Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeNov 7th 2016
     permalink
    Jak Wojtkowi kupiłam kombinezon rozmiar "newborn" (w lumpku) więc chyba był 56. I tylko raz jeden go wcisnęłam...
    Wojtek był długi, część bodziaków 56 była za krótka i kombinezon też się nie nadał. 62 był za duży, ale z dwojga lepiej w tę stronę...
    Ale wszystko pewnie zalezy od firmy i rozmiaru, teraz straszne różnice bywają...
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    Laski, u Sroki znowu analiza chusteczek nawilżanych:cool:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    Boże, znowu o tych chusteczkach...ze jej się jeszcze chce.
    Ale fakt faktem, że te składy co chwilę się zmieniają.
    Dziś czytałam że huggies znowu mają świetny skład.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    _MIA_: Boże, znowu o tych chusteczkach...ze jej się jeszcze chce.

    ja tam się cieszę tym bardziej, że kilka analiz jej wcięło i w ogóle nie były dostępne.

    _MIA_: Ale fakt faktem, że te składy co chwilę się zmieniają.

    się okazuje, że bardzo. kiedy czytałam poprzednią analizę to niektóre dada były ok, jedna z dwóch wersji fitti też a teraz dupa.

    tym razem mam w planach maksymalne ograniczenie takich akcesoriów. kupiłam już zestaw ręczniczków ikea, ale wiadomo, że na wyjścia to trochę słabe i trzeba będzie się zaopatrzyć w chusteczki. teraz przynajmniej wiem w jakie. albo hipp albo babydream.

    Treść doklejona: 19.12.16 12:45
    tym czasem przyszła do mnie pierwsza wielo nappime. jest cudna :rainbow:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    elfika: u Sroki znowu analiza chusteczek nawilżanych

    Zerknęłam.
    My jedziemy cały czas na Biedronkwych Fitti, ale mam te z "lepszym" składem. Jak patrzyłam na analizę przed porodem, to Fitti było OK.
    .
    .
    .
    Przy okazji - ktoś poleci zimowy śpiworek do wózka spacerówki ? Lepszy taki z wewnętrznym materiałem z polaru czy imitacją "owczej wełny"? Zimy mammy co najmniej średnie ostatnio, a dzieć i tak ubrany w kombinezon czy kurtkę i ciepłe spodnie, więc chyba nie ma co szaleć z grubością śpiwora, co?
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    Marion, Wojtek totalnie zimowy, ale ja poza kombinezonem używałam tylko kocyka i ewentualnie tej wierzchniej przykrywki do gondoli. A jak go woziłam w foteliku samochodowym na stelażu, to tylko kocykiem okrywałam.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    Mój młodszy zmarzlak po mamusi - stopy nam marzną okrutnie, aż palce bieleją :confused:
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeDec 19th 2016 zmieniony
     permalink
    Ja ostatnio patrzyłam na kremy na rozstępy i w tej analizie Baby dream fur mama jest balsam i oliwka na super, a już w analizie marki tak sobie, to w końcu nie wiem czy laska to robi "na serio" czy jaj jej się zechce...
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    Stokotka, bo nawet babydream ma wpadki. więc w zbiorowej analizie może wyjść pół na pół. dlatego ja patrzę na poszczególne kosmetyki a nie markę jako taką.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeDec 19th 2016 zmieniony
     permalink
    Wiem wiem ale dokładnie taki sam skład jest podany tego samego kosmetyku a inaczej oceniony o to mi chodzi :) W analizie na rozstepy jest ok wszystko olej sojowy również, a w analizie marki ten sam produkt już na nie bo ma olej sojowy....
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    Stokotka: Wiem wiem ale dokładnie taki sam skład jest podany tego samego kosmetyku a inaczej oceniony o to mi chodzi :)

    może się machnęła? albo nie wiem...
    ja mam tylko nadzieję, że nie ulegnie zbytniemu sponsoringowi jak większość blogerów parentingowych ostatnimi czasy....

    .

    ja póki co zamówiłam kolejne dwie wielorazówki używane [6 czeka na opłacenie] :) jednak co 2 to nie 1 za te same pieniądze :wink:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeDec 19th 2016 zmieniony
     permalink
    Marion ja mam taki z tą niby owcza wełna i polecam bo jest mega cieplutki. Cena też nie jakaś mega wygórowana więc warto :) do śpiwora wkładam ja w kurtce i cieplejszych spodniach i to wystarczy w zupełności. Kombinezon miała na sobie tylko 2x jak byliśmy w górach a tak to w nosidle jest w grubej bluzie z kapturem i na to kocyk, w spacerówce kurtka i śpiworek.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    Dzięki za głos Agata.

