Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsindrella
    • CommentTimeOct 2nd 2015 zmieniony
     permalink
    acia przykro mi:( ale najważniejsze że macie mrozaczki:*
    .
    to już rozumiem dlaczego ostatnio w Bocianie takie pustki, po prostu brak kasy, kiedyś to naprawdę tam sie działo, pielęgniarki musiały uwijać się jak w ukropie, aż mi ich było szkoda
    można powiedzieć że nam się udało w ostatniej chwili:))) inaczej bysmy też pewnie czekali
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeOct 2nd 2015
     permalink
    Eddie Bardzo wam gratuluje i szczerze życzę dotrwania do szczęsliwego rozwiązania :)
    Ah życzę tego wszystkim staraczkom!
    Acia tak strasznie mi przykro, ale wciąż mam nadzieję, że ten ostatni mrozaczek zechce z wami pozostać i ten koszmar się skonczy wreszcie :*
    Buziaki dla Was!
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeOct 4th 2015
     permalink
    Dziewczynki spiesze doniesc ze w dniu 03.10.2015 o godz.06.27 przyszla na swiat nasza najwieksza Milosc Amelia Maja :heart:w chwili porodu wazyla 3318g i otrzymala 9.9 pkt w skali Apgar!!!! Jest cudowna,pomimo calego trudu ktory przeszlismy usmiech nie schodzi mi z twarzy:bigsmile:troszke jeszcze nam sie myli noc z dniem stad ta pora o ktorej piszemy!
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeOct 4th 2015
     permalink
    Monia gratulacje!!! Duzo zdrowia dla Ciebie i Amelki.
    Niech Wam zdrowo rosnie ;) i wynagradza caly trud i starania.
    Wszystkiego dobrego :*
    Ahh az czlowiek nabiera sily i ma ochote walczyc dalej :)
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeOct 4th 2015
     permalink
    Monia jejku to cudowne wieści!! Gratulacje Mamuśka :)
    --
  1.  permalink
    Monicu - wielkie gratulacje, teraz tylko zdrowia i szczęscia dla całej rodziny! Chętnie przejełabym brzuszek po Tobie ;)

    Tosik - czekamy na podobne wieści od Ciebie!
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeOct 4th 2015
     permalink
    ahh Aniu nawet nie wiesz jak już bym tego chciała... :/ Ale jakoś Małej chyba jest dobrze w brzuszku, jeśli sama nie postanowi wyjść to CC planowane na 15.10 :)
    --
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeOct 4th 2015
     permalink
    Dziekuje dziewczyny:wink:
    Aina32 z calego serducha Ci go zycze!!!!
    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeOct 4th 2015
     permalink
    Monia wiem że sentyment do wątku weteranek jest zawsze ale na przyszłych też wszyscy czekają :)
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeOct 5th 2015
     permalink
    Tosik to teraz kibicujemy Tobie i malutkiej! ;) w takim razie ja rezerwuje brzuszek po Tobie hihi.. :)
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 5th 2015
     permalink
    Gratuluję.
    Co myślicie o morfologia zarodka 1BB?
    --
  2.  permalink
    Acia z zarodka 1BB będzie moja córcia. W papierach mam, że zarodek jest 1BC, a przed samym podaniem kolejny raz się podzielił i wskoczył na 1BB. Trzeba wierzyć.
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 5th 2015
     permalink
    To mnie bardzo, ale to bardzo pocieszyłaś. Bo to ostatni mrożoneczek z ostatniej 3 procedury rządowego programu.
