tak chciała i to może dlatego :bigsmile: ale tak naprawdę to w duchu cieszę sie ich szczęściem:wink:
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 14th 2013 zmieniony
     permalink
    zuzanka79 no napewno , ale wiesz ja zawsze mowie nie znam tych kobiet na ulicy nie wiem czy sa wciązy z wpadki czy ciesza sie z tego stanu czy traktuja ciaze jest bo jest , NAJWIĘKSZE szczesie jest wtedy gdy chcemy planujemy i wyczekujemy tego jednego cudu jakim jest dziecko....:heartbounce:
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    tylko dlaczego ta droga jest taka dluga i cięzka ;)
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    zuzanka79 kochana sama bym to chciała wiedziec czemu tak to ciezko nam przychodzi ile trzeba walczyc o maluszka , ale zobaczysz wspomnisz sobie te miesiace starania kiedy juz bedziesz w ciazy albo przytulisz po narodzinach dzieciatko i powiesz to wszystko było warte czekania.....
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    czeć Dziewczyny! :) chwilę nie zaglądałam, bo czasu nie było :) u mnie nadal brak plamień jakichkolwiek...dzisiaj powinna przyjść @ - nie zapeszając nie czuję się jak przed @... ale jakoś nie bardzo wierzę w to, że mogło się udać... może przyjdzie tak bez objawów jak cały ten cykl bezobjawowy.... chociaż to byłoby całkowicie dziwne... poza tym lekko czuję piersi, ale to żaden szał, tyle, że czuję :)

    a najbardziej to mnie dzisiaj z samego rana rozbawił bocian :) hehe wyszłam około 6 rano na balkon, żeby sprawdzić pogodę :) a on przeleciał mi nad głową, tak nisko, że się go przestraszyłam :) hehe żeby chociaż coś zostawił ;) tak czy inaczej rozbawił mnie :)
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    to znak :) testujesz?:bigsmile:
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Sylwia16 trzymam kciuki :)
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    zuzanka79 chciałabym, żeby to był znak, ale nie wierzę już oszustom :bigsmile:

    akimon z jednej strony chciałabym zatestować a z drugiej się boję, że jak kupię test, to przyjdzie @ :) i nie wiem co zrobić :) na razie jestem w pracy do 15 co najmniej, więc jak do tej godziny nie dostanę, to pewnie kupię po drodze test :), tylko co wtedy jak będzie 1 kreska? :confused: chociaż dla mnie dziwne jest to, że do tej pory zero oznak ze względu na to, że ja od kilku lat mam plamienia przed @ i to w każdym cyklu...i generalnie cykle bardzo regularne (łącznie z plamieniami:) ) więc dziwi mnie ta zmiana..... nigdy nie miałam @ później niż 28 dzień... ale nadal jak chodzę do wc, to mam traumy! :) zastanawiam się czy możliwe, żeby przy clo zniknęły plamienia? :shocked: i @ się przesunął? zastrzyków nie brałam żadnych, nie byłam przeziębiona... jedyne co to miałam infekcję, ale przed owu ją podleczyłam, więc może.... wiadomo, że chciałabym....ale już świruję :)
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    coś na ten temat wiem, ja też zawsze miałam w 28 - 29 dniu @ a po clo w 34, sama powinnam dostać dziś@ bo to 28 dzień test robiłam bo też jakoś inaczej się czułam no ale 1 kreska i płacz. Z całego serca życzę Ci aby się udało ale lepiej się nie nakręcać, bo jak człowiek chce to podświadomie wszystko się mu zmienia
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    akimon ale miałaś przed @ plamienia?
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    nigdy nie miałam, nigdy też nie miałam śluzu po owulacji a przed @ a teraz miałam bardzo dużo takiego białego i gęstego
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    ja - szczerze mówiąc nie czuję się na @ ale tak jak wspomniałam, ten cykl jakiś bez objawów, bo wcale nie czułam że mi coś urosło, a był pęchewrzyk, tylko nie wiem co się znim później stało, bo święta były i nie było jak sprawdzić.... kurcze boję się robić test :( mam całkowicie inne objawy niż do tej pory przed @...no i nie czuję się taka opuchnięta...ale może to wszystko przez clo....

    Treść doklejona: 15.04.13 08:39
    akimon a poza clo brałaś coś jeszcze?

