Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMar 20th 2015
     permalink
    Mam typowe objawy miesiączkowo - ciazowe, bo biorę duphaston 😃 nie nakręcam się wcale w tym cyklu. Jakoś sobie odpuściłam jak zobaczyłam że nie pękł ten pecherzyk w porę.
    Daj znać jak po monitoringu, trzymam kciuki żeby był piękny pecherzyk 😃
    --
    •  
      CommentAuthorkatka2709
    • CommentTimeMar 20th 2015
     permalink
    Miła 89
    jestem w 20 dc no to do nowego cyklu jeszcze około 10 dni a co do clo to mam brać od 3-7 dc po 1 tab. monitoring mam około 10 dc :bigsmile:
    kami87
    życzę powodzenia i aby @ nie przyszła na najbliższe 9 mie.

    :thumbup:
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 20th 2015
     permalink
    Dziewczyny jestem po monitoringu rewelacji nie ma lewy jajnik pecherzyk 13mm prawy 10mm 8mm i 7mm endokrynolog 5,5 czyli małe. Kiepsko to widzę mam 10dc. W poniedziałek następny monitoring nie wiem czy c
    os z tego będzie.
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMar 20th 2015
     permalink
    miła89 pęcherzyk 13mm jest super w 14 dc powinien mieć już 21mm czyli idealny do podania pregnylu.
    Tylko aby te trzy mniejsze nie dojrzały :) bo cztery pęcherzyki to chyba już za duże szczęście co? :tongue:
    Będzie dobrze zobaczysz :bigsmile:

    Katka2709 nie dziękuję :wink:
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 21st 2015
     permalink
    Kami87 Dziękuję. Masz rację 4pecherzyki to chyba zbyt duże szczęście. Zawsze miałam dwa z tym że jeden tylko pękł. Nie wiem czy bym się odważyła na starania z czterema pecherzykami. Jak się czujesz zwiastuje coś ci @?
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMar 21st 2015
     permalink
    Dostałam dziś okres, ale spoko od jutra znowu clo. Może właśnie dziś zaczął się TEN szczęśliwy cykl. :wink:
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    Kami87 Przykro mi. Ale zawsze jest nowa nadzieja. Od ilu tabletek zaczynasz?

    Treść doklejona: 22.03.15 11:13
    Kami87 Przepraszam właśnie przeczytałam że bierzesz dwie tabletki. A monitoring od którego dnia cyklu zaczynasz?
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    Dziś zaczynam wieczorem brać po dwie tabletki. Monitoring zaczynam 11 - 12 dc, jutro zadzwonię się zapisać do gina.
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    Kami87 To pozno masz monitoring. Ja zaczynalam od 6dc jutro mam 13dc i trzecie podgladanko. a ktorego zawsze masz owulacje??
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    No właśnie mam późno Owu, w poprzednim cyklu w 21 dniu dopiero. Zaczynajac monitoring w 12 dc i tak mam z 4 - 5 wizyt, więc ok.
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    Kami87 To faktycznie ok. Ja też mam późno owu bo 19dc choć ostatnio po clo miałam 15dc. Zobaczymy dzisiaj czy pecherzyki urosły i ile ich jest.

    Treść doklejona: 23.03.15 17:21
    Mój pecherzyk ma 17mm jutro mam iść na zastrzyk z pregnylu 10000j choć wydaje mi się że pecherzyk jest zbyt mały
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    Właśnie trochę mały. Mój gin chyba by czekał jeszcze żeby podrosl.
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    Ja mam jutro zastrzyk więc może już będzie miał 18mm. Od początku czułam że cykl stracony. No cóż zaczniemy od nowego.
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Ale czemu stracony 😃 przecież po zastrzyku może nawet do 36 h pęknąć pecherzyk , wiec jeszcze podrośnie. Trzeba myśleć pozytywnie. Trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze 😃
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Kami87 U mnie jest ten problem ze z lewego jajnika pecherzyki nie pękają i tworzy się torbiel. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest.:cool:

