Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Niestety muszę zasmucić wszystkich tych, którzy po cichu cieszyli się z mojego bana... Oto jestem:peace:

    A wracając do meritum...
    1. Damazy to nie jest towarzyskie spotkanie przy kawie, gdzie można strzelać fochy, odwracać się na pięcie i zabierać zabawki do innej piaskownicy.
    To jest spotkanie Klient- Usługodawca.
    Skoro zdecydowałeś się na taki a nie inny biznes, to chyba wiedziałeś,że oprócz zjadania ptasiego mleczka, trzeba będzie czasem wypić piwo, które się nawarzyło...

    2. Jeśli chodzi o konstruktywne działania... Czy nie właśnie od naszych postulatów/próśb zaczęła się ta dyskusja? Co więcej możemy zrobić? Ile pomysłów miesięcznie powinnyśmy przedstawić, by działanie było uznane za konstruktywne?

    3. W relacjach klient-firma najważniejsza jest terminowość, to buduje zaufanie... Nasze do Ciebie zostało zachwiane przez Twoje posunięcia. W jaki sposób Ty straciłeś do nas zaufanie? Przecież za usługi, które nam oferujesz płacimy "z góry"... Nie ma możliwości, by którakolwiek z nas nie dotrzymała umowy tj. nie zapłaciła za coś, z czego w pełni korzystała.

    4. Najgorszym z możliwych rozwiązań jest pozwolenie na tworzenie prywatnych wątków na forum, z możliwością moderacji... Prywatnie podyskutować można pod wykresem, albo w prywatnej dyskusji i wiele osób korzysta z powodzeniem z tych rozwiązań.

    5.Co do informacji o ilości punktów moderacji. Przypuszczam,że zanim pójdziesz na zakupy, to chcesz wiedzieć, jaką kwotą dysponujesz... No chyba,że lubisz nieprzyjemne niespodzianki przy kasie.

    6. Mam nadzieję,że już nigdy nie okażesz swojej słabości w taki sposób, w jaki zrobiłeś, to w dniu dzisiejszym- kasowanie niewygodnych komentarzy i dawanie bezpodstawnych banów.
    To prosta droga ku temu, by Twoja praca, jaką tu włożyłeś poszła na marne.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Anne - daj linka do tego cennika, bo mnie zaciekawiłaś, a strona sklepu do przejrzystych nei należy.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    I jeszcze 7, bo zapomniałam...

    Idea programu lojalnościowego, tj, sklep z bielizną nie jest głupia.
    Nasz brak WOOOW wynika z tego,że tak jak już pisałam, jak Ci konto w banku nie działa, to nie zadowolisz się dodatkową kartą kredytową, albo rabatem w innym sklepie.

    Jeśli spóźniłeś się z niespodzianką, to wystarczyło ją wprowadzić z np. darmową,pierwszą przesyłką(przez jakiś czas, np. do połowy maja), jako rekompensatą
    --
    •  
      CommentAuthorSonia_M
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Damazy czy błędy można zgłaszać jedynie tu na forum, czy we wiadomości prywatnej (do Ciebie oczywiście) również?
    Pytam, bo wiem, że jedna moja koleżanka miała problem, pisała do Ciebie wiadomości, a nie dostała ani odpowiedzi, ani problem nie został rozwiązany.
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeApr 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Warunki i koszty dostawy były TUTAJ - http://sklep.28dni.pl/dostawa Celowo użyłam czasu przeszłego, bo były i już nie ma. jest tylko informacja o sposobach wysyłki, ale cennik który był poniżej został wycięty. Ciekawe dlaczego skoro był taki dobry i przemyślany. Co Damazy?
    PRZEPRASZAM - moja wina. Cennik był cały czas tylko ja nie byłam zalogowana i dlatego go nie widziałam. Po zalogowaniu na samym dole strony można klinkąć "warunki i koszty dostawy" i wtedy widać cennik.
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Ahhhhhh:bigsmile:. Może wkleją lepszy?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Dużo kubłów zimnej wody zostało przez ostatnie godziny wylane na forum, a w mojej gestii jako prowodyra tego zdarzenia jest wiadomość mająca na celu wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.
    Nie można tu doszukiwać się winy w użytkownikach, jak to błędnie czynię w wystosowanych postach. Osoba korzystająca z 28dni jest klientem, któremu należy się miłe i dobre słowo od administratora, a nie obrzucanie epitetami jak to miało miejsce na forum. Teraz doskonale rozumiem, że można odebrać personalnie moje posty i poczuć się urażonym. Nie sposób tego nie stwierdzić, za co serdecznie przepraszam i zrozumiem każde stanowisko.

