Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeFeb 28th 2007 zmieniony
     permalink
    Kobitki,zakladam watek i bede tutaj opisywac moja dluga droge do bobaska.Teraz jestem na etapie oczekiwania na inseminacje ,potem moze zdecyduje sie na in vitro,albo na adopcje.Piszcie kobitki,kto jest po insemie albo in vitro ...
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeFeb 28th 2007
     permalink
    ewuś - ja - mimo że weteranka, nie za bardzo mogę ci tu pomóc... narazie to wszystko dla mnie jeszcze odległe

    a czemu nie założyłaś tego wątku pod kategorią planowanie? trudno mi było ten wątek odnaleźć przez to, że jest właśnie tu
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    Tak, teraz lepiej. :-)
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    POPrawilam,nie wiem czy tam mam utopic ten watek'' ?ZARAZ sprawdze.GIGUS bede pisac tu o swoich doswiadczeniach,poniewaz na oczekujacych szybko fasolkuja i gubie sie kto jest kto,a tu ja zaawansowana weteranka ,zapisana do kliniki nieplodnosci,moze kogos zainteresuje.NO I jak kiedys bedzie efekt to bedzie sukces i tez fajnie poczytac bedzie,pozdrowionka.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    Niczego nie top, wszystko jest dobrze. Przeniosłaś wątek, a nie skopiowałaś. Wszelkie dane o starających możesz sprawdzić w Wiki.
    --
  1.  permalink
    I ja sie melduje na weterankach :bigsmile: Ja jeszcze nie podchodze do IUI ale chetnie poczytam jak to wszystko sie odbywa :bigsmile: Do czerwca jak nam sie nie uda tez poddamy sie IUI. Narazie postanolismy dalej z mezem walczyc.Juz jedna mala bitwe wygralismy i plemniczki sie poprawily to i moze uda sie naturalnie :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    i juz razniej hihi...pszczòleczka bravo,pomalutku do celu.Ja jutro bede w klinice to dam znac co ze mna bedzie.W tym miechu bralam progesteron i ani bobasa ani @,widac ze mi nie sluzy,wiec mam nadzieje ze lekarka mi przyspieszy inseme ,mam teraz takie plamienia,moze to @ dziwna przez ten progesteron ,nigdy mi sie cos taki.ego nie zdarzyl.Pozytywny jest fakt ,ze ta lekarka sama do mnie zadzwonila pytajac co jest grane,a to klinika panstwowa,wiec milo mnie to zaskoczylo ,bo malo kto panstwowo zajmuje sie dobrze pacientami.Wypytalam co to za lekarka (ponoc z tych sumieennych),cudòw nikt nie robi ,trzeba cierpliwosci jutro z nia pogadam.Papa.
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    takie plamienia to podobno niedomoga ciałka i może pomóc zbicie prolaktyny; miałaś badaną?
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    GIGA ja badania mialam idealne,nie rozumiem czemu lekarka dala mi ten progesteron.Przypuszczam ,ze to on jest sprawka wszystkiego.Jutro ja wypytam.
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 1st 2007
     permalink
    no to faktycznie dziwne...
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 2nd 2007
     permalink
    MIalam nie pisac,ale chce byc szczera i bede pisac wszystko.WRòCILAM Z KLINIKI na usg jest fasolka,nie moge uwieryc bo test byl negatywny.Popoludniu kupie test i zrobie rano.MAM plamienia i leczenie,strasznie sie boje ,ale lekarka widac ze konkretna,dobrze ze do niej trafilam,widac ze zdolna.TERAZ musze czekac.TRYMAJCIE KCIUKI, ale stres.MARTWIE SIE BO nie mam zadnych obiawòw,ale na usg jest kropka.
    •  
      CommentAuthorpszczolka232
    • CommentTimeMar 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    ewaroby jej tak sie ciesze i gratuluje :bigsmile::flowers::kissing: Bede soe za Ciebie modlic i trzymac kciuki :thumbup:
    Nareszcie weterance sie udalo :rolling::crazy:
    --
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeMar 2nd 2007
     permalink
    Uważaj na siebie i nie stresuj się za bardzo (to może Ci w tej chwili najbardziej zaszkodzić). Powodzenia!
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeMar 2nd 2007
     permalink
    ale super ewaroby! :clap::cheer::clap::cheer: gratylacje :thumbup:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    DZieki babki,nie zapeszajmy.
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 2nd 2007
     permalink
    ewka - normalnie mnie zatkało!!!!!!!!!!!!!!! betę zrób a nie sikańca, będzie wiadomo który to tydzień
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
  2.  permalink
    ewuś, to gratuluję ale tak pocichutku nie zapeszając, oby się udało!
    i pisz co u Ciebie :grouphug:
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 2nd 2007
     permalink
    ZrOBIlam w pracy test bo do jutra nie wytrzymalam,jest pozytywny ale sie zwolnilam bo mam plamienia i leze w domu.Nie wiem jak bedzie,ale przynajmniej jestem w stanie zafasolkowac naturalnie,wzielam lekarstwa i odpoczywam.OJ kobitki bede pisac,co i jak.
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 2nd 2007
     permalink
    jak masz plamienia, to nie przeginaj i leż; my poczekamy grzecznie na dalsze wieści
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeMar 2nd 2007
     permalink
    Ewa gratuluję :bigsmile::cheer::cheer::cheer:

    No i jak tu nie wierzyć w cuda :tooth: no to teraz leż, odpoczywaj :jumping:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 3rd 2007
     permalink
    nic ,ja leze jak foka ,po lekarstwach plamienia ustaly ,ale cos mnie tam pobolewa ,bde cierpliwie czekac do piatku na wizyte,obiawòw nie mam,no moze troche mnie zbiera na sikanie,albo mi sie wydaje...oczekujaca daj znac po laparoskopi.Jak bede w lepszej formie to napisze co bralam w tej klinice,bo nie pamietam teraz.
