Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Teorka fajna cena i dosc szeroki,ja tez od zawsze kupuje butelki z Aventu,ale powiedz mi czy ten podgrzewacz ma w komplecie koncowke do podlaczenia w samochodzie?
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 17th 2012
     permalink
    Trzeba by sprawdzić wymiary komory podgrzewacza.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 17th 2012
     permalink
    Cobraczek: ale powiedz mi czy ten podgrzewacz ma w komplecie koncowke do podlaczenia w samochodzie?


    raczej nie ma....
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Ulcia, ja mialam Avent Iq i butelki TT nie wchodza. Wchodzila reszta butelek typu avent, dr.brown, nie te pekate.
  2.  permalink
    Apropo, polecacie jakis uniwersalny podgrzewacz do ktorego miesci sie wiekszosc butelek...?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJul 18th 2012 zmieniony
     permalink
    CiastoMiłości: Apropo, polecacie jakis uniwersalny podgrzewacz do ktorego miesci sie wiekszosc butelek...?

    nie jestem pewna, ale moja logika mi podpowiada, ze wiekszosc producentow podgrzewaczy pewnie nie ogranicza sie do tego, aby byly one odpowiednie tylko do podgrzewania butelek tej samej marki. w koncu wazne jest, by towar sprzedac. ja mam podgrzewacz chicco i mieszcza sie w nim tez wszystkie inne butelki.

    Treść doklejona: 18.07.12 08:20
    ma tez koncowke do podlaczenia w samochodzie (mi sie bardzo przydaje).
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Pytanie chciałam zadać - czy do tego podgrzewacza wchodza też butelki innych firm np Tomme Tippee ?

    Ja mam zwykły podgrzewacz Aventu i butelki TT i jest ok.

    Treść doklejona: 18.07.12 12:45
    Pytanie chciałam zadać - czy do tego podgrzewacza wchodza też butelki innych firm np Tomme Tippee ?
    Bo zakupiłam takie butelki, a właśnie dostałam od koleżanki podgrzewacz Aventu - i chciałabym się ucieszyć:wink: a nie wiem czy mogę :wink:

    wystarczy nalać wody tu i tam i sprawdzić jak masz już obie rzeczy.:)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Hej, właśnie jestem na etapie kompletowania wyprawki i szczerze same dylematy z tym są. Dodatkowo nie bardzo mogę się ruszać z domu więc pozostaje głównie net. Może pomożecie?
    Aktualne dylematy:

    -monitor oddechu, czy warto, jeśli tak to lepszy taki z matą wkładaną pod materac czy taki przyczepiany do ubranka? Plusem tego przyczepianego jest to że ma tez alarm wibracyjny uruchamiany przed alarmem dźwiękowym, tzn że nie budzi tak szybko wszystkich na raz :)

    -ochraniacz na łóżeczko, na całą długość czy taki na pół łóżeczka, czy zakłada się od razu czy dopiero jak dziecię trochę dojrzeje. Czytałam że ogranicza on dopływ powietrza no i może powodować uduszenie :shocked: , z kolei jego brak może skutkować obitą głową albo złamaną ręką :cry:

    -pościel, tzn kołderka, śpiworek czy kocyk? rodzimy we wrześniu czyli szykujemy się na zimniejsze pory roku. Kołderka podobno jak ochraniacz - uduszenie, na razie myślę o rożku na początek, śpiworku i kocyku bawełnianym na później.

    -kocyk, polarowy, bawełniany, wełniany, akrylowy, mikrofibra? Czy z każdego rodzaju po jednym? Ja doszłam na razie do tego żeby kupić wełniany na spacery w zimnie a bawełniany do przykrycia w łóżeczku - ale czy to słuszny pomysł?

    I najlepsze jest to że mam tak z absolutnie każdą rzeczą jaką chcę kupić i tym sposobem nie mam nic, no może oprócz wózka.
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJul 18th 2012 zmieniony
     permalink
    oranda: monitor oddechu, czy warto, jeśli tak to lepszy taki z matą wkładaną pod materac czy taki przyczepiany do ubranka? Plusem tego przyczepianego jest to że ma tez alarm wibracyjny uruchamiany przed alarmem dźwiękowym, tzn że nie budzi tak szybko wszystkich na raz :)[/qu

    Jeśli monitor ma wykrywać bezdech u dziecka to chyba wolałabym, żeby budził alarmem tak od razu, a nie ryzykować, że nie usłyszę wibracji. Z tym, że ja nie będę kupować.