    Treść doklejona: 25.03.15 12:44
    Hej dziewczyny jesteście tam jeszcze? Jak wasze cykle?
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Miła chyba tylko my odwiedzamy ten wątek 😃 jak tam po zastrzyku?
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Kiepsko. Jajniki bolą od wczoraj podejrzewam że zrobiła mi się torbiel i pecherzyk nie pękł. Jutro będę wszystko wiedziała. A jak się czujesz po tabletkach?
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Ja czuje się dobrze. Aż się dziwię, bo przy poprzednich staraniach czułam się strasznie. Miałam zaburzenia widzenia, zawroty głowy i ciągła śpiączkę.
    Pewnie już pękł pecherzyk zobaczysz 😃
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Dowiem się po 14 bo jadę na monitoring mam nadzieję ostatni ale wszystko mam obolałe na dole więc się boje co mi powie. Widocznie organizm się przyzwyczaił do tej dawki. A kiedy jedziesz na pierwsze Podglądanko?:-D
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMar 27th 2015 zmieniony
     permalink
    Idę w czwartek Na monitoring. I jak pekl juz?
    Katka Ty chyba zaraz będziesz testowac? Jak się czujesz?
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Kami87 Pecherzyk pękł jeszcze dzisiaj mieliśmy serduszkowac i od jutra duphaston 2razy po jednej.
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMar 28th 2015 zmieniony
     permalink
    Super, widzisz nie ma co się na zapas martwić 😃 to teraz masz 14 dni oczekiwań na testowanie. Ten czas zawsze dla mnie jest trudny, bo nic już nie można zrobić tylko to czekanie 😔
    --
    •  
      CommentAuthorkatka2709
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    hej dziewczyny trochę mnie tu nie było więdz już nadrabiam dziś jestem w 3 dc a drugi dzień z clo i powiem że świetnie się czuje to jest mój pierwszy cykl z clo więdz byłam pełna obaw ale jest spoko 7 kwi. mam monitoring to się okaże co tam się dzieję :)
    tylko jedno mnie martwi bo w tym cyklu @ przyszła już w 26 dc :( bardzo wcześnie ....
    nie stety jak zwykle teścik był na nie :(
    miła 89 i kami87
    czekam na dobre nowiny:clap:
    kami 87
    chyba jesteśmy z jednego roku 87 '' :bigsmile:
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Katka2709 Może masz zbyt krótka fazę lutealna skoro tak szybko miesiączkę dostałaś chyba że wcześniej miałaś owu. Ja teraz czekam od wczoraj pobolewania mnie podbrzusze jak na miesiączkę tylko słabiej i mam straszny apetyt. Ale to pewnie pregnyl tak działa.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Krótszy cykl o niczym jeszcze nie mówi. Kiedy byłaś płodna?
    -- [/url]
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Amazonki W wtorek dostałam pregnyl w piątek już było po owulacji na monitoringu.
    •  
      CommentAuthorkatka2709
    • CommentTimeMar 31st 2015
     permalink
    Hej dziewczyny powiem wam że biore clo już czwarty dzień i czuje się świetnie bez żadnych objawów :-)
    Fakt że biore tylko jedną tab. Dziennie bo moja gine. Stwierdziła ze na pierwszy raz starczy :wink: za tydzień mam monitoring więdz zobaczymy
    Miła 89
    Ja nigdy nie miałam regularnych cykli :sad:
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 31st 2015
     permalink
    Katka2709 Ja też mam z tym problem ze mam nieregularne cykle. Ja jestem już tydzień po pregnylu i od niego od wczoraj mnie mdli piersi nie bolą więc się nie nakręcam za tydz będę testować no i pewnie przyjdzie @znając życie.
    •  
      CommentAuthorkatka2709
    • CommentTimeMar 31st 2015
     permalink
    Miła 89
    Musimy coś poczarować żeby na 9 mie. @ odeszła :crazy:
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeMar 31st 2015
     permalink
    Katka2709 Tak bardzo bym chciała. W tym cyklu nie jestem tak zmęczona i mam większe libido tak przeważnie byłam zmęczona.i nic mi się nie chciało
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 31st 2015
     permalink
    Jakie to są nieregularne cykle?
    -- [/url]
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeApr 1st 2015
     permalink
    A u mnie cisza, czekam na monitoring w czwartek. Ale nawet jajniki mnie nie kluja, więc obawiam się, ze pęcherzyki nie rosną.
    Amazonka czy moje cykle 28 - 72 można uznać za nieregularne? Bo widzę, ze już się zainteresowalas nasza niewiedza o płodności 😉
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 1st 2015
     permalink
    Znasz przyczynę takich różnic?
    -- [/url]
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeApr 1st 2015
     permalink
    Lekarz twierdzi, ze przyczyną jest PCO i endometrioza.
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeApr 1st 2015
     permalink
    Kami87 Ja też mam PCOS cykle też mam takie dlugie. Lekarz mówił że bez clo nie mam szans zajść w ciaze. A endometrioze masz którego stopnia.

    Treść doklejona: 01.04.15 11:51
    Ja teraz mam jakiś dziwny cykl bo zawsze po pregnylu bardzo bolały mnie piersi i miałam nabrzmiale a teraz nic nie bolą wcale na buzi mnie wysyłają jakieś chrosty podbrzusze boli. Pewnie nici z Bobo ja w wtorek rano testuje.

