Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeFeb 1st 2019
     permalink
    majsterkowanie w sypialni w hyhy... każdemu wyobraźnia działa ;-)
    My na ogół dajemy radę w okresie płodnym, choć bywają odstępstwa. Ale libido buzujące obustronne chwilowo nam nie grozi, jesteśmy bardzo skupieni na naszej rozbieganej trójeczce i padamy na twarze wieczorem.
  1.  permalink
    Ja z moim mężem jestem już prawie 10 lat i na początku stosowaliśmy gumki, ale mąż (wtedy chłopak) strasznie ich nie lubi i zdecydowaliśmy się je odstawić więc jakieś 9 lat stosujemy przerywańce ale wpadki jakoś na szczęście nie było chociaż z cyklami starankowymi szybko zaskakiwało. Pierwsza ciąża jakiś czwarty cykl a kolejne dwie z pierwszych cykli. Między ciążami też przerywańce były do tej pory, ale jakoś wcześniej mocno nie panikowałam, bo chcieliśmy mieć trójkę dzieci i mąż już od długiego czasu namawiam na kolejne dziecko i jak się zdecydowałam to od razu zaszłam. Teraz po porodzie chyba będę za bardzo się bać, bo jednak już trójka jest i wystarczy więc trzeba będzie coś postanowić chociaż wiadomo 100% bezpieczeństwa nigdy nie ma
    -- `` ``
    •  
      CommentAuthorGośka86
    • CommentTimeFeb 6th 2019
     permalink
    Ja tam się cieszę, że durex zawiódł bo mam teraz zajebistą 13lenią córe :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.