    Ja ogólnie dumam, czy w ogóle kupować, a jeśli już, to może w używkę zainwestować ("lubię" używane rzeczy i często kupuję). Bo jak piałam - zima słaba w tym roku (choć może jeszcze nam pokazać), ale my też codziennie nie chodzimy na spacery.
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    Też używany kupiłam właśnie z tego powodu że nie wiedziałam czy to w ogóle fajne będzie i na nówke było mi szkoda. Ale jest fajny i moje małe lubi w tym siedzieć.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 19th 2016 zmieniony
     permalink
    A kupowałaś większy, żeby był na kolejną zimę, czy taki na styk?

    Kurde, upatrzyłam sobie fajny używany na Allegro - wysłałam zapytanie odnośnie wymiarów i czekałam na odpowiedź. Dziś, po 2 dniach zerkam na aukcję, a śpiwór już sprzedany. "Uwielbiam" jak ktoś olewa klienta i nie raczy nic odpisać :confused:
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    Ja mam taki na 85 cm długi ale od pasów licząc będzie z 70. Na jeden sezon raczej starczy...ale wiesz 25 zł to nie przejmuje się.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorRenata_
    • CommentTimeDec 19th 2016 zmieniony
     permalink
    Marion ja taki kupiłam spiworek
    http://allegro.pl/edisa-klasyczny-spiworek-welna-do-wozka-nos-85-cm-i6523192378.html
    Nie jest to wełna owcza, a naturalna. Nie chciałam inwestować zbyt dużo pieniędzy nie wiedząc czy Nam wogole podejdzie spiworek mając na stanie 2 kombinezony.
    Spiworek okazał się rewelacyjny choć teraz wybrałabym droższa owcza wersję. Spaceruje w mrozy ok 1h i jest ok. Ubieram do spiworka rajtuzy, na nie skarpetki z podeszwa na to spodnie dresowe. Górą body, bluzka i na to kurtka oraz rękawiczki.
    .
    Co do chusteczek to ja używam z Hippa i uważam je za najlepsze
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    Ja myślałam o czymś takim - ze ściągaczem wokół głowy, czyli coś a la kokon. Ale może niepotrzebnie aż taki :bigsmile:

    A tak w ogóle, to my nadal w gondoli się wozimy, mimo iż młody siedzi z podparciem - bo spacerówka zagrzebana na tyłach piwnicy, a mąż nie ma weny żeby tam bajzel ogarnąć i spacerówkę wydobyć :tongue:
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeDec 19th 2016
     permalink
    O ja mam taki jak Renata ;)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeDec 28th 2016
     permalink
    a co myślicie o takim ustrojstwie
    http://allegro.pl/ceba-suzie-zestaw-komoda-wanienka-przewijak-3w1-i6045169157.html
    miał ktoś, poleca?
    czy to zbędny gadżet?
    mnie ogranicza miejsce, chciałabym, ale będzie ciasno jak to wstawię do łazienki ...
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeDec 28th 2016
     permalink
    Ja miałam (w sumie nadal mam, ale tylko jako przewijak) coś podobnego, tylko jeszcze na czas kąpieli rozkładane w kształcie L, tak że wanna i przewijak są naraz dostępne.

    Dokładnie takie:
    wanna.

    Wanienka w zestawie jest mała i dość beznadziejna, bo ma na środku dna jakieś takie wzniesienie, które przeszkadzało przy kąpaniu. Teoretycznie można by było opierać na nim dziecko, w praktyce nie widzę noworodka półsiedzącego w wanience, a i tak nie dało się jej używać dłużej niż do 6-7 miesiąca i to bardzo na siłę (chociaż fakt, że moje dzieci były bardzo duże). Jest ciasna bardzo, ale gdyby jeszcze miała płaskie dno to pół biedy.

    Nie wiem, czy drugi raz bym toto kupiła z uwagi na ten szpic w wanience (może w tym co Ty linkujesz tego nie ma). Natomiast sama idea jest super, fajnie jak można sobie wszystko rozłożyć i wygodnie jednoosobowo wykąpać, wszystko mieć pod ręką. Zresztą w ogóle nie wyobrażam sobie mieć przewijaka gdzieś w sypialni, bez dostępu do bieżącej wody. Niedawno się przeprowadziliśmy i przestronną łazienkę, gdzie przewijak się mieścił bez problemu, zmieniliśmy na też dużą, ale z beznadziejną monstrualną wanną, więc z braku laku przewijak stoi obok w przedpokoju.