    Z tym ochraniaczem i obawą uduszenia to chyba jednak przesada. Na początku noworodek nie potrafi się przesunąć i śpi, tam gdzie go położysz- czyli na środku łóżeczka, z dala od ochraniacza. Potem, kiedy już potrafi się przekręcić to umie też poruszyć głową, tak żeby sie nie udusić.Potencjalne ryzyko uduszenia to poduszka albo źle dobrany rozmiarem materacyk

    .[quote=oranda]kocyk, polarowy, bawełniany, wełniany, akrylowy, mikrofibra? Czy z każdego rodzaju po jednym?


    nie potrzebujesz tak dużo kocyków. Dwa wystarczą spokojnie- cieńszy i grubszy. Ja mam jeden z polaru, jeden akrylowy.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Peppermill: nie potrzebujesz tak dużo kocyków. Dwa wystarczą spokojnie- cieńszy i grubszy. Ja mam jeden z polaru, jeden akrylowy.


    Ja rowniez mam dwa kocyki cienki i grubszy:) w razie potrzeby zawsze mozna dokupic. Pozatym jeszcze mam rozek, spiworek, kolderke. Zobaczymy co sie najlepiej sprawdzi.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Peppermill: Jeśli monitor ma wykrywać bezdech u dziecka to chyba wolałabym, żeby budził alarmem tak od razu, a nie ryzykować, że nie usłyszę wibracji. Z tym, że ja nie będę kupować.


    tzn trochę inaczej jest, chodzi o to że taki z matą pod materacem po 20 sekundach włącza alarm i budzi. A ten z alarmem wibracyjnym po 15 sekundach włącza wibracje żeby pobudzić maluszka do oddechu a jeżeli przez kolejne 5 sekund nie wykrywa oddechu to włącza alarm dźwiękowy (czyli po 20 sekundach), dodatkowo jeżeli była taka sytuacja w nocy że właczały się wibracje to jest taka info zapisywana żeby rodzic wiedział że incydent wystapił ale został zażegnany samymi wibracjami bez budzenia dźwiękiem.

    A co do ochraniacza to jeszcze czytałam że ogranicza dopływ powietrza, dlatego zaczęłam się zastanawiać czy powinien być na całej długości łóżeczka czy do połowy

    Treść doklejona: 18.07.12 17:52
    hopelight: Ja rowniez mam dwa kocyki cienki i grubszy:) w razie potrzeby zawsze mozna dokupic. Pozatym jeszcze mam rozek, spiworek, kolderke.


    czyli właściwie wszystko co można mieć :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Ja chyba zrezygnuje z kołderki...
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 18th 2012 zmieniony
     permalink
    oranda: czyli właściwie wszystko co można mieć


    Hehe dokladnie ale mysle ze spiworek (jesli sie sprawdzi) to jak juz Domis bedzie wiekszy. Na poczatek mysle ze najlepiej mu bedzie w rozku...ale zobaczymy...wszystko przed nami:)


    a spiworek kupilam ten, robilam wieksze zakupy u tego sprzedawcy a cena spiworka nie jest duza, wiec postanowilam sprawdzic.

