Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Przecudny,jak z katalogu :heart:

    Treść doklejona: 20.11.15 10:27
    Cieszyłam się parę dni temu,bo wywailiśmy nasz "sypialniany" narożnik z pokoju Kamili więc ma cały pokój dla siebie.
    Ale patrząc na Wasze pokoje,to Miśka też ma celę więzienną jak Misia Katki :tongue:

    --
    •  
      CommentAuthorgucio8
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Frances, a te łóżka to konstruowaliście sami? Fajne są. Ile metrów ma pokój chłopców?
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Fran super mają pokój, podobnie jak Kasia zazdroszczę metrażu Ja w końcu zamówiłam kallaxa, bo to co się.działo to była masakra ;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Tak, sami. Tzn ja znalazłam gdzies chyba na facebooku i wzielam faceta, co nam szafy robil. Pokoj jest faktycznie spory chyba ze 30 m2 ma. Wczesniej to była nasza sypialnia, ale coz. Teraz my mamy cele wiezienna:devil:
    O Caro_line kallax to jest to. Taki niepozorny a prawie caly syf tam zmiescil;)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 21st 2015 zmieniony
     permalink
    Frances: O Caro_line kallax to jest to. Taki niepozorny a prawie caly syf tam zmiescil;)


    MIałam się właśnie Ciebie pytać, gdzie Wasze wszystkie zabawki do wczoraj.
    Mąż skręcił kallaxa i naprawdę nie dowierzam, że on mógł tyle tego zmieścić!! jestem w szoku! :) bałam się, że kupię, a i tak zostanę z plastikowymi pudłami ale nie! wszyskie wyniesione do piwnicy. Paraper wyczyszczony z zabawek, które były dosłownie wszędzie.
    Co prawda trochę z tej okazji zrobiliśmy remanent i powyrzucaliśmy ale naprawdę nie duzo no i jedno pudło jest praktycznie puste :)
    W końcu mamy porządek! a od dziecka usłyszałam ,,Dziękuje mamo, teraz wszystko znajdę" :) bo ostatnio tylko było ,,Mamo znajdź mi to...itp."
    Uff :) klitka oczywiście nadal jest klitką ale nieco się w oczach powiększyła. Tak sobie myślę, że jak pójdzie do szkoły to odwrócę kallaxa w pionie, a obok dam biurko.
    Także jeszcze raz polecam niepozornego kallaxa.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    uś: to Miśka też ma celę więzienną jak Misia Katki :tongue:

    ekhem, to Ty klitki więziennie nie widziałaś chyba :wink::wink::wink: Moja to ma połowę Waszego chyba :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Aa tam:) ja myślę, że najważniejsze jest to, że mają kawałek swojego świata :) teraz może jeszcze tak go nie potrzebują ale pamiętam jak urodził mi się brat (miałam wtedy 8 lat) i bardzo brakowało mi tego swojego kącika, choćby najmniejszego.:wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  1.  permalink
    Caro_line - bardzo fajna poleczka. Wlasnie szukam cos podobnego dla malego na zabawki. Moge prosic jakis link? Bo bym inny kolor potrzebowala:/
    Ja mam na oku cos takiego
    http://allegro.pl/regal-mlodziezowy-dzieciecy-caboto-halmar-i5750782401.html
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Caro_line: Aa tam:) ja myślę, że najważniejsze jest to, że mają kawałek swojego świata :)
    u mnie byłoby o wiele fajniej jakbym mogła zabrac ogromna szafę z jej pokoju...no ale nie mam niestety innego miejsca na nią
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 22nd 2015
     permalink
    Madzik wpisz na allegro ikea kallax :) ja akurat wybrałam sprzedawcę z Krakowa, bo najbliżej był. Niestety daleko mam do ikei, więc tylko allegro wchodziło w grę. Może ty masz w swoim mieście ikea?):)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeNov 22nd 2015
     permalink
    My też mamy w planach kallaxa. Niestety najbliższa ikea to 100km od nas, ale może pojedziemy, bo moja lista zakupowa w tym sklepie jest spora ;)
    Będziemy robić tymczasowy pokój Kacprowi, docelowy będzie,jak górę wykończymy,czyli nie wiem kiedy ;)
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 29th 2015 zmieniony
     permalink
    A odnośnie kallaksów - czy ktoś wie czym można zastąpić te drony (te pudełka) czy jest na rynku jakis godny i wymiarowy zamiennik? Bo mi te kolory nijak nie pasują, różowy ani kwiecisty nie pasuje chlopcu, czarny za smutny, żółty w ogole nie pasuje (nie ma tam nic zoltego, koloystyka ciemnoniebieski, czerwony i biały). Najbardziej chcialabym dostac takie czerwone pudelka, ale nigdzie nie ma. Znalazlam pudla do innego regalu nazywają się WINNY ale widzę, że wymiarowo są mniejsze i będą brzydkie szpary:(

