Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2015
     permalink
    z raciczka walczy wiec chec gryzienia ma
    no ale dzisiaj na obiad dostanie wypasiona miche domowego mokrego wiec z pewnoscia apetytu jej nie zabraknie :)

    a w ogole to wczoraj jak rozpakowywalam zakupy i Milka zobaczyla kubeczke z serkiem wiejskim to myslalam ze szaleju jakiegos dostala, na dwoch lapkach piruety krecila i zagradzala mi dojscie do lodowki, tak uwielbia :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2015
     permalink
    wlasnie wyczytalam ze zwierzetom domowym mozna podawac czystek w celu ochrony przed pchlami czy kleszczami, ktoras probowala?
    mam spora torebke a nie ma komu tego pic i tak sobie mysle ze skoro nasz pies leci do wszystkiego poza piwem (nienawidzi zapachu, nawet jak kropla skapnie to fuka i ucieka) to moze by sprobowac czy herbatke polubi?
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJul 28th 2015
     permalink
    ja bym nie podawala.
    kiedys pytalam wetke o naturalne sposoby ochrony przed kleszczami bo sie naczytalam. odradzila. konkluzja jest taka, ze skoro czlowiek moze sobie zaskodzic ziolami to psu tym bardziej. to po pierwsze. po drugie, psy sa mieso a nie ziolo zerne....
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2015 zmieniony
     permalink
    ziolo jest nie do jedzenia a do picia chociaz pojawila sie informacja ze do karmy mozna suchy dosypywac :updown:
    ja czystka nie jestem w stanie wypic wiec zalega cala torba ale z tego co do tej pory wyczytalam to jego nie mozna przedawkowac ani sobie nim zaszkodzic

    TUTAJ mozna poczytac o czystku dla zwierzat
  1.  permalink
    Dziewczyny, czy któras z Was ma w domu kota tajskiego?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2015
     permalink
    Elfiko, nie wiesz czy u mnie w miescie badz u ciebie jest koci behawiorysta? kolezanka pilnie poszukuje
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJul 31st 2015
     permalink
    MrsHyde: Elfiko, nie wiesz czy u mnie w miescie badz u ciebie jest koci behawiorysta? kolezanka pilnie poszukuje

    nie ma.
    niech szuka na stronie coape.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 6th 2015
     permalink
    Kochane! Moja koleżanka w kwietniu wzieła szczeniaczka - suczkę... No i wszystko jest pieknie, oprócz kupy :P... Nigdzie indziej poza domem nie zrobi...
    Oni już wszystkiego próbowali, nawet bardzo długie spacery nie "zmuszą" Fibi by zrobiła kupkę na dworze... Wraca do domu i już...

    Macie pomysł jak tego psa nauczyc kupciania na trawnik, a nie na podłogę? :P
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 6th 2015
     permalink
    szczypta_chilli: czy któras z Was ma w domu kota tajskiego?


    Tajski to syjamski przecież, tak ? :wink:
    Moja ciotka posiada, prześliczne stworzenie.


    CERI dopiero dzisiaj przeczytałam Twój wpis o kocie :wink:
    Pocieszający, nie powiem.
    Pozostaje więc czekać, aż nasza kota się przekona do Huga.

    Póki co mamy etap prychania na wszystkich [głównie drugą kotę i mojego męża] oraz mocne zadrapanie Ninkowej nogi, aż do krwi.
    Pierwszy raz wykazała taką agresję, nie wiem czemu.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2015
     permalink
    Monia502: Macie pomysł jak tego psa nauczyc kupciania na trawnik, a nie na podłogę?

    jesli w domu robi na mate to dobrze jest taka mate ze soba zabrac ale jesli po prostu na podloge to moze byc gorzej, mysle ze musialaby porzadnie podloge wymyc, uzyc jakis neutralizatorow zapachu zeby pies nnie mogl wyczuc tego miejsca

    a probowala juz kropelki do przyuczenia pieska czystosci np Beaphar - Puppy Trainer ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2015
     permalink
    Milka skonczyla wczoraj 5miesiecy; poniewaz zarosla jak dziki agrest jeszcze w tym tygodniu planujemy zaliczyc groomera
    Fota malo wyrazna bo to jest biala torpeda i ciezko ja zlapac :)

    das
  2.  permalink
    TEORKA: Tajski to syjamski przecież, tak ?

