Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    no w twoim przypadku dziwne to wszystko faktycznie .....pogadaj z tym swoim lekarzem
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Cecylka25 no własnie on mówił żeby iśc na to hsg z tym wymazem z 9 kwietnia no ale miesiąc to za długo bo mam na 7 maja więc w piątek zrobiłam znowu wymaz z kanału i takie coś wylazło to jest nie do pomyślenia
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    ja też mam iść na hsg ale najpierw muszę cytologie zrobić i bioceneze ale jeszcze wcześniej muszę @ dostać a ta już 10 dni się spóźnia
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    akimon może juz nie bedziesz musiała isć :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    hejka wam z ranka umnie juz 4 dc Z CLO i zobaczymy jak to bedzie w poniedziałek wizyta u gin..... a PREGNYL załatwony :bigsmile:
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Dzień doberek :P 1 dn cyklu... hura!!! może ten nie będzie stracony - oby :)
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    iwuś no gratulacje jak Ci się udało ? Kochana a do kiedy łykasz to clo ?
    --
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    mariaekad od jednej z dziewczyny miała i musiałam tylko zajechac ale nie daleko z wysylkami ciezko tego leku bo on musi byc caly czas w lodowce a nawet wysylka od kogos z forum jak sie uda załatwic mija sie z celem bo paczka i tak priorytetowa czy list idzie jeden dzien a mamy juz wiosna-lato jesli była by to zima i minusowe temperatury to nie ma problemu tak mi nawet w aptece powiadziała , jutro ostatnia CLO a mi sie darmowy miesiac skonczył i nie da sie zaznaczyc na wykresie tempki ale mierze codziennie i od tych paru dni cały czas mi sie utrzymuje na 36,8 i 8dc
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Kurcze ja już abonament kupiłam :confused: następnym razem podaruję Ci gratisa :smile:
    --
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    hehehe tez wykupie ale juz nie w tym miesiacu bo za duzo wydatkow i jeszcze na komunie ide wiec odpuszczam juz takie dodatkowe przyjemnosci heheheheh ale po 10 se abonamencik wykupie...
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    iwus32 fajowo że udało Ci się załatwić zastrzyk:)
    Dzisiaj 23dc i skurcze podbrzusza na @ ale brak bolących piersi a zawsze były
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    WILMA30 mnie też zawsze piersi na @ okropnie bolały a tym razem nic tylko podbrzusze mnie bolało i nadal boli tyle, że po clo dostałam dużo później @ niż zwykle bo w 35 dc a normalnie 28-29 dc
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    hmm akimon ja mam tak 27-28 dc ale jak patrze na piersi może też się opóźni po 1 dawce clo w zeszłym cyklu przyszła regularnie
    • CommentAuthoran_ma
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    ja jestem przestraszana troche, bo dzisiaj u mnie 49 dc :((( robiłam 2 testy i oba negatywne. zawsze przed @ bolaly mnie piersi, teraz nic...

    jeszcze tydzien do wizyty :((((((

    tak samo te wyniki... jakoś mnie przerazaja. mam nadzieje, ze to nie bedzie przeszkoda, tzn ze da się ją pokonać! chocbym miała sie zapozyczac, to podejme kazda walkę, by tylko miec malenstwo!
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    an_ma pewnie że tak chociaż Ci powiem że ja czasami mam dość wszystkiego:( mam już 34 lata i bezpłodnośc wtorną więc trzymam kciuki za Ciebie i fajnie że taki optymizm bije od Ciebie:)
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    mnie po clo w pierwszym cyklu strasznie bolały piersi, a teraz zero objawów.
    Wczoraj byłam na monitoringu po podaniu pregnylu i okazało się że z pęcherzyka zrobiła się torbiel krwotoczna. Nie wiadomo czy pęcherzyk pękł i dopiero wtedy wlała się krew czy nie. Jeżeli nie to skąd ta krew? Od dzisiaj biorę luteinę i zobaczymy co dalej.
    Miałyście podobną sytuację?? Torbiel ma 28mm.

