Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeJan 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Temat trochę przycichł to może sie popristu dopisze :) u mnie nie zdarza sie to za każdym razem ale dość często, głównie po pieszczotach łączonych :) mąż gra na perkusji więc rączki szybkie ma i potrafi zdziałać cuda, nie tylko rękami ale widzę po chlopie że wyczuł gdzie "szalec" żeby było :) za pierwszym razem było mega krepujaco bo nie wiedzialam co sie stało i co to : ) a potem było już tylko lepiej... uczucie nieziemskie, aż czarno przed oczami :)
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeFeb 2nd 2014
     permalink
    Ja tez mam często po pieszczotach ręcznych, ze tak to ujme...przescieradlo podfoliowane jest u nas na stałe;)
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAguśka90
    • CommentTimeNov 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    Mi się dość często takie doznanie zdarza..Najlepsze uczucie paraliżujące jakie może chyba istnieć :) zazwyczaj mąż kończy w tym momencie ze mną więc ciężko mi stwierdzić czy to ze mnie tak wyleciało :) Ale muszę przyznać, gdy ogarnia mnie taka fala rozkoszy to zazwyczaj jest bardziej mokro niż w tedy kiedy nie dochodzę aż tak intensywnie. Coś w tym kobiecym wytrysku musi być prawdy :)

    Treść doklejona: 22.11.15 20:04
    Coś widzę, że temat nie ma zainteresowania, szkoda bo ciekawy temat.
    -- 8tc puste jajo płodowe :( choć nawet Cię nie widziałam, nie usłyszałam bicia serduszka to i tak tęsknię mój Aniołku [*]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.