Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthoragapita1
    • CommentTimeApr 23rd 2007
     permalink
    ja miałam średni biust. Ostatnio schudłam i bardzo mi się zmniejszył. w sumie to chyba wrócił do wielkośći przed przytyciem ale te staniki co nosiłam są teraz za duże i wiszą
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 23rd 2007
     permalink
    moze jakies wkladki sobie dopasuj do nich u gorseciarki?
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeApr 23rd 2007
     permalink
    najlepiej idz do gorseciarki ona Ci poradzi
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeApr 23rd 2007
     permalink
    ja natomiast uwielbiam lupoline , bielizna ładna , dobra gatunkowo , ładnie kształtuje biust i są czesto okazyjne promocje . Naprawde polecam , kupuję w sklepie internetowym.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 23rd 2007
     permalink
    ja mam koszulke z lupoline. ale celowa w rozmiar i model stanika przez neta .. jakos ciezko by mi było.
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeApr 26th 2007
     permalink
    ZUZA ja po dziecku ,albo dziciach tak ok 40 nowe cycki zrobie sobie na pewno...juz nawet zbieram informacje gdzie jest solidnie...no i musze uzbierac pieniazki...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 26th 2007
     permalink
    W tym sezonie Samantę będą reklamować wdzięki Kasi Cichopek, która odmówiła wystąpienia w reklamie anty. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeApr 26th 2007
     permalink
    ooo coś nowego :) bała się, że moherowe berety parasolkami ją zaatakują na ulicy?
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeApr 26th 2007
     permalink
    nie chyba nie - pytana o to odpowedziala dyplomatycznie że antykoncepcja to prywatna sprawa kazdego czlowieka
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 26th 2007
     permalink
    Mary, nic nowego, sprawa wystąpienia w tamtej reklamie już była wałkowana na forum. :-) Poszukaj wg słowa kluczowego = jej nazwisko.
    --
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeApr 26th 2007
     permalink
    Witojcie :)

    Ja ostatnio kupuje bieliznę firmy GAIA. Mają naprawdę fajne wzory i świetnie się noszą. Dobre gatunowo, a ceny takie w miarę. Napewno tańsze niż SAMANTA, która straszliwie mi się podoba, ale niestety mnie na nią nie stać.
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeApr 26th 2007
     permalink
    Atis - GAIA jest ok - tez czasmi ja zamawiam przez net:)
    --
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeApr 26th 2007
     permalink
    Ja mam to szczęście, że pobliskim hipermarkecie jest sklepik z bielizną, w którym sprzedają bieliznę tej firmy. :wink:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 14th 2007
     permalink
    laski wiecie gdzie w Trojmiescie, ewentualnie w necie mozna kupic NIEBIESKIE ponczoszki? w sklepach patrzą na mnie jak na wariatke. i czerwone tez. zarowno gladkie jak i kabaretki (zaznaczam ze kabaretki mi gdzie mignely, ale nie wiem gdzie)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 14th 2007 zmieniony
     permalink
    zamowilam w miedzyczasie w intymna.pl na wyprzedazy 2 staniczki
    ten Lamoree biustonosz czarny push-up ale tego nie polecam- niby kupilam 80D ale material pod spodem slaby nie 3ma w ogole jakby to 85D bylo..i splaszcza biust. a mial byc push up haha i im odesle ten staniczek.
    ten biustonosz lamoree przymierzala tez mama i siostra, tak samo beznadziejnie splaszczal im biust, a material pod biustem i z tylu do zapiecia, obie ocenily jako zbyt malo sciagajacy, zbyt "sflaczaly" by mogl cokolwiek 3mac.