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeOct 5th 2015
     permalink
    Acia czasem bywa tak ze to te najslabsze wlasnie najbardziej walczą, wiec nie ma reguły. My mamy jeszcze dwa zarodki 3BC i jeden 2CC. A nasz najlepszy 3AA sie nie przyjąl. Wiec musimy wierzyc
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeOct 8th 2015 zmieniony
     permalink
    dziewczyny, nie wiem czy mnie tutaj ktos jeszcze pamieta, bo tak szybko (niestety) przybywa nowych osób, ale muszę się z Wami podzielić swoim przypadkiem ku pokrzepieniu serc ;) Staraliśmy się z mężem o biologiczne dziecko 5 lat - to był czas maksymalnej waliki: niezliczone inseminacje, badania genetyczne, kilka transferów, szczepienia immunologiczne krwią partnera, terapia immunologiczna, eksperymentalne leczenie, ampułki z viagry bo nie rosło mi endo, ciagle byłam na hormonach - albo stymulacja albo wyciszanie, bo sie jesczcze okazało, że mam adenomiozę.... Przeżywalismy ciąże biochemiczne, poronienie po ivf (bardzo wczesne). No na maksa sie staraliśmy. Nie mówiąc o kasie jaka na to posżła. Przyszedł dzień, że się pogodziliśmy z tym, że nie jest nam dane biologiczne dziecko. Zdecydowaliśmy się na adopcję. Pewnie niektóre z Was kojarzą, że mamy cudnego synusia, który jest z nami od 5 miesięcy:)
    Po tym całym leczeniu z moimi cyklami było różnie: jedne książkowe, inne baaardzo krótkie i zdażył się taki bezowulacyjny tasiemiec;) byłam u gina około 30 dc, po luteinę na wywołanie @, miałam odczekać jeszcze 10 dni i ją zaaplikowac. Pojechaliśmy na wakacje i zapomniałam jej zabrać. Zapodałam ją sobie dopiero po powrocie, pojawił się ból piersi , jak to u mnie po luteinie. Lek odstawiłam i czekałam na @, której wcale się nie spieszyło . Dziewczyny pod moim wykresem namawiałay mnie na test, ale dla mnie to była taka abstrakcja, że nawet nie miałam takiego zamiaru! Tym bardziej, że nasze życie intymne znacząco spowolniło po pojawieniu się młodego :P
    W niedzielę, sama nie wiem dlaczego, po powrocie z koncertu postanowiłam nasikać na test:) I co? mocz nawet nie dopłynął do okienka kontrolnego, jak była już kreska w testowych :) Padliśmy z wrażenia! Pojechałam po kolejne testy, a w głowie miałam ostatni okres: nie oszczędzam się, noszę cały czas Grzesia, wózek, zakupy, biorę gorące kąpiele, piłam nawet czerwone wino!!!!! Zero przeczucia, że może się coś dziać:) Kolejne testy tez pokazały dwie kreski, bHCG 2130, usg pokazało pęcherzyk 9mm. Wczoraj powtórzyłam bHCG i rośnie - jest prawie 3500. Nawet nie wiem dokładnie który to tydzień ciaży, bo ostatni @ zaczęła mi się 27.07!!!!! Lekarka powiedziała, że między 5-6 tygodniem.
    Nie wiem czy maluch zostanie ze mną, nie nastawiamy się, nie potrafimy się jeszcze cieszyć, ale zobaczcie jaki los jest przewrotny:) jak życie zaskakuje :) Całkowicie naturalna ciąża, bez leków, bez starań, normalna wpadka :)

    Jak dobrze pójdzie, to w przeciągu roku dwa razy zostanę mamą :) 19.10 idziemy na usg i zobaczymy czy jest serduszko. Nawet jak się nie uda, to i tak jestem dowodem na to, że cuda się zdarzają :) Trzymajcie za nas kciuki :bigsmile:

    p.s dla dziewczyn, które mają problem z endo dodam, że moje nie ma nawet 7mm!!!
    --
    •  
      CommentAuthorLopeziatko
    • CommentTimeOct 8th 2015
     permalink
    Flowka trzymam kciuki z całych sil za szczęśliwa, zdrową ciążę. Fajnie, ze napisalas swoja historię, dajesz nadzieje dziewczynom z 28dni.
    -- ,
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeOct 8th 2015
     permalink
    Flowka ja pamiętam jak walczylas :) niesamowita historia. Trzymam kciuki za serducho. Niech to bedzie spokojne 9 mc :)
    --
    •  
      CommentAuthortuskaa82
    • CommentTimeOct 8th 2015
     permalink
    Flowka, ja również pamiętam :) I pamiętam, jak płakałam gdy pojawił się w Waszej rodzinie Grześ :) Życzę Ci spokojnej ciąży, niech serduszko mocno bije :)
    •  
      CommentAuthorartystka80
    • CommentTimeOct 8th 2015
     permalink
    Jestem pod wrażeniem takich opowieści. Sama byłam o krok od adopcji.
    Trzymam mocno kciuki :)
    --
  3.  permalink
    Flowka ale czad :-)!!!!!!!! Trzymam kciuki za SERDUSZKO :-) Cudownie :-)))
    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeOct 8th 2015
     permalink
    Flowka to niesamowite, ja też Ciebie pamiętam, pamiętam jak staraliście się o Grzesia, to cudowne zaskoczenie naprawdę!! Gratulacje :)
    --
  4.  permalink
    Flowka gratuluję i ja !! Oczywiście pamiętam Ciebie i Wasze starania.. Piękny prezent dla Waszej trójki :-)
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeOct 8th 2015
     permalink
    Gratulacje Moncia I gratulacje Flowka..:))
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeOct 8th 2015
     permalink
    Flowka gratulacje!! ;)
  5.  permalink
    Flowka - pewnie, że Cie pamiętam, Twoje posty o Grzesiu wyciskały łzy :)
    Strsznie gratuluje i życzę zdrówka :)
    •  
      CommentAuthorilonaa30
    • CommentTimeOct 10th 2015
     permalink
    Flowka Twoja historia mnie powaliła , aż mi się łezka zakręciła ... Jest nadzieja dla nasz wszystkich !!!
