Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeJan 18th 2018
     permalink
    wydruk komentarzy spod wykresu!
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 18th 2018
     permalink
    Dopisałam!
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 19th 2018
     permalink
    Ja bym chciala, żeby pojawiła się możliwość oznaczenia dwóch różnych krwawień podczas miesiaczki. U mnie 3/4 dzień to takie dni, gdy do południa jest silne krwawienie a po południu już lekkie lub czasem plamienie. Zawsze mam problem jak to oznaczyć, bo to ani silne, ani lekkie, ani normalne.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJan 19th 2018
     permalink
    To moja "bolączka" z poprzedniej strony:
    "Jak pisze komentarze pod wykresem na telefonie, to przycisk "wyślij" jest na sztywno przypięty do miejsca w okienku, i jak mi wyjdzie dłuższy opis, to go nie mogę wysłać, no "nadpisuję" przycisk, a on znika i żeby go użyć, muszę skasować część tekstu.".
    Oprócz tego, notatki już się wyświetlaj aw centralnej części wykresu, ale opisy, symptomy nadal się chowają "z boku" (dotyczy pierwszych kilku dni).
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 4th 2018
     permalink
    Nie mogę dodać postu na wątku tortowym. Wyskakuje coś takiego:

    Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/dni_pl/forum.28dni.pl/releases/071115152107/library/Vanilla/Vanilla.Class.CommentManager.php on line 376
    A fatal, non-recoverable error has occurred
    Technical information (for support personel):
    Error Message
    An error occurred while updating the discussion's whisper summary.
    Affected Elements
    CommentManager.SaveComment();
    The error occurred on or near: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'wszystko się przyda', ale już muszę przystopować, bo pójdę z torbami :tong' at line 1
    For additional support documentation, visit the Lussumo Documentation website at: lussumo.com/docs
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeFeb 4th 2018
     permalink
    Sprawdzone na 3 przeglądarkach i u nas wszystko działa - posty dodaje bez problemu, proszę spróbować jeszcze raz
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeFeb 4th 2018 zmieniony
     permalink
    Karolciat mi pomaga obrócenie telefonu. Okienko się rozszerza i nic nie trzeba kasować. Ale to tylko taki sposób... :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 5th 2018
     permalink
    Próbuję od 3 dni. Nie działa.
    --
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeFeb 9th 2018
     permalink
    Do listy błędów można jeszcze dopisać, że cykl poporodowy może trwać maksymalnie 365dni. Wiele dziewczyn karmiących piersią znacznie dłużej czeka na powrót płodności i trzeba wtedy zakładać nowy cykl.
    •  
      CommentAuthorPajacynka
    • CommentTimeFeb 10th 2018
     permalink
    Kiedy wróci możliwość drukowania wykresów? :neutral:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeFeb 10th 2018
     permalink
    Nie wróci.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeFeb 10th 2018
     permalink
    mnie zastanawia jedno. na błahe problemy - sorry Malisiek ;), odpowiedź jest praktycznie od razu. na listę - głucha cisza. to jest chamstwo i wiejska muzyka.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2018
     permalink
    A najlepsze jest to, że w ostatnich ok. 2 mies. przydreptało tu kilkanaście dziewczyn z Ovufriend, bo drastycznie podniesiono im opłaty. Ich ucieczka i brak wpłat innych spowodowała szybką reakcję pomysłodawców podwyżki opłat i dziewczyny wróciły do siebie.
    Można? Można...
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeFeb 11th 2018
     permalink
    elfika: mnie zastanawia jedno. na błahe problemy - sorry Malisiek ;), odpowiedź jest praktycznie od razu. na listę - głucha cisza

    Elfiko, być może dlatego jest odpowiedź od razu bo w tej kwestii moderator może zareagować (np. sprawdzić co dzieje się z dostępnością tematu na forum, rozjechanymi wpisami w tematach itp). Techniczną stroną portalu i wykresami zarządza administrator.
    Pozdrawiam
    M.
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 12th 2018 zmieniony
     permalink
    Moderator: Techniczną stroną portalu i wykresami zarządza administrator.

    Co to za administrator, który ze zgłaszanymi prośbami o zmiany zwleka latami???