    Treść doklejona: 29.11.15 09:44
    Lekmany wydawaly mi sie zbyt ciezkie do pokoju dzieciecego

    Treść doklejona: 29.11.15 09:55
    Albo kupic czarne drony i dodac jakies czerwone naprasowanki?
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 29th 2015 zmieniony
     permalink
    Azja miałam ten sam problem, do dziś ten żólty średnio mi odpowiada ale czarnych wszystkich do dziecinnego pokoju nie chciałam.
    Patrzyłaś na Ikea Tjena (białe)? one też chyba pasują do kallaxa. Mi się bardzo podobały ale wygrała praktyczność.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 29th 2015
     permalink
    ja wam powiem, ze to ikea w kulki leci, delikatnie mowiac. ja kupilam ze 3 lata temu regal expedit + pudelka w kolorze pomarancz, zielony, niebieski, fajne zywe kolory. potem za jakis rok czy dwa jak chcialam kupic expedit to juz nie bylo, tylko kallax, niby to samo, ale wymiary ciut inne - jakies 2 cm wysokosci sie roznia, a i pudelka do nich w jakichs beznadzienych kolorach.
    jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o pieniadze
    -- ;
  2.  permalink
    No ja biore regal z abry. Podoba mi sie i tez bedzie funkcjonalny. Narazie mlody nie bedzie mial jeszcze extra pokoju. Zrobimy jak drugi sie do niego wprowadzi, kupimy lozko pietrowe i nowe meble.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 29th 2015
     permalink
    ja robilam malemu pokoj w zeszlym roku, mialo byc na 10 lat a tu guzik. za jakies 2-3 lata trzeba bedzie na nowo urzadzac;-p
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 29th 2015 zmieniony
     permalink
    Doszlam do wniosku, że poddaję się i kupię te czarne drony. Ożywię je naprasowanką z taką gwiazdą/tarczą (sorki za rozmiar)
    ghi
    Mam narzutę i poduszki granatowo czerwono beżowo białe z motywem gwiazdek, takie kolory flagi amerykańskiej ale nie ma tam dosłownie flagi, to czarne pudła z taką gwiazdką będą chociaz trochę bardziej dziecięce/młodzieżowe.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeNov 29th 2015
     permalink
    Azja, ja mam w kallaxie czy expedicie pudelka materialowe z ikei. Takie skladane z suwakiem po srodku, niebiesko zielone i czerwono pomaranczowe. Cykne foty potem. Sa w nich klocki, zabawki i dają radę.
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeNov 29th 2015
     permalink
    Ewasmerf: + pudelka w kolorze pomarancz, zielony,