    starosyjamski
    no przesliczny fakt...Przymierzam się do zaproszenia takiego do naszego domu
    Ta ciocia kociąt miała nie będzie?
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 6th 2015
     permalink
    No raczej nieprędko, bo ją dopiero miesiąc temu kupiła, więc to maleństwo.
    Ale jaka droga cholera byla, psia mać ! :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeAug 6th 2015
     permalink
    Moja koleżanka ma tajskiego, piękny jest. Głośny (miauczy, mruczy) ciągle zagaduje. I torpeda.
    Wszędzie go pełno. Ma dopiero 5 miesięcy.
    --
  3.  permalink
    No drogie są , okropnie...
    Nie wiesz Teo z której hodowli kupowała?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 7th 2015 zmieniony
     permalink
    Musze się p chwalić, że 22 lipca zjechała do Nas z wakacji mała kotka Tosia. Jest to siostra zeszłorocznego kocurka... Niestety po tym jak w marcu nam ktoś zabrał siostrę kocurka mój mąż uparł się na drugiego kota... Jest jak na razie kochana choć bardo dużą z niej rozrabiara



    Zrobione podczas pisania czyli przed chwilka
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 7th 2015
     permalink
    Szczypta wiem tylko, że z Torunia. Ale mogę dopytać jeśli chcesz :)
    --
  4.  permalink
    teo, jakbys mogła. Dzięki :)

    Treść doklejona: 07.08.15 10:31
    A moze z Bydgoszczy? Bo jezeli tak, to hodowla moich marzen...
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 7th 2015
     permalink
    No właśnie, z Bydgoszczy :wink:
    Ciocia mi napisała.

    przydomek hodowli: Siamese; nr hodowli 490/01/12
    właściciel Grzegorz Górecki


    W ogóle to się okazało, że moja ciotka ma silną alergię i musi się kotki pozbyć :sad:
    Obniżyła cenę i widziałam, że dała ogłoszenie na OLX.
    --
  5.  permalink
    teo- ja widziłam to ogłoszenie....Z Twojego miasta....
    Ja akurat miałam na mysli hodowlę Amelia. Ta o której piszesz to chyba nie jest prawdziwa hodowla :(
  6.  permalink
    Szkoda. Gdyby była to prawdziwa hodowla odkupiłabym kotkę :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 10th 2015
     permalink
    podmienili mi psa :))
    czyli Milka po wizycie u groomera

    dsa
  7.  permalink


    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    O ja pierdziu Sandrusia. Jaki kolos rosnie ;)...

    Mrs! Milka jak z okładki wygląda ;).
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Milka w fryzurce a'la west...
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeSep 5th 2015
     permalink
    Jak z okladki? Raczej jak z tylnej szyby poloneza, nic tylko kiwac glowa powinna.


    To i ja sie pochwale nasza znajda. Oczywiscie rodzice nieznani , wiec nie wiadomo co z niego wyrosnie. Poki co sika wszedzie i gryzie wszystko, ale widac ze madra bestia z niego.

    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeSep 5th 2015
     permalink
    Ale cudo :heartsabove:
    --
  8.  permalink
    mkd, cudny jest!!!
    I chyba ma jakieś geny z owczarka niemieckiego :)
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 5th 2015
     permalink
    Też mi za owczarkiem wygląda... Piekny psiak ;)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeSep 6th 2015
     permalink
    No nam to wyglada na jakiegos mieszanca owczarka niemieckiego lub kaukaza, bo na niemieckiego ma chyba troche za krotki pysk, no ale wszystko wyjdzie w praniu.
    --
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeSep 6th 2015 zmieniony
     permalink
    Ale chyba coś z owczarka ma, bo rasowy raczej nie jest. Fajne ma "ubranko" na brzuszku i łapkach :)
    • CommentAuthorEdyta_P
    • CommentTimeSep 11th 2015
     permalink
    Szczeniak kaukaza jest chyba trochę grubszej budowy, więc bardziej stawiałabym na mieszankę z owczarkiem :) W każdym razie śliczny piesek.
  9.  permalink
    Takie małe porównanie :)



    A to z dziś:

    --
    • CommentAuthorEdyta_P
    • CommentTimeSep 17th 2015
     permalink
    Urosło się :) I pewnie jeszcze trochę urośnie.
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 18th 2015
     permalink
    cudny czarnuszek:bigsmile:
    --
  10.  permalink
    Tydzień :D
    b
    b
  11.  permalink
    Kociary, polecicie mi jakąś lekturę obowiązkową?
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 27th 2015
     permalink
    Szczypta... Kiedy odbieracie? Drogi taki kociak?
    A mi nadal sfinks sie marzy...
    --
  12.  permalink
    Odbieramy ok 12 tygodnia życia, wiec jeszcze długo...
    Drogi- 2 tys
    No ale raz sie zyje ;)
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 27th 2015
     permalink
    Nie, no jak by mnie było stać, to też bym tego sfinksa już miała... Ale co się odwlecze to nie uciecze ;)
    Kiedyś sobie nie odmówię ;)