    Nie mniej jednak, działania zmierzające do utrzymania 28dni są dla mnie priorytetem i od 2007 roku nieprzerwanie, słabiej lub mocniej działam w kierunku rozwoju systemu. W zeszłym roku uruchomiłem nowy wykres, który zaczyna się przyjmować i jest szansa, że rozwojowe przeglądarki pozwolą stworzyć jeszcze lepsze narzędzie. Od grudnia zeszłego roku prowadziłem działania zmierzające do uruchomienia sklepu, który jest dedykowany i ma za zadanie dostarczyć korzyści korzystającym z 28dni.
    To wszystko ma zmienić ofertę 28dni i spowodować, że swoim istnieniem damy jeszcze więcej naszemu klientowi.

    Moim nadrzędnym celem jest uwolnienie 28dni od opłat i oferowanie darmowego systemu 28dni. Dążę do tego nieprzerwanie i mam nadzieję, że nowe elementy są tego poważnym zaczątkiem.
    Podczas dyskusji można było jednoznacznie stwierdzić, że nie tego oczekują osoby korzystające z 28dni. Ale aby utrzymywać system, muszę korzystać z wszystkich możliwych rozwiązań jakie są dostępne. Sytuacja w naszym kraju nie jest optymistyczna i jeśli będę trwał na stanowisku, że abonament to najlepsze źródło utrzymania, 28dni może przestać być atrakcyjne. Póki co jesteśmy zabezpieczeni, a firma posiada środki na przeprowadzenie generalnej przebudowy, która rozpocznie się w czasie wakacyjnym. Same efekty staną się widoczne w trzecim kwartale tego roku.

    Jeszcze raz najmocniej przepraszam osoby, które zostały dotknięte moimi wypowiedziami. Moje nieprofesjonalne zachowanie dało się odczuć w każdym szczególe. Ciągły pobyt w towarzystwie elektroniki zupełnie zaburzył mój rozsądny punkt widzenia, przez co pozwolilem się unieść dyskusjom.
    Dażę wielkim szacunkiem osoby, które wytykają mi błędy i przeanalizuję każdy tekst jaki do mnie dotarł lub dotrze.

    Z życzeniami wszystkiego najlepszego dla osób korzystających z 28dni.
    Twórca, Damazy
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Damazy, dorzuc jeszcze do swej wypowiedzi liste spraw/prosb z tego skasowanego, ktore w najblizszym czasie masz zamiar naprawic i okresl sie prosze realistycznie z terminem realizacji i dotrzymaj go - a mysle, ze bedzie dobrze.

    Jaheira: Idea programu lojalnościowego, tj, sklep z bielizną nie jest głupia.
    Nasz brak WOOOW wynika z tego,że tak jak już pisałam, jak Ci konto w banku nie działa, to nie zadowolisz się dodatkową kartą kredytową, albo rabatem w innym sklepie.