    ale za to ten kupilam wraz ze stringami:
    PERLA 14905 BIUSTONOSZ niebieski i lezy jak marzenie, idealnie, push up ale taki wdzieczny, piersi wygladaja kraglo a nie tak nienaturalnie wypchniete na wierzch. wysciolka wewnatrz jest bawelniana i dodatkowo sa jeswzcze kieszonki na wkladki i dolaczone sa wkladki.uwazam ze to wazne, bo czasem jak sie schudnie na lato to biuscik mniejszy i stanik za duzy. jakosc boskaaa!! polecam firme Corin:) normalnie cena 150zl, a na wyprzedazy ten kupilam za 56zl wiec jest roznica znaczaca:) triumph jest nudny, wiec odsylam ten czarny stanik i celuje na wymiane inny stanik fimry Corin o ten:
    "MIRELLA 14939 PUSH-UP ecru"
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 14th 2007 zmieniony
     permalink
    naprawde nikt nie zna db gorseciarki z 3miasta?
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 15th 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJul 1st 2007 zmieniony
     permalink
    Profil szkolenia Pań z Normalnych Sklepów

    1. Są 4 rozmiary - A, B, C, D i kilka fanaberii.
    2. Tak naprawdę są 3 rozmiary, A, B, C.
    3. W rzeczywistości jest jeden rozmiar. B. (patrz kurs wydzielony "B - Jedyny Słuszny Rozmiar")
    4. Jeśli klientka nie wie, jaki nosi rozmiar - nosi 75 lub 80 B. (patrz kurs wydzielony "Rentgenowskie Oko, czyli jak oceniać
    rozmiar przez dowolne ubranie")
    5. Klientki są zawsze głupsze od nas (patrz kurs wydzielony "Jak uświadamiać klientkę w zakresie Jedynego Słusznego Rozmiaru")
    6. Tabelki producentów należy konsekwentnie ignorować, ponieważ pojawiają się tam fanaberie. Producent twierdzący, że między 75C a 70D lub 75D i 70E jest różnica, nie wie co pisze.
    7. 10 cm różnicy w obwodzie pod biustem = 0 cm różnicy.
    8. Duży biust to jest C.
    9. Kaszaloty miewają D. Tak naprawdę to jest C, a w sumie B, tylko większe w obwodzie.
    10. Rozmiary powyżej D to fanaberie, a klientki upierające się, że taki mają, to kaleki i mutanty.
    11. Kalectwo należy tępić, a przynajmniej gnębić, w celu przywrócenia na łono społeczności Kobiet Normalnych.
    12. W przypadkach reformowalnych można rozszerzyć obwód o dowolną ilość centymetrów.
    13. Im mniej rozmiarów, tym bardziej elitarny sklep. Worów nie sprowadzamy, mutantów nie popieramy.
    14. Kobiety należy wdrażać do szycia (patrz kurs wydzielony "Niech se pani zwęzi"), ponieważ pielęgnowanie fanaberii prowadzi do rozwydrzenia, histerii i omamów.
    15. Kostiumy kąpielowe są wyłącznie dla normalnych kobiet, kaszalotów i mutantów na plaże nie wypuszczać.
    16. Duże biusty zgodnie z naturą miewają tylko kobiety karmiące.
    17. Klientki rozwydrzonej, z histerią i omamami należy się jak najszybciej pozbyć, o ile nie da się zastosować kuracji "B".
    18. Garb jest zgodny z naturą.
    --
  1.  permalink
    Freya, Freya i jeszcze raz Freya :) Kupowana najczęściej na www.brastop.com

    Bladykot, szczera prawda :bigsmile:, ale warto by podać linka do źródła, czyli do www.biusciaste.prv.pl , bo forum jest warte polecenia :)
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    nie pamiętam gdzie to znalazłam, ale możliwe, że na tym forum.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 30th 2007
     permalink
    bladykotek to prawda. to wmawianie. ten wzrok w sklepie z eksluzywna nawet bielizna za ok.200zl stanik a kobeita patrzy na mnie - wzrokiem "pani w zyciu nie ma takiego biustu" gdy powiedzialam 75F.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeDec 14th 2007 zmieniony
     permalink
    Dla dziewczyn biuściastych, na blogu http://stanikomania.blox.pl/html znalazłam link do sklepu ze stanikami o duzych ropzmiarach biustów do G, J itd!!! i to PIEKNE KORONKOWE,
    KOLOROWE
    !!!!!!!!!!!!!