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeOct 10th 2015
     permalink
    Teraz, ja też już uwierzę we wszystko :) oby tylko maleństwo zostało z nami..
    --
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeOct 10th 2015
     permalink
    Flowka czytałam Twoja historię kiedy staraliście się o małego. Łezka w oku się kręci. Cały ten trud te łzy rozpaczy zostały Wam wynagrodzone. Teraz płyną Łzy Szczęścia:)

    Wierz kochana jesteś żywym przykładem dla nasz Wszystkich ,że warto walczyć i cuda się zdarzają. Odpuściliście na maksa. Dostałaś od losu to czego pragnęłaś Grzesia i teraz nosisz pod swoim serduszkiem kolejne dziecko. Trzymam za Was kciuki. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeOct 10th 2015
     permalink
    Jestem po wizycie kontrolnej :)
    Wszystko idzie w dobrym kierunku. Choć nie zalezy nam na pęcherzykach to wyprodukowałam az 3:) po pół tabl Clostilbegyt :) w 8 dc miały juz po 13-14 mm
    Wczoraj i jutro zastrzyk Fostimon- nigdy nie słyszałam tej nazwy, ale ponoć podobny do Gonalu :) ma powodować wzrost endometrium :)
    W poniedziałek kontrola i jak dobrze pójdzie to pod koniec tyg lub na początku następnego Transfer :)
    Miłego Weekendu dziewczyny :*
  6.  permalink
    Zuzka - całkiem dobrze Wam idzie, trzymaj sie dzielnie i zycze owocnego transferu :)
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeOct 10th 2015
     permalink
    Flowka, baaardzo się cieszę, ja również obserwowałam Twoje zmagania. I również w tym czasie co Ty, zaczęłam myśleć o adopcji. Ale nas życie zaskoczyło wcześniej. Życzę Ci zatem takiego samego cudu, jakiego i my doświadczyliśmy. Skoro kruszynka sama wybrała sobie Ciebie to już przy Was zostanie.
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeOct 10th 2015
     permalink
    Aina dziekujemy. A Wy kiedy walczycie? Mi juz tak szczerze powoli zaczynalo "brakowac" tych wizyt.. Ta bezczynnosc byla okropna. Teraz wreszcie czuje, ze cos się dzieje i lekarz ma mnie pod kontrolą.. Nie tak jak przy pierwszym transferze kiedy niestety trafilam na czas urlopo. Jestem spokojniejsza :) i zaczynam szukac ananasa :P
    •  
      CommentAuthorerozp
    • CommentTimeOct 11th 2015
     permalink
    Flowka - czytam to forum od 2011r, rzadko się udzielam ale przeżywam wszystkie wzloty i upadki ze wszystkimi forumowiczkami i oczywiście Ciebie też doskonale pamiętam. Śledziłam Waszą drogę do adopcji Grzesia:) i łezka spłynęła jak w końcu dostaliście maluszka. Sama jestem już o krok od adopcji. Został nam jeden zarodek. Życzę Ci z całego serca żeby Grześ miał wkrótce rodzeństwo :)
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeOct 11th 2015
     permalink
    Zuzkaaa, życze powodzenia :)

    erozp, ja też jestem na forum od 2011... ciężko uwierzyć, tyle lat walki :) trzymam za Ciebie kciuki.