    an_ma ten clo i pregnyl i te wszystkie inne cuda chyba tak rozregulowują wszystko... :( Ale trzeba jakoś to przejść!
    WILMA czy będziesz testowała w tym cyklu?
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    esperanca @ ma przyjść 27 dc czyli 27 kwietnia hehe więc jak nie przyjdzie zrobie test, chyba że przesunie mi się :(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 23.04.13 16:35</span>
    aaaa esperanca mam tak samo zero bólu piersi w 2 cyklu clo ale nie byłam po podaniu zastrzyku na usg bo mam wizytę w 13 dc następnym:(
    • CommentAuthoran_ma
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    WILMA30 ja mam 26 lat ... a jutro - 24 kwietnia mija 3 rocznica naszego ślubu... mogliśmy miec juz 2 dzieci. a tak to przezylismy ciaze pozamaciczna i poronienie :((( dobrze, że ten mężuś jest chociaz :) tak mi on sił dodaje!
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    an_ma to jesteśmy w jednym wieku. Nasza 3 rocznica ślubu mija w czerwcu. I jesteśmy po dwóch poronieniach niestety :-( przykre to, no ale cóż :-(
    --
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    a ja mam 24 lata. W maju będzie 3 lata po ślubie, no i jesteśmy po 3 poronieniach
    --
    • CommentAuthoran_ma
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    przykre to wszystko... tak nas zycie doświadcza.
    dziewczyny - wiem, ze to nie pocieszenie, ale mlode jestesmy - cale zycie przed nami i w koncu uda nam sie spełnic to marzenie!

    wierze w to...
    ja jak w ciągu 2 lat nie uda nam sie, to bede z mezem starac sie o adopcje...
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    dziewczynki ja mam również 26lat i jestem po jednej nieudanej :(( i jednej udanej ciąży ten wiek jakiś pechowy ...u mnie dziś bóle zwiastujące @ ale coś szybko biore lutke do niedzieli wiec @ powinna przyjść ok wtorku ....
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Cecylka25 no ja mam 34 lata więc mi za dużo czasu nie zostało:neutral: u mnie @ w sobotę ma być więc czekam
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    ale willma tak patrze na te Twoje tempki i jakoś wysokie masz straszliwie nie sądzisz?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    no własnie cecylka tak obsrewuję inne wykresy i chyba coś nie tam z tą temp.
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    może przez tą twoją infekcje ?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    zawsze po owu jestem cała gorąca piersi gorące ogólnie całe ciało nawet mój M się smieje że grzeje w te dni jak kominek i ja też czuję po sobie że jestem ciepła cała:confused:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 23.04.13 21:10</span>
    czasami już nawet przed owu tak mam nie wiem o co chodzi, jakiś czas temy może z pół roku ja mierzyłam temp 2 cykle też tak było

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 23.04.13 21:10</span>
    sorki za zjedzone litery:confused:
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Hej dziewczyny ja mam dzisiaj 41dc piersi juz mnie bola wiec czuje ze niebawem okres przyjdzie.....iw koncu bede mogla zaczac nowy cykl. Clo juz zakupilam, menopur zamowionu powinien przyjsc mam nadzieje ze po nim nam sie uda bo czytalam dosc duzo o nim i wiele dziewczyny zaszlo po nim w ciaze. Wiec 3 majcie kciuki.
    Wilma30 no to moze bedzie mala fasoleczka jak tempka Ci sie utrzymuje??:)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    może faktycznie fasoleczka :) jak @ sie spóźni zrób test ...a może taka twoja natura z tą tempką:)
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Ja ogolnie mialam caly czas podwyzszona tempke a zrobilam 3 testy jeden z mala druga kreska a dwa pozniejsze negatywne......
  1.  permalink
    Dzisiaj mam 32 dc i od wczoraj zaczęły boleć mnie sutki a dzisiaj już cale piersi tak od zewnątrz. Progesteron robiłam i 7,5 tak dr powiedział że ok wynik, mimo tego że ten cykl postawiłam na stracony, ale zaniepokoiły mnie te moje piersi że zaczęły boleć. Boje się zrobić test co myślicie??? Ja tak sobie myślę ze poczekam do soboty, ale z drugiej strony moze lepiej zrobić wcześniej ale i tak już były czas... no cholerka nie chcę się nakręcać i nastawiać bo boje się rozczarowania kolejnego co myślicie????

