Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    ja swoje dzieciaczki smarowałam tylko na mróz w lecie ew jak wiedzialam, ze słonca nie unikne to faktorem 50+ a tak to tylko po kapieli :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeAug 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Ul_cia: No! Ja bedę asystentką głównego kąpacza

    Eee tam asystentką, będziesz rozporządzającą czynnościami:devil:
    Z tym smarowaniem to jak kto lubi i uważa za słuszne. My nie smarujemy niczym ani wychodząc na dwór ani po kąpieli. Ale pewnie na mróz i mocne słońce zastosowałabym jakiś krem ;)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthoragataż
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    dziewczyny (przyznaję, nie przeczytałam wszystkich prawie 300 stron wątku), ale czy polecacie jakieś sprawdzone sklepy internetowe o szerokim dziecięcym zakresie (coś jak np. świat dziecka tylko w necie). zabieram sie powoli za wyprawkę i chciałbym sie poorientować w cenach itd.

    Agata
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    Dużo dziewczyn (m.in. ja:wink:) robiło zakupy wyprawkowe u r_p77.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    Nie wiem co konkretnie Cię interesuje, ale wiele z nas kupowało u allegrowicza rp_77 czy coś w tym stylu ;)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    Olenkaka: Dużo dziewczyn (m.in. ja:wink:) robiło zakupy wyprawkowe u r_p77.


    ja też polecam tego sprzedawcę, oczywiście mowa jest o allegro.pl
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    Olenkaka: robiło zakupy wyprawkowe u r_p77.

    Ja też, a "medyczne" sprawy w ZicoAptece przez internet.
    Łóżeczko na allegro (nie pamietam sprzedawcy, ale jakoś tak mama_tata_..., przewijak w IKEA)
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    Ja też polecam r_p77 . Nawet jak pierwszy raz kilkakrotnie zamówiłam towar i zamiast zamówienie na niecałe 200 zł posżło na 1000 bez problemu anulował wszystkie transakcje .
    Ma dużo różności choć nie powiem nie trafiłam z przewijakiem bo chciałm na łożeczko a to co przyszło jest zbyt "giętkie" i bałąbym sie położyć dziecko bo mam wrażenie że się w pół zegnie - muśle o czymś usztywniającym pod spód
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    asia_: Ma dużo różności choć nie powiem nie trafiłam z przewijakiem bo chciałm na łożeczko a to co przyszło jest zbyt "giętkie" i bałąbym sie położyć dziecko bo mam wrażenie że się w pół zegnie - muśle o czymś usztywniającym pod spód


    bo zamówiłaś przewijak na komodę, ja u niego zamówiłam "przewijak na łóżeczko" i jest taki jak powinien być absolutnie nic się nie ugina :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    asia_: Ma dużo różności choć nie powiem nie trafiłam z przewijakiem bo chciałm na łożeczko a to co przyszło jest zbyt "giętkie" i bałąbym sie położyć dziecko bo mam wrażenie że się w pół zegnie - muśle o czymś usztywniającym pod spód


    Asia, on ma dwa rodzaje przewijaków - miękkie i twarde :) Też go polecam, do tej pory u niego zamawiamy.
    --
    •  
      CommentAuthoragataż
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    Dzięki, zaraz zajrzę do tego allegrowicza - a interesuje mnie wszystko, bo zaczynam od zera :)
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    sysiajaw: bo zamówiłaś przewijak na komodę


    tak , tak - juz teraz wiem . Kupując nie wiedziałam ( raczej nie pomyślałam ) że to różnica :wink:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 14.08.12 16:40</span>
    właśnie czekam na dostawę tetry , a z rogala do spania mój M jest baardzo zadowolony :bigsmile:
    Jego noga była zawsze na moim ciele , teraz przytula rogala ... ale do czasu , już zapowiedziałam że jak sie mała urodzi to zabieram do karmienia :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    asia_: właśnie czekam na dostawę tetry , a z rogala do spania mój M jest baardzo zadowolony :bigsmile:
    Jego noga była zawsze na moim ciele , teraz przytula rogala ... ale do czasu , już zapowiedziałam że jak sie mała urodzi to zabieram do karmienia :devil:

