Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    U mnie 19dc bóle podbrzusza tak jak w zeszłym cyklu :(myślałam że pęcherz ale wszystko było ok w badaniu moczu pewnie przez CLO takie anomalie organizmu, mdli mnie ale lekarz mówił że mogą być takie objawy po Ovittrellu:(:confused:
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 19th 2013 zmieniony
     permalink
    cecylka no niestety wszystkie ciąże zakończone za szybko :( dwie z CLO, jedna naturalna ale pozamaciczna
    od maja zaczynamy nowe starania

    Treść doklejona: 19.04.13 08:12
    udostępniłam dwa ciążowe wykresy z CLO, jakbyście chciały zobaczyć zapraszam. brałam CLO dwa razy i od razu była ciąża po nich.
    --
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    u mnie @ nadal nie ma i w ogóle się nie zanosi po za straszliwym rozdrażnieniem (które trwa już 2 tygodnie) żadnych objawów, idę dziś do gin zobaczymy co mi powie.
    Jedyny sukces to to że udało mi się zapisać do dr Janosza na 9 maja, pani w rejestracji mówiła, że pierwsze wolne terminy to dopiero 22 maj ale ją uprosiłam na wcześniej bo tyle to nie wytrzymam, a dość dużą nadzieję pokładam na wizycie u niego...

    asiunia899 bardzo współczuję, to okropne, że my staraczki ciągle mamy pod górkę, a jak widzę te 16-stolatki brzydko mówiąc puszczające się na prawo i lewo które bez problemu zachodzą w ciąże to aż mnie coś trafia...
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    WILMA30 kiedy dostałaś zastrzyk z Ovittrellu? Nie wiesz jak długo mogą utrzymywać się takie objawy? Ja dostałam pregnyl 5 dni temu i boli mnie podbrzusze :(

    asiunia899 współczuje Ci bardzo :( Też się pożegnałam z naszymi dwoma aniołkami za szybko :( obydwie ciąże miałam naturalne, pierwsza w 2008, a druga w 2012, bez żadnych leków a teraz takie problemy :( Miałaś robione jakieś badania? Wiesz co może być w Twoim przypadku przyczyną poronień?
    --
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    esperanca tak miałam wszystkie badania :
    genetyczne, posiewy i przeciwciała przeciwjądrowe (ANA 1, ANA 2)
    no i wyszło, że problem mam z krzepliwością krwi, w czasie ciąży będę przyjmować zastrzyki z heparyny, acard i encorton
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    dziewczyny ta moja tempa chyba wariuje nie wiem ale coś z nia nie tak zobaczcie proszę na mój wykres i pomóżcie mi ją zinterpretować :confused:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 19th 2013 zmieniony
     permalink
    a ja ci kochana nie pomoge z wykresem hahah zielona jestem sama zaczełam od tego cyklu mierzyc i tez musze zasiegnac pomocy od juz orietujacych sie w tym , umnie jutro 5 dc i zaczynam 2 cylk z CLO.... a teraz mykam do kuchni robic pierozki !!!!!!!!!!!!!!!!
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    Asia też miałam robione badania genetycznet itd. Jakie miałaś badania na krzepliwość, jak ci wyszły wyniki? U mnie wynik wątpliwy i w sumie nie chcą mi dac żadnych leków z tego powodu.
    --
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    esperanca miałam robione :
    - przeciw kardiolipinie (ICD-9:N89) słabo dotatnie
    -p. jądrowe i p. cytoplazmatyczne ( IIF, Hep-2) ( ANA1) (ICD-9:O21) - dodatnie
    - -II- (IIF, Hep-2, DID) ( ANA2) (ICD-9;--) graniczny
    --
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    asiunia ja mialam robione przeciwciala kardiolipidowe i tez mi wyszly slabo dodatnie, mialam tez antykoaguilant toczniowy robiony i wynik wyszedl w gornej granicy normy., poza tym podwyzszone aptt. innych badan w tym zakresie nie mialam robionych. Hematolog powiedzial ze wszystko jest ok.