    http://allegro.pl/bobas-sliczny-polarkowy-spiworek-do-spania-new-i2478522457.html
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    to tak
    ochraniacz miałam do połowy zawsze, bo takie były w kompletach :)
    monitor oddechu miałam przy Cysce ale szybko zrezygnowałam bo potrafił sie właczyc jak stałam przy dziecku a ono sie do mnie radosnie usmiechało całe i zdrowe :devil:, miała taki pod materac, potem uzywałam go jako zwykłej niani.
    przykrycie - miałam rozek i kołderke, u mnie spiworki sie nie sprawdziły bo jak były małe to miałam fobie, ze im zimno w rece, pewnie dlatego ze sama spie przykryta po uszy, a jak były starsze to im te spiworki juz nie pasowały. Wiec były rozki i kołderki
    kocyki - jakie kto lubi, mam chyba ze dwa akrylowe i kilka cienkich mniejszych - bo sie uzbierało przy dziewczynach :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    oranda monitora oddechu nie miałam więc nie pomogę.
    Ochraniacz mieliśmy od początku ale zdjęłam z jednego boku i go podwinęłam, żeby dziecia widzieć i żeby właśnie był lepszy przepływ powietrza. Spokojnie jednak możesz się na początku obejść bez niego, dziecko się nie przekręca po całym łóżeczku więc nic mu nie grozi. Później też nie wiem czy do końca tak bardzo chroni, uwierz, że jak dziecko ma się uderzyć w szczebelki to i tak zawsze trafi minimalnie nad ochraniaczem :wink:

    Do spania: Jasiu urodził się w styczniu i miałam dla niego śpiworek, malutki z długim rękawem a jak spał w pajacu to przykrywałam kocykiem tylko brzegi zawijałam pod materacyk.

    Kocyki miałam dwa, jeden polarowy, drugi akrylowy. Spokojnie wystarcza. Mam jeszcze kocyki z ikea, najtańsze jakie tam są http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00070489/ i później też z nich korzystałam. Moja znajoma pocięła taki kocyk na mniejsze i obrobiła na szydełku ale spokojnie obejdzie się bez obrabiania bo brzegi się nie siepią.
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeJul 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Jeszcze a propo monitorów, bo ja skłaniam się ku temu z wibracjami, a wyglada on tak:


    czy to nie będzie przeszkadzać?

    yyy pewne problemy mnie dopadły z dodaniem linka :P
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Mieliśmy monitor oddechu przyczepiany do pieluszki i użyliśmy go raz :-/ przeszkadzał spać małemu, nigdy nie miał bezdechów (nawet jak leżał te 3 tygodnie w szpitalu), ale monitor oddechu był jakiś bardzo czuły i niepotrzebnie budził Jasia wibracjami. Po jednej takiej nocy rzuciłam go w kąt, a niedawno sprzedałam na allegro :] Więc jeśli nie spodziewacie się wcześniaka to darujcie sobie ten niepotrzebny wydatek.

    Mam pytanie co do podgrzewaczy, ma ktoś taki, na którym można ustawić dokładnie temperaturę 37 stopni? Kiedy wrócę do pracy niania będzie musiała małemu podgrzewać moje odciągnięte mleko, a nie wolno go ogrzać więcej niż do 37 stopni. Więc szukam takiego podgrzewacza, w którym można ustawić dokładną temperaturę podgrzania, widział ktoś gdzieś taki?
    --
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Ul_cia, nie chcę Cię martwić, ale te butelki TT są strasznie szerokie i rzadko wchodzą do innego podgrzewacza niż własnie TT.