    http://www.peachfield.pl

    poleam też sam blog, jest fantastycznie pokazane jak dobrać stanik:) dla KAZDEGO BIUSTU
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeJan 5th 2008 zmieniony
     permalink
    ja bardzo polecam firmę wysyłkową Mirialle. Jestem zakochana w ich bieliźnie, i szukałam czegoś takiego bardzo długo. generalnie mam odwrotne preferencje niż vicky80 (chyba się za dużo filmów i gazet naoglądałam, będę starsza to zmądrzeję ;) Dużo tiuli i wszytkie modele pasują na mój mały biuścik, a do każdego kompletu mogę wybrać nie tylko stringi ale też figi (bo zazwyczaj jak chcę kupić coś seksownego to nie mam takiej opcji). Żadnych gąbek!!! Ważne jest tylko, żeby przed zamówieniem przeczytać zasady kupna, żeby nie było nieporozumień, ale są króciutkie ;)

    Tutaj są przykładowe modele:
    Arabella
    Arabesque
    Bolero
    Carmen
    Eternelle
    Harmony
    Larissa
    Leila
    Perle
    Primavera
    Rapsody
    Serenade
    Sonate
    Tango
    Traviata

    leżą cudnie!!!

    Poprawiać chirurgicznie nie zamierzam zdecydowanie, ale jestem za wszelkiej maści retinolami przeciwzmarszczokymi (głownie z ciekawości, bo chcę kiedyś zobaczyć jak to działa), albo ćwiczonka. A tak swoja drogą to wydaje mi się, że po nich nie powinno zostawać "zbędnej skóry", bo zwiększa się też ukrwienie...

    vicky80 znam dziewczyne z Trójmiasta, która do gorseciarki przyjeżdza do Warszawy, więc może być ciężko :(

    Właśnie byłam na stronie polecanej firmy Corin i co?? i rozmiarów 70A tam nie uwidzisz :devil:

    chciałabym znaleźć coś takiego
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    s_biela podobaja mi sie modele czysty tiul. tylko znajdz takie cudo na moja wielkosc biustu:P ale w lutym jade do uk, to obkupie sie namaxa;)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    a gdzie tą Miriale mozna kupic??
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    ee tylko małe rozmiary:neutral:
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    tą bieliznę można kupić wysyłkowo np na stronie internetowej
    największy rozmiar to 90D ale mają też całą linię poświęconą dużym rozmiarom, ale niestety jest noedostępna w polsce :angry: np taka: rozmiary od 90C do 110 F
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
  2.  permalink
    s_biela, duże rozmiary to rozmiary dla kobiet z dużym biustem, a nie dla kobiet grubych (a obwód 90 jest dla mających pod biustem ze 100 cm, dużo takich widzisz na ulicach?). To raz.

    Dwa: Miriale to powszechnie znane OSZUSTWO i naciąganie, o czym ludzie piszą choćby tutaj:
    http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=852358
    http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=30219&page=2
    http://www.grupy.egospodarka.pl/Skandal-De-Agostini-Atlas-i-Miriale-i-co-robic,p,646110,9.html


    A tu np.tylko pani s_biela jest zadowolona:
    http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=382&w=56952554&v=2&s=0
    Dziwny zbieg nicków...
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    s_biela housfwife ma racje.
    90F to naprawde bardzo ale to bardzo puszysta Pani. ja mam troche nadmiarowych kg i daleeeeko mi do tego rozmiaru.
    duzy rozmiar pani to co innego niz duzy rozmiar biustu.

    osobiscie mam cos kolo 75G/80E. ale znajdz w polsce 75G. ha ha ha.
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    No ja się niedawno przesiadłam z 75C (buahahaha) na 65G (przy wymiarach 98 w i 74 pod). No i jestem w miarę zadowolona. Kupiłam staniki w Krakowie, w sklepie intimo4you na Wysłouchów.