    A jakiego masz rogala? Rozważam zakup właśnie takiego co by mi później posłużył też do karmienia..
  1.  permalink
    Dziewczyny doradźcie mi co by kupić dla dzidziusia na spacerki do wózka na jesień? Termin mam na 11.11, więc już raczej może być nawet początek zimy...co by było lepsze kombineezon do wózka, czy śpiworek dla takiego Maleństwa? bo sam kocyk i ciepłe ubranka to chyba za mało...no i nie wiem czy w rozmiarze 62 przejdzie zimę czy lepiej więjkszy kupić?(a może od razu 2 rozmiary?)
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeAug 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Jeśli chodzi o poduszkę - rogala do karmienia i do spania dla mamy podczas ciąży to polecam taką
    http://www.mooby.pl/ceba-cebuszka-poduszka-dla-mamy-i-maluszka.html
    na razie nie wiem jak się sprawdzi do karmienia, ale jak dla mnie jest super, ma zdejmowany pokrowiec do prania i w środku specjalny granulat- dosyć dużo i fajnie można ją układać.
    Śpię z nią od około 20 tygodnia ciąży.
    Zapłaciłam w sklepie około 145 zł, ale widziałam w necie za 115 zł.
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    violet moje urodzi sie w grudniu, kupuje kombinezon 56/62, potem najwyzej dokupie 2 - z biegiem czasu beda juz tansze ;) mam tez polarowy spiworek do wózka i to słuzy jako przykrycie :) taki sam do fotelika sam.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeAug 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny czy ma moze ktoras z Was taki przewijak z IKEA <a href="http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50144765/">
    Kupilam go bo pasuje mi do lazienki i po zlozeniu zajmuje malo miejsca,zeby po kapaniu mala ubierac i nie nosic po pokojach.Na gore stawia sie waniennke.
    Ciekawa jestem jak funkcjonuje
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  2.  permalink
    mooniia: violet moje urodzi sie w grudniu, kupuje kombinezon 56/62, potem najwyzej dokupie 2 - z biegiem czasu beda juz tansze ;) mam tez polarowy spiworek do wózka i to słuzy jako przykrycie :) taki sam do fotelika sam.


    no własnie tak myślałam, że taki kombinezon/śpiworek będą ok...mam nadzieję, że mi się dziecię w tym 62 nie utopi na początku:tongue:

    Treść doklejona: 14.08.12 17:43
    gina1511: href="http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50144765/">


    oglądałam ten przewijak w Ikei, rzeczywiście fajnie wygląda:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    judka25: Jeśli chodzi o poduszkę - rogala do karmienia i do spania dla mamy podczas ciąży to polecam taką

    O dzięki, na taką jeszcze nie wpadłam. Myślałam o tej z Motherhood, są podobne :)
    violet_flower: Dziewczyny doradźcie mi co by kupić dla dzidziusia na spacerki do wózka na jesień?

    Ja mam 2 kombinezonki - jeden cieńszy jesienny na 62cm, a drugi grubszy rozmiar new baby (na metce napisali do 4,5kg), po przyłożeniu są mniej więcej takie same rozmiarowo.. Chyba dokupię jeszcze taki ocieplany śpiworek do wózka na zimę..
    •  
      CommentAuthoragataż
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    ha, ja mam podobny dylemat w związku z planowanym terminem na 23.11. czyli w zasadzie na zimę. Obstawiam kombinezon. Nawiasem mówiąc czy nie jestem pewna czy z takim maluchem w ogóle wychodzi się na dwór ?
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    agataż: czy z takim maluchem w ogóle wychodzi się na dwór ?


    oczywiście, że się wychodzi, nie od razu ale wychodzi, moja córka rodzona przy -35st w styczniu, wyszłam z nią na dwór po dwóch tygodniach jak było -5stopni, i przez tydzień była werandowana i przyzwyczajana i nie było absolutnie żadnego problemu
    --
  3.  permalink
    agataż: Nawiasem mówiąc czy nie jestem pewna czy z takim maluchem w ogóle wychodzi się na dwór ?


    wydaje mi się, że po 2 tyg przy takiej porze roku można już na pewno, a być może nawet wcześniej można jeśli pogoda w miarę ok:wink: ponoć tylko przy silnym wietrze i temp. poniżej minus 10 spacery odpadają
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    violet_flower
    napiszę ci jak się sprawuje:wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  4.  permalink
    gina1511: napiszę ci jak się sprawuje


