Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 22nd 2014
     permalink
    To zobaczcie sobie to video :)
    https://www.youtube.com/watch?v=0rB1oEUqzyA
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeMar 22nd 2014
     permalink
    A ja film z naszego ślubu oglądałam z milion razy :wink: I za każdym razem się wzruszam... :shamed: Ale ja ogólnie "wzruszliwa" jestem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 22nd 2014
     permalink
    właśnie poruszyłyście temat wzruszeń...
    nigdy taka nie byłam, ale chyba po porodzie mi się coś zmieniło
    od tamtej poty byłam na 3 ślubach i na każdym musiałam patrzeć w górę coby mi łzy nie ciekły
    boję się ze się na własnym poryczę! i będzie mi się głos łamał przy przysiędze ;/
    w ogóle jak jestem w kościele i czasem mnie 'rusza' np. ostatnio tydzień temu byłam w kościele na mszy ( wchodziła w grafik kursu ) strasznie deszcze lał... pogoda od kilku dni do dee, byliśmy w pięknym starym kościele na starówce, w czasie komunii zaświeciło słońce i wypełniło cały kościół, wtedy mnie dreszcze przeszły i dziwnie się poczułam... chore! boję sie takich akcji na naszym ślubie :P
    pewnie sobie pomyślicie, że dziwna jestem :)
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMar 22nd 2014
     permalink
    U mojej siostry na ślubie (ale tylko w kościele, drodze do knajpy i przez chwilę w knajpie) był kolega z kamerą, i potem zrobił im z tego, co nakręcił, coś w rodzaju teledysku - kilkuminutowego. Jak dla mnie - fenomenalne - świetnie się to oglądało potem, nie było nudne, a ja za każdym razem ryczałam ze wzruszenia :) Także jeśli u Ciebie Flavia będzie profesjonalista, to na pewno zrobi Wam z tego cudeńko :)
    U mnie oczywiście nie było kamerzysty, a zdjęcia robił świadek ;)

    Treść doklejona: 22.03.14 22:22
    Flavia - to normalne, te wzruszenia. Człowiek się na starość sentymentalny robi ;)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 22nd 2014
     permalink
    Migg niestrasz, bo ja niedawno 20 przekroczylam... :P do 50 to ja się na śmierć zaplecze ;)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMar 22nd 2014
     permalink
    Flavia!zapro cudne!
    genialny pomysł którego gratuluje :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeMar 23rd 2014
     permalink
    Flavia - placz, smiech rzecz naturalna, ja mialam Cywilny a tez ryczalam...
    inni reaguja smiechem w takiej skali, ze nie sa wstanie wypowiedziec przysiegi :) to dopiero jest numer :)
    Powodzenia
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMar 23rd 2014
     permalink
    U nas eM sir wzruszył, a ja chichotałam ;pp dobrze, że szybko sie opanowałam, bo ja jak sie rozśmieje w sytuacji, w której nie powinnam, to przestac nie mogę ;p
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeMar 23rd 2014 zmieniony
     permalink
    My mieliśmy super fotografa i kamerzyste :wink: Jestem bardzo zadowolona z efektu. Zdjecia są przepiękne a film jeszcze lepszy, nagrany na dwóch płytach z fajnym podkładem muzycznym ( tak gdzie trzeba), wszystko fajne pocięte zeby nie było nudno. Za każdym razem kiedy go oglądam to rycze :wink: Uwazam wiec, ze warto wydać pieniądze, bo to pamiątka na całe życie.
    Oto krótki filmik zapowiadający nasz film:
    http://vimeo.com/30870151
    Judyta i Paweł
    Jak widać na filmie byłam mega zestresowana :cool:

