Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    ja pokój chcę ogarnąć przed urodzeniem młodego którego w łózeczku nawet nie zamierzam kłaść, ja tak bardzo lubię spać z dzieckiem że dla Łucji ten pokój i łózko bardziej po to aby miała swoją przestrzeń gdzie od płaczącego dziecka może uciec no i jak jej płacze będą przeszkadzać to może sama się przeniesie ze spaniem... taki backup :)
    -

    Ev pokój fajny, ładne kolory uwielbiam fuksję ;)
    a porządek taki zawsze czy do zdjęcia bo u nas nawet zdj się zrobić nie da, żeby coś gdzie rozwalone nie było... :(
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    eee no co Ty, to raczej nienormalne by było żeby dziecko taki porządek miało :P
    akurat po całym remoncie uwieczniłam pokój na fotkach, chociaz my po całym dniu generalnie sprzątamy :) Ninka wyjmuje zazwyczaj kilka ulubionych rzeczy wiec nie ma strasznego armagedonu :D
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJan 10th 2015
     permalink
    Bardzo mi się podoba ta skrzynia do siedzenia! Gdzie kupiłaś? A tam gdzie krzesełeczko stoi (pod oknem) to jakieś minibiureczko jest?
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJan 10th 2015
     permalink
    A to nie skrzynia z Ikea?
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 10th 2015
     permalink
    Ulcia skrzynia z ikei. Jak i cala reszta :) system stuva :) tylko szafa narozna pax :)
    A narzutki uszyte na zamowienie :)

    Ula no minibiureczko :) a dokładniej to ławka z tego systemu taka sama jak przy skrzyni tylko dokupujesz tą wsuwana na kółkach skrzynię :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 10th 2015
     permalink
    Eveke, piękny pokój! A zdradź, skąd masz te sówki i drzewo?
    --
    • CommentAuthorigni
    • CommentTimeJan 10th 2015
     permalink
    My tez mamy te skrzynie. Jest świetna. Wrzuca sie zabawki i jest spokój:bigsmile:
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeJan 10th 2015
     permalink
    Eveke super pokoik :) ładnie to wszystko ze sobą spasowałaś :)
    My też nastawiamy się na kallaxa i w ogóle mamy zamiar urządzić pokoik w ikei, chyba że mój eM zdecyduje się zrobić mebelki sam :) ale to zależy od tego czy znajdzie czas, bo po drodze jeszcze remont mieszkania nas czeka.
    --
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeJan 10th 2015
     permalink
    U nas w pokoju Janka rządzi biała ikea :D na jednej ścianie jest biała szafa pax z jednymi lustrzanymi drzwiami (fajnie powiększają pokój), łóżko ma sundvik białe, na zabawki mamy trofast z pojemnikami i jest on świetny na klocki, tory do kolejki i autek, milion samochodzików jakie ma moje dziecko, szukamy jeszcze czegoś na książeczki. Mam kallax w kuchni gdzie stworzyłam sobie mały kącik do pracy i trzymam na nim segregatory i papiery, wydaje mi się za duży i głęboki na książeczki dziecięce, szukam czegoś węższego.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 11th 2015
     permalink
    Miło nam ze sie podoba :)

    Frag naklejki na allegro znalazlam :) wpisywalam naklejki sowy i szukalam :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 11th 2015
     permalink
    Eveke bardzoładny pokoik :) ta skrzynia rewelacyjnie wygląda...:) jest na mojej liscie zakupów;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  1.  permalink
    oooo jaki fajny wątek. Przyda mi się, bo za 3 mce będę to robiła pokój dla moich chłopaków. Uwielbiam białe meble i jasne ściany. Wtedy pomieszczenie wydaje się większe niż np.jest w rzeczywistości.
    -- ___
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJan 20th 2015
     permalink
    ... i czystsze :) dlatego nasza Gwiazdka mebelki ma białe ;-)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Jeszcze nie skonczony pokoik Karolka.

    Brakuje pionowego, bialego Kallaxa z Ikei - bedzie pomiedzy lozeczkiem Karolka a oknem ( 1 pasek x4 w pion, z dwoma jasnozielonymi pojemnikami - takimi jak te biale, materialowe), polek , lampki autka, ktora planuje kupic ;) i obrazkow na scianach. Dywanu nie planujemy (przynajmiej na razie).
    Zastanawiam sie jakimi pojemnikami zastapic te biale co sa w Kallaxach?
    Zdjecia z telefonu, wiec jakosc srednia. Ale mniej wiecej widac jak to wyglada.
    Myslalam jeszcze o naklejkach na sciane, ale najpierw musimy zlozyc drugiego Kallaxa, pozawieszac ramki i kupic jakies fajne polki na sciane. Jak nie bedzie tloczno, to kupie naklejki.
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 21st 2015 zmieniony
     permalink
    Świetny wzór tapety :) mi się marzyły te romby u Łucji ale mam za duże ściany i mnie nie stać nawet jakbym jedna chciała :(
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 21st 2015 zmieniony
     permalink
    flavia: Świetny wzór tapety :) mi się marzyły te romby u Łucji ale mam za duże ściany i mnie nie stać nawet jakbym jedna chciała :(