    Treść doklejona: 15.04.13 08:41
    ale na ulotce clo pisze w działaniach nieporządanych....zaburzenia miesiączkowania :( no i nie wiem :(

    Treść doklejona: 15.04.13 08:42
    to znaczy skutki uboczne :) nie działania nie porządane :)
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    widzę, że możemy podać sobie rękę ja nawet nie wiem czy pęcherzyk był bo na święta wyjechaliśmy i też nie miałam jak tego wszystkiego sprawdzić, moje cykle są za każdym razem inne ale to jest sprawa indywidualna.... jak czujesz się opuchnięta to może właśnie to jest to, po prostu wyjdź na chwilę z pracy kup test i sprawdź, tak będzie najlepiej, po co się nakręcać. A ja trzymam kciuki :)
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    no właśnie chcąc nie chcąc muszę poczekać do 15 bo u nas w pracy odbija się dyskietki a do najbliższej apteki mam niestety spory kawałek :) więc poczekam grzecznie do 15 :)

    akimon ale proszę powiedz czy brałaś coś jeszcze oprócz clo? :)
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    tak luteine bo mam niski progesteron, ale po odstawieniu po 3 dniach powinnam dostać @ czyli dziś
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    z tego co wiem luteina jest albo na wywołanie albo na podtrzymanie :) ja brałam na podtrzymanie z 1 dzieckiem :) teraz nie brałam nic oprócz clo
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    dlatego po tygodniu brania luteiny musiałam zrobić test, bo gdyby się okazało, że jestem w ciąży to brałabym nadal a że wyszła 1 kreska to luteina miała wywołać @, zobaczymy jak będzie bo na razie cisza....

    Zmykam na zakupy bo lodówka pusta a później do pracy bo niestety mam na popołudniu :(
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    OK MIŁEGO DNIA! :)
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 15th 2013 zmieniony
     permalink
    sylwia jak juz zatestujesz to pisz :) i nie bój sie będzie dobrze musi być:bigsmile:

    dziewczyny czy podczas brania clo mozna siorbać troszeczkę czerwone winko :wink:
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Sylwia16 ja także 2 dni temu powinnam dostac okres a tu nie mam go nadal pierwszy test zrobilam druga kreska slaba a w nastepnym tescie w ogole sie nie pokazala....sama nie wiem czy spoznia mi sie przez clo czy moze jednak tam cos rosnie??? u mnie takzebrak jakichkolwiek objawow na @ zawse mnie piersi bolaly, kregoslup a tym razem nic mi nie jest. Jak nie dostanedo jutra to musze zadzwonic do mojego lekarza bo jak sie nie udalo chcialabym rozpoczac nowy cykl. A znowu z drugiej strony jak sie udalo to wole wiedziec szybka bo mam niski estradiol i wolalabym nie miec zadnych niemilych niespodzianek:) Milego dnia
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    zuzanka79 ja przy clo próbowałam lekko czerwone winko :) a co do testu to boję się, że nic z tego a na @ trzeba będzie czekać :( myślisz, że zrobić test jeszcze dzisiaj czy może jutro rano?

    ewelinO czyli za pierwszym razem wyszła ledwo widoczna kreseczka? a w którym dniu robiłaś test? mnie piersi nie bolą jakoś szalenie, ale odczuwam je i troszkę jakby mnie sutki swędzą czy szczypią sama nie wiem :) mnie dziwią tylko plamienia, które się nie pojawiły, bo jeżeli nawet @ się spóźnia po clo, to nie wiem jak z tymi plamieniami....czy też będą czy nie....kurde nie wiem już nic :)
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    sylwia ja bym zrobila rano będzie pewniejszy chociaz wiem że ciekawość zżera :wink:

    co do plamien to po clo je mialam sporo mniejsze ale byly ....

