Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 27th 2016
     permalink
    Ja dzisiaj chyba wcale nie spałam w nocy. Hankę tak strasznie wysypało, że nie sądziłam, że to możliwe. Gorączka ponad 39,5... Dostała acyklowir.
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 27th 2016 zmieniony
     permalink
    matko nie strasz mnie:(:(
    ja pod koniec następnego tyg spodziewam się wysypu Wiki....
    oby teraz juz tylko zasychały u Was:( biedny maluszek
    -
    z tymi wszami na razie Milce nic nie robię
    tzn nie daje żadnych płynów itd
    oglądam głowę co jakieś 2h
    wczoraj miałam ta wstrętna macochę
    a dziś znalazłam 2 gnidy
    mam nadzieję że więcej nie zostawiła
    może na tym się obejdzie że udało się to tak szybko wyłapać....
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeMay 27th 2016
     permalink
    Ja wpadam tylko szepnać, że niekoniecznie po dwóch tygodniach od kontaktu może wysypać ospa. U Mirki pierwsze krosty pojawiły się dokładnie 20 dni od kontaktu z chorą dziewczynką w żłobku.
    Wiem, ze to nie pocieszające... :confused:
    hydro, trzymajcie się! Niedługo powinno swędzenie minąć.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMay 27th 2016
     permalink
    no totak jak u nas jak mi chorowały starsze dziewczyny to pierwsza była Gosia Marte wysypało dokładnie po 3 tygodniach mimo tak intensywnej ekzpozycji na wirus
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 27th 2016
     permalink
    boże nie straszcie mnie:(
    jedziemy nad może 18 2 tyg mija 4 jak ja wysypie po 3 to będzie strasznie słabo;/
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    U nas już lepiej, ale jest wysypana okropnie.
    Jedyne co pomaga, to kąpiel w nadmanganianie, po tym jest trochę lepiej.
    Dzisiejsza noc też spokojna, przespana prawie do 9, z jedną pobudką.
    Chyba przestało już tak okropnie swędzieć, w większości są strupki, nie pojawiają się nowe krosty.
    Mam też do Was pytanie, oczywiście wiem, że dziecko z ospą nie może wychodzić na dwór i na spacery. Ale czy po pierwsze mogę otworzyć okno w salonie - takie balkonowe, przesuwne (nie ma wiatru, a na dworze temperatura jak w pomieszczeniu)? A po drugie czy córka może wyjść na taras posiedzieć chwilę na leżaczku (nie w słońcu oczywiście). W pobliżu nie ma dzieci, ludzi, tylko las i łąka.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
  1.  permalink
    Madzinka - ja niewiem....

    A moj synek poszedl dzisiaj pierwszy raz z tata do kina, wybral "Angry Birds", ciekawe jak im pojdzie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Madzik, daj znać, bo mój syn widział plakaty i też sie upiera. Nie wiem czy on to wysiedzi :P
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Milka zaczęła się wysypywać w sobotę na balkon poszła dopiero w środę
    jak miała same strupki żadnego nie było świerzaczka od
    ,0wczoraj już lata po dworze ale ogólnie ma ze 4 strupki tylko do odpadnięcia
    --
  2.  permalink
    Else - moj mowi, ze film taki sobie (mezu), mlody nawet dawal rade, pod koniec troche sie nudzil, ale nie biegal po kinie a byly takie przypadki :)
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Jak mój zacznie biegac to wyjdę :P
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 28th 2016 zmieniony
     permalink
    My jutro idziemy z Majką na Angry Birds. Pierwsza jej wyprawa do kina, więc zobaczymy jak będzie. A co do bajki, ciekawa jestem, bo podobno nabijają się tam z merkel i sytuacji z imigrantami.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Mój tez pójdzie pierwszy raz. Pół życia przechorował to zawsze go ominęło... Nie wspomnę iż by nie usiedział czort mały ;P... Za to w poniedziałek jedziemy na wycieczkę z przedszkolem do Gdańska ;)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Dziewczyny, dajcie znać jak ten film, bo chciałabym Krasnala zabrać (gry nie zna, ale ma pluszaki Ptaszole, za to ja namiętnie grywam ;))). Ostatnio byliśmy na Dobrym Dinozaurze i bał się potwornie, ale to był film 6+ jak się później okazało...
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Byliśmy dzis i spoko Franio dał radę a ja nie zasnęłam ;)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 28th 2016 zmieniony
     permalink
    Asia, a są jakieś przerażające rzeczy, czy nada się dla strachobździla?