    Zgadzam sie z Jahe jak najbardziej.
    --
  1.  permalink
    uf- oby to była zapowiedż normalności
    Prosze o wykasowanie mojego watku "Mój, najmojszy watek -MOD- Szczypta"
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    no to mamy nadzieję, że będzie dobrze... trzymam za słowo Damazy...
    •  
      CommentAuthorSonia_M
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    każdemu należy się szansa na poprawę :)
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Przydałby się link do tego sklepu widoczny na stronie 28dni. Chyba, że jest, a ja go nie widzę?
    I to 150 zł za 3 miesiące to trochę dużo. Nie dałoby się wypracować jakiegoś korzystniejszego dla nas układu?
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    ja też nie widzę linku...wczoraj tez to zgłaszałam
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Ładny gest na koniec Damazy ale ja już postanowiłam i odchodzę, nie kasuj proszę mojego konta, niech zostanie w pamięci. 7 lat przyjaźni z uczestniczkami trzymało by mnie pewnie i na forum "twoje skarpetki" ale to już nie jest miejsce gdzie jest mi przyjemnie i czuje się mile widziana, niech chcę być tylko małym elementem w bazie potencjalnych klientów hurtowni bieliźniarskiej. Wolę mieć w pamięci początki forum i wspaniałą społeczność, która tworzyła fajne miejsce, która kłóciła się i godziła, która poruszała tematy wzbudzające największe emocje. Kto pamięta, ten wie :wink: Żegnajcie :wink:
  2.  permalink
    masakra :-(
    dawno nie było mi tak smutno
    28 dni to kawałek mojego życia - sporo naprawdę wartosciowych znajomości , które przeniosły się do realnego swiata.
    A teraz... moje przyjaciółki już nie chcą tu być.
    Zesralo się wszystko :cry:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Hej Szczypta, czy Jem była ekspertem na 28dni?
    Wiadomo, że wina spoczywa na mnie, ale ile energii było włożone na samym początku, tyle jej starczyło do pewnego momentu. W tej chwili wszystkie stare systemy, albo się reaktywują technicznie, albo pozostaną zapomniane. Wiele pozycji społecznościowych znikło z internetu. Ja sam jeden udusiłem przez przypadek. Dotyczyła hafciarstwa i przez moją głupotę oraz brak zaufanych ludzi, znikła z powierzchni internetu.

    Teraz albo systemy ruszą w kierunku facebookowo-smarfonowych połączeń, albo będą spokojnie czekać na swój koniec.
    Najgorsze jest to, że im większy techniczny ambarans, tym więcej kosztów pochłania jego utrzymanie. Gdyby 28dni miało aplikację na androida i ipada, już nie byłoby tak źle. Dlatego małe zmiany w systemie są tutaj stratą czasu i potrzebna jest gruntowna przebudowa mechanizmu z dołączeniem multimedialnych funkcji.
    Jedyne co trzeba utrzymać na poziomie, to gwarancję anonimowości użytkownika.

    Wracając do znajomości, to przez ten czas wypracowałem jedynie kilka.
    A to że przyjaciółka opuszcza 28dni, to nie oznacza, że realne relacje zostaną zamknięte.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Jem, nie to, żebym się cieszyła, ale się podpisuję.
    Również pod tym co Szczypta napisała.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Licho, Ty też znikasz? ... :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Jaheira, cieszę się że odzyskałaś wolność, a z drugiej strony ciężko mi zrozumieć własne podejście względem nałożonego bana. No ale cóż, pewne działania są albo zamierzone, albo wynikają z słabości jednostki ludzkiej. A może zwyczajnie wystraszyłem się Ciebie i poszedłem po najmniejszej linii oporu. Cieszę się, że przeprosimy zostały przyjęte. :)

    I tak punkty:
    1. Tu jest pełna jasność.

    2. Muszę uruchomić system zgłaszania treści. Na forum można o tym dyskutować, ale gdzieś trzeba mieć ustalone miejsce - do wykonania, wykonano.
    Gdy tylko znajde prosty bugmechanizm, zaraz go udostępnię dla ogółu. Dobrym mechanizmem byłaby wishlist.

    3. Ten punkt podciągniemy pod pkt 2. Na liście widać co jest zgłoszone i jak postępują prace nad realizacją.

    4. Strasznie mi się podoba idea moderowanych dyskusji na forum i nie chciałbym jej zastosować do całości, ale trzeba przyznać, że znacznie ożywiłoby to forum.
    Każdy potrzebuje jakiegoś koła wzajemnej adoracji i chce mieć nad czymś kontrolę. Fakt pod wykresami jest możliwość. Czas pokaże.

