Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorwithinka
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    od 12 marca zaczełam się odchudzać . wtedy ważyłam 42,8kg przy 160cm.
    zakupiłam tabletki thyroburn wspomagające odchudzanie
    moja dieta jest uboga , jem duzo jajek , ciemne pieczywo , owoce warzywa , musli , maślankę ,
    pije 1,5l wody dziennie plus zielone czerwone herbaty , kawa . raz w tyg jem maly normalny obiad.
    cwicze codziennie aeroby 1-1.5h dziennie .
    tabletki skonczyły mi sie 26 kwietnia , waga spadła do 39.1kg
    dalej jem ubogo choc co 3godz i codziennie cwicze.

    problem w tym iz ostatnią miesiączke mialam 1kwietnia
    teraz powinnam dostac 1 maja lecz nie dostałam
    kiedys rowniez sie odchudzalam ale zanik miesiaczki zdarzyl mi sie pierwszy raz.
    czy to moze byc spowodowane przez odchudzanie?

    w marcu zaczelam sie odchudzac w kwietniu jeszcze mialam normalnie okres ale teraz w maju nie dostalam .
    dzis sie wazylam a waga pokazuje 38.3kg

    sęk w tym ze uprawialam seks z chlopakiem bez zabezpieczenia jakies 2tyg przed spodziewanym okresem.
    sprawdzalam szyjke macicy i w te dni kiedy powinien byc okres byla dluga i nisko
    a od wczoraj jest wysoko twarda i zamknieta wiec moge podejrzewac ciaze lub odchudzanie . jutro robie test
    •  
      CommentAuthorbrylanty
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    a czemu sie odchudzasz, przeciez jestes b szczuplutka?
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 7th 2012 zmieniony
     permalink
    withinka: zaczełam się odchudzać . wtedy ważyłam 42,8kg przy 160cm.


    Przepraszam, ale czy oszalałaś?! Chcesz trzydzieściparę kg ważyć? Gratuluję pomysłu...
    --
    • CommentAuthorwithinka
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    nie oszalam tylko nie mam okresu a powinien byc 6dni temu:(
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    Nie chodzi mi o okres - jak będziesz się odchudzać przy takiej wadze/wzroście to na bank Ci okres zaniknie. I nie z powodu ciąży.
    --
    • CommentAuthorwithinka
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    rozumiem
    •  
      CommentAuthorbrylanty
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    wszystko Ci zaniknie jak bedziesz sie odchudzc a jedynie zacznie Ci rosnac meszek na ciele,
    zrob test a dowiesz sie czy to ciąża.
    zycze zdrowia!
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    withinka: raz w tyg jem maly normalny obiad.


    ???? To jest katowanie wlasnego ciala , a nie odchudzanie....
    Jesli bedziesz to ciagnac, to nabawisz sie klopotow dziewczyno !
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    Anoreksja. To trzeba leczyć, bo grozi śmiercią.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    No Jaca to po imieniu nazwała... Serio, dziewczyno - Twoja waga już jest naprawdę niska...
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    Withinko, jesli to nie prowokacja, to masz powazniejszy problem, niz brak miesiaczki. Idz do lekarza, albo popros o pomoc kogos zaufanego, moze mame, siostre, przyjaciolke... Przeciez nawet twoja startowa waga sprzed odchudzania byla juz duzo za mala w stosunku do wzrostu, a ty jeszcze sie odchudzilas do nizszej. Niedozywienie jest naprawde niebezpieczne dla twojego organizmu, mimo, ze moze wydawac ci sie, ze jestes za gruba.
    Jak slysze wage 38 to zaraz przypomina mi sie obraz mojej mamy tuz przed smiercia na raka, tez tyle wtedy wazyla :( Przeciez to same skora i kosci sa...
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    chyba czas pójść do psychologa...
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    Nie no, pogratulować pomysłu, może tak odchudź się do 20 kg...:confused:
    O ile to nie prowokacja.
    --
  1.  permalink
    Twoja wyjściowa waga świadczyła o niedowadze, ale być może po prostu taką masz naturalną budowę ciała. Myślę, że przy takiej sylwetce, odchudzanie może bardzo szybko przynieść negatywne skutki. Jeśli chcesz poprawić swoje samopoczucie i popracować nad sylwetką proponuję same ćwiczenia + zdrowa dieta (ale nie ograniczaj kalorii, jeśli rezygnujesz z obiadów, to w momencie "pofolgowania sobie" dopadnie Cię efekt jojo).
    Co do miesiączki, być może to przypadek, a być może organizm domaga się powrotu do "normalności". Gdyby ta sytuacja się nie zmieniła, proponuję wizytę u lekarza.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    Jeśli to nie prowokacja to zabrakło mi słów
    i jak już było powiedziane psycholog i terapia
    Dziewczyno to chore!! Jak Ty wyglądasz???? Skóra i kość?? sama mam 164cm i stałą wagę 48kg i wyglądam jakbym z obozu uciekła (od zawsze miałam taką budowę ciała ale dążę do tego by zatrzymać się na min 53kg a najlepiej 55 - nadaremnie)
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeMay 7th 2012
     permalink
    To na pewno prowokacja. Nie wierzę w szczerość takich postów. Ale może się mylę- nie znam się na zaburzeniach psychicznych.
    --
  2.  permalink
    myślę, że to nie prowokacja. Rożne ludzie mają marzenia i różnie postrzegają swoje ciała. Skoro ktoś na własne życzenie być może chce się wykończyć to jest jego sprawa. Sama chorowałam na anoreksję, i wiem że żadne "dobre rady" nie działają, a wręcz nakręcają by zbić więcej kilogramów.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 8th 2012
     permalink
    tu nie ma czasu na dobre rady tylko fachową opiekę :/ Jesli chcesz mieć kiedyś potomstwo, to migusiem na psychoterapię.
    --
    • CommentAuthorcookie11
    • CommentTimeJun 6th 2012
     permalink
    Gdy ktoś się odchudza może okres zaniknąć .Nie można więc przesadzać z tym .
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.