    Tak czy śmak trudno się "wizualnie" przestawić z "wypchanych", wylewających się ze stanika okrągłych piersi z "rowkiem" na wygodny biust w normalnym kształcie ;) ale dla wygody przynajmniej naprawdę warto. I okazało się, że w golfiku wyglądam jak człowiek ;)

    Poszukajcie w necie - ceny nie są wiele wyższe od ładnych staników z Triumpha, a naprawdę różnica jest dramatyczna.

    No i strona -

    http://biusciaste.prv.pl i stanikomania.blox.pl
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeJan 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Vicky80, ja tez noszę duże rozmiary. Rozmiary takie, w tym 75 G, można znaleźć tu-linki poniżej z nazwami staników.
    Osobiście mam staniki z Melissy- i jestem bardzo zadowolona. Szykuję się do zakupu staników firmy Alles i Gaia.
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeJan 23rd 2008
     permalink
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeJan 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Desperate_Houswife to nie jest dziwna zbierzność nicków. Poprostu wszędzie staram się podpisywać tak samo. To że ktoś nie czyta regulaminu (który jest nota bene debilnie prosty), albo nie płaci rachunków i dostaje upomnienie nie świadczy o naciągactwie firmy. Ja takiej bielizny dłuuuugo szukałam w wieeeelu sklepach i nie znalazłam, więc Mirialle chwalę gdzie mogę... prosta sprawa.

    Dobra dziewczyny przyznaje się, że z przeniesieniem miar w przestrzeń optyczną to na mam problem, i za cholerę nie powiem na oko ile to jest kilometr :shamed:
    Jak mówicie że 90 to rozmiar dla puszystych to wierzę na słowo...

    Venus to świetna sprawa tylko że do kompletu mają wyłącznie stringi:angry:
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 25th 2008
     permalink
    *Wiurzyca* dzieki piekne za linki. ja juz nie mam sil na testy internetowych stanikow. 8 luty lece do UK na pare dni i tam zamierzam zaopatrzyc sie w staniki. tam wiedza ze duzobiustne kobietki tez chca ladne koroneczki:)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    uważasz że masz mały biust? poczytaj artykuł 70A zrewidowane
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    TO MIT ze rozmiar miseczki to wielkosc piersi... ROZMIAR MISECZKI TO ROZNICA W OBWODZIE BIUSTU I POD BIUSTEM..
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    I dlatego jak w jednym z Twoich artykułów wspomniano polecam Melissę! Te staniki leżą super! Większość jest miękka i ma fiszbiny, ale stosuja jakis materiał, który dobrze modeluje piersi i lekko usztywnia(choć miseczki miękkie). Bardzo polecam! Jak korzystasz z ich tabeli rozmiarowej to na sto procent stanik będzie na Ciebie pasował.
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeJan 30th 2008 zmieniony
     permalink
    ha ha!!! dobre! czyli że jak zawsze miałam problem ze znalezieniem stanika 70 to powinnam teraz szukać w rozmiarze 65?!? chyba się zaraz zabije:jumping:
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    ten link Melissy nie działa :cry::cry:
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeJan 30th 2008
     permalink
    Jak to nie????
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeJan 30th 2008 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeJan 31st 2008
     permalink
    Mi się osobiście melissa jakoś nie podoba :/ No ale live jej nie widziałam.

    Natomiast Freya mnie rozkochała w sobie i już chcę ich strój kąpielowy :)

    I jak zobaczyłam staniki bez ramiączek na moje "dosyć duże" piersi, to oszalałam.
    -- Irja
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeFeb 1st 2008
     permalink
    dziewczyny jesteście okropne! Ja nie wiem.. Wy chyba jakoś prądkujecie.....

    Sama nie wiem kiedy bo dopiero wczoraj się zorientowałam ale zmienił mi się rozmiar na większy!!! Poszłam rozejżeć się za nowym stanikiem i nawet spodobał mi się jeden model, ale wszytkie były za małe. Rozumiecie?? za małe a nie za duże:crazy: matko ja chyba oszaleje!!! zawsze było odwrotnie:jumping: mój mąż się ze mnie smieje bo nic tylko ciągle go pytam czy chce przetestować nowe air-bagi :rolling:
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.