    Ja mam podgrzewacz baby ono i butelki tt mieszczą się spokojnie :D
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Oranda, ja mam np. monitor oddechu Angelcare, razem z niania. Oba urzadzenia bardzo czule. W zasadzie monitor uzylam kilka razy tylko, poniewaz mala spi ze mna. Nianie uzyway do teraz.
    -Kocyki mamy 3:akrylowy cienki, bawelniany i taki gruby( chyba tez akrylowy)
    -Kolderka Ci sie nie przyda na poczatku przynajmniej. Moja corka spala tylko w spiworku ( w zasadzie obie moje corki tylko spiworki uzywaly, nie tolerowaly rożków).
    -ochraniacz na lozeczko(mialam ze starsza corka, bo teraz mamy turystyczne) mielismy na cale lozeczko(do bani, bo nie szlo oddychac, bylo bardzo goraco-lepszy ten do polowy (choc jak mala zaczela sie przemieszczac to i tak uderzala glowka w szczebelki, wiec lepszy wtedy bylby ten na calosc).
    •  
      CommentAuthorTres
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Anula36 - a czy mogłabyś sprawdzić jeszcze swoją nianię w drugą stronę? Tzn. chodzi mi o to, czy da się bez zakłóceń odbierać obraz i dźwięk z przylegających do siebie pokojów? :whorship: Bo czytałam, że niektóre nianie na bardzo bliską odległość nie działają zbyt dobrze (jakieś fale się nakładają czy coś takiego), a chciałam zakupić właśnie taką jak masz do używania w mieszkaniu. Aha - i napisz proszę czy ten wyświetlacz jest wystarczający do obserwacji dziecka np. w sytuacji, gdy jest dość głośno i nie słychać dźwięków z urządzenia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    nie muszę sprawdzać bo wiem, że tak :) zdarzało mi sie zabierac nianię do łazienki obok sypialni (przez ścianę) i często biore ja do kuchni na dole, jedynie jak postawi sie nadajnik koło odbiornika w odległości kilkudziestu centymetrów to są przebicia takie jak w radio
    dziecko dobrze widać o ile nie zwieje na drugi koniec łóżeczka :bigsmile: co niestety ostatnio często się zdarza... kwestia ustawienia kamery - im dalej tym wiekszy obraz ale mniej szczegółów, z bliska można zobaczyć czy oczy są przymknięte czy zamknięte, czy śpi mocno czy dopiero zasypia, ale wtedy niestety wystarczy małe przemieszczenie i można pooglądać prześcieradło :bigsmile: no ale będzie slychać co tam sie dzieje :smile:
    ale zdarza sie że zaglądam w kamerkę a tam "puste łóżko" hehe
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Tak o nianiach piszecie, ja chce kupic nianie elektroniczna motorolii , model : Motorola MBP 30 albo MBP35.
    Czy ktoras z Was jest moze posiadaczka jedej z powyzszych? :)

    Poza tym dzis zrobilam zakupy wyprawkowe, bardziej dla mnie, choc dla synka w pewnym stopniu tez. Kupilam urzadzenie Elle Tens na aukcji. Zobaczymy czy troszke pomoze w 1 fazie porodu :)
    --
  3.  permalink
    Ja też planuję zabrać się za zakupy zaraz po USG połówkowym, choć przy drugim brzdącu to będą to raczej drobne rzeczy i chyba na początek bardziej dla mnie. Ale na pewno niania elektroniczna i krzesełko z regulowanym oparciem i wysokością będą głównym zakupem dla Maluszka.
    Jak okaże się, że pod sercem noszę ponownie córcię, to zrąbię porządki w ciuszkach Mai, a jak synek do pouśmiecham się do koleżanek które mają synków:wink:
    Monitor oddechu wg mnie przydatny gdy urodzi się wcześniaczek lub dzidzia z wadą serduszka, czy zapaleniem płuc, donoszone i zdrowe dzieciaczki raczej nie mają problemów z bezdechem.
    Montenia a sprawdzałaś zasięg swojej niania, jak daleko poza dom możesz się oddalić, żeby był cały czas zasięg.
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    ja mam pogrzewacz happy family kupiony na allegro wchodzi do niego wszystko :-) ma tez funkcje sterylizatora :-)
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    Ja też monitor oddechu chciałam kupić, ale wstrzymuję się cały czas i jeśli kupię, to nie teraz a po porodzie, jeśli stwierdzę, że bez niego nie damy rady. To dosyć duży wydatek, a jeśli ma okazać się zbędny, to po co. Położna na SR odradzała monitor oddechu i mówiła, że często sam się włącza bez powodu, a także, że tylko przy wcześniaku może się przydać i jeśli niemowlę śpi w tym samym pokoju, co rodzice, to taki monitor jest zbędny. Jak będzie, to zobaczymy.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    Misia-ludek, napewno ma zasieg do ogrodu i wokol domu. Jaka odleglosc dokladnie to nie wiem.
    Judka25, jak bedzie spalo z Toba w lozku, to moze wychwycisz zmiany w oddechu, ale jak w lozeczku, to sorry nie ma sznas, zeby uslyszec, ze dziecko nie oddycha.
    Na szczescie z reguly dziecku nic sie nie dzieje, nie ma problemow z oddychaniem
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    Ja wczoraj stwierdziłam że zapoluje na używany monitor oddechu, to będzie takie wyjście pośrednie.

