Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    Myślę, że to będzie dobre miejsce dla dziewczyn po utraconych ciążach.

    Lista:
    mooniia -> II poronienie (10tc)15.12.2011 - lyżeczkowanie -@ po 29 dniach-> starania wznowione od 1 cyklu
    eveke -> I poronienie (7tc) 09.01.2012- łyżeczkowanie - @ po 40 dniach -> staram się 1 cykl
    bonim-> I poronienie samoistne-8 tc. 2.05.2011 - II poronienie samoistne- 6 tc. 7.02.2012 -> starania wznowione
    --
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    no to jestem i wpisuje się w starania po poronieniu
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    To proponuję naszą listę, wkleję ją do 1 posta i bede zmieniać.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    melduje sie :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Dziewczyny podawajcie dane do listy wg przykładu z 1 postu
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    eveke -> I poronienie (7tc) 09.01.2012- łyżeczkowanie - @ po 40 dniach -> staram się 1 cykl
    mooniia -> II poronienie (10tc)15.12.2011 - lyżeczkowanie -@ po 29 dniach-> starania wznowione od 1 cyklu
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Monia nie kopiuj, ja bede tworzyc tą listę w pierwszym poście i będzie tam ona zawsze kompletna wg tego co podacie
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    aaaa ok :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    super eveke :))

    bonim- I poronienie samoistne-8 tc. 2.05.2011 - II poronienie samoistne- 6 tc. 7.02.2012 -> starania wznowione
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Dziewczyny, z całym szacunkiem-ale wydaje mi się, że ten wątek nie rożni się wiele od tego "Która z was poroniła? Kiedy znów zaszła w ciażę? Czy się leczyła?"
    --
    •  
      CommentAuthorgoska22
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Świetny pomysł! :bigsmile: :bigsmile:

    goska22 - I poronienie (11tc) 02.01.2012 - łyżeczkowanie - @ po 32 dniach -> starania od 1 cyklu
    --
  1.  permalink
    biedronka28- I poronienie (11tc) 03.02.2012 - łyżeczkowanie- starania od razu
    -- ,
  2.  permalink
    no to nazbierało sie nas troche a bedzie wiecej
    -- ,
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    A może warto mieć 2 wątki ale jeden w typie "poronienie- co dalej" (o samym poronieniu, wynikach, badaniach, lekarzach itp) a drugi "starania po poronieniu" (mówi sam za siebie)? Bo teraz rzeczywiście nie od razu widać czym miałyby się różnić:)
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    sushi, moze i wątki sa podobne ale, "Która z was poroniła? Kiedy znów zaszła w ciażę? Czy się leczyła?" my nie zaszlysmy, a staramy sie,nie chcemy balaganic w tamtym watku i gadac o szyjce testach owulacyjnych i sluzie,bo to nie jest w temacie
  3.  permalink
    dokładnie tu juz rozmawiamy bardziej o staraniach
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    bonim: nie chcemy balaganic w tamtym watku

    Większy bałagan robi się przy tworzeniu nowych/powielaniu wątków.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    ale jak któras jest w trakcie lub tuz po to niekoniecznie chce czytac o sluzach tempkach testach itp, ona chce czytac o badaniach o emocjach po, o tym jak sobie poradzic co ma prawo czuc itd wiec nie wejdzie na watek starania (jakiekolwiekby one nie byly ) bo to boli za jakis czas znow zacznie sie starac tyle ze juz podszyta strachem i tu znajdzie swoje miejsce gdzie radosc miesza sie z niepewnosci i lekiem
    -- mama piątki :)
  4.  permalink
    mooniia: wiec nie wejdzie na watek starania

    yyyy- a jaki jest tytuł TEGO WĄTKU?
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Niedługo będzie tyle wątków o staraniach różnego rodzaju, że trudno będzie znaleźć ten odpowiedni dla siebie.
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    bo to jest dla starajacych sie po a tamten chyba dla tych swiezo po poronieniu szukajacych nadziei, ze sie uda ze mozna ale realnej nadziei a nie czytania o sludzie i owulacji :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    O, sorry, "Oooo" miało być dla Melodie
    Btw. mooniia- strasznie trudno Cię zrozumieć przez brak przecinków.
    --
  5.  permalink
    Monia - sorry- ale skoro dziewczyny z tamtego wątku się leczą, to znaczy ,że się chcą sie starać, prawda?
    I jak zajśc bez owulacji?
    Rany
    Bez sensu te argumenty.
    •  
      CommentAuthorgoska22
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Zgadzam się z Monią ten wątek jest inny. Tutaj wpisujemy kiedy i jak się staramy a tam jest miejsce żeby ukoić pierwszy ból po stracie.

    Sushi bez przecinków też można zrozumieć słowo pisane trzeba tylko chcieć. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    No to który w końcu ma być ten "kojący? Bo każda prawi co innego...
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    goska22: Sushi bez przecinków też można zrozumieć słowo pisane trzeba tylko chcieć

    Jako polonistka pozwolę sobie nie godzić się na niedbalstwo i kaleczenie języka.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Starania po poronieniu
    Starania po dwóch poronieniach
    Starania po poronieniu samoistnym
    Starania po łyżeczkowaniu
    Starania po poronieniu 30-latek
    Starania po poronieniu popierdółek

    Dziewczyny możecie za chwilę w ten sposób tworzyć wątki...