    Dziewczyny, Gugi ma malutką, czarną kropkę wewnątrz buzi, na policzku - co to może być, czy afta tak wygląda?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 28th 2016 zmieniony
     permalink
    Frag, przygryzł się i zrobił się krwiaczek :) Mówi Tobie to baba notorycznie przygryzająca poliki i mająca od tego takie czarne kropki właśnie :))))
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Ooo, dzięki - bo myślałam, że to afta, ale z tego co pamiętam to te są białe?
    --
  3.  permalink
    No moj facet stwierdzil, ze bajka srednia, ale siostrzencowi (12 lat) sie podobalo, wiec zalezy od gustow.

    A u nas pecha ciag dalszy.. Po pobycie 2-dniowym Blazeja w szpitalu teraz kolej na Maksa. Tak szalal na kanapie ze pomimo upomnien, aby przestal nie zrobil tego i spadl uderzajac glowa i uchem w ławe... Rozciete ucho, krew tryska, Blazej sie drze.. No hardcore. Dzwonilam po mame (dobrze ze ma do nas jakies 1,5 km) i w te pedy na pogotowie... 2 szwy na uchu, 1 na glowie, opatrunek... Ach Ci chlopacy.... Z dziewczynkami chyba nie ma tak "wesolo" :devil:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Omatkobosko... Oj,znam to :( Tak, dziewczynki chyba spokojniejsze z natury ;)
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Madzik. Znam dziewczynkę co nadrabia za siedmiu chłopców :P
    Mój miał fazę skakania po kanapie, ale go ściągałam no i wyniosłam ławę bo kurcze bałam się, że w końcu sobie coś zrobi... Przecięte ucho to pikuś :P. Mógł sobie konkretnie głowę rozbić. Ale ja jestem matka tchórz i w ogóle tak poustawiałam meble, żeby mój nadpobudliwy syn przezył :P.
    --
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeMay 28th 2016 zmieniony
     permalink
    No on sie turlal na poduszkach i tak bokiem zlecial, lawa byla za blisko, ale mialam tam stac kawe i Blazeja bujalam i chcialam dosiegnac ow kubka.. Ale gadasz i gadasz a dzieci swoje... Prawda jest, ze jak sie walnie to zapamieta... Ech... Nudno nie ma na pewno..

    Pamietam Frag Twojego Krasnala i jego jezyk..
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Pocieszę Cie Madzik, że to tylko ława. Koleżanki syn - nastolatek... Wrócił do domu z obitą buzia - wdał się w bójkę z kumplem o dziewczynę i skończyło się operacja oka :P... Kochana, jeszcze tyle przed nami (tfu, tfu, tfu)...
    --
  4.  permalink
    Dzieki, za pocieszenie... Chyba go w kask zabetonuje ha ha. Mam nadzieje, ze Blazej bedzie mojej natury (zero szwow i zlaman).
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    madziik1983: rawda jest, ze jak sie walnie to zapamieta.
    \

    ALbo i nie ;))) Gugi ma z tym problemy ;))

    Ech, Else chyba masz racje, wszystko przed nami ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Haha, ja bym nie powiedziała, że dziewczynki takie spokojne:wink: A na pewno nie moja Majka:tongue: Nie usiedzi w spokoju 5 sekund, nawet jak je, to wędruje po pokoju. Szalony człowiek:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Tjaaaa u nas ostatnio weekend bez soru weekendem straconym więc niestety dziewczynki też się uszkadzają :)
  5.  permalink
    Troche mnie to pociesza, bo juz mi byl zal, ze jednak corek nie mam hi hi
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Oraz walnięcie nie spowoduje że zapamięta :P :P :P...
    Tzn nie każdy dzieciak ;)
    Ja byłam taki typ, że jak gdzies sobie zrobiłam krzywdę to drugi raz opcji nie było, że to powtórzę, ale moja siostra nie do zdarcia :P. Mój syn podobnie... Chyba od charakteru zależy ;).
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Ja mam taką teorię, ze z dziećmi jest jak z kotami - jedno jesteśmy w stanie ogarnąć i upilnować (nooo, w miarę) i są bardziej zrównoważone niż we dwójkę/trójkę. Wtedy tak samo jak dwa koty - odbijają się od ścian, pędzą po mieszkaniu/domu na złamanie karku, popychają się, podgryzają, prychają. No nic jak koty ;)
    --
  6.  permalink
    Hi hi.moj nawet sam w domu byl jak strzala, bez roznicy.. No ale tydzien w domu bo go raczej do przedszkola nie posle.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    W sumie u nas też... Popsułaś moją piękną teorię :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    Nie, no ze szwami świeżymi to jednak ryzyko do przedszkola ;).
    Dacie radę ;)
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeMay 28th 2016
     permalink
    A jak to jest, że dwoje dzieci z tj samej matki, tego samego ojca... Jedno nigdy guza nie miało, a drugie non stop ma czoło kwadratowe? :wink:
    No moja sierota (Adaś) nawet na prostej drodze potknie się o własne nogi i nabije guza...
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 29th 2016
     permalink
    Ten tekst, że dziewczynki są spokojniejsze wymyślił chyba ktoś, kto córek nigdy nie miał :P
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 29th 2016
     permalink
    EJ, moja jedynaczka, dziewczynka i juz miała rozbity łuk brwiowy jakieś 1,5 roku temu i ostatnio szytą dłoń. A w przedszkolu ma ksywe atomówka :) także ten... :)))))
    --
  7.  permalink
    Caris: A jak to jest, że dwoje dzieci z tj samej matki, tego samego ojca... Jedno nigdy guza nie miało, a drugie non stop ma czoło kwadratowe?
    - u mnie domu tak bylo, starsza i mlodsza sis rece polamane a ja nigdy ;) Nawet prawie wogoe nie chorowalam i do teraz nie choruje, chyba ze lekkie przeziebienie a te moje siostry co chwile cos lapaly :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 29th 2016
     permalink
    Ja byłam taka urazowa dziewczynka - chłopcy to chyba po mnie mają, bo mąż anioł ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 29th 2016
     permalink
    Witam niedzielnie:)