    Treść doklejona: 02.04.15 13:26
    Kami87 Jesteś już po monitoringu? jak pecherzyki czekamy na wieści????:wink:
    •  
      CommentAuthorkatka2709
    • CommentTimeApr 2nd 2015 zmieniony
     permalink
    widzę że chyba wszystkie mamy PCOS :(
    kami 87 i miła89
    mamy podobną rozbieżność cykli ja bez luteiny to w ogóle bym nie miała @ !!!
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeApr 2nd 2015
     permalink
    Katka2709 Ja nieraz też nie mam okresu i wtedy muszę wywoływać bo inaczej nie dostanę.
    Kami87 Co u ciebie?
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeApr 2nd 2015
     permalink
    Hej Dziewczyny. Mam jeden pecherzyk 16mm, Endo 9cm. W sobotę kolejne usg zobaczymy czy urósł. Dodatkowo mam zapalenie krtani i tchawicy. Dostałam dziś antybiotyk. Więc mam nadzieje, że do owulacji wyzdrowieje 😃
    Miła Ale Ci dobrze testujesz już we wtorek 😛
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeApr 3rd 2015
     permalink
    Kami87 No to masz piękny pecherzyk lepszy niż ja i endokrynolog też ładne a masz przypisany pregnyl na sobotę? Tak ja testuje we wtorek ale piersi nie bolą objawy po pregnylu typowe czyli mdlosci bóle podbrzusza jajnikow i krzyza Duża nerwowość ale nerwy mam zawsze przed okresem. Na pregnyl zawsze reagowałam przez bol piersi mocny mdlosci ale nie miałam boli krzyza więc ten cykl jest trochę inny.
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeApr 3rd 2015
     permalink
    To trzymam kciuki za plusika 😃 pamietam, ze jak w końcu byłam w ciąży to nie miałam wyjątkowo żadnych objawów ciążowych, tylko bóle brzucha jak na okres. Mam wykupić ovitrell na sobotę, ale zobaczymy czy już będzie odpowiednio duży pecherzyk.
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeApr 3rd 2015
     permalink
    Kami87 już napewno będzie dobry do pęknięcia i być może będą to cudowne święta pełne nadzieji. Ja już kupiłam pink test no i czekamy. Jutro czekamy na wiadomosci od ciebie :crazy:
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeApr 4th 2015
     permalink
    Urósł 😃 ma 19.9 mm. Endo 12, jutro robię zastrzyk i zaczynamy starania.
    Życzę Wam Wesołych, rodzinnych świat. Pozdrawiam 😃
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeApr 4th 2015
     permalink
    To wspaniale trzymam kciuki. Ja również życzę spokojnych chwiat wszystkim forumowiczkom no i tobie dużo owocnych serduszkowan.
  1.  permalink
    Ja staralam się o ciążę 3lata zmieniłam ginekologa który przepisał clo ..brałam od 3-5dc później miał iść pregnyl na wizycie jednak doktor zrezygnował - i czekaliśmy aż pęcherzyki same pekna i duphaston do dnia testu Zaszlam w pierwszym cyklu ze stymulacja :) czekam na rozwój sytuacji bo to świeża ciąża a beta słabo przyrasta ale najważniejsza informacja jest ze po 3latach w końcu zaszlam Życzę Wam wszystkim powodzenia i cierpliwości na każdego przyjdzie czas Spokojnych Świąt
    --
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeApr 5th 2015 zmieniony
     permalink
    Kredowatablica trzymam kciuki za maluszka 😃 ale masz pozytywne Święta 😃
    A że na każdego przyjdzie czas to prawda. Ja w pierwszą ciążę też zaszlam po 3 latach starań, tylko w 7 cyklu clo 😃 więc mozna.
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeApr 5th 2015
     permalink
    Zrobiłam dzisiaj test 12 dni po pregnylu jest negatywny co prawda miałam testować we wtorek ale nie wytrzymalam. No cóż pewnie od środy zacznę od nowego cyklu:cry:
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeApr 5th 2015
     permalink
    Niepotrzebnie robiłaś , ale wiem jak ciężko wytrzymać do terminu testowania. No nic test trzeba będzie powtórzyć. Ja staram się nie mieć testów w domu żeby nie kusily 😈
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeApr 6th 2015
     permalink
    Byłam ciekawa czy mam jeszcze pregnyl w sobie bobostatnio po 15dniach od podania pregnylu test był pozytywny a w ciąży nie byłam były to resztki pregnylu. A
    jak starania?
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeApr 6th 2015 zmieniony
     permalink
    O kurcze 15 dni po test jeszcze pozytywny wow myslalam, że wynik tak po 10 to już nie może być zafalszowany. Ale jutro robisz test ponownie?
    Starania są, oby były owocne.
    --
    • CommentAuthormiła89
    • CommentTimeApr 7th 2015
     permalink
    :cry: Niestety jedna kreska. To teraz czekam za miesiączka. Rano miałam jeszcze podwyższona temp ale jutro pewnie już spadnie.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.