Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    witajcie, czy macie jakieś dobre sprawdzone odzywki na wzmocnienie włosów?
  2.  permalink
    maseczka do włosów Bio Max lab Waxxa.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 17th 2012
     permalink
    Używam czasem Wax.
    --
  3.  permalink
    dzięki, znalazłam strone internetową,

    czy w jakiś drogeriach jest dostępny ten produkt ? czy tylko w sieci?
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMay 17th 2012
     permalink
    W superpharm' ie widziałam
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  4.  permalink
    ;)dzieki, zobaczymy może zadziała na moje włosy
  5.  permalink
    Ostatnio Bio MAx kupiłam w aptece, koszt ok 17zł.
    Waxxa na pewno są w Superpharm.
  6.  permalink
    kupiłam dzisiaj Bio vax szampon i odżywkę , i właśniejestem po pierwszym zastosowaniu włosy sa super , zobaczymy jakie będa efekety po kilku tygodniach

    Treść doklejona: 22.05.12 08:07
    POtwierdzam bardzo dobre działanie preparatów Bio vax :)
    • CommentAuthorMaja222
    • CommentTimeJun 4th 2013 zmieniony
     permalink
    Osobiście nie jestem przekonana do odżywek. Nigdy nie przynosiły one odpowiednich rezultatów. Wolałam odwiedzić gabinet i rozpocząć odpowiednią kurację włosów. Odpowiednio mi je wzmocnili. Widać teraz, że są zdrowe.



    <em>wymoderowano reklamę</em>
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 4th 2013
     permalink
    Najlepszy olej kokosowy nierafinowany:)
    --
  7.  permalink
    olej kokosowy i tak bezpośrednio na włosy? jak to używać i gdzie dostać?
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    dla mnie Wax - niezastąpiona
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 13th 2014
     permalink
    znacie moze ktores z tych tabletek? wlosy leca mi garsciami, jeszcze chwila i lysine bede miala :(
    nie moge przyjmowac zadnych lekow ani stosowac szamponow gdzie sa skrzyp pokrzywa czy rumianek, a szampon dermeny mimo ponad miesiaca stosowania nie daje zadnych nawet najmniejszych efektow
    w aptece pani zaproponowala co nastepuje

    fds

    sfd

    da
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 13th 2014
     permalink
    Ja waxa nie lubię...ale ogólnie nie trawie odżywek takich gęstych do spłukiwania. Są ciężkie i moje włosy źle je tolerują....są fajne na chwilę po umyciu.
    Każdy włos reaguje inaczej, moje lubią szampony i odżywki Gliss Kur'a, a mnie to cieszy, bo nie kosztują majątek ;) szczególnie lubię ekspresowa odżywke regeneracyjna z olejkami pielęgnacyjnymi, prysnę na morkę włosy albo przed prostowaniem i jest ok, lubię też rozprowadzić troszkę masla shea na włosy ale to naprawdę odrobinę na końcówki bo tłuste to.

    Hyde ja Ci nie pomogę, bo problemu takiego nie mam i nie stosuje nic ale wiem, że moja mama różne cuda apteczne co jakiś czas używa no i nie pomaga...jej też strasznie wypadaja od zawsze włosy tyle, że ona NADAL ma ich naprawdę dużo.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeSep 13th 2014
     permalink
    Mi fryzjerka mówiła że muszą minąć z 3 mce zanim coś z kosmetyków zacznie działać. Szampony nie działają bo niby jak coś co trzymasz na włosach max 3 min ma działać :-D
    Ja z tabletek polecam merz special (u mnie działa po pierwszym opakowaniu ).
    Super są też wcierki do skóry głowy typu joanna rzepa serum lub ampulki , woda brzozowa czy seboradin lotion niger też z rzepą.
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeSep 13th 2014
     permalink
    Nafta kosmetyczna z żółtkiem dla mnie jest najlepszym specyfikiem na zdrowe wlosy:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeSep 14th 2014
     permalink
    Aga19782: Najlepszy olej kokosowy nierafinowany


    No niekoniecznie, bo nie nadaje się do każdego typu włosów. Jeśli włosy mamy falowane i "puszące się", to taki olej jeszcze sprawę pogorszy. Każda z nas ma inne włosy i każda, metodą prób i błędów, musi znaleźć kosmetyki odpowiednie dla siebie.
    Polecam dość znany blog Jak dbać o długie włosy? - kopalnia wiedzy na tematy włosowe.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 8th 2014 zmieniony
     permalink
    od dzisiaj zaczynam brac vitapil, opakowanie na 2 miesiace kosztuje 40zl, fryzjerka mowi ze u niej znaczna roznica pojawila sie dopiero po 4miesiacach kuracji
    mam tylko nadzieje ze bede mogla go przyjmowac bo w skkladzie ma zelazo a ja bardzo kiepsko reaguje na tabletki ktore je zawieraja. w razie czego corka dolyka bo ona mimo roznorodnej diety i lykanej multiwitaminy tez ma problem powazny z wypadaniem wlosow (a kuracja szamponem dermena mimo 2 butelek rezultatu zadnego nie dala); wg dermatologa glownym podlozem wypadania wlosow w moim przypadku jest stres i leki wiec nie wiem czy cokolwiek innego lykanego zadziala
    • CommentAuthorasap
    • CommentTimeMar 10th 2015
     permalink
    na przyklad Loreal Elseve Arginine Resist X3 kuracja :) GENIALNA
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Hyde wiem, że tutaj dawno nie wpadałas ale w temacie wypadania włosów to u mnie ich duuuza utrate zatrzymały antydepresanty jakie brałam przez rok czasu. Włosy podwoiły swoją objętość i juz nie mam prześwitów skóry. Wcześniej byłam kłębie nerwów. Siwienia włosów nic i nikt nie zatrzymal
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Ciąża też dobrze wpływa na włosy :wink::wink::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    MrsHyde - i jak ten vitapil? Bierzesz? Zauważyłas różnicę?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Też jestem bardzo ciekawa...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    dziewczyny ostatecznie nie moglam brac vitapilu bo mialam po nim odruch wymiotny (skladniki niestety) ale moja mloda przyjela 2 paczki, no i jak jej wlosy lecialy tak leca a myla przez caly ten okres dermena a od 2 tygodni jantarem. nie ma roznicy poza tym ze pokazalo sie troszke tzw baby hair

    kupilam jej dla odmiany dermene teraz, zobaczymy czy bedzie roznica (chociaz obstawiam ze przy jej leczeniu sterydami plus problemami z tsh moze to tez nic nie zdzialac)
    • CommentAuthorInez40
    • CommentTimeApr 30th 2015
     permalink
    Mam odzywkę z Waxxa jest dobra. Wcierka z jantaru też może się przydać do odbudowy włosów. Warto też od wewnątrz jakoś budować te włoski np. ja biorę oeparol piękna skóra, włosy i paznokcie. Ma wszystkie potrzebne witaminy i olej z wiesiołka. Paznokcie już mam twardsze, po 2 miesiącach brania, a włosy na razie ciężko mi ocenić, ale na pewno trzeba też dłużej łykać.
    • CommentAuthorKarpatkaST
    • CommentTime16 godzin temu
     permalink
    Olejek z Nashi, używam od lat i nie zamienię na nic. A jest tak wydajny, że przy moich gęstych włosach do ramion butelka starcza na rok.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.