Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Haniu to ja też trzymam zatem bardzo mocno za Ciebie i Pulpona :bigsmile:
    Jutro będzie piękny dzień - zobaczycie dziewczyny:wink:

    Pulpon lecę po ananasa :cool:
    dziewczyny a w kwestiach organizacyjnych. Ja mam do kliniki 6 h drogi niestety
    Po transferze zostanę na noc w hotelu - ale myślicie, że bardzo źle będzie jak już następny dzień pojadę do domu - wyłożona na tylnym siedzeniu auta pod kołderką ?? Czy nie ryzykować ?
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    We wszystkich klinikach piszą, żeby jechać do domy dzień po transferze, jeśli ktoś jest z daleka. Także spokojnie możesz tak zrobić :)
    A w jakiej klinice się leczysz?
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    kredowa, no bez przesady ;) Ja wracałam w tym samym dniu i nawet bym prowadziła ale byłam po relanium. A leżenie na tylnym siedzeniu bez pasów? To jest bardziej niebezpieczne :) Za granicą po transferze się nie odpoczywa tylko od razu leci do domu ;)
    Trzymam kciuki za Wasze transfery :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  2.  permalink
    Obe - to nie jest takie proste i nie to że cackam się ze sobą tylko ja jestem jeszcze przestymulowana i już nawet sama droga w jedną stronę bez zarodków to dla mnie katorga. Wracałam teraz po punkcji z brzuchem jak balon, bólem brzucha, podbrzusza i jajników 6 h trasą pełną robót drogowych i wertepów i wiesz mi, że myślałam że nie dojadę... :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 14.12.16 14:46</span>
    Pulpon ja jestem w Bocianie w Białym :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Ja mam w brzuszku 3 dniowa dzidzie :) 8b klasa nic mi to nie mówi ale leci nam już 16tc :) trzymam mocno kciuki za was dziewczyny !!
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Dzięki Stokrotko :)
    Kredova, ja mam postanowienie, że jesli teraz sie nie uda, to przenoszę się do Bociana. Kto Cię prowadzi?
  3.  permalink
    Pulpon ja jestem u dr Mrugacza :) ale w międzyczasie zaliczyłam jeszcze innych lekarzy z Bociana podczas monitoringu w Wawie więc wiesz - ciężko to nazwać "prowadzi" :)
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Właśnie ja mam taki plan, żeby w razie co jeździć z Lublina na monitoringi do Wawy, a na punkcje i transfer do BS. I też chciałam do Mrugacza.
    Jak go oceniasz?
  4.  permalink
    napiszę Ci na prv:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Oki :)
  5.  permalink
    Kobietki - Wy się znacie a ja jestem zielona
    A czy jest możliwość żeby zrobili mi- transfer 2 zarodków ( 2 z 5 ) w 3 dobie ale dalej hodowali ( kolejne 3 ) pozostałe do stadium blastocysty i wtedy je zamrozili ?:shocked:
    --
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Mi mrozili w bocianie blastocyty dopiero.
    Kredowatablica to dalej w wawie nie ma punkcji i transferów? Ja wracałam do domu zaraz po transferze 2h w samochodzie.
    --
  6.  permalink
    Są już chyba. Ale ja wybrałam Białystok, z różnych względów :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    kredowatablica: Po transferze zostanę na noc w hotelu
    , kredowatablica, popieram twój plan... Też jestem zdania, że o ile jest możliwość to warto w tym dwu/wielopaku odpocząć.
    --
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Kredowa trzymam kciuki, fajnie tak razem przechodzić :bigsmile:
    I odnośnie przeleżenia po transferze jak to mówią "robta co chceta" - w dwupaku wszystkie chwyty dozwolone byle tylko czuć się dobrze psychicznie i fizycznie :cool:
    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    heheh ale Wam dziewczyny zazdroszczę tak razem jednego dnia :) super :)
    Wszystkim Wam życzę jutro powodzenia i będę tutaj czekać na informacje :)
    --
  7.  permalink
    Dziewczyny zaciskam za Was kciuki!
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    Tosiku następna Ty jesteś w kolejce :)
    Moniu trzymaj i nie puszczaj:)
    Dziewczyny powodzenia :)
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    Dzięki, wzajemnie!!! :thumbup:
    --
  8.  permalink
    Dziewczyny powodzenia dziś :) !!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    Zmarzlaczek juz jest z nami :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    Teraz trzymamy kciuki by się zadomowił na 9mcy:):bigsmile:
  9.  permalink
    Haniu cudownie !!! Niech zostanie długo dlugoooo !! Ze mną tez juz sa dwie kropki ... leżę i sie cieszę :) podali mi 2 x8B - 3 jeszcze hodują do blastka :) co za radość :)
    Czekamy na Pulpona jak juz bedzie po napisz :)
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    Jak się Dziewczyny czujecie? :)
    Ja za 20 minut jadę do kliniki. od razu napiszę jak będzie po :)
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    U nas blastocysta klasy 2. Relanium bosko krąży we krwi, zaraz odpłynę :wink:
    --
  10.  permalink
    A ja nie dostałam relanium tylko zastrzyk rozkurczowy :) uśmiecham sie sama do siebie od godziny jak głupek :)
    --
    • CommentAuthormnbvc
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    Dziewczyny, z sentymentu tu zaglądam. Pamiętam moje emocje po punkcji i transferze. Z IV mam już 2,5 roczną córkę. A na dodatek kinder niespodzianka syn kończy w święta rok.
    Oby wasze święta były radosne z dwoma kreskami! Trzymam kciuki za powodzenie u wszystkich! Radosnych świąt!
  11.  permalink
    Moje kciuki również macie, a od mojej dzidzi kopniaczki na szczęście :)
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    Ja też już po. Zarodek w dobrym stanie 😊 nowy dr. super podejście. Jesteśmy z mężem zachwyceni nim. Jakie leki dostalyscie? Ja relanium, clexane, prolutex, acard no i luteina z estrofemem bez zmian ☺ dziękuję wszystkim za dobre myśli i kciuki.
    •  
      CommentAuthorMartucha84
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    Ojej...ale emocje :bigsmile: trzymam za Was mocno kciuki!
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    U mnie tez relanium, jeszcze dzisiaj i jutro. Clexane, Prolutex, Acard, Oeparol, Estrofem, Encorton, Euthyrox (to przez tarczyce), Luteina dopochwowa, Duphaston, kwas foliowy w jakiejś większej dawce.
    Na kiedy wyznaczyli Wam lekarze betę?
    --
  12.  permalink
    U mnie : clexane, estrofem, encorton, letrox ( tarczyca ), bromegon ( prolaktyna ), duphaston 2x1, lutinusa dopochwowo zamienili na zastrzyk prolutex - bo podrażnił mi aplikator ścianki i lekko krwawiłam, kwas foliowy 2 X 1 w sumie 80 mg, witamina D 2000, do tego biorę Viridian Ferility dla kobiet w ciąży, żrem morele suszone, pije min 2 l wody dziennie i po 2 plastry ananasa świeżego jeszcze przez dwa dni, aa jeszcze rano łyżkę oleju lnianego :) uff cóż za wyższa logistyka :) mój lekarz mówił ze można testować - beta - przed świetami ale chyba sie nie odważę zwłaszcza ze mam 3 dniowe zarodki, dziewczyny a jak ogólnie sie czujecie ? Boli was brzuch - bo mnie ciągnie i podburzesze boli i brzuch jak balon .. ale to moze jeszcze to przestymulowanie ...a relanium na co Wam przepisują ? Na cos jeszcze to wpływa prócz uspokojenia wyciszenia ?
    --
  13.  permalink
    A i dziewczyny jeszcze sie dowiedziałam ze miałam podany razem z zarodkami jakis EmbryoGlue - muszę o tym poczytać
    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    super że jesteście już po :) Gratuluję dbajcie o siebie!!
    PS. Mam jeden gratis na wymianę, ktoś chętny?
    --
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeDec 15th 2016 zmieniony
     permalink
    Pewnie i tak zrobię sobie sikacza przed świetami ;)
    Relanium bierze się po transferze przede wszystkim żeby skurczy nie było czy jakoś tak ;) pytałam juz kiedyś lekarza czy mogę sobie te tabletki podarować bo jednak mam jedno dziecko a po relanium słabo można funkcjonować, ale stwierdził że nie bierze się ich po to żeby się nie stresować tylko ze względu na macice...
    Moj brzuch jakiś taki wzdęty i troche bolący :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeDec 15th 2016
     permalink
    Ja dostałam i relanium u zastrzyk żeby nie było skurczy właśnie :) teraz odpoczywajcie dziewczyny i czekamy na świąteczne cuda :)
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeDec 16th 2016
     permalink
    Przespałam wczoraj całe popoludnie i noc....ale jestem po tym relanium zrelaksowana :)
    Kredova embryoglue to ten klej o który pytałam. On sprawia że wzrastają szanse o 8 % na zagnieżdzenie zarodkaów porównaniu z innymi pożywkami. Też go miałam.
    My z Hanią aż tak obolałe nie jesteśmy jak Ty Kredova, bo my miałyśmy transfery z mrożonych zarodków, a więc bez punkcji, którą Ty przeszłaś :)