    Jeżeli chodzi o rzeczy do spania to mam już komplecik: rożek, śpiworek, kołderka, podusia, poszewki, prześcieradła, ochraniacz i przybornik na łóżeczko. Do tego zakupiłam 3 w 1 tiny love (ten który gdzieś wczoraj na forum ktoś pokazywał). Dziś poluję dalej :bigsmile:
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    Mi tez polozna w szkole rodzenia odradzala monitory oddechu przy zdrowym dziecku poniewaz bardzo czesto wlaczaja sie falszywe alarmy.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorTres
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    Dzięki, Anula36! To teraz czekamy już tylko na Dziadków, żeby im podsunąć pomysł na prezent z okazji chrzcin:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Dziewczyny wczoraj nam przyszło łóżeczko:
    http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-kolyska-niemiecki-model-i2488611048.html?source=oo

    Może któraś z Was miała takie lub podobne? Chciałam zapytac o montaż przewijaka
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    chce_byc_mama ogladalam podobne lozeczka i przewijaki zaczepia sie na stelazu.Jak zlozysz lozeczko napisz czy jest stabilny,bo sama chcialam kupic podobne,ale kolataly sie na wszystkie strony i kupilam drewniane.Pozniej kupie tylko kojec do zabawy zeby nie biegac za mala po calym mieszkaniu.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeJul 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Moja siostra ma coś podobnego (mam odziedziczyć), ale przewijak jest troszkę jakby wyżej. A o co dokładnie chcesz spytać?
    Ona była zadowolona i używała przewijaka tak długo, jak Młody się w nim mieścił:) A śpi w łóżeczku do teraz (we wrześniu skończy 3 latka), ale już powolutku wyrasta, więc będzie mogło wyrko zostać przekazane dalej:))
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja mam podobne ale nie wiem o co dokladnie Ci chodzi:)

    (nie kolata sie jest bardzo stabilne)


    http://allegro.pl/maxx-wypas-lozeczko-turystyczne-kojec-wibra-i2477844168.html
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Gina ale co Ci się kołatało? :) Łóżeczko już złożone i jest ok, trzeba tylko normalny materacyk dokupić ale to jak do praktycznie każdego. Z tym przewijakiem sprawa wygląda następująco:
    W materiale montuje się rurki stelażowe, są do tego 4 klipsy i 4 śrubki. Problem polega na tym, że w materiale nie ma dziurek (są w rurkach) i zastanawiam się czy trzeba dziurawić materiał :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Ojj to ja nie wiem kochana, maz skladal lozeczko, przewijak sobie lezy na razie w srodku (jestem u rodzicow wiec nie sprawdze, a meza nie ma ze mna). Teraz mnie zaciekawilas jak to z tym jest hehe:)

    gina tak sobie przypomnialam ze po pierwszym mezowskim zlozeniu tez sie kolatalo wiec moze zle bylo zlozone bo teraz stoi bardzo stabilnie.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Ja mam też podobny , z baby one , i nie doszłam jak zamontować przewijak . Mam 4 klipsy , z czego 2 jakieś wygięte i za pierona nie wiem jak to przyczepić :shocked: - a mój M nie ma narazie weny do montażu . Zmontował mebelki ale łóżeczko i nieszczęsny przewijak czekają :boogie: luzik
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Dostałam właśnie maila z odpowiedzią, to tak w razie gdyby ktoś był zainteresowany :)

    Witam serdecznie,

    Materiał nie posiada dziurek na śrubki, należy „wyczuć” dziurki znajdujące się w rurkach i w tym miejscu wkręcić śrubkę przebijając materiał.



    Pozdrawiam/Best Regards



    Agnieszka Brach - Labuda
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Jak z mezem ogladalismy takie lozeczka i sprawdzalismy te ktore mozna podwyzszyc i te zwykle,to te podwyzszane byly bardzo niestabilne.
    Probowalam poszukac czegos na necie bo pani w sklepie namieszala nam w glowie ze te lozeczka tak maja i wkoncu maz zdecydowal sie na zwykle drewniane.
    Bardzo podobaja mi sie takie turystyczne lozeczka.:wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Gina kółka się blokuje ale wiadomo że łóżeczko jest lekkie ok 13kg więc zawsze będzie mniej stabilne od solidnego drewnianego :) jak się podwiesi podłogę to jest w lekkim ruchu ale to akurat nie przeszkadza, używa się tej górnej wersji chyba do 6kg, przyda się tu dodatkowy materacyk :)
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJul 20th 2012 zmieniony
     permalink
    gina1511: Bardzo podobaja mi sie takie turystyczne lozeczka.