    Dzisiaj odebrałam wynik AMH 7,27 ng/ml. To zdecydowanie za duzo z tego co wiem. Mozna cos z tym zrobic? :(
    --
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    zauważyłam u swoich przyjaciółek, że nie miały robione żadnych badań w kierunku krzepliwości itd, a lekarze i tak zapisują profilaktycznie zastrzyki z heparyny

    Treść doklejona: 19.04.13 13:02
    a co do AMH to nie mam pojęcia nie robiłam tych badań :/
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    esperanca miałam robiony zastrzyk w 13dc a ja AMH miałam 0,49 norma u mnie u kobiet od 1 do 8

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 19.04.13 15:05</span>
    hmm wydaję mi się że takie AMH świadczy że masz dużą rezerwę jajnikową ale zapytaj lekarza:neutral:
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    WILMA wydaje mi się że ten wynik jest za wysoki. Znalazłam gdzieś że norma AMH to 1-3, a powyżej świadczy o PCO. W poniedziałek idę do ginki to się jej zapytam.
    Ja jestem 4 dni po zastrzyku i strasznie boli podbrzusze..

    asiunia a acard w jakiej dawce bedzięsz przyjmować?
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    esperanca ja jestem w 19 dc boli podbrzusze i do tego doszły jakieś żółtawe upławy :( więc nie wiem o co chodzi
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    esperanca acard biorę cały czas, jedną tabletkę, można go kupić bez recepty, zwiększa przepływy krwi, ukrwienie macicy a co za tym idzie zagnieżdżenie się zarodka
    --
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    acard nigdy nie słyszałam ze przy staraniach sie go przepisuje...
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    ja również nie słyszałam nic a nic na ten temat
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    właśnie wróciłam od gin, zrobiła mi usg i zbadała mnie. Jajniki bez cyst i torbieli, endometrium grube 12 mm a @ jak nie było tak nie ma. Mam czekać jeszcze tydzień, jak się nie pojawi zrobić test. Jeśli wyjdzie negatywny to duphaston i kolejne badania cytologia i drożność jajowodów.....
    Niby wszystko dobrze ale jakoś fasolci nie ma. Między czasie mąż ma udać się na badania
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    A ja słyszałam że powinno się go brać przy problemach z krzepnięciem. Nawet sobie zakupiłam z zamiarem łykania, tylko nie wiem czy na pewno nie zaszkodzi, i tak leży sobie w szafie i czeka.
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    no to bądz dobrej mysli akimon może a nuż jakaś fasolcia sie pojawi :)
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    acard działa podobnie jak aspiryna, a ją bierze dużo dziewczyn starających się.
    Mi gin kazał brać cały czas w staraniach i ciąży. '
    akimon 3mam kciuki za fasolkę
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    ciekawe .....
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 19th 2013
     permalink
    ale wiadomo co gin to metoda, i nie każdemu musi pasować acard tak jak mi :)
    --
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    witam sie z ranka dzis 5 dc i zaczynam 2 cykl z CLO 1x1,5
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    powodzenia iwus32 w 2 cyklu :)
    U mnie w zeszłym cyklu po CLO obrzek piersi do samej @ i bolące w tym cyklu nic...nie bolą nie są spuchnięte dziwne to dość bo zawsze przed @ były...
    • CommentAuthoran_ma
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    dziewczyny, odebrałam prawie wszystkie wyniki badań...
    niektóre w normie, dobre, inne poza normą, innych nawet nie potrafię zinterpretować :(

    najgorsze, ze ALLO MLR tzn. jakies hamowanie mam tylko 10.3%...
    w necie duzo informacji na ten temat, ale nie ma konkretów.

    to co takiego, ze traktuje swojego meza jako wroga i ciaze jako infekcje i sama ją zwalczam... moze przez to ta c.pozamaciczna i poronienie...

    stwierdzono u mnie obecność przeciwciał przeciwjądrowych w mianie 1:320 dające obraz świecenia jąderkowy,

    test kompleksowy ANA2 dodatni,


    czy którasś z was moze mnie chociaz troszke oswiecic?? co to jest, jak to interpretowac...