    Aha, jeszcze wada jest taka że po ok. roku cerata w przewijaku zaczęła pękać na szwach. Reklamowaliśmy i dostaliśmy drugi, ale z nim jeszcze szybciej zadziało się to samo.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 28th 2016 zmieniony
     permalink
    Ally1381: a co myślicie o takim ustrojstwie

    Moim zdaniem:
    - wanienka mała, więc długo nie posłuży
    - 'ustrojstwo' jest na kółkach, wiec będzie odjeżdżało
    - dolne szuflady to do czego mają służyć? szkoda że nie posiadają przegródek ułatwiających utrzymanie porządku
    - cena - u lala...
    Lepsza chyba na klasyczna wanienka ze stelażem - ja też nie mam miejsca na kąpiel w łazience i kąpię w pokoju. Przewijak miałam na łóżeczku (kup z ogranicznikami, żeby nie spadł, albo sama coś pokombinuj). A co do kwestii poukładania sobie gdzieś pod ręką potrzebnych gadżetów niemowlęcych (chusteczki, pieluchy itp.), to może kup sobie organizer na łóżeczko - taki wypasiony, lub jakiś skromniejszy np. taki.
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeDec 28th 2016
     permalink
    Kółka mają hamulce, u nas akurat nic nie jeździło. Za to super wygodnie się przesuwa żeby posprzątać i żeby odpowiednio ustawić do kąpieli.

    Ja na dolnej półce trzymałam wszystkie zapasy - opakowania z pieluchami, wacikami, zapasowe kosmetyki, tetry, awaryjne ubranka na zmianę.
    Na górną półkę kupiłam takie plastikowe przegródki z Ikei, które się super sprawdzały - i tam trzymałam rzeczy do bieżącego użytku.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeDec 28th 2016 zmieniony
     permalink
    ja mam mikro łazienkę wiec więc takie gadżety odpadają. wanienkę mamy ikeową i Livkowy patent z dechą na wannę i na to wanienkę coby kręgosłupa nie rujnować ;)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeDec 28th 2016
     permalink
    mi przypasowałoby coś takiego jak wanienka ze stelazem na kółkach, coby do pokoju samej dociągnąć pełną wanienkę.
    z kolei ubierać w łazience malucha cieplej. nie mam farelki. a nie mam na czym położyć w łazience dziecka.
    muszę wymierzyć czy spokojnie zmieści się to. cena nie wysoka, Anety to jest drogi.
    organizer mam fajny, munkchin, po Natalce, polecam :)
    http://allegro.pl/munchkin-organizer-na-lozeczko-pieluchy-kosmetyki-i6259300992.html

    Treść doklejona: 28.12.16 21:19
    wieczorami będę sama więc jakoś muszę sobie poradzić.
    jak dziecko większe to mam leżaczek, coś takiego:
    http://allegro.pl/fotelik-do-kapieli-lezaczek-foczka-wklad-mis-i5372283816.html
    fajnie się sprawdzał

    Treść doklejona: 28.12.16 21:21
    deska na wannę też dobry pomysł! :bigsmile:

    Treść doklejona: 28.12.16 21:22
    też mam z ikei wanienkę, jest super, bo nie śliska.
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeDec 28th 2016
     permalink
    Ja miałam na łóżeczku wyrób własny mezowski czyli deske (płytę meblowa) z poprzecznymi deseczkami ograniczającymi mozliwosc spadania i na to położony zwykły przewijak. Wieczorem przenosiłam dechę do łazienki na wannę i tak kapalam młodego. Jak był większy to kapał sie w wanience w wannie, a po kąpieli miałam dechę z przewijakiem na wannie i tam wycierałam oraz ubierałam.
    Ciezko to opisać ale sprawdziło sie super bo jak miałam rozkładać stelaż innej wanienki, wlewać wodę itd to ręce w beton...
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeDec 28th 2016
     permalink
    Ally1381:

