Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMedea24
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    Ja juz czekam w holu... no ciekawe komu uda sie dotrzec ;)
    •  
      CommentAuthorUkasieku78
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    U mnie choróbsko - sorry, że dopiero teraz, ale nie mialam jak dać wcześniej znać. Bawcie się dobrze. Do trzech razy sztuka - nastepnym bede.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    No, fajnie było we cztery, ciekawe kiedy i w jakim gronie (i gdzie) spotkamy się następnym razem? Dziękuję dziewczyny!!!
    --
  1.  permalink
    ja nie wrocław ale moze w katowicach by moglo byc spotkanie
    --
    •  
      CommentAuthorMedea24
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Być może... ale to jest grupa WROCŁAW :))))
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    KasiaKuzniki a ja zawsze jak jestem u teściów (na kuźnikach) to się zastanawiam czy Cię gdzieś tam nie mijam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    ja też mam teściów na kuźnikach:) my już się z kuźnik wyprowadziliśmy:)
    --
    •  
      CommentAuthorYvoonne
    • CommentTimeFeb 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, korzystając z tego, ze jest tu grupa Wrocławska zapraszam do oglądania :) Nie chcę zaśmiecać wątku, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie :shamed:
    http://littlefeet-photography.blogspot.com/
    --
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Cześć Dziewczyny :)

    Wybieram się za niedługo na ciekawe wydarzenie i pomyślałam, że może Was też zainteresuje, więc wrzucam zaproszenie :)

    Serdecznie zapraszamy na konferencję rodzinną z cyku „Kocham, więc wychowuję”. To już 4 edycja. Co roku uczestniczy w niej wiele osób. Na konferencji wystąpią ciekawe osoby mówiące o małżeństwie, wychowaniu i edukacji dzieci w sposób inspirujący.

    Szczegóły:

    kiedy? 21.04.2013 r. (niedziela), godz. 15.00-18.00

    gdzie? Hotel Mercure Wrocław, pl. Dominikański 1

    WSTĘP WOLNY, wymagane tylko wcześniejsze potwierdzenie przybycia.

    Program wykładów:

    - Najtrudniejsze zadanie mężczyzny – jak zdobyć serce córki

    Wincenty Pipka – Psycholog. Wieloletni dziennikarz radiowy. Były dyrektor Programu I Polskiego Radia. Dyrektor Szkoły Podstawowej Azymut w Pruszkowie. Od 21 lat szczęśliwy mąż Izy. Ojciec 4 córek i syna.

    - Choć się różnimy, możemy się dogadać – szczęśliwe małżeństwo dzięki dobrej komunikacji

    Anna Murawska – autorka książek „Kocham i wymagam”, „Stawiam na stół” i „Chodzi o pieniądze”. Na co dzień zajmuje się domem. Od 2003 r. moderator Akademii Familijnej. Żona i matka sześciorga dzieci.

    - Skuteczne wychowanie i nauczanie – edukacja spersonalizowana

    Stanisław Kowal – pedagog. Kierownik Studium Kształcenia Nauczycieli na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Mąż i ojciec 5 synów.

    Organizator: Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny „NURT”
    Potwierdzenie udziału w konferencji prosimy przesyłać na adres: nurt@nurt.edu.pl
    •  
      CommentAuthorGaggataB
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Hello kobietki która chętna na spotkanie czy na wakacjach jesteście??? Jak macie czas to ja chętnie na ploty.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Kiedy proponujesz? I gdzie?