    Treść doklejona: 23.04.13 22:24
    a cały czas zero czucia bólu w piersiach od kilku cykli
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    monisiunia ilu dniowe masz cykle?ja dużo się spuźnia to testuj:)
    mnie zawsze piersi @ bolały a w tym 2 clo teraz nic a nic a za 2 dni ma przyjść@, dzisiaj rano sa jakby trochę bardziej spuchnięte ale nic więcej

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 24.04.13 05:18</span>
    ewelinao i cecyclka ja się naprawde na nic nie nastawiam po 3 latach byłby to jakiś cud :) a może ta temp. to faktycznie taka moja uroda sama już nie wiem
  2.  permalink
    Cześć dziewczyny
    nie było mnie jakiś czas, ale czytam :) i kibicuje ...
    przypomnę brałam CLO x2tab (2-6 dc) , i wczoraj na USG pojawiło się 2 serducho, 2 tyg temu musiały się kropki pokryć sama nie wiem :)
    takie to skutki uboczne CLO
    -- /]
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    bliźniaki ? o jaaaa gratulacje !!
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    juustynia o rany gratulacje podwójne :) nic tylko się cieszyć :wink::wink::wink: powodzenia kochana ...cieszę sie ogromnie z Twojego podwójnego szczęścia buziaki
    monisiunia zrób test jak Ci sie spóznia @ napewno już wyjdzie pozytywny jak zafasolowałaś :) :tongue::tongue::tongue::tongue:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  3.  permalink
    Mam długie cykle nawet do 36 dni ale poczekam jeszcze chwilke do piątku;) dam sobie jeszcze dwa dni:)
    --
    •  
      CommentAuthorandzik81
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    wow super gratulacje blizniakow justynia882, tez jestem na clo, od2 do 6 dnia 1x1, pierwszy cykl, zobaczymy co z tego wyjdzie
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    justynia gratuluje podwójnego szczęścia! :) super, że ci się udało. Właśnie tego chyba nam trzeba było, żeby ktoś dał nadzieję ...
    Długo się starałaś kochana czy od razu w pierwszym cyklu z clo się udało?

    monisiunia może jeszcze troszkę poczekaj...

    Dziewczyny jak długo pregnyl fałszuje wynik testu?
    --
  4.  permalink
    esperanca
    bez CLO starłam się od czerwca 2012
    z CLO drugi cykl ale podwójna dawka
    -- /]
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 24th 2013 zmieniony
     permalink
    witam umnie dzis 9dc koniec CLO... teraz bende brała ESTROFEM.... 29 kwietnia monitoring , a tak ogolnie mam dzis zły dzien i sobie jestem SFOCHOWANA:bigsmile::bigsmile::sad:
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    oj nie fochuj się :bigsmile:
  5.  permalink
    Hej!
    Justynia882 gratuluję-podwójnie! Na kiedy masz termin? Miałas jakies szczególne"podwójne" objawy?
    Ja mam termin na 8 grudnia i ciągle mam wrazenie,że będę miała bliźniaki,niestety mieszkam w UK i pierwsze usg będę miała około 12 tygodnia,więc muszę trochę poczekać...
    • CommentAuthoran_ma
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    witam :)
    a mi przyszły ostatnie wyniki badan.
    niestety okzało sie, ze mam ureaplasme :/
  6.  permalink
    gosiaczitka
    termin z ostatniej miesiączki mam 2 grudzień
    z USG 8 grudzień, bo kruszynki małe i tak mam w kartę ciąży wpisane ( coś mnie martwi ich rozmiar eh...)
    kolejne USG mam w 13 tc (27.05 poradnia genetyczna)
    nadmienię że byłam na USG w 6tc i było jedno :D a wczoraj 2 ....