    Dzieki.
    Wiem, cos o tym, tez kladlam ta tapete z Tesciem na cala sciane - za szafa, ktora ma 2m tez jest, czyli w sumie 4,5m. Szukalam tanszych z tym wzorem, ale nie ma. Przynajmiej online i w sklepach stacjonarnych w UK :(

    Treść doklejona: 21.01.15 09:46
    Jeszcze pokoik do dopieszczenia. Chcialabym mu taka zawieszke z trojkatow pomiedzy obrazkami dac (wiecie o co chodzi? takie jak na festynach sa:)), ale najpierw musze pozawieszac ramki i znalezc jakies fajne polki.
    Na razie troche pusto. Z czasem zrobi sie przytulniej.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    Bardzo ładny pokoik Karolka:)
    Ja tak jak się spodziewałam mam do urządzenia mały pokoik dla Dominika, więc to chyba też jest duże wyzwanie. Jak zagospodarować taką przestrzeń żeby nie był to pokój przytłaczający ale z drugiej strony jednak pakowny...wiadomo zabawki itp. myślę, że ściany będą białe a na jednej z nich obramowana tablica zrobiona albo farbą tablicową albo tablicą samoprzylepną.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  2.  permalink
    Madzia - bardzo łądny ten pokoi zrobiłaś. A kolory takie stonowane, jasne - aż się chce tam cały czas siedzieć :bigsmile: A od kiedy Karolek ma takie już "duże" łóżeczko? Nie zsuwa Ci się z niego wykorzystując jedno wolne miejsce ? :wink: Pytam, bo Marcello ma jeszcze łóżeczko ze szczebelkami, tylko że 2 szczebelki ma wyjęte i co noc wyjeżdżają mu przez tę lukę dwie nogi na podłogę, a za nimi cały Marcello :bigsmile:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    Ja te tapetę chciałam biało szarą wys mieszkania ponad 3 m pokój 5x6 wiec masakra musiałabym mieć z 15 m do położenia podziękowałam :P
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    Dziekuje Dziewczyny. Mieszkanie mamy male - 2 pokoje, 48,5m2 wiec jasne kolory powoduja, ze wydaje sie wieksze.
    Tez zalezalo nam na tym, by sporo rzeczy pochowac do szafy. Stad Pax 2mx 2.32m w pokoju Karolka (przymocowany do sciany, wiec nie spadnie).

    spidermanka: A od kiedy Karolek ma takie już "duże" łóżeczko? Nie zsuwa Ci się z niego wykorzystując jedno wolne miejsce ?

    Od lipca 2013, po przeprowadzce zmienilismy. Bo na wynajmowanym mieszkaniu majac 15 miesiecy wyskoczyl z lozeczka, zlapalam go w ostatniej chwili za udo - lecial glowa w dol. Na szczescie bylam w pokoju. Ale ile strachu sie najadlam to moje. Chcial sam wychodzic i wchodzic - wiec ma juz wieksze lozeczko i bez szczebelek.
    Z lozeczka sie nie zsuwa, ale w razie w puzzle leza pod lozeczkiem na noc, i wielkie poduchy z sofy w salonie.

    Flavia - rozumiem doskonale. U nas jest 2.40wysokosc scian, a dlugosc tej z tapeta 4,5m. :confused:
    --
  3.  permalink
    madziauk a gdzie kupiłaś takie super łózko?
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    madziauk: Mieszkanie mamy male - 2 pokoje, 48,5m2 wiec jasne kolory powoduja, ze wydaje sie wieksze.


    My mamy taki sam metraż z tym, że pokoi 3. Dwa są ok, a Dominika trzeci pokój dość malutki, no i kuchnia mała...ale myślę, że się zmieścimy:wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 21st 2015
     permalink
    hopelight: My mamy taki sam metraż z tym, że pokoi 3. Dwa są ok, a Dominika trzeci pokój dość malutki, no i kuchnia mała...ale myślę, że się zmieścimy:wink:


    Pewnie macie fajnie podzielone, my mamy duza lazienke i dlugi przedpokoj ;) Takze ten, wolalabym by salon byl wiekszy. No ale to przy nastepnym mieszkaniu kiedys jak bedziemy zmieniac na wiekszy metraz.

    agusienkaaaa: madziauk a gdzie kupiłaś takie super łózko?

