Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Gratuluje Dziewczyny i życze powodzenia na transferach!
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    WalkaTrwa to trzymamy kciuki jutro😄
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Jak się dziewczyny czujecie po punkcji? jesteście na l4 czy pracujecie?
    Trzymam kciuki
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    To moja trzecia punkcja i brzuch mńie bardziej boli jak chodzę ,wiec cały czas leżę i wstaje jak musze. Ja nie pracuje wiec nie mam z tym problemu 😊
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    ja wzięłam tydzień zwolnienia.. i nie żałuję, bo brzuchol mnie wciąż trochę boli.. + mam mega stresującą pracę i miałabym problem z wyjściem na transfer
    • CommentAuthorPoziomka1
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Walkatrwa serdeczne gratulacje!właśnie nie wiem jak to jest pobiora chyba wszystkie i wybiorą 6-7 które będą zapladniac...dziewczyny nie wiecie czy przy rzadowyn istnieje możliwość dopłaty żeby zapłodnili wiecej komórek i podali dwa zarodki?to moja 4 stymulacja i dopiero teraz udało się uzyskac taką ilość komórek i odpowiednie endometrium, boje się ze jak wybiora 6 to żadne się nie zaplodni:(albo że będą puste...kiedyś miałam punkcje do inseminacji i te 4ktore pozostaly byly puste...dlatego jestem pełna obaw:(strasznie się denerwuje. ..jutro popytam lekarke...ja mam mieć punkcje w sobotę wiec w niedz i n pon w domku potem pójdę do pracy i l4 wezmę po transferze bo mam stojąca prace...więc nie będę ryzykować. ..
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Poziomka musisz zapytać lekarza ,my tez sie pytaliśmy ze mozemy zapłacić i pani dr powiedziała ze chyba nie bedzie przeciwwskazań ,miała tez robic mi punkcję . Okazało sie gdy przyjechaliśmy na punkcję ze pani dr mojej nie ma i jak pytałam prżed punkcja to ze nie mogą nic zrobic ,ze mogą tylko te 6 komorek zapłodnić ,wiec nie wiem moze sie cos zmieniło

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 25.03.15 18:59</span>
    WalkaTrwa jakie bierzesz leki teraz ?
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Poziomka1 mi się wydaje że nie mogą zapłodnić więcej niż 6 w rządowym, możesz zamrozić nadliczbowe komórki. Ale o 2 zarodki na pewno możesz zapytać? w końcu to 4 stymulacja.. (do in vitro?)

    Agap81 ja biorę 3*1 duphaston i 3*1 luteina dopochwowo
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeMar 25th 2015 zmieniony
     permalink
    Ja się pytałam dr o podanie dwóch zarodków, to powiedział mi, że nie ma takiej możliwości. Program rządowy tego nie przewiduje w moim wieku i już. Mówił, że jako klinika pisali do ministerstwa zdrowia, że to powinno być decyzją lekarza, że różne są przypadki itp. W odpowiedzi dostali stwierdzenie, że program został tak napisany i nie będzie zmieniany. I tyle. Podejrzewam, że podobnie ma się kwestia z ilością zapładnianych komórek.
  2.  permalink
    A mi chcieli podać dwa a utrzymał się tylko jeden zarodek :(( Mam endometriozę, jeden jajnik i mam 30 lat, więc to chyba zależny od lekarza i kliniki.
    --
    •  
      CommentAuthorJuhasek87
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    ja tez chciałam dwa i dr powiedział,że nie bo młoda jestem i zarodki sa dobrej jakości
    --
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    http://www.invitro.gov.pl/files/program_leczenie_nieplodnosci_metoda_zaplodnienia_pozaustrojowego_na_lata_2013_2016.pdf na stronie 8 jest napisane, że mogą zapłodnić max 6 komórek, ale jeśli chodzi o podawanie zarodków, to 1 albo 2.
    • CommentAuthorPoziomka1
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Dziewczyny jestem po wizycie, wychodowalam sporo pęcherzyków, razem jakieś 12,zobaczymy ile będzie komórek. .punkcja w sobotę rano, a ok czwartku transfer. .od dwóch nocy już nie śpię, stresuje się.na pęknięcie dostalam ovitreele,bijecie do brzucha?chcialabym zeby bylo juz po wszystkim...pozdrawiam
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Dzwolnili z kliniki mamy 4 komórki zapłodnione nasieniem męża i 5 dawcy , okazało się ze było 10 dojrzałych komórek, jutro ma dzwonić pani embriolog koło 14 , jestem szczęśliwa , jak narazie się nie stresuje 😀