    a jeżeli chodzi o objawy to ja juz nie zwracam na nie absolutnie uwagi po tych lekach wszystko sie chrzani a do tego jeszcze czlowiek sie nakreci i zaczyna widzieć coś czego nie ma.... przed @ mialam wszystkie objawy ciązowe łacznie ze zgagą ktorej nigdy w życiu nie mialam i co? dupa :devil:
    teraz mam zamiar nie zwracac absolutnie na to uwagi :smile:
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    zuzanka79 chyba zrobię jutro w takim razie - o ile dzisiaj nie przyjdzie @ - na razie nie czuję, żeby miała przyjść i oby tak zostało na najbliższe 9 miesięcy :)

    a co do plamień, to moje było dosyć obfite zawsze przed @ dlatego się zdziwiłam, jak ich teraz nie zauważyłam - chyba, że @ się przesunie i plamienia się pojawią....
    ale oczywiście tego nie chcę :confused:
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    a ja myslałam ze wczoraj @ dostałam a tu lipa tylko przy podtarciu było troche krwi i od wczoraj popołunia nic hmmmm
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    sylwia mnie się cykl z Clo wydłużył dokładnie o 3 dni i śmiałam się ze po jednym dniu na każdy pęcherzyk :smile: tobie życzę aby na kolejne 9 się wydłużył iwus to może zrób
    badanie z krwi będziesz pewna co jest grane ,a my ściskamy kciuki :smile:
    --
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    mariaekad a czułaś się na okres nie?

    Treść doklejona: 15.04.13 11:26
    no i czy miałaś plamienia przed @ ?
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    mariaekad ja robilam test ciazowy dzien po spodziewanej @ wyszedł negatywny wziełam luteina na wywolanie i dalej cisza moze ze był to moj pierwszy cykl z CLO ...
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    sylwuś
    czułam się tak jak na @ i to już w dniu kiedy powinna ona planowo się pojawić! Clo wydłużyło fl! Nie miałam plamien ponieważ ja ich w ogóle nie miewam także tutaj chyba nie miało to znaczenia! Ja jestem staraczką weteranką także dla mnie przedłużona fl była jak kopanie leżącego uwierzcie modliłam się o okres ! No ale ja chodowałam po 3 pęcherzyki więc może dlatego ? IWUŚ a miałaś monitoring ? Nie widzę też twojego wykresu to zawsze dużo mówi o tym czego się można spodziewać? Skoro bierzesz luteine to warto przed odstawieniem zrobić BHCG mnie tak lekarz mówił bo warto mieć pewność ze ciąży nie ma bo przecież z jakiegoś powodu dostałaś zalecenie brania więc może nie warto ryzykować odstawianie bo testy mogą jeszcze nie wyjść a maluszek może być ! Trzymaj się i trzymam kciuki :smile:
    --
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    mariaekad ja już sama nie wiem co myśleć :( pewne jest to, że dzisiaj stres mnie zżera....