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeMar 6th 2007
     permalink
    ewa ale radosc :) gratuluje :bigsmile: i zaciskam kciuki zeby wszystko bylo oki
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeMar 7th 2007 zmieniony
     permalink
    Melduję się na weterankach :bigsmile: Dobry pomysł z tym nowym tematem dla weteranek. Znamy się chyba najdłużej hihihi Ewaroby GRATULUJĘ :clap::flowers: Wraca nadzieja do serca, kiedy weterankom się udaje. Ja w tym cyklu biorę urlop od staranek i jest mi tak błogo, że nie patrzę codziennie- czy tempka jest ok. :bigsmile: Nie było mnie na forum od 16 lutego, ale dzisiaj już z ciekawości zajrzałam i widzę, że nam się forum rozrasta i forumek przybywa. Pozdrawiam wiosennie i cieplutko wszystkie forumki, ale oczywiście najgoręcej WETERANKI :winkkiss:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    Trochę przybywa, trochę ubywa. Obrażanie się na termometr jest popularne.
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    No Inne wereranki ,powinny tez sie tu zameldowac ,jak zafasolkowaly bo to naprawde dodaje nadziei.Ja 4 latka i jedno poronienie.TEraz musi sie udac.
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    Amazonko ja nie obrażam się na termometr, bo temperaturę mierzę cały czas. W tym cyklu jest mi to potrzebne nie do zajścia w ciążę, ale do ciągłego monitorowania mojego zdrowia.
    Ewaroby pewnie, że musi się udać. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 7th 2007 zmieniony
     permalink
    Ja tez się melduję szczęśliwa zafasolkowana weteranka :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 7th 2007 zmieniony
     permalink
    To bardzo dobrze, bo termometr jest niewinny, a wiedza o sobie przydatna. Ja też nie mierzę, aby zajść w ciążę, lecz po to, aby nie zajść.
    Weteranką się jest po 2 cyklach starań?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    Jestem weteranką na 28 dniach , a nie weteranką w staraniach Amazonka. Robi ci to jakąś róznicę ?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    Spytaj założycielkę wątku. Ona inaczej definiuje weteranki.
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    też się zdziwiłam Zuza, że się do weteranek zaliczyłaś, ale patrząc z twojego pt widzenia możesz nią faktycznie być hihi
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    Wszyscy sa na tym watku mile czytani,ale weteranki w moim rozumowaniu ,to te ktòre staraja sie napiszmy np .od roku.nie?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    Otóż to.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    no dobra skoro mnie nie chcecie , to zmywam się z tego wątku.:sad:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 7th 2007 zmieniony
     permalink
    eeee zuza ,pozdrowionka...wszyscy sa tu mile czytani...
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 7th 2007
     permalink
    no co ty zuza... przeciez do mamuś też zaglądają staraczki i jest dobrze, więc dlaczego mamusia nie mogłaby tu się raz po raz pokazać?
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    dziewczyny,napisze wam z ciekawosci czym mnie lecyli w tej klinice ,nie wiem czy te leki sa w Polsce.Miesiac kuracji mialam z DELTACORTENE ATC H02AB07 PREDNISONE,potem w 8 dziec cyklu monitoring i zastrzyk GONASI HP 5000 U.I.GONADOTROPINA CORIONICA,i przytulanie przez dwa wieczory a potem PROMETRIUM to progesteron.
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    nawet jeśli takich leków nie mamy, to są ich odpowiedniki... a jak tam samopoczucie?
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 10th 2007
     permalink
    spoko ,wizyty ma co tydzien,wiec nastepna w piatek kropka ma 5mm,mam lezec i brac progesteron i kwas foliowy
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 13th 2007
     permalink
    co u was slychac?KIEDY MASZ LAPAROSKOPIE GIGA?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 13th 2007 zmieniony
     permalink
    Jak się czujesz? Nadal masz bóle brzucha?
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 13th 2007
     permalink
    TERAZ ,niesmialo przenosze sie na przyszle mamusie,ale wpadam tu .DZieki ,czuje sie ok bòle brzucha mam od czasu do czasu ,ale co bede narzekac to nic nie zmieni,musze czekac ,mdli mnie i bola piersi ,wiec chyba na razie jest ok.W PIATEK wizyta.
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 14th 2007
     permalink
    ewaroby - jestem już po :) właśnie idę obisać moje dzieje na forum o laparoskopii :)
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    hej kobitki,zameldujcie sie ,od czasu do czasu...
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    jestemy jestemy.... zuzka poroniła :(((((((((((((((((( brak mi słów...
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    giga a w ktòrym ,miesiacu byla ,bo nie pamietam? jeju
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Parę dni po zakończeniu 12. tygodnia i wyrywkowego mierzenia temperatury.
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    no i jak tu sie nie stresowac...
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    ewka, ale ty masz pozytywnie patrzeć i przeć do przodu!!!
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorsamira
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Amazonko, czy sugerujesz, że gdyby mierzyła "nie wyrywkowo" to nie poroniłaby?? Nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie, że dla Ciebie termometr stał się fetyszem. Zuza - bardzo mi przykro :(((
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.