    Pojęcia takie jak OD RAZU, NATYCHMIAST, czy JAK NAJSZYBCIEJ dla niektórych oznaczają co innego...
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 12th 2018
     permalink
    Mi sie wydaje, ze wlasciciele portalu nic w niego nie inwestuja - tak to wyglada. Nie mowiac juz o poprawkach terazniejszych opcji. Po prostu czerpia zyski z tego co jest i "ciagna poki moga".
    --
    •  
      CommentAuthorIwonkaLA
    • CommentTimeFeb 13th 2018 zmieniony
     permalink
    Mam takie pytanie/sugestię.
    Użytkują iPhona, na nim mogę oglądać wykresy wyłącznie V2.
    Po tej zmianie wyglądu ect kiedy wchodzę na dłuższy cykl np ciążowy czy poporodowy, nie ma funkcji przewijania wykresu jak np jest w karcie ciąży.
    Jest to mega frustrujące ponieważ cała strona się rozjeżdża, komentarze są mikroskopijne oraz...gdy np chcę zerknąć na notatkę na wykresie z 100-270-365 dnia, opis pojawia się nad dniami w przedziale 10-28 dni, więc nie ma możliwości na telefonie odczytywania notatek dzień po dniu ponieważ wiąże się to z każdorazowym powrotem do początku wykresu. Trochę to słabe, zważywszy że w przypadku karty wszystko jest super sprawnie.
    Czy to trwała zmiana, a może coś da się zrobić na kształt karty ciąży?
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 16th 2018
     permalink
    Wielki Post rozpoczęty, a na 28 dni nadal karnawał i balony...
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 28th 2018
     permalink
    Przypominam co jest do zrobienia:

    1. Miesiączka - dodać "obfite krwawienie" (symbol O).
    2. V2 - zlikwidować niepotrzebne szare tło pod wykresem.
    3. V2 - zlikwidować jeden z dwóch suwaków po prawej.
    4. V2 - wprowadzić na stałe podziałkę i linie poziome lub dać możliwość stałego zapamiętania po jednym kliknięciu.
    5. V2 - po co na wykresie pokazuje się podwójne odznaczenie szczytów (śluzu i szyjki)?
    6. Wprowadzić możliwość wpisywania leków (lista najczęściej stosowanych do wyboru) - dodatkowy wiersz pod notatkami i symptomami.
    7. Utworzyć nowy wiersz "zabiegi i procedury" (usunąć je z pozycji "współżycie") i umieścić w osobnym wierszu pod współżyciem.
    8. Dodać dodatkowe "zabiegi i procedury" i oznaczenia dla nich - HSG (histerosalpingografia), LAP (laparoskopia), HIS (histeroskopia), P (punkcja jajników), CT (criotransfer) [już istniejące: IVF, IUI, T].
    9. V2 - w tej wersji nadal widać ukryte współżycie (w wersji V1 nie widać).
    10. Niezwijająca się lista przyjaciółek.
    11. Wyszukiwarka - dlaczego wyniki wyszukiwania pokazują się na dole strony (trzeba zjechać po nie niżej), a na górze są reklamy?!
    12. Generowanie wydruku wykresu - obiecane było (w październiku 2017) w formie "generuj wydruk strony w przeglądarce".
    13. Wydruk komentarzy spod wykresu.
    14. Karta ciąży:
    - dodać dodatkowe "objawy": biegunka, ból gardła, ból piersi, choroba, gazy, gorączka, napięcie w piersiach, osłabienie, stres, zawroty głowy, zmęczenie,
    - "objawy" posortować alfabetycznie (wygodniej się szuka),
    - z „badań” usunąć pozycję USG (reszta badań na liście jest typowo badaniami z krwi) - dodać nowy wiersz dla badań USG pod wierszem badania (puls dodać okienko „koszt”),
    - "ciśnienie" – dodać okienko na puls,
    - dodać pozycję "leki" - do wyboru lista najczęściej używanych w ciąży leków plus możliwość dopisania własnych,
    - wydruk karty ciąży wraz z komentarzami.
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeFeb 28th 2018
     permalink
    Damazy, ostatnia wizyta 3 h temu. Wątek odkopany niedawno a on nawet nie raczył napisać jak się sprawy mają. Zwyczajnie ma nas w d... i nie zależy mu na tym czy tu jesteśmy czy nie, bo inaczej już dawno by coś napisał i poprawił na forum.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 5th 2018 zmieniony
     permalink
    Zniknęły balony karnawałowe - pojawiły się tulipany...