    Chodzi o lozeczko Karolka? Jezeli tak, to taka mieszanina : lozeczko Kiddicare (bylo niemowlece ze szczebelkami, rozbieralo sie do takiego, bez barierki) a bok/barkierka 2x z ikea (jeno na drugim).
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeJan 24th 2015
     permalink
    Tak na razie wygląda pokoik Hani i nie bardzo mamy pomysł co dalej :(

    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 24th 2015
     permalink
    widze juz u ktorejs z was te puzzle piankowe. wiecie, ze niektore byly wycofane, ze wzgledu na to, ze zawieraly formamid, srodek rakotworczy? nie wiem czy akurat wasze, nie wiem czy sprawdzalyscie, ale te puzzle piankowe mnie odstreczaja
    -- ;
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeJan 24th 2015
     permalink
    Z tego co pamiętam - jak była ta afera to sprawdzałam czy to nie te. My mamy ze smyka. Coś musimy mieć bo dywan odpada.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeJan 24th 2015
     permalink
    Jeżynka z tego co widzę to mamy podobne wymiarowo pokoiki chyba. U nas mały pokoik robi i za sypialnię naszą i pokoik Zuzi, ale czas najwyższy stworzyć tylko pokoik dla małej. Tylko ja to jestem kompletna noga jeśli chodzi o takie aranżacje i nie wiem co zrobić.
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeJan 24th 2015
     permalink
    Ja nie wiem co na ściany, jaki kolor, aby nie było ....
    -- [/url]
    • CommentAuthorigni
    • CommentTimeJan 24th 2015
     permalink
    Ja za to widze puzzle na podlodze i dochodze do wniosku, że macie spokojne dzieci:-) u nas to kilkadziesiat razy dziennie chlopaki wpadaja do pokoju w pelnym pedzie i takie puzzle by sie suwaly. My mamy dywanik z ikei, ale on jest podgumowany i nie przemieszcza sie po pokoju.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 24th 2015
     permalink
    igni: nas to kilkadziesiat razy dziennie chlopaki wpadaja do pokoju w pelnym pedzie i takie puzzle by sie suwaly.


    :crazy: Igni o tym samym myślałam jak na te puzzle patrzyłam :tooth:

    My dzisiaj wybieraliśmy meble do pokoju chłopaków, będzie jasny dąb albo z dodatkami wściekłego niebieskiego albo jasnej zieleni ;)) Meble musimy trochę stonować, bo zamierzamy spełnić marzenie chłopaków i kupić im wykładzinę-ulice, z pokoju to chyba nie wyjdą przez rok :cool:

    Natomiast bardzo, ale to bardzo się cieszę, że będą razem, bo to znaczy, że z mężem odzyskamy i pokój i stół do jedzenia :DDDDD
    --
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeJan 25th 2015 zmieniony
     permalink
    Asienka - to wy już teraz robicie chłopakom pokój? :)
    A co robicie ze swoim łóżkiem i łóżeczkiem Olafka?
    Fajnie ze chłopaki się cieszą.
    położycie ich razem spać w jednym pokoju a w drugim będziecie mogli spokojnie sobie siedzieć i gawozyc z S.do rana hihi
    Ale Wy to wcześnie chodzicie spać wiec nie ma tego problemu ;)
    A na jakie łóżka się zdecydowałas dla chłopaków?
    -- ___
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Asiu nie chce sie mądrzyć ale przemyśl sprawę wykładziny. Olaf często choruje na górne drogi oddechowe, wykładziny to zaduch i kurz o ile odkurzacz ściągnie z niej kurz to pod nią będziesz mieć masakrę. Ja długo chorowałam właśnie na górne drogi oddechowe (potem okazało się było to te spowodowane alergią) po wywaleniu wykladziny zero chorób.Mozna im zrobić porostu dywan z wykładziny wiekszy (w leroy czy komforcie jest usluga obszywania wykładzin. Zawsze mozna podnieść i odkurzyc pod czy umyć podłogę, czy wytrzepać. Ja widzialam ogromną roznice w" zaduchu" z wykładzina i bez.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    spidermanka: Asienka - to wy już teraz robicie chłopakom pokój? :)A co robicie ze swoim łóżkiem i łóżeczkiem Olafka? A na jakie łóżka się zdecydowałas dla chłopaków?


    Moniś, w kwietniu będziemy. Nasze łóżko out, Olafa też out, bo jest całe obgryzione przez ten ssaka. A łóżeczka chyba podobne do tego, co Asia wybrała tylko dąb. A Gugiś na razie w turystycznym, bo ze zwykłego będzie spadać, a w turystycznym sobie łepetyny nie poobija...

