Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeFeb 19th 2007 zmieniony
     permalink
    .
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeFeb 19th 2007
     permalink
    nie mam bladego pojecia,ale skontaktuj sie z twoim ginem...
    •  
      CommentAuthorpetomasz
    • CommentTimeFeb 19th 2007
     permalink
    Opisane objawy rzeczywiscie wskazywałyby na poronienie. Nie bardzo jednak rozumiem dlaczego piszesz o ewentualnej 3-tygodniowej ciąży skoro krwawienie wystąpiło w zasadzie w terminie miesiaczki (to znaczyłoby, że ciąża była 2-tygodniowa). Czy prowadziłaś obserwacje (skoro piszesz o szczycie śluzu)? Możesz ten wykres wpisac do programu 28dni i wówczas bedzie mozna, zapewne, wiecej powiedzieć o tym, co sie wydarzyło.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    •  
      CommentAuthorpetomasz
    • CommentTimeFeb 19th 2007
     permalink
    Wykres możesz przesłać tez bezposrednio na mój adres w "28dniach".
    Paweł
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    spontanko jesli masz wszystkie dane to nie ma przeciez najmniejszego problemu zeby wprowadzic je na 28dni i wykres gotowy:) a potem go tylko udostepnisz petomaszowi i juz, mimo wszystko wykres jest bardziej czytelny niz opisy wiec jak bedziesz miala chwile czasu to moze warto:)
    Pozdrawiam i zycze rozwiazania zagadki bo pewnie cie to meczy:)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Tak, wprowadź dane, wtedy będziesz mogła pokazać je komu zechcesz.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Spontanka, wrzuciłam w swoim czasie 3 cykle wstecz, inni też uzupełniają stare obserwacje. Naklikałam się, ale tak trzeba.
    Z wykresu pewnie będzie można więcej odczytać, co się u Ciebie stało.
    --
    •  
      CommentAuthorpetomasz
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    Amazonko, dziękuję za wsparcie.
    Spontanko, czekam na wykres. W końcu nie wyjaśniłaś, na który klawisz laptopa chciałaś nacisnąć (skoro "3" była błędna)?
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeFeb 20th 2007
     permalink
    No własnie spontanko bierz się do roboty i wprowadzaj dane które masz:)
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Dokladnie - wszystkie maja racje i pentomasz tez - nanies wykres a potem bedzie wszystko jasne
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    No i udostępnij wykres, jeśli potrzebujesz komentarzy. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    a swoja droga jestem naprawde milo zaskoczona odzewem:bigsmile: . szukalam wskazowek rowniez na innych forach tego typu i nic :sad:. chyba sie u was zadomowie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Spontanko, mało że na forum, to jeszcze na wykresikach możesz się zadomowić, bo naprawdę warto ;)
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Spontanka ;) naprawdę warto ;) ja tylko 2 mies prowadziłam zapiski na kartach.
    Czekałam aż 28dni otworzy swoje wrota dla niewtajemniczonych ;)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 21st 2007
     permalink
    Zapiski na kartach nie zaszkodzą, bo wypadki chodzą po ludziach i serwerach.
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Racja amazonko, dlatego przydalyby sie w koncu te wydruki:)
    moze sie doczekamy niedlugo:)
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    Dokladnie dziewczyny macie racje - brakuje tutaj wersji do wydruku.

    Spontanko - zapraszamy do zadomowienia sie na 28 dni - fajna sprawa - fajna zabawa - a jednoczesnie uczysz sie i poznajesz swoj organizm.
    --
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    witam, wkleilam w koncu te wykresiki i bede wdzieczna jesli ktoras z was rzuci na nie oczkiem:bigsmile:
    aga i zapomniala dodac ze sie stykasz z sympatycznymi ludzmi!!!!!
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeFeb 22nd 2007
     permalink
    oki - spontanka -wpadaj czasami okolo 14 godz. na nasz czat na www.polchat.pl pokoj 28dni
    http://www.polchat.pl/chat/?room=28dnipl - tam mozna sobie poczatowac o roznych tematach
    a na wykresik wpadne
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 27th 2009
     permalink
  1.  permalink
    Hej mam pytanie mam regularny okres. Teraz dostałam okres i zaraz po zakończeniu okresu zaczęłam plamić. Co może być tego powodem? Pomóżcie!!!
    •  
      CommentAuthorRozkosznica
    • CommentTimeMay 26th 2011 zmieniony
     permalink
    jeszcze Ci się okres nie skończył,chyba że minęło kilka dni od końca @ to może u Ciebie występować plamienie śródcykliczne. prowadzisz samoobserwację, mierzysz temperaturę, śluz, szyjkę?
  2.  permalink
    Czesc dziewczyny ! Ja to czuje sie jakas inna mam 21 lat jestem mezatka i mialam jednego partnera w zyciu. Ale spraw nie w tym tkwi problem mam taki ze mam podczas okresu okropnie obfite krwawienia zmieniam podpaski co pol godziny czasem nawet co 15 minut przez pierwsze 3 dni bol mam tak okropny ze juz zastrzyki mi przepisano (mieszkam w stanach) i moj lekarz stwierdzil ze to lepsze dla mnie niz branie 3 tabletek ketanolu ktory sprowadzalam z polski pierwsze 2 rni lerze prawie nic nie jedzac bo wymiotuje po okresi jakies 8 dni ledwie zyje jestem zmeczo a blada niewyspana koszmar. Dlaczego inne dziewczyny maja okresy biegaja tancza na imprezach pracuja i nawet nie nie przeszkadza im to bardzo ja tez tak chce.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 10th 2012
     permalink
    Czy gin stwierdził, co jest przyczyną obfitych krwawień i bólów?
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 10th 2012
     permalink
    To nie jest normalne. Zmień lekarza. Nie jestem ginekologiem, ale Twoje objawy łudząco przypominają mi te, które opisywała mi moja przyjaciółka chora na endometriozę.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 10th 2012
     permalink
    Ja też miałam obfite krwawienia, ze skrzepami, bardzo bolesne... w zasadzie pierwsze 3 dni menstruacji miałam wycięte z życiorysu. Skurcze macicy tak bolały, że mdlałam. Ja dodatkowo miałam nieregularne cykle, bo 21 dniowe. Do którego lekarza bym nie poszła, mówili mi, że po pierwszej ciąży bóle znikną, taki mój urok. Jedyne za co się wzięli, to za tą nieregularność... Niestety, nieskutecznie. Pamiętam, że później brałam parę latek - ze 3 - (z przerwami) antykoncepcję i to ona uregulowała mi miesiączki i zmniejszyła ich obfitość, ból.
    Może rzeczywiście zmień lekarza...?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 10th 2012
     permalink
    katka_81: Ja dodatkowo miałam nieregularne cykle, bo 21 dniowe.
    jeśli były co 21 dni to nie były nieregularne a tylko krótkie. Ja przez jakiś czas miałam 23-24dni teraz od 23 do 29dni ale nie mówię o nieregularności bo widzę że jest dużo cykli 26dni więc zakładam że to ta średnia plus minus 3 dni i jest regularność. bo organizm to nie komputer by działać co do sekundy (a i kompy sie wieszają) i regularność to X dni plus minus 3
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 15th 2012
     permalink
    Regularność to długości cykli różniące się o 5 dni, np. 20-25, 30-35.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.