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeOct 12th 2015
     permalink
    Melduje sie :P Jestem po kolejnej wizycie :) endo uroslo do 10mm :) w srode konteola i badanie progesteronu i mam nadzieje poznac date transferu :)
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeOct 13th 2015
     permalink
    Ja o takim endo, to moglam tylko pomarzyć :)
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeOct 13th 2015
     permalink
    Na ostatniej wizycie kialam chyba 7 i dostalam właśnie ten fostimon zeby ładnie uroslo :) ale z tego co kojarze mialam zwykle naturalnie ok 9 mm.. A widzisz Tobie sie udalo teraz calkiem naturalnie bez wspomagaczy :) nie ma reguly. Ale teraz naprawde czuje sie psychicznie lepiej pod konkretnym okiem profesora :) zobaczymy jaki sie okaze progesteron :)
  7.  permalink
    Flowka!!!!!!!!!!!!!! ja CIebie pamietam, walczylysmy razem na innym watku. Poplynely mi lzy jak przeczytalam Twoj post. Bardzo sie ciesze, rosnijcie zdrowo Kochana :*
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 13th 2015
     permalink
    22 października transfer ostatniego mrożoneczka
    --
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeOct 14th 2015
     permalink
    Hej dziewczyny my ostatnio zapytaliśmy na usg o płeć dzieciątka i okazało sie, ze tym walecznym, silnym maleństwem, które walczyło o miejsce w brzuszku tak mocno na poczatku zagrożonej ciazy jest dziewczynka:))) A wiec dziewczyny jak widzicie jestesmy baaaardzo silne: niech doda wam to jeszcze więcej siły w staraniach.. Pozdrawiam ciepło
    --
  8.  permalink
    Acia20 trzymam kciuki, mam nadzieję, że to będzie silna dziewczynka jak moja.
    Eddie3015 gratuluję.
    •  
      CommentAuthorfrankyy
    • CommentTimeOct 15th 2015 zmieniony
     permalink
    dziewczyny Wy chcecie grube endometrium a ja bym chciała cieńsze!dzis miałam pierwsze usg (7 dc stymulacji długi protokół) i mam 18 większych pęcherzyków (tak od 10-16 mm), wysoki etsradiol, niski progesteron 1,0 ale za to endometrium 14 mm!!! i położna mnie nastraszyła, że może nie bo progesteron jest niski) ale jak jest takie endometrium to nie będzie można zrobić transferu tylko zamrozić dzieciaczki a ja ostatnio mialam transfer w 3 dobie a pozostałe 5 zarodków w 3 dobie po rozmrozeniu zostawiono do 5 dobie i żaden się nie rozwinął!:(((
    lekarz odstawił mi gonal 7 (brałam 112,5 j) i zostawił sam menopur 150 j (wczesniej mialam 75j), i gonapeptyl oczywiscie nadal bo pecherzyki za szybko rosna i jest ryzyko ze moze nie byc dojrzałych komórek
    ja generalnie mam dobre endometrium, clo mi go nawet nie niszczyło, niestety dwa razy miałam drobne polipy do 5mm ale tak wczesnie to jeszcze nie miałam takiego (ostatnio w dniu transferu po krotkim protokole na samym menopurze mialo 13 mm)
    myslicie ze to sprawka gonalu i ze odstawienie pomoze? mam nadzieje ze ono juz osiagnelo swoja grubosc i juz do samej punkcji nie bedzie rosnąc.
    miała tak któraś z Was?
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeOct 15th 2015
     permalink
    Może pomóc, bo spowolni to wzrost pęcherzyków i wydzielanie estrogenów, które wpływaja na endo.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 15th 2015
     permalink
    Jak myślicie czy rtg klatki piersiowej które mam mieć o 12:00 nie zaszkodzi na transfer który ma mieć o 13:00 tego samego dnia.
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeOct 15th 2015
     permalink
    Acia20, nie powinnaś się naświetlać :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeOct 16th 2015 zmieniony
     permalink
    W środę wizyta i bad progesteronu, wynik 2,2 ale pęcherzyki na swoich miejscach.. czwartek powtórka: progesteron 3.5 i początek owulacji?
    Ustalony termin Criotransferu na 20.10.2015 :) Wtorek :) Luteina 2x100mg od wczoraj i dodatkowo wit D3 ;)
    Acia ja chyba bym się nie naświetlała...
    Eddie mówiłam, że to będzie dziewczynka! Super! gratulacje :*
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeOct 16th 2015
     permalink
    A u mnie dziewczyny nie jest dobrze :( dzisiaj według moich obliczeń 6t6d lub 7t0d i nie ma zarodka :( Pęcherzyk ma 15,5 mm. Mam czekać tydzień, jak diagnoza pustego pęcherzyka ciążowego się potwierdzi to zabieg :(
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeOct 16th 2015
     permalink
    Flowka moja Marta pokazała się dopiero w w 9 tygodniu. A tak to był sam pęcherzyk w dodatku spłaszczony i nie bardzo chciał rosnąć. Wiec spokojnie nie panikuj :*
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 16th 2015
     permalink
    Pytałam się lekarza co ma robić transfer i on powiedział, że mogę zrobić to RTG na 1 godzinę przed transferem.
    Co o tym myślicie
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeOct 16th 2015
     permalink
    Flowka, u mnie pojawił sie miedzy 8 a 9 tygodniem. Poczekaj. Moze owulacja była pózniej niz zakładasz.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.