    chyba oszaleję... wizyta dopiero 1 maja :((((((
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    Ja miałam robione badania przeciwciał przeciwjądrowych miano podobnie wysokie. Moje lab nie podało jednak na co ono świeci? Jest tzw zestaw, który podaje na co świeci. więc powtórzyłam badania w innym lab i wyszło ok. Po ok 3 miesiącach zrobiłam badanie ponownie znowu w innym lab i też wyszło ujemne. Przyznam się, że zarówno ja jak i lekarz byliśmy w szoku :shocked: no ale dla mnie najważniejsze, że wyszły ujemne. Co to wtedy świeciło???Cholera wie?
    Więc nie pomogę. Gin na pewno będzie wiedział.
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    dziewczyny pomóżcie bo ja już nie wiem co z tym zrobić odebrałam biocenozę lekocyty 20-30wpw nabłonki liczne bakterie 1 plus i te dobre na 3 plusy ale przy ostatniej biocenozie takiej samej nie zrobili mi hsg bo lekarz w szpitalu stwierdził infekcje wymazy wyszły ujemne i moj gin tydzien temu mowil ze tam nic nie widzi ze biocenoza byla ok i ze mam nie robic zadnego wymazu juz i isc z tym z 9 kwietnia no ale miesieczny to za dlugo i teraz znowu ta biocenoza taka jest i wiem ze jak z nia pojde to mi nie zrobia :( w posiewie z pochwy wyszedł jakis tam gronkowiec ale bez antybiogramu wiec ogolnie bytujacy sobie sobie, a mnie ciagle cos tam szczypie :( mowilam lekarzowi ale on mowil ze takich bakterii sie nie leczy bo jak sie zacznie leczyc to sie zrobi bledne kolo bo inne sie namnoza:(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.04.13 17:33</span>
    i teraz juz nie wiem co mam zrobić, chyba pojde do przychodni w poniedzialek do jakiegos ginekologa zeby mi to chociaz przeleczyl globulkami zeby ta biocenoza wyszla ok bo do hsg jeszcze 2 tyg. mam na 7 maja.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.04.13 17:36</span>
    a jeszcze powiem wam ze jedno laboratorium zrobilo wymaz i wyszedl ujemny tylko na dole napisane ze dosc liczne bakterie gram dodatnie, a do innego zawiozlam tego samego dnia i wyszedl wlasnie ten gronkowiec wiec nie mam pojecia jak do tego podejsc z kolei wymazy z szyjki macicy wyszły obydwa ujemne bez zadnych patogenow i lekarz mi powiedzial ze mam wlasnie pokazac ten dobry tego 7 maja no ale jak ja moge pujsc z tym wymazem skoro biocenoza mi wyszla taka se i ciagle mnie cos szczypie przeciez to jest dla mnie zagrozenie
    • CommentAuthoranitka99
    • CommentTimeApr 20th 2013
     permalink
    Wilma jeżeli ma to Ci pomoc to jak ja miałam robione HSG w szpitalu na Karowej w Warszawie to nie miałam robionego żadnego wymazu. Sama sie dziwiłam ale nic mi sie nie stało. Także głowa do góry.
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 21st 2013
     permalink
    witam was cos ten weekend taki tu cichy umnie 2 dc z CLO 29.04. ide na monitoring i jestem totalnie załamana bo umnie nigdzie -nigdzie nie umie dostac PREGNYLU juz mam dosc chodzenia obdzwaniania po APTEKACH czy jest bo w kazdej słysze to samo ze brak i nie wiadomo kiedy bedzie umnie pecherzyk nie peknie po samym CLO...:sad::cry:
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 21st 2013
     permalink
    iwus32 dzwoń do wszystkich aptek, szkoda że lekarz nie dał Ci recepty na zamiennik także w razie właśnie takiej sytuacji:(
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 21st 2013 zmieniony
     permalink
    WILMA30 trudno nie bende miała to nic nie zrobie , tylko dziwi mnie ze tak potrzebny lek jest prawie wogole niedostepny...
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 21st 2013
     permalink
    iwus32 ja takze jak kupowałam Ovitrelle to bylam w 30 aptekach i wszedzie brak w jeden udalo sie sie zalawic....
  1.  permalink
    iwus32 a sprawdzałaś w aptekach internetowych?
    --
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    witam po weekendzie :)
    iwus32 zapytaj w aptece czy można zamówić w ekspresowym tempie u mnie się tak da zamawiam rano i mam popołudniu więc próbuj