    Mialam przy obydwu corach i polecam bardzo😊
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 29th 2016
     permalink
    a ja wkladam ikeowska wanienke do wanny, nalewam troche wody, kapie , na podlodze rozkladam recznik, klade mala, wycieram, ubieram.
    mala lazienka ma ten plus ze jest bardzo cieplo i szybko sie nagrzewa.
    takie dziecko i tak sie kapie kilka minut, wiec jakos nigdy nie myslalam o kregoslupie - klekam sobie albo siadam na tej podstawce co dziecko moze siegnac do zlewu.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeDec 29th 2016 zmieniony
     permalink
    ja jeszcze mam podgrzewaną podłogę w łazience :) może jakiś gruby ręcznik położyć. deskę też sobie załatwię, tyle że u mnie narożna wanna :/
    mam przewijak drewniany na nim miękki przewijak, więc pewnie coś takiego jak Gabcia, ale nie wiem czy styknie, przez wannę.
    a ta komoda kąpielowa to pasowałaby mi wymiarami ta druga, drewniana, też tej firmy.
    nie wiem, nie chcę mnożyć sprzętów, bo zginiemy niedługo.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 29th 2016
     permalink
    a jak przy pierwszym dziecku sobie radzilas? bo az spojrzalam czy to twoje pierwsze teraz;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeDec 29th 2016
     permalink
    U nas od początku mieliśmy ten twardy przewijak na wannie, zresztą do tej pory go używamy do wycierania dzieciaków ;)

    Na samym początku stawialiśmy wanienkę na umywalkach w łazience i w niej kąpaliśmy Gajkę (Miki urodził się w poprzednim mieszkaniu, w którym mieliśmy tylko prysznic - on miał wiadreko) a później wycieraliśmy na tym przewijaku na dużej wannie. Później kąpaliśmy ją w wanience postawionej w wannie już normalnie, a dość szybko zaczęlilśmy dzieciaki kąpać razem co jest najwygodniejsze a i one mają największy fun ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeDec 29th 2016
     permalink
    a co głupie pytania? ;) M nosił wanienkę do pokoju, tam kąpaliśmy i ubieranie na przewijaku :)
    teraz pracuje do 20 albo dłużej, a ja nie zamierzam dźwigać ciężarów, bo to po żadnym porodzie nie wskazane.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeDec 30th 2016
     permalink
    Przy Krysi mieliśmy wanienkę na stojaku, kapaliśmy w sypialni, bo w łazience się nie mieściła (1,5x1,5 m...). Na początku było wycie, więc przerzuciłam się na tetrę w brodziku, bo prysznic Krysię uspokajał. Potem, jak miała ze 2 m-ce, wróciliśmy do wanienki- noszenie wody, nagrzewanie pokoju farelką- cuda wianki.
    Miałam sztywny przewijak- na co dzień na łóżeczku, przy kąpieli na naszym łóżku. Jak Krysia miała pół roku musieliśmy oddać stojak na wanienkę (pożyczony) a Krysia wróciła do brodzika (mamy narożny, głęboki). Wtedy przewijak poszedł na kibelek (akurat się mieścił między ścianą a brodzikiem :bigsmile:).
    Przy Wojtku nabyłam coś, co w pierwszej ciąży uważałam za fanaberię, czyli kąpielowe wiaderko. Idealne do małej łazienki i ogólnie małego mieszkania. Wojtek zachwycony- korzystał akurat te 7 m-cy zanim nie usiadł i nie wylądował w brodziku z Krysią. przwijak od początku w łazience na kibelku, tym razem już bez farelek i innych cudów i okazało się, że mi dziecko nie marznie :tongue:
    Nad tą wanienką z przewijakiem myślałam, ale się zastanawiałam, jak jednoosobowo ogarnąć wyciąganie dziecka z kąpieli i opuszczanie przewijaka na dół.
    Jeśli się jeszcze trzecie trafi, to pewnie znów wiaderko zagości...