    Pózniej usunę link zeby nie zaśmiecac.
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMar 23rd 2014
     permalink
    ja tez oglądalam nasz film z wesela juz wiele razy i za kazdym razem sie smieję i płaczę... smieje sie z tanców zremiksowanych i fajnie zrobionych zeby nie bylo nudno z roznych zabaw weselnych itd a płacze ze wzruszenia jak moj maz na weselu zaspiewal mi do mikrofonu ,, zono moja" i na koncu filmu mamy taki mix calego wesela smieszne sytuacje jak sie goscie opili itd super pamiatka:) i oczywiscie wzruszająca przysiega. Nasz film jest na 3 płytach ale to dlatego ze chcialam cala mszę bez tego bylyby dwie, i film nie jest nudny bo jest fajnie poucinany i przerobiony. Nie wyobrazam sobie nie mieć tego filmu... A zdjec profesjonalnych mamy prawie 900
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 23rd 2014
     permalink
    Judka - pieknie wygladalas :)
    --
    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeMar 23rd 2014 zmieniony
     permalink
    o rany JUDKA jaka Ty jesteś ładna :shocked: a sukienka boska :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 23rd 2014
     permalink
    Ja Judką się zachwycam od kiedy zobaczyłam jej zdjęcie na brzuszkach, nie dość że piękna kobieta do tego MEGA zgrabna :)
    filmik super! nasz będzie trochę inny, bo ślub nie będzie tradycyjny, do tego bez wesela i sesji... nie lubię bardzo pozować do zdjęć a kamera mnie krępuje więc przy montowaniu będę musiała asystować i wybierać kadry gdzie będę tyłem lub mi głowę utnie :P
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMar 23rd 2014
     permalink
    To prawda-śliczna z Ciebie dziewczyna Judka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeMar 24th 2014
     permalink
    Ale mnie zaskoczyclyscie :shamed:
    Nie spodziewałam sie tylu miłych komentarzy na temat mojego wyglądu.
    Dziękuje bardzo :wink:
    Na ślubie byłam pomalowana, włosy nakręcone itd, na co dzien tak nie wyglądam :wink:
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMar 24th 2014
     permalink
    Tak to prawda judka jestes sliczna:)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 24th 2014
     permalink
    Judka jest prześliczna! imię super do niej pasuję jak dla księżniczki :wink:
    WYglądałaś pięknie!

    Ja miałam kamerzystę ale nie był z prawdziwego zdarzenia, wtedy byłam zadowolona, teraz wiem, że można lepiej...dużo lepiej ale przynajmniej nie kamerował z podłogi jak u mojej koleżanki (tak się zalał ;)) a mój nie pił i film wyszedł w miarę. Natomiast fotografa miałam już profesjonalnego, jestem bardzo zadowolona zdjęć. Jeśli widziałyście ślubne Ewy Chodakowskiej to właśnie ta fotograf mi robiła też zdjęcia.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    w końcu drukowaliśmy w domu zaproszenia, bo w drukarni krzyknęli 800zł za 75 zaproszeń:shocked:
    no ale niewiele mniej nas wyszło, bo tusze się w połowie kończyć zaczęły i 490zł pękło :P
    dziś wysłałam już 10sztuk pocztą reszta osobiście
    no i jest dobra wiadomość, przyleci Pawła chrzestna, która od 25 lat w Australii mieszka, bardzo się cieszę, że ją poznam, bo tyle dobrego o niej słyszałam :)
    a w pon jak dobrze pójdzie pierwsza przymiarka sukienki <3
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    kurka flavia lecicie z koksem :bigsmile:
    a cena za druk szok :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Judyta, filmik super. Slicznie wygladaliscie! Szczegolnie Ty!:)
    •  
      CommentAuthorMarl_lena
    • CommentTimeApr 1st 2014 zmieniony
     permalink
    Judytko naprawdę filmik super :)

    Moj eS nie chciał kamerzysty. Twierdzi, że nie lubi siebie oglądać na filmach itd... ja jednak postawiłam na swoim bo osobiście pamiątka na całe życie. Teraz dla nas a za kilka lat dla dzieci :) także udało mi się zorganizować wszystko w miare tanio bynajmniej tak mi sie wydaje ;) kamerzysta 1,100 zł będzie ich dwóch podczas przygotowań. Jeden ze mną drugi z eS. Fotograf też będzie. Za cały reportaż, foto książkę i plener zapłacimy 1,700 zł także myślę, że ceny względne.


    flavia chciałam zapytać czy rodziców też zapraszasz? Tzn to jest oczywiste, że sa honorowym gośćmi ale czy przewidujesz im też wręczyć zaproszenia? My osobiście zapraszamy rodziców bo tak wypada a po drugie sami robim sobie wesele. Rodzice dostaną wyjatkowe zaproszenia :)
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 1st 2014
     permalink
    tata mojego sponsoruje nam 'wesele' i zaproszenie normalnie dajemy, choćby nawet na pamiątkę żeby zostały ;)
    moim rodzicom już dałam zaproszenie
    jesteśmy w trakcie rozwożenia, dziś wybrałam też obrączki, teraz tylko musimy iść zmierzyć paluchy :P