    (najlepiej nie w weekend :))
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeFeb 6th 2014
     permalink
    Dziewczyny z Wrocławia, mam nadzieję że któraś tu z Was zajrzy i poratuje. Otóż za około 3 miesiące przeprowadzam się z Warszawy do Wrocławia z moim mężem i bobo. Wiadomo jak to na nowym nic nie będę pewnie ogarniać. Zwłaszcza że do tej pory Wrocław był jedynie dla mnie celem turystycznym.
    Czy możecie polecić jakieś żłobki we Wrocławiu? Klubiki lub knajpki dla mam i dzieci.
    Potrzebuję też informacji o nianiach. Interesuje mnie jaka jest we Wrocławiu stawka za nianię? Co standardowo wchodzi w cenę? Oczywiście jak któraś z Was zna taką Panią i może polecić to też poproszę info :bigsmile:
    Spytam też o lekarzy/przychodnie, prawdopodobnie zamieszkamy na Sępolnie.
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeFeb 6th 2014
     permalink
    Pytanie na jakiej dzielnicy będziesz mieszkać:bigsmile:
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeFeb 6th 2014
     permalink
    Sucharku prawdopodobnie sepolno, swoją droga chciałabym tez wiedzieć czy to fajne miejsce?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 08.02.14 19:17</span>
    Halo halo czy naprawdę nie ma nikogo z Wroclawia na forum?
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeFeb 8th 2014
     permalink
    Ja co prawda od paru lat już we Wrocławiu nie mieszkam, więc ze żłobkami nie pomogę. Ale teraz jak byłam u mamy to zaszłam z Małą do niejakiej Czekoladziarni przy ulicy Połanieckiej. Super miejsce dla rodzin z dzieckiem, pyszne kawy, super sala zabaw, taka ciepła :) Tylko jak Ty na Sępolnie będziesz mieszkać to trochę daleko by było...
    Co do samego Sępolna: to ja bardzo lubiłam tę dzielnicę. Piękna zabudowa niskich poniemieckich domów, to zielona dzielnica. Co ważniejsze graniczy od zachodu z ogromnym Parkiem Szczytnickim z Pergolą, Ogrodem Japońskim, a po drugiej stronie parku Zoo, jeśli ktoś lubi. Od południa graniczy zaś z Parkiem Biskupińskim oraz piękną Odrą :) widoki cudowne :)
    Jeśli miałabym mieszkać we Wrocławiu ponownie, to bardzo chętnie na Sępolnie właśnie :) Od południa graniczy zaś z Parkiem Biskupińskim oraz piękną Odrą :) widoki cudowne :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorczajnik
    • CommentTimeFeb 8th 2014
     permalink
    Fajne miejsce na kawę z dziećmi to Ruda Kita i przy okazji można zrobić eko zakupy, a dzieci mogą sobie hasać w pokoju zabaw.
    Tutti Frutti w Rynku też jest przyjazne rodzinom. Tutaj tekst o testowaniu kawiarni.
    Jest też projekt Wózkownia czyli kino dla rodziców z dziećmi.
    Jak coś mi się jeszcze przypomni, to dopiszę :-)
    Żłobków niestety nie znam, bo dopiero sama będę szukać.
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeFeb 8th 2014
     permalink
    PENNY: Tylko jak Ty na Sępolnie będziesz mieszkać to trochę daleko by było...
    Co do samego Sępolna: to ja bardzo lubiłam tę dzielnicę. Piękna zabudowa niskich poniemieckich domów, to zielona dzielnica.


    No właśnie szczerze mówiąc od razu wytypowałam tę dzielnicę ze względu na park, zoo i zieloność ogólnie panującą, patrząc na mapę. Aktualnie w Wawie mieszkamy również obok dużego parku dlatego to dla mnie ważne. Potem się okazało że ktoś z dalszej rodziny mógłby podnająć nam mieszkanie właśnie na Sępolnie. Z drugiej strony Sępolno jest trochę "stare" i myślę czy nie ma tam trochę patologii. Nie chce oczywiście nikogo obrażać. Z tego co widzę w Wawie to inaczej jest w starych blokach czy kamienicach (starsi ludzie i różny "element") inaczej na nowych osiedlach, gdzie mieszkają głównie młode rodziny z dziećmi (takie jak my :)) Dodatkowo piszesz że trochę daleko by było, co to właściwie znaczy we Wrocławiu? Chodzi mi np. o czas dojazdu np do centrum albo na "drugi" koniec miasta.

    Jakie dzielnice/miejsca wg. Was są fajne do zamieszkania z małym dzieckiem?

    A powiedzcie mi jak jest z nianiami? Np w Warszawie standardowa stawka to 2000 za 8-10 h dziennie...
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeFeb 8th 2014
     permalink
    Ja mieszkałam na Krzykach-Południu i też było super, ale to może w porównaniu do miejsca gdzie mieszkam obecnie (nie we Wro). Sępolno to na pewno nie to co myślisz:) będzie Ci się cudnie tam żyć! (sentyment przemawia przeze mnie;))
    --
    •  
      CommentAuthorczajnik
    • CommentTimeFeb 8th 2014
     permalink
    Te "kamienice" na Sępolnie są takie bardziej willowe - mniejsze i klimat jest zupełnie inny niż w "starej dzielnicy". Przynajmniej tak mi się wydaje. Myślę, że to dobre miejsce do mieszkania z dzieckiem. Krzyki też są ok, ale chyba Sępolno fajniejsze.
    A co do dojazdów... We Wrocławiu wszystko jest bliżej niż w Warszawie :-)
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeFeb 8th 2014
     permalink
    czajnik: Te "kamienice" na Sępolnie są takie bardziej willowe - mniejsze i klimat jest zupełnie inny niż w "starej dzielnicy".