    5. Punkty są odblokowane i w maksymalnej ilości. Głupotą było je ograniczać.

    6. To nie jest kasowanie niewygodnych komentarzy, choć tak to można odbierać. Przed chwilą miałem rozmowę z moderator i stwierdziła, że ona też chce tak zrobić ze swoimi wątkami :) Przekonała mnie do poniesienia ukrytej dyskusji. Ale zrobię to dopiero po przeanalizowaniu zgłoszeń.

    Więc do dzieła. :) Ten 2013 jest okrutnie pracowitym rokiem.
  3.  permalink
    Damazy: Hej Szczypta, czy Jem była ekspertem na 28dni?

    Tak, Jem była ekspertem
    Damazy: A to że przyjaciółka opuszcza 28dni, to nie oznacza, że realne relacje zostaną zamknięte.

    teoretycznie tak, ale jeżeli dzieli Cię z kimś kilkaset kilometrów to raczej złudzen nie ma. Jezeli nie podtrzymujesz codziennych relacji to potem nie masz juz wspólnych tematów. Zauważ, że wbrew pozorom z osobami z którymi widujesz się regularnie i często wciąż masz o czym rozmawiac. Gdy kogoś nie widzisz dłuższy czas tematy dość szybko się kończą.
    Zresztą Jem nie jest jedyna osobą, która rezygnuje.
    Mam nadzieję,że z tymi wszystkimi dziewczynami, które są mi bliskie uda mi się spotkać w jakimś innym wirtualnym miejscu.
    Moze to głupie ale normalnie chce mi się ryczeć
    :cry:
  4.  permalink
    Damazy: Strasznie mi się podoba idea moderowanych dyskusji na forum i nie chciałbym jej zastosować do całości, ale trzeba przyznać, że znacznie ożywiłoby to forum.
    Każdy potrzebuje jakiegoś koła wzajemnej adoracji i chce mieć nad czymś kontrolę. Fakt pod wykresami jest możliwość. Czas pokaże.

    Pokazałysmy Ci to "ożywienie" w wtku, który dzis załozyłam.
    Koło wzajemnej adoracji? Damazy....:confused:
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Damazy, niby to wszystko koncyliacyjne, ale uszczypliwość musi być... Ech...
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Lexia: Licho, Ty też znikasz

    z forum na pewno, a o reszcie pomyślę jutro:wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  5.  permalink
    Wydaje mi się, że każde połączenie 28dni i facebooka oznacza koniec prywatności, a wręcz totalną inwigilację.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Dear Admin, coś mi się dzisiaj dzieje niefajnego (sprawdzane na dwóch komputerach) z niektórymi wątkami. Wchodzę na nowy wątek i wyświetlają mi się tylko numery stron, reszta pusta.

    Tak samo się wyświetla jak napiszę wiadomość i kliknę "dodaj komentarz" - widze tylko numery stron, musze się cofnąć na poprzednią i znowu na ostatnią...
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Podpinam się pod The_Fragile- u mnie jest to tylko "Co Wam w sercu gra..." ale wkurza nieźle.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    A ja mam inne pytanie - czy tylko u mnie korzystanie z 28dni łączy się z wyskakującymi okienkami z dzikimi reklamami? Sprawdziłam programem antywirusowym, jest ok. Więc?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Brombap, u mnie nie ma, ale ja z FF korzystam.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    brombap: czy tylko u mnie korzystanie z 28dni łączy się z wyskakującymi okienkami z dzikimi reklamami?