    wczoraj przymiarka sukienki :heartsabove:
    Pawła strój gotowy ( pozostało kupić koszulę i buty)
    świadek przymierzony, zmieścił się w XXL więc obędzie się bez szycia na miarę, tylko nie było koloru odpowiedniego..
    no i Luśki kreacja się dopiero szyje :P
    papierki już prawie załatwione, muszę jeszcze iść do florystki z bukietem i znaleźć fryzjera

    a i jeszcze rozważamy wypożyczenie jakiegoś oldscholowego samochodu, myślałam o mustangu
    musi tylko kolorystycznie pasować ( biały, szary lub błękitny)
    podoba mi się też wersja z zadbanym starym garbusem
    Paweł znalazł stare volvo co trochę mustanga mi przypomina tylko chcą 700zł za GODZINĘ :shocked:
    zdecydowanie nas nie stać
    jak nic nie znajdziemy to pożyczymy za free białego fiata 500 od znajomej :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMarl_lena
    • CommentTimeApr 1st 2014
     permalink
    Widzę, że przygotowania pełną parą hihi teraz tylko odliczać dni :)

    Na jaki wzór obrączek się zdecydowaliscie? Co do samochodu to u mnie faworytem jest mustang ZDECYDOWANIE :D
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 1st 2014
     permalink
    Flavia widzę każdy szczegół masz precyzyjnie obmyślony.jaki bukieci do tej kreacji planujesz?
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 1st 2014
     permalink
    oto ten volviaczek <3 tylko ta cena!


    a obrączki kupimy w aparcie, mam wolną rękę i wybrałam bez konsultacji, warunek jesteden- byle nie droższe niż 2 tys
    wybrałam obrączki z palladu, wygląda bosko jest bardziej szary niż białe złoto i podobno jeszcze zszarzeje
    co mi się bardzo podoba
    myślałam o czarnych, ceramicznych, ale ciężko znaleźć i ceny powalają
    ( mój zaręczynowy pierścionek jest właśnie z czarnej ceramiki)

    a dni wolę nie odliczać bo tyle do załatwienia a czas przelatuje przez palce,
    choc moze to dobry sposób na odchudzenie, ster przedślubny ;)

    Marl lena, na profilu zobaczyłam, że Wasz ślub za 8 miesięcy, fajnie że macie tyle czasu na przygotowania
    my datę ustaliliśmy na 4 miesiące przed ślubem :P
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 1st 2014
     permalink
    no cuuuuuuuuuudny ogier.ja Cieeee....tylko cena :shocked: powalająca
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 1st 2014
     permalink
    uś: Flavia widzę każdy szczegół masz precyzyjnie obmyślony

    heheeh, to chyba tylko takie wrażenie sprawia, bo tak naprawdę, dużo o tym nie myślałam i nie myślę
    trzymam się kolorystyki i luźnego stylu ;)
    bukiet chcę taki jak na zdj tylko biały


    Treść doklejona: 01.04.14 23:52
    uś: tylko cena powalająca

    no właśnie dlatego też skończy sie na fiaciuku ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    Flavia bukiet piękny, ja też miałam z cantedeski tylko z ciemnej, uwielbiam te kwiaty :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 2nd 2014 zmieniony
     permalink
    Flavia bardzo podoba mi się motyw przewodni Waszego wesela:) będziecie świetnie wyglądać, bardzo oryginalnie, zaproszenia widziałam - swietne:)!
    Co do bukietu to mi się nie podoba ale ja nie znoszę kalii bo to kalie nie? jesli nie to wygladaja podobnie, kojarza mi się z pogrzebami...:tooth: nigdy się nie przekonam do tych kwiatów.

    Treść doklejona: 02.04.14 12:49
    Doczytałam myangel i to jakas cantedeska tak? ;) podobna do kalii bardzo.

    Treść doklejona: 02.04.14 12:50
    Doczytalam, ze to to samo:D sorry za zamieszanie:cool:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    Flavia super zaproszenia i cały pomysł nie mogę doczekać się zdjęć opisu i filmiku;) a ty ładna dziewczyna jesteś nie obcinaj głowy na filmiku ani się tyłem nie ustawiaj:) zobaczysz w dniu ślubu będziesz czuła się tak wyjątkowo że żadna kamera Cię nie zestresuje:)
    -
    ja mam film ale biedny hahaha mi bardziej zależało na zdjęciach a że fundusze były ograniczone to na kamerzystę z pierwszego zdarzenia nie mieliśmy... chciałam film dla potomstwa no i raz na 10 lat się pośmiać:D
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    dzięki Wam dowiedziałam się jak te kwiaty się nazywają, bo ja tylko róże stokrotki itp znam tylko
    miałam zamiar iść ze zdjęciem :P