    No w tej "naszej" są 4 mieszkania i taki jakby kawałek zielonego "wybiegu"/ogródlka co już sobie wyobrażam, że małemu tam piaskownicę wstawie :bigsmile: i sobie ławkę

    czajnik: A co do dojazdów... We Wrocławiu wszystko jest bliżej niż w Warszawie :-)


    Słyszałam taką opinię że we Wrocławiu w porównaniu do Warszawy jest po prostu inne pojęcie odległości :bigsmile:

    Rany no przeraża mnie ta przeprowadzka, z drugiej strony myślę że może fakt istnienia tegoż mieszkania to znak jakiś. Bo od początku powiedziałam mężowi, że tylko Sępolno ze względu na park a tu taka sytuacja. Czyli Sępolno ok to dobrze dziewczyny lejecie miód na me serce :bigsmile: Dzięki
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorYvoonne
    • CommentTimeFeb 8th 2014
     permalink
    Ja się mogę wypowiedziec tylko na temat życia we Wrocławiu, bo w zlobkach się nie orientuje :) Przeprowadzilam się tu 4 lata temu i uwielbiam wręcz Południowa część -Krzyki. Rewelacyjna dzielnica. Świetny dojazd do centrum, infrastruktura. Nic dodać nic ująć :)
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeFeb 9th 2014
     permalink
    Ja mieszkam daleko od centrum,Maślice nawet jeszcze dalej troszkę,wychodząc na spacer mam piękną łąkę,lasek:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorYvoonne
    • CommentTimeFeb 9th 2014
     permalink
    A nie zalewa was ? My mieszkamy w południowej części, ale w miejscu na szczęscie nieatrakcyjnym dla deweloperów :D w sąsiedztwie domki jednorodzinne, ogródki działkowe i trochę nieużytków. Po jednej stronie park południowy, po drugiej grabiszyński. Baaaaaaaaaardzo długo szukaliśmy idealnego miejsca i się udało :)
    --
  2.  permalink
    a przewidujecie jeszcze jakieś spotkania?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 14th 2014
     permalink
    Powinny być.
    --
    •  
      CommentAuthorMedea24
    • CommentTimeFeb 17th 2014 zmieniony
     permalink
    Jak tylko zrobi się troszkę cieplej możemy zorganizować spotkanie :) W wersji z maluszkami... lub bez... ;) Każde ma swoje uroki i ograniczenia. Może wstępnie: 1 DZIEŃ WIOSNY? Wybierzemy opcję plenerową (przy słonecznej pogodzie) i wersję "pod dachem" jeśli pogoda zrobi nam psikusa.

    -------
    LeoLea - Podróże z dziećmi... Gotowanie... Rodzicielstwo... Wrocław
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 18th 2014
     permalink
    Proponuję wyjście na spotkanie klubu Toastmasters w czwartek, godz. 18-20. Jest to spotkanie organizacji non-profit nauczającej wystąpień publicznych. Atrakcją będzie przemówienie na temat metod naturalnych.
    Wstęp jest wolny. Każdy gość może ocenić przemówienie.
    Zebranie odbędzie się na UWr., Wydział Prawa, ul. Uniwersytecka 7-10.
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeDec 8th 2014
     permalink
    Moze to nie najlepszy temat ale poszukuje niani we Wrocławiu dla dwulatka. Znacie i polecicie?
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 8th 2014
     permalink
    Nadaje się.

    Zaproszenie dla matek:

    Zapraszam na spotkanie współorganizowane przez Klub Polonia Christiana, Inicjatywę „Stop Seksualizacji Naszych Dzieci”, Kwartalnik „Opcja na Prawo” i Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy.
    Prelegent: Ks. dr hab Dariusz Oko
    Temat spotkania: „Gender. Od tolerancji do totalitaryzmu.”
    Termin spotkania: 10 grudnia 2014 r. (środa), godz. 18.00
    Miejsce: Aula Papieskiego Wydziału Teologiczneg, pl. Katedralny 1 Wrocław
    WSTĘP WOLNY
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeJan 22nd 2015
     permalink
    oranda znalazłas juz opiekunke?
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeJan 23rd 2015
     permalink
    mimik: oranda znalazłas juz opiekunke?


    Znalazłam :)
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
  3.  permalink
    Witam,
    czy jakaś mama/mamy chętne na spotkanie.Mieszkam obecnie we wroclawiu :-)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 10th 2018
     permalink
    Spotkanie dla użytkowniczek 28dni.
    Niedziela 15.07.2018 we Wrocławiu.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 14th 2018
     permalink
    Godz. 12. Hotel im. Jana Pawła II, kawiarnia.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.