    U mnie nie ma zadnych reklam. Korzystam z IE.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    A ja przed chwila miałam jakieś bingo... Teraz Norton IS pokazał mi śledzące pliki cookie. Ale te reklamy ujawniają mi się tylko przy 28dni. Dziwne. Może czeka mnie więc spotkanie z informatykiem.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    korzystam z google chrome i opery - nie mam zadnych wyskakujacych okienek
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 11th 2013
     permalink
    Mnie też nic nie wyskakuje, ale ja mam dodatek blokujący reklamy.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 27th 2013
     permalink
    Damazy, kiedyś już o tym pisałam, ale przeszło bez echa. Dołącza sporo nowych użytkowniczek, duża ich cześć prosi w pierwszym cyklu obserwowanym o pomoc w interpretacji. Jako, że chciałabym pomóc (zresztą, nie ja jedna), to wchodzę pod te cykle i co widzę? W 99% przypadków metodą wybraną jest metoda WŁASNA. Nie da się pomóc w analizie taką metodą, bo niby co napisać? Portal ten powinien być miejscem, gdzie można nauczyć się prawidłowej analizy cyklu... Dlatego moje propozycje:
    1. Metoda własna tylko dla doświadczonych użytkowniczek- czyli dla tych, które mają zaobserwowanych i zanalizowanych poprawnie 12 cykli. Wiadomo, że doświadczone użytkowniczki stosują jakieś swoje udogodnienia, które nie zawsze nadają się dla nowych.
    2. Dla nowych użytkowniczek (pierwsze dwanaście cykli) dostępne tylko metody ogólne, te prawdziwe i naukowe- czyli wszystkie poza tą własną. Nawet, jeśli nowa nie zna metod, to musi wybrać jakąś na początek (najlepiej jeszcze w opcjach "edytuj cykl" przy wyborze metody dodać adnotację, że najpopularniejsze są metody angielska i Rotzera i najłatwiej uzyskać pomoc w ich analizie). Ułatwia to pomoc takiej osobie, bo wiemy, według jakiej metody ten wykres analizować, nie trzeba się dopraszać wcześniej o wybór metody.
    3. Nie orientuję się w kwestiach informatycznych, ale nie dałoby się napisać jakiegoś skryptu, który odsyłałby początkującą po wyborze metody w pierwszym cyklu do: a) materiałów na jej temat na blogu
    b) wątku dotyczącego wybranej metody?
    To chyba nie jest skomplikowany zabieg, a ułatwiłby nowym poruszanie się po portalu, bo często na początku trudno im cokolwiek znaleźć.
    4. Zamiast metody własnej dla nowych rozważyć można kategorię: "Uczę się".
    Tyle moich pomysłów. Liczę na jakiś odzew w tej sprawie...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    Czy obecnie podczas logowania nie ma odsyłacza do bloga albo bazy wiedzy?
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    Amazonka, chodzi mi o taki szczegółowy odsyłacz. Jeśli wybierasz np. Rotzera, to pojawiają się linki do notek na blogu o tej metodzie i rotzerowskiego wątku na forum.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 10th 2013
     permalink
    A ja chciałam zapytać, jaki jest przeciętny czas oczekiwania na "odblokowanie" konta po jego ponownym opłaceniu?
    W zakładce "Płatności" widnieje tylko, żeby po 7 dniach kontaktować się z pomocą, gdyby konto nadal było ograniczone w funkcjach.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 11th 2013 zmieniony
     permalink
    A co najlepsze, to nawet na wiadomość wewn. Damazy nie odpowiada. Cudnie :confused: Zatem trudno, muszę pisać tutaj.
    Kilka dni temu pieniądze wypłynęły z mojego konta i tyle z tego mam, że jestem szczuplejsza o 69 zł. Konto jak było przyblokowane, tak jest.
    Damazy, czy to nie powinno sprawniej działać? Jeśli nie masz zamiaru odblokować mi konta, to oddaj pieniądze. Znajdę inny sposób na zainwestowanie.
    Moje Przyjaciółki z reguły mają zniesioną blokadę nawet tego samego dnia co przelew puściły.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Widzę, że Damazy nie odpowiada na wiadomości i ogólnie niezbyt przejmuje się tym co tutaj się pisze..Ale a nóż widelec, ktoś się ze mną zgodzi.
    Otóż chodzi mi o to, że 28dni jest portalem płatnym i wg mnie wcale niemało i chociażby za to powinna być tutaj większa ochrona prywatności użytkowniczek. Mam na myśli przede wszystkim zdjęcia - DLACZEGO są one widoczne dla wszystkich użytkowników internetu? Praktycznie każdy kto wchodzi na forum może bez przeszkód oglądać wszystkie zdjęcia. Znam fora BEZPŁATNE na których dostęp do zdjęć jest dopiero po zalogowaniu, dlaczego na tym forum nie można zrobić takiej funkcji?
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Akirka, w dużej mierze się z Tobą zgadzam, ale z drugiej strony można powiedzieć, że zdjęcia możesz wrzucić pod swój wykres i udostępnić go przyjaciółkom, nikt nie każe umieszczać zdjęć na forum. Ci co mają zobaczyć- zobaczą.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 11th 2013
     permalink
    Lexia, na forum mam dobry kontakt z wieloma dziewczynami, które nie są "przyjaciółkami".
    --
    •  
      CommentAuthorhornet
    • CommentTimeSep 22nd 2013
     permalink
    Sklep nie działa od miesiąca :/ chciałam zrobić zakupy przed doładowaniem konta i nici z tego..
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeOct 12th 2013
     permalink
    Mónikha: A co najlepsze, to nawet na wiadomość wewn. Damazy nie odpowiada. Cudnie :confused: Zatem trudno, muszę pisać tutaj.
    Kilka dni temu pieniądze wypłynęły z mojego konta i tyle z tego mam, że jestem szczuplejsza o 69 zł. Konto jak było przyblokowane, tak jest.
    Damazy, czy to nie powinno sprawniej działać? Jeśli nie masz zamiaru odblokować mi konta, to oddaj pieniądze. Znajdę inny sposób na zainwestowanie.
    Moje Przyjaciółki z reguły mają zniesioną blokadę nawet tego samego dnia co przelew puściły.
    --