    dziś załatwione papiery z USC więc z papierologi została nam moja metryka chrztu :)
    --
    •  
      CommentAuthorMarl_lena
    • CommentTimeApr 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Flavia muszę przyznać, że jesteś bardzo oryginalną osobą. Masz wspaniałe pomysły i jesteś wyjątkowa :) Wiem, że ten twój tzn wasz wielki dzień będzie cudowny. Co do organizacji wesela to podziw ogromny 4 miesiące przed :D wielki podziw. U mnie też iest trochę skomplikowana sytuacja. Bo my mieszkamy w Londynie a wesele mamy w Polsce i uwierz mi, że w cale nie jest mi tak łatwo z organizacją tego naszego ślubu i wesela. Pozatym u nas też na waricakich papierach to wesele :) pojechaliśmy na tydzień do Polski. Zero gadki o ślubie aż tu w czwartek mój eS powiedział "a może tak w tym roku zostaniesz już moją żoną?" Zaśmiałam się i powiedziałam "jeśli znajdziesz sale z wolnym terminem :)" oczywiście znalazł taką. Więc w piątek załatwiliśmy salę w sobotę kościół a w niedziele musieliśmy już wracać do Londynu. Także jak widać też nie jest łatwo kiedy nas nie ma na miejscu. A następna nasza wizyta w Polsce będzie 23 czerwca dopiero.
    Flavia możesz mi powiedzieć jakie dokumenty muszę załatwić przed ślubem?
    Co do bukietu to nie w moim guście ale co kto woli :)
    Ja zastanawiam się nad takimi bukietami





    Oczywiście w kolorach przewodnich czyli, biel, fiolet i złoto. Zdecydowanie faworytem jest bukiet nr 2. A że nasze wesele będzie w GRUDNIU to mogę poszaleć :)

    W końcu mam projekt zaproszenia są boskie :D
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    drugi i trzeci prześliczne

    Marl_lena: 4 miesiące przed :D wielki podziw
    ja zrobiłąm wszystko w 2 miesiące :tongue: no ale bez wielkiej pompy,kameralnie tylko to inna para kaloszy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Flavia,tak Cię czytam i chyba ja się zaraz poryczę,bo masz wszystko tak fajnie przygotowane,bez pośpiechu,bez stresów. Wszystko takie piękne.Ja niestety miałam tylko miesiąc i ograniczone wydatki były. Mój ślub ogólnie był taki szary. Może jeszcze mi się trafi ślub marzeń, nie koniecznie kościelny,bo chyba już nie da rady,ale... Pomarzyć można :wink:

    Koniecznie zdaj relację :)
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Hussy, masz mnóstwo czasu na ślub marzeń i wierzę, że będziesz go miała :wink: Nieważne gdzie się odbędzie, ważne z kim :smile: Wtedy dobieranie koloru kwiatków do koloru butów to sama przyjemność :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMarl_lena
    • CommentTimeApr 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    uś: ja zrobiłąm wszystko w 2 miesiące  no ale bez wielkiej pompy,kameralnie tylko to inna para kaloszy 

    Wy jesteście jakieś szalone kobietki hihi. 4 miesiące to dla mnie za krótko, a co dopiero 2 :shocked:

    Chociaż może gdybym była w PL to też dałabym radę zorganizować wesele w tak krótkim czasie.

    Hussy: . Mój ślub ogólnie był taki szary.

    Mogę zapytać czemu tak uważasz ? Każdy ślub to coś pięknego na dany moment, może z biegiem czasu inaczej się na to patrzy ale żadna z nas w ten dzień nie jest smutna.
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Marl_lena: Każdy ślub to coś pięknego na dany moment, może z biegiem czasu inaczej się na to patrzy ale żadna z nas w ten dzień nie jest smutna.