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.03.15 13:48</span>
    Poziomka , wiem ze nie da się nie stresować , będzie dobrze . Ovitrelle tak w brzuch podskórnie , powodzenia na punkcji 😀
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 26th 2015 zmieniony
     permalink
    Tzn. nie masz 9 dzieci?
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Trochę mnie wkur... kobieto , a może wychowam ta 9 nic co do tego , widzę ze nie masz co robić w domu i wogóle po co jesteś na takim forum , bo widzę ze chcesz być mądrzejsza od wszystkich i nie muszę tłumaczyć ci się z mojej sytuacji
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    jestem już w domu po transferze. Cecylia jest już z nami, trzymajcie kciuki ;) drugi zarodek był słabszy i jeśli się uda to zostanie zamrożony.
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Amazonka mozesz mi powiedziec skad Ty czerpiesz te swoje "madrosci"????Juz wiele razy czytalam Twoje wypowiedzi na tym forum i nieraz mnie zirytowalas,ale dzisiejsze pytanie do Agap81 pobilo wszystko!!!!

    Agap81gratuluje super wynik trzymam kciuki za dalszy rozwoj i za transfer:wink:ciesz sie Kobieto i nie zawracaj sobie glowy niektorymi wpisami!

    Walkatrwa kciuki za Ciebie i Cecylie rowniez zacisniete :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeMar 26th 2015 zmieniony
     permalink
    Mam wrażenie, że jak nie wsadzisz "kija w mrowisko" od czasu do czasu, to źle się czujesz. Ech, szkoda słów.
    .
    Walka Trwa odpoczywaj teraz i postaraj przynajmniej tyle ile się da nie myśleć.
    Agap wrzuć na luz i olej to. Będzie dobrze :)
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Agap, bardzo Ci kibicuję:*
    --
  3.  permalink
    Agap nie ma co zwracać uwagi na takie komentarze. Twoje zarodki Twoja sprawa :-) a co nie wolno mieć 9 dzieci? Kto zabroni :p
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Tylko czemu treść postu została zmieniona?
    -- []
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 26th 2015 zmieniony
     permalink
    WalkaTrwa trzymam kciuki musi być dobrze i jakie śliczne imie😊 ja staram się nie wsłuchiwać w organizm bo szaleje czuje się jak na @ jeszcze troch do wtorku a ciągnie się ten czas szok
    Agap zazdroszczę 9 to piękny wynik trzymam kciuki
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Została zmieniona, bo była zgłoszona do moderacji...
    --
    •  
      CommentAuthorJuhasek87
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    WalaTrwa- trzymam ogromnie mocno kciuki!! Niech Niunia zostanie z Tobą:-)
    agap81- TRzymam kciuki by się dobrze dzieliły zarodeczki!!
    --
  4.  permalink
    dalia007, tak niestety pewne, bo beta zamiast dalej rosnąć, to opadła :/

    agap, walkatrwa kciukam! I za resztę babeczek również!

    Kingoskie, ja mam 31 lat i miałam wskazania do podania dwóch zarodków (zresztą tylko tyle mieliśmy przy pierwszym podejściu i przy drugim - tyle, że przy pierwszym oczywiście podano mi jeden)...
  5.  permalink
    wiesz co Amazonko ja Ci współczuję, że jesteś tak bardzo nietaktownym i [wymoderowano] człowiekiem. Choć mam chęć użyć dużo bardziej konkretnych słów
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Amazonko, bądz tak miła i powiedz jaka jest wartość dodana..wiekszej czesci Twoich wypowiedzi a w szczególności tej ostatniej, której treść zmieniłaś..
  6.  permalink
    Najlepsza metoda to nie dać się prowokować i robić, co uważa się za słuszne. Agap życzę Ci powodzenia.
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Agap piękny wynik! Trzymam kciuki żeby pięknie sie dzieliły :)
    Dalia, walkatrwa dbajcie o siebie i dzieciaki, jestescie w ciąży i tego sie trzymajcie :)
    Ja wczoraj bylam u lekarza. Kazał brać tabletki anty na wywolanie. Już sie nawet trochę że mnie śmiał że myślał że jakieś jajca wyhoduje przed świętami a tu nici z tego i trzeba bedzie hodować już po świętach :wink:
    Eh a mój mąż z kolei sie śmieje że częściej rozkładam nogi przed lekarzem niż przed nim:bigsmile:

    Dziewczyny faszeruje mojego M witaminkami Profertil, a o sobie myslalalam żeby kupic femifertil czy którąś z was go przyjmowala?