    U mnie to samo, a zawsze było odblokowane tego samego dnia, ba, nawet już po godzinie.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 7th 2014
     permalink
    Czy ktoś mogły poprawić tytuły niektórych wątków?
    Okes niemowlęcy czy Leki ułatwiające zajście wciąze mocno kłują mnie po oczach:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorTomira
    • CommentTimeFeb 5th 2014
     permalink
    Chciałabym poprosić o poprawienie błędu na stronie z kalendarzem daty porodu. Nie można już niczego obliczać, bo brakuje w wyborze 2014 roku.
    -- Gniewuś 10.08.2015
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeFeb 6th 2014
     permalink
    Tomiro, dziękujemy za zwrócenie uwagi. Wszystko już działa jak należy.
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeFeb 11th 2014
     permalink
    CZy mogę prosic aby ktos zerknąl na wątek weteranek?
    Starsze posty wyświetlają sie poźniej niż nowsze, zmienia się także godzina dodania postow.
    -- []
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeFeb 28th 2014
     permalink
    Dlaczego na wykresie wyświetla mi się tylko część wpisanej notatki?
    Normalnie 3 razy dłuższe wyświetlają się w całości. Bardzo proszę o naprawienie tego błędu.
    •  
      CommentAuthorbrylanty
    • CommentTimeMar 8th 2014
     permalink
    Jeśli mnie pamięć nie myli to kiedys na Dzien Kobiet otrzymaliśmy miły prezent od 28dni w formie miesiaca gratis. Szkoda ze w tym roku możemy liczyc tylko na wirtualnego kwiatka przy logo serwisu.
  6.  permalink
    Jeśli mnie pamięć nie myli to kiedys na Dzien Kobiet otrzymaliśmy miły prezent od 28dni w formie miesiaca gratis. Szkoda ze w tym roku możemy liczyc tylko na wirtualnego kwiatka przy logo serwisu.

    No, niestety.
    Też liczyłam na mały prezencik od 28 dni :wink: No ale trzeba zadowolić się kwiatkiem :tongue:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeMar 14th 2014
     permalink
    Czy można prosić o PILNE przeniesienie wątku Chudnij gruba... do kategorii wątków dostępnych tylko po zalogowaniu?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.