    no to już wkrótce:wink: ja się zastanawiam czy lepszy taki montowany na łóżeczko/komodę czy może taki właśnie z półeczkami pod spodem na inne drobiazgi...
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    Ponieważ mamy małe mieszkanie i malutka będzie spała u nas w sypialni ,przewijać ją będę na łóżku.Już mam tak wszystko opracowane i naszykowane że praktycznie każda potrzebna rzecz na wyciągnięcie ręki.
    Przewijak kupiłam specjalnie do kąpania i ubierania małej w łazience po myciu żeby nie chodzić z nią do pokoju:tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  5.  permalink
    gina1511: Ponieważ mamy małe mieszkanie



    w sumie też mamy małe mieszkanie, więc to jest dobre rozwiązanie z tym przewijakiem w łazience...:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    Ikea ma takie dmuchane przewijaki na łóżko ,też zajmują mało miejsca:wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  6.  permalink
    tylko, że mamy właśnie niskie łózko w sypialni, więc schylanie się do łóżka non stop nieźle by męczyło kręgosłup:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    My też mamy niskie łóżko ,ale jakoś się boję że na chwilę się odwrócę i mi dziecko spadnie a na łóżku jest dużo miejsca.Kąpać małą zamierzam z mężem więc zawsze jedno z nas będzie zwracać uwagę :smile:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  7.  permalink
    no w sumie racja z tym spadaniem dziecia - lepiej żeby sobie niżej leżał no i łózko większe niż taki przewijak co już przy większym i ruchliwym niemowlakiem niewątpliwie ma znaczenie :wink:

    a jak się czujesz? nic a nic się nie zapowiada na razie na wyjście z brzuszka?:wink:
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    wracając do wanienek vs wiaderka...

    chyba się narażę ;) ale ... tak na chłopski rozum sobie kombinuję... my mieliśmy mała wanienkę najpierw bo w tym super-hiper-zestawie do kąpania i przewijania o którym była mowa wcześniej... w końcu zakupiłam większą wanienkę a teraz najlepiej jak mała kąpiemy w dużej wannie, ale ok, rozumiem, że wiaderko dla noworodka to super wybór bo niby podobnie jak w łonie matki... ale czy przypadkiem zgodnie z natura w łonie nie jest główką w dół? i czy przypadkiem te dzieci które całą ciążę przesiedziały na pupie i urodziły sie przez cc (w wyniku tego ułożenia) nie miały problemów ze stawami?

    tak sobie tylko kombinuję, bo moja córcia od małego uwielbia się kąpać a im większa wanna tym większa radocha :)
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeAug 14th 2012 zmieniony
     permalink
    anula36: ale czy przypadkiem zgodnie z natura w łonie nie jest główką w dół?

    Anula jak to się ma do tego, że niektóre dzieciaki się obracają w brzuchach na chwilę przed porodem głową w dół...czyż nie jest to zgodne z naturą ?
    anula36: i czy przypadkiem te dzieci które całą ciążę przesiedziały na pupie i urodziły sie przez cc (w wyniku tego ułożenia) nie miały problemów ze stawami?

    Nigdy o czymś takim nie słyszałam, ale chętnie dowiem się czegoś więcej o ile to prawda ..
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    anula36: i czy przypadkiem te dzieci które całą ciążę przesiedziały na pupie i urodziły sie przez cc (w wyniku tego ułożenia) nie miały problemów ze stawami?


    jest udowodnione, że dzieci z położenia pośladkowego częściej mają dysplazję stawów biodrowych niż te, co były główką w dół więc to prawda raczej....
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    isiula: A jakiego masz rogala? Rozważam zakup właśnie takiego co by mi później posłużył też do karmienia..
    --


    isiula ja mam taki
    http://allegro.pl/wielofunkcyjna-poduszka-do-karmienia-rogal-170cm-i2456537103.html
    zapłaciłam 57 zł + wysyłka

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 15.08.12 10:05</span>
    uważam że nie ma co przepłacać ( prynajmniej w tym przypadku ) bo do spania u mnie się nie sprawdził . Ja pod brzuchem mogę mieć tylko mięciutką i w miarę płaską poduszkę - tylko po to ze utrzymać wysokość , żeby brzuch nie opadał luźno . I używam jej w ciagu dnia bo mam leżeć i podpieram nią plecy
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    anula36: i czy przypadkiem te dzieci które całą ciążę przesiedziały na pupie i urodziły sie przez cc (w wyniku tego ułożenia) nie miały problemów ze stawami?