    dziś mija 10 dni od odstawienia luteiny a @ nadal nie ma i się nie zanosi. Niby lekarz mówił, że mam czekać do piątku zrobić test a później duphaston. Jestem zawiedziona bo na weekend majowy wyjeżdżamy i liczyłam na to, że się odstreuje, że wtedy będę mieć płodne(z moich obliczeń tak wynikało) no i że coś z tego wyjdzie ale, że nie dostałam @ więc kicha.
    zawsze pod górkę, ehh....
    a jeszcze mężuś 23 maja ma urodziny, wiem o czym marzy i bardzo chciałabym mu móc to dać byłby to najwspanialszy prezent jaki można komuś podarować... to wszystko mnie tak bardzo dołuje...
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    akimon kurcze 10 dni i nie ma @ ? A robiłaś test ? No ja nie musiałam brać zastrzyku bo moje same pękły ale rzeczywiście nie sądziłam że taki problem jest z dostaniem tego leku :neutral:
    --
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    robiłam test w czwartek 1 kreska.... :(
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    akimon :(
    --
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    akimon nie zamowia bo nie ma w hurtowniach , ale ja juz sie pogodzilam ze nie ma , trudno....
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Kurcze a kiedy masz wizytę u lekarza ? Bo to dość dziwne ? IWUŚ- a może wcale ten zastrzyk nie będzie Ci potrzebny i pękną SAME ?
    --
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    iwus32 to jak można przepisać lek którego nie ma? mówi się, że coraz więcej kobiet ma trudności z zajściem w ciąże itd a jakoś medycyna nie idzie z postępem by nam pomóc....

    asiunia899 - dzięki :)
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    mariaekad wizyte ma za równy tydzien , no wlasnie ze nie pekną w 99,9% juz to przerabiałam chyba jakims cudem to tak, juz w zeszłym roku pamietam byl problem zadna aptegka nie miala ale udalo mi sie w jednej jedynej aptece teraz tez liczylam ze tam bedzie ale nawet oni nie maja , na wizycie moze mi dac inny zastrzyk w zastepstwie ale tez cizko go dostac wiec w ostatnim dniu na wizycie nic nie zdzialam bo do lekarza tez musze dojechac dobry kawałek autobusem , juz tesciowa u siebie w aptekach pytala i tez nie maja..

    akimon tez juz sie nad tym nie jeden raz zastananawiałam u poprzedniego lekarza jak chodziłam i pytałam czemu tak trudno go dostac to mi powiedział ze wykupuja go masowo szpitale-kliniki leczenia niepłodnosci....
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    iwus32 a z jakiego miasta jesteś?
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    akimon kochana i tak nie ma znaczenia gdzie mieszkam bo w obrebie mojego miasta i tak nie ma w aptekach wiec tak i tak lipka... to nie jest moj ostatni miesiąc staran wiec nie ten to kolejny cykl .....
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    http://www.aprydz.pl/ może tam zadzwoń i spróbuj zamówić do najbliższej apteki u Ciebie lub wysyłkowo
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Ja za to już marzę o @ - no umęczyć się można czekając na tą cholerę no :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    hej dziewczynki witam po weekendzie ....iwuś sprubój w aptekach internetowych zamówić ...może a nóż sie uda...a może akurat ten cykl okarze sie taki że same pękną ...
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Diewczyny ja odebrałam wymaz z kanału i candida wzrost obfity kurcze jak to jest możliwe ze w tym samym dniu robiona biocenoza wyszła i tak grzybów było brak ??
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    moze badanie było niedokładnie pobrane??
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    cecylka25 ja już sama nie wiem ide za 17 do lekarza bo zwariuję i lekarz kazal mi isć z miesięcznym wynikiem na hsg a tu takie coś wylazło :(naprawdę nie wiem czy to laboratorium coś szwankuje czy faktycznie coś mi się wykluło po ostatnim antybiotyku przed nieudanym hsg:cry:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 22.04.13 16:07</span>
    ogólnie to mama doła i już zaczyna mi się odechciewać wszystkiego :(
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.