    I jeszcze kilka slow do amazonki: kobietko my chcemy być szczęśliwe a to jak dojdziemy do tego szczescia to już nasza sprawa:) a Tobie zycze wszystkigo najlepszego:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Od wczoraj mam 1 dzień stymulacji. Pik up planowany mam 7 kwietnia.
    Męczy mnie teraz kaszel katar itd. I pytałam wczoraj lekarza co mogę teraz na to brać. To powiedział że wszystko co chcę aby się nie rozchorować na pik up. Podobno do tego czasu nie ma żadnych przeciw wskazań do leków które można sobie kupić bez recepty w aptece.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Czy brała któraś z Was menopur im 3 dni po 300 i 2 dni po 225.
    --
  7.  permalink
    acia, ja miałam stałą dawkę Menopuru - po 300 j. w drugim podejściu
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Dziewczyny dziekuje wam za wsparcie i dobre słowo ,eh po dzisiejszym telefonie straciłam nastrój , z 9 zarodkow mamy 2 na 2 ,dzisiaj 3 doba ,boje sie ze do 5 doby nie dotrwają . Juz zdążyłam sie poryczeć ,teraz tylko pozostaje mi wierzyć ,ze jutro bedzie troche lepsza wiadomość
    WalkaTrwa niech wasz maluszek rośnie zycze szczęścia
    •  
      CommentAuthorJuhasek87
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    agap81 trzeba wierzyć, zostały te najsilniejsze zobaczysz:-*
    --
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Agap trzymamy kciuki za Twoje zarodeczki.
    Ja dziś też drugi dzień stymulacji i tak jak Ty Acia 08.04 Pik up.
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Agap, będzie dobrze! W poniedziałek transfer?
    --
  8.  permalink
    Agap 4 to też super wynik , nie martw się. Juz niedługo będziemy gratulowac dwóch kreseczek :-)
    --
    • CommentAuthorPoziomka1
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Agap ja też trzymam kciuki, zostaną dwa najmocniejsze:)Ja jutro pick uo o 8 rano:/Dzisiaj wpadłam w wir pracy, żeby nie myśleć...Wczoraj 20 zastrzyk z ovitrelle, dzisiaj kują jajniki i strasznie bolą piersi, miałyście też takie uczucie?Ja brałam 150 gonali i 75 menopuru.Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Wszystko jutro sie okaże ,musże w nie wierzyć i wierze ,oby jeden był , transfer w poniedziałek jak cos zostanie . W programie rządowym zapłodniilo sie 5 i w 4 dobie przetaly sie rozwijać wszystkie ,pani embriolog jeszcze mowila ze 1 z tych dwóch z nasienia dawcy tez dzisiaj nic nie ruszył .
    Wiec trzymajcie kciuki .
    Poziomka, Acia ,Bacha powodzenia :*)
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Agap trzymam kciuki bedzie dobrze !!!!!!!!!!!
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeMar 27th 2015
     permalink
    Jak czytam te wpisy Amazonki to jakbym niektóre wypowiedzi Terlikowskiego czytała. Oboje są po jednych pieniądzach. Nic ale to absolutnie nic mnie tak nie irytuje (użyłabym innego słowa) jak ludzka głupota i zacofanie :devil::devil::devil::devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorJuhasek87
    • CommentTimeMar 28th 2015 zmieniony
     permalink
    Dlatego nie podoba mi sie to forum przez takie osoby jak Amazonka..
    Czasami nie mozna czuc sie tu spokojnie i bezpiecznie.
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    agap81 teraz nic nie możesz na to proradzić, więc Twoje nerwy nie służą niczemu. Wiem, że przestać myśleć się prawie nie da, ale masz przynajmniej pretekst do przestania zamartwiania się - święta idą sprzątać trzeba!!!! Zabierz się za mycie okien, trzepanie dywanów od razu Ci się wszystkiego odechce :wink: Będzie dobrze kobieto, musi być!
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    agap i Poziomka --> trzymam kciuki z calych sił...

    ja niestety straciłam nadzieję, wczoraj (przepraszam za to co napiszę) miałam godzinne rozwolnienie i miałam wrażenie, jakby organizm pozbywał się wszystkiego, co mu nie odpowiada - w tym Cecylki.. aa nie zjadłam nic dziwnego, innego, więc chyba to reakcja na zarodek. :(
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Cześć dziewczyny
    WalkaTrwa to chyba ten stres wychodzi
    U mnie już stres tez robić zaczyna swoje dziś prawie nie spałam denerwuje się już okropnie sny mnie męczą oszaleje normalnie
    --
    •  
      CommentAuthorJuhasek87
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    WalkaTrwa-też tak miałam, nie martw się, miałam też bóle @owe.
    --
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Juhasek87 dzięki, nie wiem jak zniosę kolejne dni do testu :P
    •  
      CommentAuthorJuhasek87
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Dobrze zajsc czyms glowe:-) chociaz ciezko:-)
    Oby szybko Ci te dni zlecialy:-*
    --
    • CommentAuthorPoziomka1
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Amazonka to Twoja wiara każe Ci dogadywac,oceniać i sprawiać przykrość innym ludziom? Bo mój Bóg uczy miłości do każdego człowieka. I daj sobie spokój bo jak widzisz nie jesteś mile widziana na tym forum. Walkatrwa te objawy to pewno zagniezdzanie zarodka;)a stres faktycznie robi swoje. Ja już jestem po punkcji;mam 5 komórek; a w pon dowiem się ile się zapłodnilo.Trzymajcie kciuki:)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.