    Jakie okulary polecacie dla dziecka? Mlody na razie chodzi w zwyklych bo chcialam sprawdzic czy w ogole bedzie chodzil ale nie chce ich nawet sciagac, wiec szukamy czegos lepszego.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 29th 2016
     permalink
    My mamy Kids Banzy
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeMay 29th 2016
     permalink
    My mamy z decathlonu o takie
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 29th 2016
     permalink
    My już po kinie. Majka na początku była mega podekscytowana, ale w połowie bajki zasnęła. Za to my z mężem šwietnie się bawiliśmy:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeMay 29th 2016
     permalink
    My mamy te, co Madzinka, tylko zeszłoroczny model. I jeszcze te mamy.
    Tylko okulary najlepiej przymierzyć, optycy zawsze zwracają uwagę, żeby się nie opierały na policzkach.
    --
  8.  permalink
    Jutro mam wizyte u chirurga, jest mozliwosc, ze juz mu sciagna szwy? Czy to za wczesnie.. bo sie troche nastawilam, ze moze chociaz w piatek dychne hi hi i mlody pojdzie do przedszkola :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJun 3rd 2016
     permalink
    Dziewczyny ja z pytaniem. Szukam sandalow dla Karolka. Kupilismy juz jedna w Clarksie, ale byly dosc sztywne i mowil, ze za twarde i go cisna (skorzane). Oddalismy je.
    I teraz zastanawiam sie czy takie sa ok? Czy moze ktoras z Was ma takie dla swojej pociechy? Chodzi o piankowe sandaly z Nike. LINK

    Szukam sandalow lekkich, mieciutkich.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 3rd 2016
     permalink
    Madziu, ja moge polecić sandały Geoxa. Kupiłam Majce na zalando i są super. Leciutkie, przewiewne, mają fajną wkładke. O takie mamy.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJun 3rd 2016 zmieniony
     permalink
    Madzia mój Dominik ma takie (nosił w tamtym roku, są jeszcze dobre, chodził w nich też po przedszkolu) dla mnie nie ma lepszych sandałów. Jedyne, które D. może nosić bez skarpety, każde inne obgryzały mu nóżki albo bylo mu nie wygodnie. W tym roku kupiłam mu też te klik ale jednak nike lepsze :) bardziej wycięte przede wszystkim, te co mamy są już na styk ale na pewno kupię drugie.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJun 3rd 2016
     permalink
    Malisek - dzieki. Mierzylismy Geoxa tez i mowil, ze nie wygodnie. Ehh.

    Potrzebuje na juz, bo w czwartek lecimy na wczasy i Karol ciagle bez sandalow.


    Karolyn - a nozki mu sie nie pocily?

    Ostatnio rozmawialam w kolejce w Zarze z jedna mama, i tez mowila, ze jej 3latek nie chce nosic skorzanych, bo niby go gryza. No ale skora skorze nierowna.
    Nie chce mi sie Karola ciagac po centrach handlowych. Te nike maja dosc intensywne kolory, no ale na jeden sezon chyba moga byc, co?

    Treść doklejona: 03.06.16 18:58
    W tamtym roku mielismy Emele - kupione podczas pobytu w Polsce w czerwcu wlasnie. Mieciutkie i ze skorki, tu takich miekkich jeszcze nie widzialam.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJun 3rd 2016
     permalink
    Dominikowi z reguly poca sie nogi w nike na szczescie nie :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJun 3rd 2016
     permalink
    Karolyn - dzieki, a jaki kolor macie? U mnie tylko dostepne cale czarne (raczej nie dla Karolka), te niebiesko pomaranczowe i czerwono bialo czarne. Najchetniej bym je widziala szare, albo w zieleni ;) to sobie wymyslilam, nie?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.