    Jakiż to przewrotny symbol. Kiedyś był serial "Tulipan" o oszuście-uwodzicielu. Cóż, widzę niezwykłe podobieństwo do naszej tu sytuacji - ciągłe zwodzenie, że będą zmiany, co w konsekwencji okazuje się być kłamstwem...
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMar 6th 2018
     permalink
    Czyli teraz w jakis sposob zarchiwizowac sobie wykresow nie można?
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMar 6th 2018
     permalink
    Aga, PrtSc pozostaje...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMar 7th 2018
     permalink
    Katastrofa . Ja nie mam konta aktywnego ale widze ze niewiele tracę w takim razie .
    --
    • CommentAuthoramcm
    • CommentTimeMar 8th 2018
     permalink
    Pojawił się prezent na Dzień Kobiet i znów ten sam problem, co w zeszłym roku - nie można go odebrać z telefonu. Trzeba się pofatygować i włączyć komputer.
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 8th 2018
     permalink
    Standard...
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeMar 8th 2018
     permalink
    U mnie i na kompie ikona nie dziala:(
    -- ,
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeMar 8th 2018
     permalink
    Na kompie działa.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMar 8th 2018
     permalink
    u mnie na kompie też działa. natomiast oferta sama w sobie żenująca.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorTomira
    • CommentTimeMar 8th 2018 zmieniony
     permalink
    Nie mogę odebrać gratisu z okazji dnia kobiet. Próbowałam na iPadzie i iPhonie. Prezent jest ale nie dla wszystkich, przykre to.
    -- Gniewuś 10.08.2015
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeMar 8th 2018
     permalink
    Tylko na kompie się da, na telefonie w ogóle nie da się kliknąć w to okienko.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMar 9th 2018 zmieniony
     permalink
    *Tomira*
    Napisz do Damazego jak tak kiedys robilam jak mialam taki problem
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 26th 2018
     permalink
    Kolejny błąd.
    W obecnym cyklu przytrafił mi się podwójny przedwczesny skok temperatury. W analizie zaznaczyłam dwa dni - w wersji V1 pokazują się dwie strzałki, a w wersji V2 tylko jedna (drugi dzień).
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 3rd 2018 zmieniony
     permalink
    W komentarzu pod moim wykresem wklejam długi tekst, a i tak widać tylko 4 linijki. I to niekoniecznie cztery 1- pierwszą i 3 ostatnie. I mimo prób kasowania komentarza, tworzenia nowego, i tak wygląda to tak samo.
    To znaczy w oknie edycji komentarz jest pełny, ucinany jest po zatwierdzeniu zmian. Top samo się dzieje, kiedy chcę go wkleić pod wykresem innej użytkowniczki...
    --
    •  
      CommentAuthorIwonkaLA
    • CommentTimeApr 17th 2018
     permalink
    Na telefonie z IOS, przy wersji V2 nie ma możliwości odczytywania notatek z wykresu.
    •  
      CommentAuthormazda__
    • CommentTimeApr 17th 2018
     permalink
    Z komputera podobnie - też nie widzę notatek ?!?!?!?!??!!?!?!?!?
    •  
      CommentAuthorTomira
    • CommentTimeApr 17th 2018
     permalink
    Na iPadzie to samo, nie widać notatek.
    -- Gniewuś 10.08.2015
    •  
      CommentAuthormazda__
    • CommentTimeApr 17th 2018
     permalink
    O co chodzi z tymi notatkami????????
    Jakieś info nam się chyba należy.... Halo??????????
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeApr 17th 2018
     permalink
    przecież tu nikogo dano już nie ma. jedynie obrazkami przy nazwie się zajmują :angry:
    -- [/url]
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 17th 2018
     permalink
    To czemu my im nadal płacimy?? Sama się zarzekałam, że nie będę i znów przedłużyłam konto...
    Ale coraz bardziej mam ochotę zostać tylko na forum...
    --
  1.  permalink
    Hej.
    Wracam po pewnym czasie, chcę sobie wydrukować wykresy, patrzę na wykresy przyjaciółek i... połowa rzeczy nie działa... I ta sama stara śpiewka, błędy i czekamy aż naprawią... Obserwujemy się, wychodzimy za mąż, rozwodzimy, dzieci się poczynają, rodzą i rosną, a to jedno się nie zmieniło... "niedługo naprawimy"...
    Od wielu lat płacę za serwis, bo jest najlepszym na rynku. Tym razem, za te kilka dni, nie zamierzam przedłużyć ważności konta. Zeszyt i kolorowe długopisy są funkcjonalniejsze.
    Damazy, kiedyś dało się z Tobą rozmawiać, kiedyś faktycznie coś działałeś. Proszę, wróć do starego siebie... :(
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 18th 2018
     permalink
    Mam androida i też nie mogę notatek wyśietlić. Pojawiają się na ułamek sekundy.
    No, ale przecież zawsze zostaje wersja "mobilna", prawda? :devil:
    Poziom olewnia naszych potrzeb - level master!
    --
    •  
      CommentAuthormazda__
    • CommentTimeApr 18th 2018
     permalink
    To jest kpina!
    Dlaczego nie można się z nikim skontaktować odnośnie problemów technicznych??????
    Damazy!!!!!!!!
    Chyba Ty tym się zajmujesz??????????????
    Tak być nie może!
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 18th 2018
     permalink
    Chyba zaczęli "naprawiać".
    Wczoraj na kompie, już po wpisach dziewczyn, miałam i komentarze i temperatury. Dziś nie działa nic! Ani na komputerze ani na telefonie.