    Życzę, żeby kociak Wam się dobrze chował ;). Nie mogę się doczekać fotek jak już będzie z Wami. A imię już macie?
    --
  13.  permalink
    nie dziękuję :)
    Pracujemy nad imieniem;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 27th 2015
     permalink
    zapomnialam wam pokazac jaki tron zrobilam Milce
    nie umiem szyc, nie umiem dziergac ale motanie i wiazanie to nawet dla mnie prosta sprawa :P
    koszt symboliczny bo robilam na probe po taniosci - w srodku sa 2 nasze stare jaski, 2 dzieciece kocyki za niecale 4zl ze szmateksu
    Milka swoj tron uwielbia, za farfocle pprzeciaga sobie go po salonie (najczesciej pod stolik kawowy zeby byc blisko nas skoro na kanapie nie moze)

    das

    null
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 27th 2015
     permalink
    Szczypta to jest syjamski?
    Bo póki co niewiele widać po tym maleństwie :wink:

    Jeszcze wspomnieć chciałam, że jakby ktoś miał problemy z kotem to polecam karmę antystresową. Serio pomaga a już praktycznie się kota pozbylismy ( jak Hugowi w łóżeczku siknęła a mi zarzygala poduszkę, ofc specjalnie :sad: :confused: ).
    Dostała ostatnią szansę, sprobowalismy ostatniego specyfiku i tfu tfu tfu chyba się udało !!!
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeSep 27th 2015 zmieniony
     permalink
    szczypta_chilli: Kociary, polecicie mi jakąś lekturę obowiązkową?

    Aga, zdecydowanie ta strona. Od dechy do dechy :smile:
    Ach, no i gratuluję :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 27th 2015
     permalink
    TEORKA: Dostała ostatnią szansę, sprobowalismy ostatniego specyfiku i tfu tfu tfu chyba się udało !!!


    A ja właśnie dziś kupując żarcie dla moich królików natknęłam się na te karmę i od razu o Tobie pomyślałam... Byłam ciekawa czy to działa...
    To się cieszę, że mruczek dał se siana z obsikiwaniem i rzyganiem :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 28th 2015
     permalink
    a moze wlascicielki psow maja sposob jak oduczyc psiaka zzerania papierow? Milka wszelakie dokumenty kocha namietnie i nie daj panie cos zostawic zbyt nisko to mozna sie pozegnac. Ostatnio wrabala mi pol rachunku za wode ktory nieopacznie zostawilam na szafce rtv a wczoraj wyciagnela ksiazke z biblioteczki u mlodej ale na szczescie zauwazylismy w pore
  14.  permalink
    teo- tajski ( starosyjamski):)
    Livka, bardzo dziękuję, rzeczywiscie ciekawa strona :*
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeOct 6th 2015
     permalink
    dziewczyny doradźcie, bo ja jużnie mam siły i zacznę krzyczeć. Mój Leon )labrador) to bardzo kochane stworzenie. Monikę przyjął bardzo dobrze :) obwąchał, zaakceptował i żadnych problemów do tej pory nie robił. Od tygodnia natomiast, gdy usypiam Monię a na popołudniową drzemkę (nie zawsze umie wbić się w sen sama, nawet jak jest meega zmęczona) i czasem trwa to nawet pół godziny, to Leon już na sam koniec zaczyna szczekać i cały mój trud idzie na marne bo Monia wpada w tzw koze, (płacz prawie nieutulony). Już staram się go wybiegać i nakarmić przed usypianiem Moni, ale to nic nie pomaga. On po prostu tylko czeka aby sobie szczeknąć :( macie na to jakiś sposób? tłumaczę mu, że nie wolno, ale to nie działa niestety :(
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 6th 2015 zmieniony
     permalink
    "a moze wlascicielki psow maja sposob jak oduczyc psiaka zzerania papierow? Milka wszelakie dokumenty kocha namietnie i nie daj panie cos zostawic zbyt nisko to mozna sie pozegnac."
    nie umiem cytować z poprzedniej... sory ;)
    Hydzia, mojemu przeszło dopiero około 3rż :/ Serio, wszystkie papiery szły w drobny mak. Kiedyś zostawiłam na ławie 100zł - wracałam do domu i prosiłam Boga, by leżało tam nadal, w całości :D Na szczęście leżało :) Mój też obgryzał dywan - rogi ;) Z prostokątnego dywaniku, zrobił elipsę :)
    --
  15.  permalink
    A moja ma 5 lat i dalej lubi papierki :) Jak coś wpadnie w jej łapki to w strzępy np. chusteczka czy kartka papieru :) Oczywiście spiernicza z tym pod łóżko w sypialni :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.