    Moja siostra, mająca solidnych rozmiarów łazienkę i klasyczna prostokątną wannę korzystała z patentu na deskę na wannie i na niej właśnie trzymała wanienkę. A obok na wannie sztywny przewijak, akurat pasował rozstawem na szerokość. I z tego patentu długo jeszcze korzystała.
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeFeb 9th 2017
     permalink
    nie wiem gdzie napisać, czy warto kupować dostawkę do wózka dla starszego dziecka? jak u was , sprawdziło się? Natka będzie miała 3 lata, generalnie lubi korzystać z wózka. tu musiałaby się zadowolić taką deskorolką firmy lascal, widziałam też lascal z siedziskiem.
    używałyście takich wynalazków?
    --
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeFeb 9th 2017
     permalink
    Ja uzywam samej deski laskal, sprawdza sie jak mamy gdzies dalej isc lub sie spieszymy, albo przy ruchliwej drodze.
    Nie wiem jaki masz wozek, ale zwroc uwage czy dziecko bedzie mialo sie gdzie trzymac. Najlepsza opcja gdy trzyma sie gondoli i za dzieckiem jest raczka :)
    --
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTimeFeb 9th 2017
     permalink
    Jak Ania sie urodziła Ludwik miał 2 lata. Więc zastanawiałam się nad dostawka. Ale koniec końców nie kupiłam bo Ludwik to urodzony piechur i wszędzie chodziliśmy na nogach. Ale wydaje mi się że zależy od tego czy starszak lubi chodzić czy woli jeździć wózkiem. Moi wolą biegać i uciekać. Także przy jednym jak i drugim spacerówki nie używam odkąd skończyli 20 miesięcy. Jedynie na jakieś dłuższe trasy brałam spacerówke np. na wypad do zoo czy wesołego miasteczka czy jakaś wycieczkę. Ale wtedy była nas dwójka dorosłych więc dwa wózki spokojnie braliśmy ze sobą.
    -- ;;;;
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeFeb 9th 2017
     permalink
    Ja mam dostawkę Lascal i dla nas to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy z całego tego dziecięcego ekwipunku. Moja Hania jest raczej leniowata, najchętniej to by po dziś dzień wózkiem jeździła, więc spacer bez dostawki potrafi się zamienić w horror.
    Moi rodzice byli ostatnio na długim spacerze nad morzem z dziewczynami i Hania jechała w wózku, a Zosia na dostawce ;)

    Czasem jest też tak, że moja mama, która zajmuje się w dzień Zosią, odbiera też Hanie z przedszkola, a ma ok. 15 minut drogi na piechotę, więc dostawka jest na stałe u niej i wiem, że bez niej nie dałaby rady ogarnąć tego majdanu.

    Chyba wszystko zależy od dziecka, jak zawsze :)
    --
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeFeb 9th 2017
     permalink
    My mamy dostawkę Bumprider, choć też zastanawialiśmy się nad tą Lascal, sprawdza się bardzo:)
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeFeb 9th 2017
     permalink
    Wychodzi na to,że muszę kupić. ;) Bo moja lubi się wozić.
    Szkoda,że to takie drogie tylko.
    --
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeFeb 9th 2017
     permalink
    Ja zamawialam na emag za 189 zl więc mysle, ze dobrze wydane pieniądze
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeFeb 9th 2017
     permalink
    Dzięki! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeFeb 10th 2017
     permalink
    Wychodzi na to, że ja na razie nie kupuję, bo moja mała niewózkowa. Ew. kupię na szybko.
    --
  1.  permalink
    Podpowiedzcie jaki lezaczek najlepiej kupic dla 3 - 4 tygodniowego dziecka?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 10th 2017
     permalink
    wg mnie najtanszy
    -- ;
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 10th 2017
     permalink
    tylkonadzis: Podpowiedzcie jaki lezaczek najlepiej kupic dla 3 - 4 tygodniowego dziecka?

    My nie mielismy lezaczka dla malego. Lezal na plasko po prostu. Jak byl wiekszy, okolo 3 miesiecy to kupilismy babybjorn balance i Karolek go bardzo lubil. Sam mogl sie odpychac kiedy chcial nozkami i bujac ;)
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeFeb 11th 2017
     permalink
    tylkonadzis: Podpowiedzcie jaki lezaczek najlepiej kupic dla 3 - 4 tygodniowego dziecka?

    Żaden. Nie zaleca się kłaść takiego malucha w leżaczku. Tylko na płasko.
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeFeb 13th 2017
     permalink
    Podpisuję się rękoma i nogami pod wypowiedzią Pandory.
    Dla takiego maluszka żadnych leżaczków...
    Mata na podłogę, dywan...najbezpieczniej!
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeApr 1st 2017
     permalink
    Laski, w rossmannie jest fajna promocja z kartą rossnnę na produkty do pielęgnacji dla dzieci. opcja 2+2 czyli biorąc np 4 paczki chusteczek płacimy tylko za 2. na pieluchy jest 20% zniżki.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorpawlinka
    • CommentTimeApr 21st 2017 zmieniony
     permalink
    Czy uważacie, że przewijak to potrzebny mebel? Zastanawiam się nad zakupem, ale w mojej rodzinie zdania są podzielone.
    •  
      CommentAuthorjakaka
    • CommentTimeApr 21st 2017
     permalink
    To zależy jak dużo masz miejsca. U nas łóżeczko stoi w naszej sypialni i pewnie jeszcze kilka miesięcy tak będzie, więc szczerze mówiąc wolno-stojący przewijak by nam tylko przeszkadzał. Ja mam taki nakładany na łóżeczko i mi w zupełności wystarcza.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.