    Mam nadzieję, że czujecie się dobrze?
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeDec 16th 2016
     permalink
    U mnie dzisiaj znowu Relanium ;) wczoraj nic po nim nie spałam, za to w nocy 10h :tongue:
    Mam dzisiaj wigilię firmową o 16. Mam nadzieję, że mi głowa nie opadnie w talerz z pierogami :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorslivka
    • CommentTimeDec 16th 2016
     permalink
    Hania, Pulpon, Kredowa trzymam kciuki aby Wasze maluszki pozostały z Wami:* super Wam się ułożyło, we trzy jednego dnia, w grupie raźniej:)
    Kredowa ja też jestem /byłam pacjentką dr Mrugacza, zdecydowaliśmy z M że po nowym roku próbujemy jeszcze raz IVF, ale jeszcze nie wiem czy w Bocianie, zdecydujemy po nowym roku.
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeDec 16th 2016
     permalink
    Slivka dziekujemy za kciuki i Tobie również będziemy kibicować gdy podejmiecie próbę :)
    Haniu, u mnie relanium też dzisiaj ale na wieczór i też mam śledzika firmowego dziś i u mnie od 14 zaczynamy :D

    Treść doklejona: 16.12.16 13:45
    Kredova, co u Ciebie, nic nie piszesz dzisiaj.:confused:
  14.  permalink
    hej hej kochane ..... ja dopiero dojechałam - także nadrabiam. 7 godzin w aucie nie było łatwo zwłaszcza z brzuchem jak balon - ale rozłożyłam sobie z przodu fotel na maksa i jakoś dało radę.
    U mnie dziś bóle brzucha, podbrzusza i jajników mniejsze. Chyba tam już się wszystko goi po tej punkcji.
    `Weekend spędzę w domu na gotowaniu - bez przemęczania się - ale gotowanie mnie odpręża. Wyszukałam sobie super przepisy z buraczkami, dziś gotuję zupę cebulową bo niestety rano obudziłam się zasmarkana. Co jakiś czas kicham i kaszle - oj nie lubię tego :cry: Zaraz wynajdę jakieś domowe sposoby, miód, czosnek, cytryny, cebula, chrzan i rozprawię się z tą mendą.

    Mam też dziewczyny dziś niewielkie plamienia - ale lekarz mnie przed nimi ostrzegał. Mam naruszone coś tam w środku po aplikacji luteiny. Biorę proge teraz w zastrzykach ..... dziewczyny !!! jak one cholernie bolą :devil::devil: ale zepnę się i damy radę

    Slivka - dziękujemy za kciukasy. Powodzenia !!!
    Jak będziesz chciała porozmawiać o Boćku to pisz śmiało :surprised:

    Pulpon żebyś po tym relanium w rytm Cichej nocy nie odpłynęła pod stół hihihih - udanej imprezki,
    Trzymajcie się dziewczyny razem ze swoimi kropkami
    :wink:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeDec 16th 2016
     permalink
    kredowa, a jaki to progesteron w zastrzykach? Pewnie pisałaś, a ja nie zauważyłam.
    Kiedyś był kaprogest, ale go wycofali ze 6-7 lat temu. A mój gon, co prowadził pierwszą ciąże mówił, że wierzył w terapeutyczne działanie tylko tej domięśniowej metodzie aplikacji. Dupka i luteinę uważał za placebo...
    Z resztą nieważne, ale dobrze wiedzieć jak to się nazywa. Tak na wszelki wypadek...
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeDec 16th 2016 zmieniony
     permalink
    karolciat, ja np. biorę prolutex podskórnie (jest też możliwość podawania domięśniowego) :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeDec 16th 2016
     permalink
    U mnie tez Prolutex :)
    --
  15.  permalink
    U mnie również Prolutex (podskórnie) - też dr powiedział że proge w zastrzykach działa najlepiej
    Biorę go rano a wieczorem Neoparin ( zamiennik Clexane bo nie było w hurtowniach)
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeDec 16th 2016
     permalink
    To dobrze, ze jest środek do iniekcji. Jak wycofali kaprogest to był czas, że nie było niczego. A mój lekarz chciał mi podawać progesteron właśnie w zastrzykach, ale nic nie było wtedy dostępne. Potem nie śledziłam tematu, bo nie był mi potrzeby. Ale wiedza jest cenne. Ja brałam fragmin zamiast clexane. Działanie podobne ale składnik inny.
    Trzymam za was wszystkie kciuki i życzę zielonych świąt! :bigsmile:
    --
  16.  permalink
    Dziewczyny w czy te moje plamienia czasem nie świadczą o niskim prg ? Czy spotkaliście sie żeby ktoś plamił od razu po transferze ?
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeDec 16th 2016
     permalink
    Jeśli coś Ci uszkodzono w czasie transferu to wiadomo, że będziesz plamić. Wspominałaś, że transfer był trudny,
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  17.  permalink
    Dokor wspomniał coś o rance wyrządzonej aplikowaniem luteiny dopochwowo - aplikatorem, Masz racje Obe to może być od tego dzieki :) i tak wiem, już świruje.... W moim otoczeniu same naturalne i zazwyczaj nieplanowane ciąże i nawet nie ma komu pomarudzić :):wink:
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeDec 16th 2016
     permalink
    Obe, a Ty kiedy się przyturlasz na przyszłe, hę? ;)
    .
    Kredowa, ale tu możesz przecież marudzić do woli ;)
    -- [/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.