    I żeby nie było. Ja też poroniłam... I też się potem starałam, więc wiem jakie emocje temu towarzyszą.
    Zastanawiam się tylko- naprawdę sądzicie,że jesteście gotowe na ciążę, skoro tak kurczowo trzymacie się poronienia,że nie możecie się od tego emocjonalnie odciąć?
    Staraniom o dziecko najmniej potrzeba rozdrapywania ran...
    --
  6.  permalink
    zwykle się nie wypowiadam w podobnym dyskusjach, ale teraz mnie już palce świerzbią...
    Czy jest tu moderator??? Bo jeśli jest, to wnioskowałabym o przeniesienie postów z tego tematu do odpowiednich, już istniejących, wątków.
    Wiem, że są fora, gdzie zakłada się wątki w stylu "Ratunku, spaliłam teflonową patelnię, co zrobić???", ale specyfika tego forum jest ciut inna i fajnie byłoby, gdyby (w większości nowe) użytkowniczki były miłe to uszanować. A mod mógłby być równie miły i czuwać nad tym, żeby nie tworzył się milion nowych wątków.

    PS Nie jestem wredną forumką, która jest nieczuła na lęki staraczek "po przejściach". Też się starałam po poronieniu. Nawet po dwóch.
    --
    •  
      CommentAuthorbiedronka28
    • CommentTimeFeb 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    sushi my nie przyszłysmy sie tu uczyc polskiego!!!! co z tego ze robimy błędy? jakos siebie nawzajem rozumiemy co piszemy. Jak sie wszystkie zleciały do tego watku a po co? nie po to zeby opisywac starania tylko narzekac ze jest nowy watek. Nam jakos sie podoba a skoro wam nie to po co tu piszecie? Sory nie jestem wredna ale to mnie wkurzyło!!!!
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    biedronko28- jeśli nie zauważyłaś, mooniia odpowiedziała m.in. na mój post, więc skoro pisze niejako do mnie, mam prawo napisać, że nie rozumiem jej słowotoku.
    --
    Na marginesie- po raz kolejny zauważam ciąg:
    1)tworzenie nowego, niepotrzebnego wątku
    2) narzekanie, że "inne" się tu złażą...
    To robi się naprawdę żałosne
    :wink:
    --
  7.  permalink
    ach wracam do swojego starego watku bo to jest juz żałosne!!! tam jakos lepsza atmosfera i nikt sie nie oburza
    -- ,
  8.  permalink
    sushi jesli to nie jest potrzebny watek to przepraszam bardzo ale po co tu zaglądasz? Jakos dziewczyny z tamtego forum nie miały nic przeciw...
    -- ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Dziewczyny czyli stała ekipa , po co się nam wtrącacie?

    Mi jest dośc przykro pisać w temacie "Starające się o dzidzię" gdzie temat jest o beztroskich staraniach, a nam już takie nie są dane, po co mam tam smęcic o swoich lękach i zarażać tym dziewczyny , które nigdy nie były w takiej sytuacji, a do tego dziewczyny , które nagle sie tu zeszły bez powodu, które nie przezyły w swoim życiu poronienia, dlaczego Wy nas umoralniacie i mówicie co powinno być na forum a co nie?
    Ten wątek jest dla nas, my tu sie odnajdujemy, po co tu zaglądacie? W czym Wam to aż tak przeszkadza? że chcemy mieć swoje miejsce? Czy po prostu przykry i niewygodny temat powinien nie istnieć?

    Tamten temat "Która poroniła, czy sie leczyła...." fajnie by było nie zaśmiecać tematem o staraniach, bo kolejne osoby moze beda chciały poczytać o badanich po poronieniu, wylać swój żal po poronieniu i tam jest na to miejsce. Tu w tym wątku, od tego miejsca zaczynamy starania i życie po poronieniu.

    Sushi a ja po raz kolejny zauważyłam:
    Szukanie dziury w całym
    Na znak jednej, zlatywanie sie reszty forumowej "śmietanki" i przytakiwanie "oooo"
    i to też sie robi żałosne.

    I przykro mi , że tylko zaśmieciłyście nam wątek. Wszystko musi być na forum tak jak Wy chcecie? Naprawde TEN wątek tak strasznie Wam wadzi?
    I nikt nie ma zamiaru zakładac wątku po I poronieniu a osobnego po dwóch poronieniach itp itd.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    biedronka28: sushi jesli to nie jest potrzebny watek to przepraszam bardzo ale po co tu zaglądasz?

    Hmm.. chyba nietrudno dojść do tego...
    --
    •  
      CommentAuthorgoska22
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Sushi, chyba zżera Ciebie zazdrość, że nikt nie chciałby dyskutować na wątku o tytule: "Piszcie, a poprawię Wasze błędy w piśmie"
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Dziewczyny będę prosiła moda o wykasowanie postów "dobrych dusz" jeśli bedzie to możliwe... okrutnie naśmieciły :(
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    Tak, jestem przeżarta do szpiku.
    --
  9.  permalink
    Ale przecież nikt nie chce Wam robić na złość- nie godzimy się jednak na kalkowanie miliona identycznych tematów, co będzie forumowy bałagan.
    I świetnie by było, gdyby użytkowniczki, które założyły tu konta tydzień temu nie krzyczały bez powodu. Dzięki porządkowi to forum jest inne :) Ale na kafeterii lub gazecie można zakładać do woli.
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Proszę nie powielać tematów.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.