    mja Marta urodziła sie z waga 4 kg 60cm w 42 tc w polozeniu posladkowym była do 38 tc, jak sie przekreciła to myslałam ze wylezie mi przez skóre - urodziła sie przez cc bo akcja nie chiała postepowac, nie ma problemów ze stawami i nigdy nie miała :) wiec to nie jest reguła :)
    zobaczcie, ze dzieci z pokolenia lat 70/80 i wczesniej miały niemal wszystkie dysplazje a teraz to jednak rzadkosc - tyle ze wtedy połozne łapały dzieci za nozki przy przewijaniu i tak uczono młode mamy, teraz nikt tego nie robi - podnosi sie malucha za pupe co ogranicza mechaniczne uszkodzenie stawów biodrowych

    Treść doklejona: 15.08.12 10:47
    znowu w tym wiaderku dziecko nie siedzi godzinami zeby az tak to miało zaszkodzic
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 15th 2012 zmieniony
     permalink
    mooniia: wiec to nie jest reguła :)


    oczywiście, że nie jest reguła ALE jednak gdzie nie wejdę, na jakąkolwiek stronę o dysplazji, to wszędzie jest jak byk napisane, że jednym z głównych czynników wpływających na występowanie dysplazji stawów biodrowych jest właśnie pośladkowe położenie [zwłaszcza u dziewczynek]
    czyli jednak coś w tym jest bo z palca sobie nikt tych czynników nie wyssał co nie ? :tongue::wink:

    oczywiście absolutnie nie chodzi mi tu o kwestię wiaderka , nie nie
    bo osobiście uważam, że siedzenie w wiaderku w czasie kąpieli dysplazji bankowo nie spowoduje :wink:
    tylko o sam fakt mi sie rozchodzi i powiązanie tego schorzenia z położeniem dziecka w brzuchu



    mooniia: teraz nikt tego nie robi


    oj zdziwiłabyś się Monia :sad:
    ostatnio byliśmy u znajomych, którzy mają 7 tygodniowego Wojtka [tzn wtedy miał 7 tygodni bo teraz już 3 msce skończył] i jak zobaczyłam przewijającego go tatusia, który go złapał za stópki i podniósł tak, że dziecko prawie świecę zrobiło to myślałam, że padnę :confused:
    zwróciłam oczywiście uwagę [mimo, że sama bym dostała szału jakby mnie ktoś strofował] ale nie wiem czy dalej go tak nie wygina przy przebieraniu :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    asia_: uważam że nie ma co przepłacać

    Mam dokładnie tego samego rogala, co asia_.
    Moim zdaniem nawet te najtańsze rogale są drogie jak na ciążową "fanaberię" :wink:
    W trakcie używania trochę wygniótł się styropian i rogal zrobił się luźniejszy, ale mi to nie przeszkadza, bo na początku był dla mnie za twardy.
    U mnie się sprawdza się podczas spania do wkładania między kolana, żeby mnie biodra nie bolały. Poza tym rogal jest wygodny do podłożenia jako poduszka w pozycji półleżącej.
    Zobaczymy, czy będzie użyteczny podczas karmienia :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    asia_, Olenkaka - dzięki za odp. No właśnie ja nie z tych co lubią przepłacać..
    A te rogale co oglądałam kosztują grubo ponad 100zł i zastanawiam się czy płaci się tylko za markę czy faktycznie są lepsze od tych tańszych?
    Bo ten z motherhood wydaje mi się dużo cieńszy niż ten, który Wy macie i nie wiem czy to tylko moje wrażenie?
  8.  permalink
    madziauk majtki siateczkowe kupisz na miejscu w uk w kazdym bootsie lub tesco

    TEORKA: jest udowodnione, że dzieci z położenia pośladkowego częściej mają dysplazję stawów biodrowych niż te, co były główką w dół

    zgadzam sie...u kazdego lekarza, do ktorego uderzalismy z dysplazja jako pierwsze padalo pytanie czy maly rodzil sie posladkowo....kolejne pytanie bylo o wystepowanie dysplazji w rodzinie...

    co do przebierania dzieci trzymajac za nozki niestety nadal wiele osob to praktykuje...nawet moja znajoma opiekujaca sie mala dziewczynka, jak zwrocilam jej uwage to stwierdzila, ze jestem przewrazliwiona z powodu przejsc Minikowych...powiedziala, ze ma dwojke dzieci, ktore przebierala w ten sam sposob i jak widac nic im nie jest...rece i cycki mi opadaja na takie podejscie...ehhh.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeAug 15th 2012 zmieniony
     permalink
    psycho_patka - dzieki :) poszukam tu na miejscu zatem :) ile ich trzeba kupic? 10 wystarczy?
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    Pati, te majteczki co podalas link, to sa z flizeliny:) jako jednorazowe ( u mnie sie nie sprawdzily, jakbym pieluche i cerate miala :wink:). Lepsze te siateczkowe co mozna prac. Madziauk, ja mialam 3 pary, one bardzo szybko schna.
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    isiula: zastanawiam się czy płaci się tylko za markę czy faktycznie są lepsze od tych tańszych?