    Asia, masz rację z tą wykładziną, ale z drugiej strony u nas nie przejdzie podłoga bez niczego, bo mieszkamy nad piwnicą i cholernie od podłogi ciągnie :((( A my w ten sposób własnie robimy, że wykładzina jest obszyta po bokach i "zdejmowalna" :)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    A panele z gąbka a najlepiej z płyta korkowo/wiurową kładzioną pod deskę? I nato dywan? My tak mamy na Mazurach. Atam podpiwniczenie. I jest nnaprawdę ok. A warunki gwarantuje gorsze niz u Was :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Mamy takie (z grubaśną gąbką) i zimnica potworna, ale u nas mieszkanie otwarte z dwóch stron na "zewnątrz" + piwnica, wiec tak naprawdę tylko dywan/wykładzina pomaga...
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    czerwinka: Asiu nie chce sie mądrzyć ale przemyśl sprawę wykładziny. Olaf często choruje na górne drogi oddechowe, wykładziny to zaduch i kurz o ile odkurzacz ściągnie z niej kurz to pod nią będziesz mieć masakrę.

    U mnie w mieszkaniu dywanów nie ma, a Gosia też często choruje na górne drogi oddechowe. Ostatnio dopiero pierwszy raz zeszło na oskrzela.
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    A masz firanki zasłony materiałowe kanapy ? ... ksiazki w otwartych regalach?
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    czerwinka: A masz firanki zasłony materiałowe kanapy ?

    Firan i zasłon brak, 1 półeczka z Gosi książkami.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Czerwinko ja bym dala jakies delikatne zaslonki upiete na boki. Najlepiej nie za mocny kolir bo duzo daja puzzle i różowe pudla. I na tą gola sciane albo jakas ładną naklejke albo np foto rame. Teraz kupilam w Leroy duzy prostokat jak obraz z miejscem na 5 zdjec.
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Ewke :) to Jezynki pokój ;)
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Eve, dzięki - właśnie te gołe ściany mnie denerwują. Firany odpadają bo astma. A co myślicie o wiszących szafkach nad tym wszystkim.? Musze gdzieś skladować Hani niepotrzebnie rzeczy a nie mam gdzie. Trochę się boję tych szafek. Myślałam nad białymi z lampeczkami.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Jezynka, jak dobrze zaczepione to się nie bój :)
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Będę musiała pomyśleć nad rozwiązaniem jak je solidnie powiesić. A kolor ścian - pasuje zielony ( uwielbiam ten kolor) .? Po drugiej stronie jest piłeczka wisząca i łóżeczko oraz czerwono - fioletowy stolik i obrazki wielokolorowe.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Moi zdaniem tak, ale ja lubię jak jest dużo kolorów u dziecka w pokoju :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Ja jeszcze ciągle myślę nad tą bielą w pokoju Dominika....jakoś do końca jeeszcze nie jestem przekonana, a do niedawna byłam już taka pewna, że pokoik będzie biały....no ale jak nie biały to jaki? :confused:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    My damy jakiś odcień beżu, piaskowy, coś w tym stylu. Białych ścian nie trawię, a z ciemniejszymi kolorami to po prostu nie umiem zgrać tak, żeby pasowało ;) U moich znajomych jest fajnie rozwiązane, że w każdym pokoju jedna ściana jest w ciemniejszym kolorze (granat, fiolet, czerwień), ale mają duuuże mieszkanie, także to też inaczej.
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Frag, ja też, ale też łatwo przesadzić - a tego się boję.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJan 25th 2015
     permalink
    Frag, my mamy mieszkanie "odkryte" z 3 stron plus garaze pod spodem, wiec tez nic nie grzeje, a i tak w mieszkaniu tylko kafelki i panele. Tzn mamy maly dywanik w duzym pokoju i u Kuby (wczesniej mial ten z ulicami ake szalu nie byli, a mi sie nie podobal). Po prostu zakladam im dresy i kapcie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 26th 2015
     permalink
    U nas też w kapciach, ale jednak jak leżysz na podłodze to to czuć i to mocno. Poza tym to Krasnala marzenie, także zamierzam je spełnić ;) Najwyżej będę co tydzień wykładzinę trzepać i myć pod nią codziennie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeJan 26th 2015
     permalink
    W pokoju Oskarka ma meble z Ikei typowo dziecinne, zastanawiam się teraz na pokojem dla drugiego dziecka. Czy też mu kupić typowe dziecinne i nie za drogie bo zniszczy, czy takie bardziej neutralne, młodzieżowe żeby starczyły na dłużej? Kiedy dzieci potrzebują zmian, jak idą do szkoły? Wiem, że to zależy też od możliwości finansowych rodziców.
    -- [url
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.