    No chyba jednak nie do końca...Czasem to od początku jest po prostu pomyłka i wtedy jeśli jest uśmiech, to najczęściej do kamery. Ale to raczej nie na ten wątek :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    azniee ja z perpektywy czasu wiem że pierwszy ślub był pomyłką (miałam 20 lat) ale wtedy jeszcze tego nie wiedziałam :wink:
    jest nas wielu :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    uś: ale wtedy jeszcze tego nie wiedziałam

    A ja to już w zasadzie wiedziałam... Dlatego czasem nawet "na dany moment" wcale nie jest kolorowo :wink:

    Przepraszam przyszłe PM za ten niestosowny off :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    e tam,niestosowny odrazu :bigsmile: niech sie zasanowią dziesięć razy jeśli pewna któraś nie jest :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    my ustaliliśmy datę na 4 m przed, ale z przygotowaniami ruszyliśmy na 2,5 m :P
    i jakoś tak w sumie na luzie ;)


    bukiet muszę zmienić, gadałam z teściówką i ogólnie bardzo jej się podoba co planujemy,
    ale poprosiła abym kwiatów kalii nie brała... bo to właśnie pogrzebowe
    i tak będziemy szokować więc faktycznie czegoś innego poszukam :)
    możecie m coś polecić, aby w takiej formie mniej więcej było?
    białe proste i długie... jak coś to ostatecznie wezmę białe 'obrane' z liści tulipany



    Marl_lena: Flavia możesz mi powiedzieć jakie dokumenty muszę załatwić przed ślubem?

    jeśli bierzecie ślub w kościele rzymsko katolickim, to musisz mieć metryki chrztu, bierzmowania,
    kurs przedmałżeński i zaświadczenie z poradni rodzinnej ( trzeba odbyć trzy spotkania )
    jeśli to ślub konkordatowy to musisz wziąć z USC dokumenty ( idziecie z opłaconymi aktami urodzenia i podpisujecie wniosek o udzielenie ślubu, dostajecie papierek w trzech egzemplarzach, które daj się księdzu ) a jeśli to cywilny to CHYBA tylko z tymi aktami urodzenia trzeba
    jak coś to mnie dziewczyny poprawcie :)

    Hussy, no my tak też trochę na wariata :P fundusze mamy ograniczone, bo budżet póki co zerowy a trzeba kupić stroje, obrączki dać księdzy "ofiarę" itp...
    nas z 'weselem' teść ratuje bo inaczej pożegnalibyśmy się z rodzinką po mszy :P
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Flavia przyznam, że na kwiatach znam się jak na samochodach...czyli ani trochę (wiem tylko, że nienawidzę kalii, uwielbiam białe róże i tulipany i bratki ;)) ale lookłam w wujka google i rzuciły mi się bukiety ślubne z amyrylisa. Bardzo fajnie wyglądają:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    oooooo ! ładne kwiaty, tylko ja chcę prosty minimalistyczny więc z samego amarylisa mógłby być idealny ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeApr 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Ja sie tylko wtrace niesmialo, ze nie jestem pewna czy Amarylisy beda w maju dostepne. Ich sezon kwitnienia to raczej wczesna wiosna. Do tego maja bardzo silny zapach (az mdlacy) wiec niektorym moze przeszkadzac.
    Sama mialam slub 28.05 i wybralam sobie bukiet z anemonow. Dwa tygodnie wczesniej nie bylo z dostaniem ich na gieldzie zadnego problemu, gdy przyszedl czas kupowania na slub, okazalo sie ze juz nie ma tak duzego wyboru.
    Choc moj bukiet bardzo mi sie podobal, teraz wybralabym inaczej, tylko po to by uniknac niepotzrebnego stresu.

    A co powiesz na Eustomy? Bez ukladania, luzno zwiazane wstazka.
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    kurcze...
    chyba najlepiej jak pójdę do kobiety która ma mi stworzyć bukiet i z nią ustalić

    podobają mi się jeszcze bukiety z wrzosu, tylko w błękitnym odcieniu... ciekawe czy dostanę :)

    ten też ciekawy tylko co to za 'kwiatki'?
    --
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeApr 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    To ostatnie to jak szafirki wyglada tylko jeszcze nierozkwitniete. Teraz jest na nie sezon, w maju raczej nie ma szans.
    W maju to konwalie albo bzy :)

    A to pierwsze to raczej na lawende wyglada niz na wrzos :D
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeApr 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    A o piwoniach nie myślałaś?
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    ooo z konwalii to sama bym chciała.szkoda ze miałam ślub w lutym....
    --
    •  
      CommentAuthorMarl_lena
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Bierzemy ślub kościelny dzięki Flavia :*

    Pochwalę się kochane.... Projekt naszego zaproszenia

    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Dokładnie, te pierwsze to raczej lawenda, bo wrzos to chyba każda kwiaciarka Ci odradzi (ponoć przynosi nieszczęście :wink:)
    A w maju pewnie już będą piwonie i jedne z moich ulubionych frezje :bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.