    Na szybko widzę, że materiał w tym z motherhood wydaje się bardziej mięsisty. Przynajmniej tak mi się wydaje, może ktoś jeszcze wyrazi swoją opinię :wink:
    Ja z kolei teraz używam tego rogala związanego, więc nie wiem czy z motherhood by mi pasował. Niestety, wszystko wychodzi dopiero "w praniu", a ja nie mam porównania :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    U mnie zamiast rogala bardziej sprawdzily sie grube poduchy :wink:. Rogala moze uzylam z 5 razy, a tak to poduchy. Trafil do nowej wlascicielki w zasadzie nowy.
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    montenia: Rogala moze uzylam z 5 razy, a tak to poduchy. Trafil do nowej wlascicielki w zasadzie nowy.

    No właśnie tego się obawiam. Chyba jeszcze raz poważnie przemyślę ten zakup :wink::wink:
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    no patrzcie a ja myslałam, ze swiadomosc ludzka odnosnie łapania za nogi juz jest wieksza, fakt faktem juz wiele lat nie widziałam aby ktos łapał dzieci za nogi :shocked:
    ja miałam dysplazje, mój brat tez moja siostra moje kuzynki mój maz - ja nie wiem kiedys to jakas plaga była, z racji obciazen tez sie tego boje, ale odpukac zadne z moich dzieci nie mało tego problemu mimo pozycji posladkowych (fakt, ze nie rodziły sie tak wiec moze podczas przeciskania przez kanał tez dochodzi do uszkodzen)

    co do rogala to ja narazie zakupiłam w lidlu poduszke do spania na boku - super na tym sie spi, potem chyba sobie kupie rogala do karmienia
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    Ja za swojego rogala zaplacilam ok 12euro,jest najzwyklejszy,cienki i lekki.Czasem wkladam pod brzuch ale najczesciej sluzy jako poduszka pod glowe moja i meza :wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    Ja miałam takiego wielkiego rogala z motherhood i w kolejnej ciąży też będę używać - najlepiej wydana kasa w moim przypadku :D Spałam na nim od początku ciąży i jeszcze po porodzie - i dla małego do karmienia też się przydał :)
    --
  9.  permalink
    montenia: Pati, te majteczki co podalas link, to sa z flizeliny:)

    a widzisz to ja nie wiedzialam ze to jakas roznica :))) ja mialam tescowe i pewnie gdybym miala te siateczkowe o ktorych nie wiedzialam, ze to co innego to pewnie tez bym je jako jednorazowki potraktowala...:))
    w takim razie madziauk sprostowanie...nie wiem gdzie w uk mozna dostac majtki siateczkowe :confused:

    ja do swojego rogala tak sie przywiazalam, ze musialam kupic drugiego dla Polowka, ktory byl pewien, ze po porodzie przejmie mojego...
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    rogal którego ja mam ma wiązania więc można go też wykorzystać do siadania po porodzie - bo często jest to problem , doopka boliii . Myślałam o zakupie specjalnej poduszki z otworem po czym wpadłam że rogala można zwiazać i też będzie poduszka . Do karmienia też się przyda - myślę że zakup ogólnie ok , ale nie ma co dawać kupę kasy tylko z rozsądkiem

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 15.08.12 15:07</span>
    patka - jak u mnie . Mój M narazie ma rogala w nocy , ja w ciągu dnia . I nie wiem jak mu odbiorę po porodzie . Jak kładę się później spać wystarczy jak mu powiem " oddaj kołdrę - masz rogala " to ma uśmiech jakby dostał najlepszy prezent pod słońcem :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 15th 2012
     permalink
    psycho_patka:
    ja do swojego rogala tak sie przywiazalam, ze musialam kupic drugiego dla Polowka, ktory byl pewien, ze po porodzie przejmie mojego...


    Haha, mój przejął mojego jak przestałam go używać, ale mu zabrałam :DDD

    asia_: Myślałam o zakupie specjalnej poduszki z otworem


    No u mnie się nie sprawdziła ta poducha z otworem - jeszcze bardziej bolało, a na rogalu siedziałam normalnie :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.