    Treść doklejona: 15.04.13 12:45
    kurcze nie wytrzymam tu dzisiaj do 15 :confused: i tak myślę, że jak nie dostanę dzisiaj @ do 15 to kupię dwa testy ...... i jeden zrobię zaraz jak przyjadę do domu......a drugi jutro rano.... brak mi już nadziei, ale co ma być to i tak będzie :(
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    mariaekad ja luteine biore 11 lat na wywołanie wiec zawsze działa tylko ze jak pamietam w zeszlym roku kiedy sie starałam o maluszka to cos mi swita ze CLO mi ją zamułiło , mi znowu lekarz mowił ze jesli bierze sie luteine i bedzie ciaza to oan @ nie wywoła jesli brak ciazy to @ sie pojawi...
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    sylwuś stres jest w takiej chwili normalny ! Pytanie jak się czujesz ? Ja np obserwuje się dość długo i branie jakichkolwiek leków jeszcze nigdy nie zakłóciły ze się tak wyrażę objawów pod koniec cyklu ! Ja testów się wystrzegam i w sumie opieram się jedynie na tym co czuję ! Jeśli notuję np jakiś objaw którego nie notowałam we wcześniejszych cyklach to zapisuje i przyglądam się tak? Ale zazwyczaj bezbłędnie określam chwile nadejścia @ oczywiście trzymam kciuki za dzisiejszy test :smile: IWUŚ racja ale dopóki go bierzesz to ok ale musi być chwila przerwy tak? Właśnie np na @ ale nie odstawia się jej kiedy się starasz dopóki się nie upewnisz że w ciąży nie jesteś ! Tak mi się wydaje !
    --
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Sylwia16 no ja plamien nigdy nie mialam okres zawsze co 31dni przychodzil ostatni cykl co mialam to mi sie troche przesynal ze musialam wywolac okres provera. Pierwszy test robilam 7 dni po podaniu zastrzyku na pekniecie pecherzyka a drugi 9 dni po. Wiec sama nie wiem jak narazie objawow na okres nie mam zadnych nawet rozdrażniona nie jestem co u mnie bylo to normalne tydzien przed okresem. Tak sobie mysle ze albo clo albo zastrzyk moze opozni okres albo rosnie jakas mala fasolka ale bardziej obstawiam pierwsza wersje.
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    ewelinaO hmmm umnie tez cisza na @ i tez chyba CLO mi zmuliło .....
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    no ja poczekam jeszcze do jutra a jak nic sie nie wydarzy to ide do lekarza niech zobaczy czy wszystko ok. Czytalam gdzies ze testy ktore sobie robimy tez do konca nie sa wiarygodne bo gdy ktos ma zaburzenia hormonow i zachodzi w ciaze czasem jej nie wykrywaja. Zobaczymy ale wierze laski w to ze tej wiosny urosna w nas male fasolki:)
    • CommentAuthorSylwia16
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    ja jestem bez zastrzyków żadnych....tylko i wyłącznie clo....i faktycznie - jak do tej pory to regularnie 26-28 dni i pojawiała się @ ale poprzedzona plamieniami zawsze od około 2 - 3 lat....kilka dni przed i zawsze bardzo widoczne....a tym razem cisza.....co prawda mam takie dziwne uczucie w brzuchu....może jednak przyjdzie @ :confused: na razie cisza.... zaraz jadę do domu, więc po drodze pewnie zakupię jakiś test i przerwę moje marzenia :cry:
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    No dziewczyny przeczytałam wszystkie nowe wpisy i czekam na wasze +:smile:
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    no jak tam ????
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Sylwia16 nie ma sie co zalamywac nie udalo sie to nastepnym razem sie uda:) Ja takze czekam na @ ale nie nie chce cos przyjsc piersi mam dosc takie nabite ale mnie nie bola tak jak zawsze na okres i do tego sprawdzam sobie szyjke i jest bardzo wysoko ze prawie nie moge jej dotknac a czytala ze przed okresem powinnabyc nisko i mekka??? A Wy jak macie przed okresem?
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    tak mysle ze kilka z nas ma dostac @ ale jakos jej nie ma hmmm z testów minusy , czy to cisza przed burzą ???
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    No właśnie czy to cisza przed burzą... u mnie raczej na 100% przyjdzie bo jestem strasznie rozdrażniona i płaczliwa za zwyczaj mam tak kilka dni przed @ więc pewnie mi się przesunęło wszystko po clo i luteinie

    Sylwuś16 z niecierpliwością czekam na wynik Twojego testu:)
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Przed @ mam nisko szyjkę ale to na kilkanaście godzin przed@
    Sylwuś 16 czekamy na plusik:)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    he dziewczynki dawno nie zagladałam do was ale mam doła ostatnio ...sylwuś czekam z niecierpliwością na wynik twojego testu :)
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Wilma u mnie szyjka potrafi byc późną nocą wysoko i prawie zamknięta a rano mnie już zalewało :neutral: więc dla mnie jedynym wyznacznikiem zblżającej się @ zawsze był spadek temp.
    SYLWUŚ JAK test?
    --
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    no właśnie jak test bo my tu czekamy :)
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    no czekamy czekamy na ten +
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Widzę że się nas więcej zrobiło :) Jak miło..

    Ja nie robiąc sobie żadnych nadziei, bo tydzień temu nic nie było widać, a w czwartek estradiol wyszedł tylko 88, poszłam dzisiaj na ostatnie usg w tym cyklu. A tu nie wiadomo skąd na lewym jajniczku pojawił się ON :) 19 dc, 19mm. Dostałam zastrzyk z pregnylu, nie wiem czy nie za wcześnie? Ale się ucieszyłam. spisałam ten cykl na straty a tu proszę.. I tak pewnie nic z tego nie będzie bo mały ten pęcherzyk ale zawsze coś.

    Ściskam Was mocno kochane! Głowy do góry..
    --
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    esperanca ja mialam identycznie i estradiol takze mialam taki niski. A mam pytanie co Twoj lekrz mowil na tak niski estradiol?Kazal Ci go jeszcze zbadac przed podaniem zastrzyku?
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 16th 2013
     permalink
    esperanca to super wiadomość cieszę się że cykl u ciebie nie poszedł na straty :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.