    No właśnie ostatnio pojechałam po pomarańczowe pudełka, a tu zonk :devil:
    Żywozielone krzesełko mammut musiałam dokupować na allegro, mając ikeę pod nosem.
    Prawdę mówiąc za ceniłam ikeę za to, że po 5 latach można dokupić krzesełko, pojemnik czy półkę do mebli :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 29th 2015
     permalink
    ja ikea nigdy nie cenilam, dla mnie to szajs i barachlo. w ogole mi sie ich style - wszystko na wierzchu - kompletnie nie podoba.
    ale jest tania, no po porstu regal za 200 zl to nie wiem gdzie jeszcze mozna dostac. wiec wlasnie na taki pokoj dziecka, gdzie nigdy nie wiesz na jak dlugo to jest - w sam raz, i nie zal potem nawet wywalic.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 29th 2015
     permalink
    Heh, a dla mnie Ikea jest niezniszczalna z kolei - moi rodzice mają meble (łóżka, regał, komody) już 20 rok, ja z kolei miałam meble przez 12 lat i też jak nieruszone, tylko ja mam trochę świra i bardzo o meble dbam - mają nam służyć latami w końcu. Dla mnie Ikea przebija wszystkie inne sklepy pod względem funkcjonalności - nawet w malutkim mieszkaniu można urządzić z ich meblami tak, żeby się wszystko pomieściło ;)
    --
  3.  permalink
    Z meblami zalezy od szczescia... Bo u jednych beda dluzej staly a u jednych zaraz sie rozkleja i firma nie ma chyba nic do rzeczy..
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 29th 2015
     permalink
    Magdalena - takie chyba tez kolorystycznie by nie pasowały...
    W ogole jeszcze wymysliłam dywanik z gwiazdą, no strasznie tych gwiazd będzie naćkane... Ale muszę ten pokój dokończyć, bo ciągle jest prowizorka...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 29th 2015
     permalink
    Azja, do kallaxa też są te "twarde" wkłady. Nie wiem jak to się konkretnie nazywa, ale daje taką jakby szafkę. Można wówczas tą zewnerzną część pomalować. Ja tak chciałam najpier zrobić, bo początkowo to miało być drewno i na to szara farba, tak że tylko "drewniane" gwiazdki by zostały (taki jakby negatyw), ale później stwierdziłąm, że za dużo roboty:wink: ale widziałam takie przeróbki bodajże w pastelowych kolorach i wyglądały rewelacyjnie.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    W weekend zrobiłam małej do pokoiku Cotton Ball,daje fajny przytulny efekt w pokoiku







    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    uś śliczne! Jak to zrobiłaś? masz jakiś manual? :)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    Gdzies z internetu jakiś tutorial,pełno ich w sieci

    np Cotton Ball Lights
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    Ekstra! Moi też mają, ale ja z lenistwa zakupiłam gotowe:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    Frances: zakupiłam gotowe
    a powiesz po ile takie cudo chodzi?
    te kupne są o wiele ładniejsze
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    Zapłaciłam chyba 35 zł za 10 sztuk, kolor do wyboryu, lampki już zamontowane. Tylko ja mam na baterię. Nie wiem jak Ty robiłaś. Ja wolałąm mieć u nich w pokoju pozamykane kontakty, bo to nie wiadomo co do tej łepetyny moze wpaść, jednej albo drugiej;)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    eeeee to niedrogo,myslałam ze drożej.
    w sumie nie opłaca się grzebać :cool:
    lampki 6zł,kordonek 6x3zł,klej 5zł