    Treść doklejona: 24.04.13 20:21
    a co do objawów to u mnie brak jakichkolwiek :( co mnie bardzo bardzo martwi... no może częściej siusiam...a tak to nic.
    -- /]
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    justynia nie ma sie czym martwić jeżeli chodzi o objawy :) tylko sie cieszyć :) kruszynki małe bo są dwie jeżeli wiesz o co sie rozchodzi :) ja mam rodzeństwo blizniacze i urodziły sie po 2kg :) ale pewnie brzuchol bedziesz miała spory :)
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  7.  permalink
    Justynia882- ciesz się ,że nie masz za dużo objawów. Ja w pierwszej ciąży Wymiotowalam 24h na dobę przez 6 miesięcy,przez kolejne 3 minimum raz dziennie,wymiotowalam nawet na porodowce... Teraz zaczęło się w 6 tygodniu,na razie tylko rano,ale czuję, że to dopiero się rozkręca. Dodam,że. Teraz ważę 42kg,nie mogę sobie pozwolić na utratę wagi,ale cóż,trzeba przeżyć. I Mimo tych dolegliwości ciągle zastanawiam się czy wszystko ok. An_ma-co to jest ta ureaplasma?
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    hej dziewczyny ja to mam dzisiaj doła....masakra jakas włosy nie chca mi sie ukladac, wypryski na twarzy,piersi bola wiec napewno lada dzien przyjdzie @.....niech juz przyjdzie bo chyba zwariuje taka sie ciezka czuje juz chcialabym rozpoczac nowy cykl zaczac na nowo sie starac....boje sie cholernie sie boje ze pomimo tak drogich lekow jakie bede teraz zazywac nic sie nie uda ze dluga droga bedzie przede mna...a tam szkoda gadac nie wiem czy tylko ja tak mam zapewno nie.
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    ewelina0 niestety my kobiety (w większości) tak mamy, że przed@ wszystko widzimy w dwa razy mocniejszych ciemnych barwach. Naładowane hormonami wydajemy się być grube, brzydkie i beznadziejne na szczęście jak się pojawia @ to złe nastawienie do siebie znika. Co do dzidziusia to już jest trochu inaczej i tu nie chciałabym generalizować mogę mówić tylko o sobie. Ja niestety źle znoszę porażki i bardzo mnie to zniechęca. Przez pół roku prób zajścia w ciąże jakoś się nie przejmowałam ale kolejne 4 były jednym wielkim płaczem dlaczego ja, dlaczego ciągle się nie udaje, za co to jest kara? Niestety stan ten nadal się utrzymuje i zazdroszczę wszystkim tym, którzy potrafią o tym nie myśleć. Nie ma dnia żebym o tym nie myślała. Zawsze chciałam być mamą mieć 2-3 dzieci, a teraz chciałabym mieć chociaż jedno....
    Trzymam za Ciebie kciuki i za resztę staraczek również :)
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    ja odkąd zaczełam badania i leczenie to świra dostaje wcześniej dzielnie to znosiłam teraz normalnie masakra.... nie zwracałam uwagi na temp. i z ktorej strony mnie kuje jajnik... śmiaałam się że kuje to znaczy że tam jeszcze jest i to wszystko a teraz jak wiem że prawy do dupy to jak mnie zaczyna bolec to od razu dołek:sad:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    z tymi dołkami to tak bywa szczególnie kiedy trzeba wykonac test i wychodzi negatywny ....ja tez mam dołki szczególnie w tedy gdy na spacerze widze mamusie z noworodami w wózeczkach .....idzie świra dostać ...teraz tez sie troszke nakręciłam choc wiem ż cykl miałam z tą szczelinką i bezowulacyjny a jednak to że bolą mnie straszliwie piersi i kuje jajnik to są zwiastuny @ pewnie a ja jednak gdzieś tam w podświadomości mysle o ciąży ....ach.....:shamed::shamed::shamed::shamed:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.