    Treść doklejona: 18.04.18 08:58
    Elfika, ty się brałaś za testowanie apek na smartfony- jest coś godnego polecenia?
    --
    •  
      CommentAuthormazda__
    • CommentTimeApr 18th 2018
     permalink
    Oj tak, coś godnego polecenia, bo tu naprawdę nie dobrze się dzieje...
    Żeby takie rzeczy ?!?! QQQ
    Bez słowa wyjaśnienia i jakiejś informacji!!!!
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 18th 2018
     permalink
    Chciałam sobie wyznaczyć linie podstawową, bo dziś nieplanowany spadek zaliczyłam. To mi tylko errory i krzaczki wywaliło.
    Za jakiś czas się dowiemy, że ciężko pracowali, że proszą o zrozumienie i cierpliwość.... I tak dalej i tak dalej.
    Ale przypomnienie o końcu ważności konta wyślą w te pędy...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 18th 2018
     permalink
    Moim zdaniem można by było pokusić się o jakiś zbiorowy bojkot. Forma do przemyślenia - jednak z obowiązkową opcją nieprzedłużania konta (ja jestem w stanie sobie poradzić z kartką papieru lub wykresem w Excel).
    Tylko jak ogarnąć tyle użytkowniczek i namówić do współdziałania...
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeApr 18th 2018
     permalink
    Też się chyba przeniosę z wykresami do zeszytu, bo tu co rusz problemy i zero odzewu, cholera mnie bierze :/
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 18th 2018 zmieniony
     permalink
    Inne programy z wykresami w intenecie (nie wiem jak działają w telefonie), choć nie ma co ukrywać, że nasz portal, mimo braku opiekuna, jest najlepszy:

    Ovufriend, ale portal bardziej nastawiony na staraczki.
    Iner cycle (Instytut INER).

    Aplikacje na telefon do potestowania (opinie w necie różne):

    WomanLog Kalendarz
    Kalendarz Miesiączka
    Flo - Kalendarz Miesięczny i Dni płodnych (najwyższa ocena)
    Kalendarzyk Bella
    My Days - Period & Ovulation
    Śledzenie owulacji i okresu
    Clue - kalendarz miesiączkowy
    Period Tracker
    Period Tracker Petal, Period & Ovulation Calendar
    Maya - Period, Fertility, Ovulation & Pregnancy

    I kilkadziesiąt innych...
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 18th 2018 zmieniony
     permalink
    No i wkurza mnie to, że część wątków na forum (np. "Dzieciaki 3-6", czy "Szczepic, nie szczepić") jest dostępnych bez przymusu zalogowania na portalu.
    Wiem, zalogować się to nie jest problem, ale wolałabym, żeby nie były dostępne dla wszystkich użytkowników internetu tak po prostu.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.