    no i też na baterie mam,chyba wygodniej mi tak
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    Fran, a gdzie kupiłaś?
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    na all, ale teraz widze ze tej Pani nie ma chyba co mi robila. Fakt jest faktem, ze pisala mi, ze cos tam ma problemy z ciaza to moze dlatego. No i w sumie przed swietami to tez drozsze beda, ale tez i przed swietami taki fajny efekt;)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    Wszedzie ich teraz pelno;)
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Dziewczyny, gdzie wy robicie zakupy, że lampki macie po 6 zl?
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    azja u mnie jest sklep taki gdzie wszystko od 5zl
    Fran pomylka-moje wyliczenia byly na 20 kul
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Dominika a Wy nie macie przypadkiem pojemników ze skip hopa? bo one chyba pasują do kalaxa :)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Dominika na all znajdziesz mnostwo tanich lampek
    --
  4.  permalink
    Szukam inspiracji do pokoju Natalki. Póki co pomysłów brak. Może na początek zapytam jakie meble polecacie ? Jakie łóżko? Ikea czy szukać gotowych zestawów na allegro. Zaznaczę tylko ze chcemy się zmieścić w 2 tyś.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    Szukam lampki nocnej do pokoju Dominika. Szczerze mówiąc nie mam w ogóle na nią pomysłu ;) nie chcę żeby była zbyt poważna, ale też denerwują mnie te typowo dziecięce. Moje dziecko zaczęło bać się ciemności ;) i lampka to chyba jedyny mój pomysł, żeby zechciał łaskawie wrócić do swojego pokoju na noc :)))):D
    Polecacie coś:)?
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    Caro_line: Szukam lampki nocnej do pokoju Dominika

    Polecam serię "myKidsroom" Philipsa - cudne lampki. Nie mam jak teraz podlinkować, ale na stronie Philipsa powinny być.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    ha,ta jest fajna :bigsmile:

    MyKidsRoom
    --
    • CommentAuthortamaja
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    a ja polecam takie http://m.pabobo.pl/product-pol-68-Pabobo-lampka-przytulanka-BARBAPAPA-niebieska.html
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 29th 2015 zmieniony
     permalink
    My mamy super lampkę minionka.
    Włącza się naciskając nogę i ona tak fajnie świeci pulsacyjnie.
    Nina też się ostatnio boi ciemności i minion fajnie daje radę a jest na baterie więc może go dawać gdzie chce i przekładać.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    Dzięki za odzew :) w międzyczasie byłam w merkurym i wybrałam jakąś zwykłą lampkę za niecałe 35 zł ;) szału nie ma ale nawet fajnie wygląda i co najwazniejsze swoją role spełnia :)
    o taka (tylko abażur jest bardzo blado niebieski).

    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    My mamy taka lampke
    lampka frozen
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    Cytrynko ja tam wzielam z Ikei.
    skompletowalam sobie dokładnie to co chcialam czyli szafe dużą, regal wysoki , regal niski, skrzynie...
    tyle aby wkomponowalo sie w pokój i wg potrzeb
    i nie sa te meble zbyt drogie wiec tez tak nie żal jesli cos sie niszczy a przy małym dziecku to raczej nieuniknione
    łóżko mam z allegro bo ikeowe jakos do mnie nie przemawiaja ;)
    --
  5.  permalink
    Właśnie myślę o Ikei. I też taki zestaw by mi pasował i jeszcze półka. A łóżko jakie masz? Ja na pewno chcę większe bo Natala sama nie zasypia i musi udźwignąć dwie osoby. Ktoś tu kiedyś wklejał linka do takiego fajnego dużego z barierka. Wyglądało na bardzo solidne. Kosztowało coś około 1000zl. Muszę je odnaleźć.
    --
  6.  permalink
    Cytrynko my też mamy meble ikea a łóżko all. łóżko mamy takie http://allegro.pl/lozko-lucky-160x80-szuflada-materac-certyfikat-i5008280864.html plus ten lepszy materac, jest cale białe. Córcia wazy 17 kg maż 84 i już od roku on ją co wieczór usypia i łóżko daje rade dalej w całości:) kupiliśmy je bo wiele dziewczyn tu na forum je polecało, teraz polecam je i ja :)
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 30th 2015 zmieniony
     permalink
    Łóżko takie
    https://interbeds.pl/lozko-jednoosobowe-rico-160-80,3,1026,1045

    Materac osobno lateksowy. Kosztowal tyle co łóżko ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.