    gina mam łóżeczko turystyczne ale mam też drewniane i powiem ci że jak na spanie nocne dziecka jednak drewniane są najlepsze . Łożeczko turystyczne jest ok , ale na krótką dżemkę albo żeby maleństwo było bezpieczne ( ja mam dom i zależało mi na czymś co postawie w salonie i będę mieć mała na oku ).
    Jakbym musiała wybierać to drewniane napewno

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.07.12 11:11</span>
    gina1511: i wkoncu maz zdecydowal sie na zwykle drewniane.


    wg mnie bardzo dobry wybór męża :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    asia_ dlatego zdecydowalismy ze dokupimy taki przenosny kojec zeby mogla sie w nim bawic i wrazie drzemki sobie w nim spala.
    Czasem nasi faceci tez sie do czegos przydaja
    :bigsmile:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeJul 20th 2012 zmieniony
     permalink
    asia_: [/quote][quote=asia_]Łożeczko turystyczne jest ok , ale na krótką dżemkę albo żeby maleństwo było bezpieczne

    A czemu nie na dłuższy odpoczynek i spanie?
    Moja siostra bardzo sobie chwali łóżeczko Graco- dokupiła materacyk i Młody uwielbia w nim spać, nie ma problemu z dostępem powietrza, z wkręcaniem rączek i nóżek w szczebelki. Łóżeczko samo w sobie jest stabilne, ale rozpiętość oferty jest spora- są i łóżeczka za 70 pln i są za 600pln. Na moje nie ma co ich wrzucać do jednego worka, bo jakościowo jest to spora rozpiętość.
    Jeden minus jaki występuje w modelu siostry- nie ma możliwości udostępnienia większemu dziecku bezpiecznego wychodzenia (zdejmowana ścianka lub kawałek ścianki), ale widziałam modele, które to umożliwiają.
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJul 20th 2012 zmieniony
     permalink
    igisowa: są i łóżeczka za 70 pln i są za 600pln


    zgadza się , moim zdanie w łóżeczku drewnianym dziecko jest bezpieczniejsze , nie przekonuje mnie łożeczko turystyczne , faktycznie po dokupieniu materaca jest przynajmniej wygodniejsze , ale... stabilnościa nie dorównuje drewnianemu
    --
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Hehehe przekonanie każdy ma własne, ale ja wiem, że Graco przetrwało ADHD prawie trzyletniego Tymka, więc przetrwa każde dziecko i wybryki:) nigdy się nie zachwiało, nawet przy jego wskrabywaniu się po ściankach:))
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    A my mamy drewniane łóżeczka i kojec turystyczny do spania na wyjazdach, ale to z racji tego, że mamy bliźniaki i w łóżeczku szybko przestałyby się mieścić. Kojec sprawdza się idealnie.
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    doti_p a jaki masz kojec,taki kwadratowy czy podluzny ?
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    igisowa: że Graco przetrwało ADHD prawie trzyletniego Tymka,


    Co firma to firma , może faktycznie Graco mają stabilniejsze .
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    moje dziewczyny do łózeczek turystycznych wszytstkie ladowały w okolicy 10 m-ca zycia, bo tak masakrycznie obijały sie o szczebelki, ze szok. A juz najgorsze dla mnie było to jak nieporadnie podciagały sie do stania a potem leciały walac głowa w szczebelki:devil:. Z tym, ze w tych turystycznych tez jakos mega długo nie spały bo w wieku 1,5-2 lata kazda przechodziła na swoje juz dorosłe łózko :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    doti_p dzieki tez zamiezam kupic kwadratowy,wydaje mi sie praktyczniejszy do zabawy:wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    tylko zwróć uwagę czy mają regulowaną "podłogę" . Na początku jest to ważne , szczególnie po porodzie
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.